ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 mar 2015, 15:02 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1165
Staram się nie przeklinać ale misiooo to dla mnie [..], hmm, denerwujący człek.

Dziękuję za uwagę.

ps. zmodyfikowałem, bo nie chcę nikogo tu obrazić


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 17:02 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
działa raczej działął na nerwy wystarczy ignorować to co pisze dla mnie on nie istnieje

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 17:54 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2015, 14:07
Posty: 34
Brak uczciwej ? A co to portal randkowy gdzie liczy sie na to, ze moze spotka sie swoja milosc ? Dla mnie dziwny temat. ShowUp.tv niedługo bedzie najgorszym polskim portalem sex kamerek jesli soe zsumuje wszystkie komplikacje i problemy. Wiecznie cos sie dzieje wiecznie cos nie tak ... Jeden zakochany i rozpacza bo nieszczęśliwa milosc a drugi dostał kosza i chce sie zabić. Porażka


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 18:00 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Oskar1981 dobrze wiedzieć, że popierasz oszustwa, czyli Twoim zdaniem jest wszystko ok jak laska weźmie kasę za priv, a go nie zrobi czy robi kogoś w balona na konkursach. Właśnie przez jak Twoje myślenie ten portal zszedł na psy coraz mniej ludzi z kasą.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 18:04 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2015, 14:07
Posty: 34
Nie nie Tomcio nie o to mi chodziło. Nie napisałem tego szczegółu a głownie chodziło mi o to, ze nie każda laska taka jest . Nie popieram oszustwa


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 18:10 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
No ok, wiem o co Ci chodziło tak tylko napisałem. Chodzi Ci o tych zakochanych. Wszystko ok, ale laski same często już poza ShowUp.tv się narzucają i najpierw to do nich miej pretensje. Bo co innego chodzenie tylko na trans, a co innego jak pani zaczyna Ci truć dupę poza ShowUp.tv, to nie jest wina tylko facetów, że tak łatwo znajdują tu swoje "miłości".

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2015, 13:09 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 mar 2015, 13:02
Posty: 1
Wszystko jest dla ludzi, wiadomo, że na ShowUp.tv gównie są dziewczyny nastawione na zarabianie pieniędzy, ale chyba mężczyźni, którzy wchodzą na ten portal nie szukają żony? :) Ja na przykład bardzo lubię czytać ekscytujące opowiadania erotyczne, ale jak to nie wystarcza to wchodzę sobie na ShowUp.tv i oglądam seksowne kobiety, traktując to jako pewien rodzaj rozrywki/usługi i nie oczekuję od nich niczego więcej. Kobiety się tam znajdujące są dorosłe, wiedzą czego chcą i nikt ich do tego nie zmusza, a co do ich moralności to szczerze mówiąc nie bardzo mnie to wszystko obchodzi ponieważ postrzegam je jako produkt i nic więcej :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2015, 13:45 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
i dobrze robisz do burdelu się idzie spuścić na te zwykłe kurewki nie wymagajmy jeszcze od nich jakiś ludzkich odruchów.Upadły tak nisko ,że zasługują tylko na czyjąś spermę ,żadna z nich nie nadaję się na żonę ponieważ ma już wypaczony charakter decydując się na ten upadek moralny.Poza tym kto by chciał mieć żonę ,która brandzluje się za pieniądze przed gimbazą hahaha Wyobrażacie sobie to poznajcie moja żonę koledzy hahah a oni tak tak już znamy siadała na butelce ostatnio za 1000 żetonów hahahah a więc wiadomo kurewka zawsze pozostanie kurewką nie ma sensu w ogóle zagłębiać się nad jej moralnością bo jej nie mają !!!! pozostaje im tylko łajdacki charakter a ten co szuka w nich kobiety czy żony to zwykły poryty debil to tak samo jakbym szukał u terrorystów współczucia hahahah WIEM JEDNO NIE KAŻDA KOBIETA JEST KRÓLEWNĄ -A NA ShowUp.tv NIE MA KOBIET SĄ TYLKO ŁAJDACZKI :) :) :) Masz rację TRAKTOWAĆ JE JAK PRODUKT ,RZECZ na nic więcej nie zasługują kurewki tak samo jak one traktują nas jako tylko klientów nie ma przyjazni na ShowUp.tv a co dopiero tu mówić o miłości liczy się tylko czysty zysk i ogólna satysfakcja ze zeszmacenia łajdaczki tyle nie ma tu miejsca na uczucia chyba ,że ktoś ma taki dziwny fetysz i lubi kurewki ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 mar 2015, 14:32 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
misio dlaczego nie nawidzisz kobiet? to nie ich wina ze urodziles sie brzydki :D to wina tych gosci od in vitro :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 mar 2015, 14:06 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2015, 20:10
Posty: 50
Naprawde nie rozumiem jednego ,szukacie na ShowUp.tv przyzwoitosci ? chyba sie portale pojebaly ludziom, to nie katolicki kacik moralnosci weekendowej tylko portal erotyczny gdzie panny leca z palca i nie tylko i albo sie z tym pogodzicie i idziecie na taka zabawe albo proponuje zmienic obiet zainteresowan i poszukac stronki z ogloszeniami z tygodnika katolickiego.
Cala dyskusja kto tu jest uczciwy czy nie jest uczciwy to jeden wielki balagan i tyle. Chcesz dajesz, nie chcesz nie dajesz ale nie pierdol i nie doszukuj sie drugiego dna u nadajacych. Wiadomo w jakim celu kobiety uruchamiaja trans bo jedne chca sie bawic i przy okazji zarobic a drugie po prostu zarobic, Jedne i drugie uruchamiaja trans w wiadomym celu i tyle w temacie a kazde inne gadanie to tylko pierdolenie na antenie. ;) bo nie sadze zeby szczytem marzen dla nadajacej bylo strzelanie z palca z jednoczesnym obserwowaniem monitora czy przypadkiem nie widac twarzy C:-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 03:31 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
to wina złośliwej natury i jakbyś miał choć trochę oleju w głowie to byś wiedział ,że w czasach kiedy się rodziłem ta metoda nie była jeszcze znana gamoniu no ale cóż czego mogę się spodziewać po kolesiu który chciałby występować z cała rodziną na ShowUp.tv w pokazach erotycznych.Taki po raz kolejny wysyłam Cie do statusu ShowUp.tv chyba sam nie wiesz czego się spodziewać po tym portalu bo nie wiesz tak na prawdę gdzie wchodzisz ;D Informuję Cie zwykły walikoniku ,że nie każda robi to co te twoje zepsute łajdaczki ale twoja magiczna ,poklejona raczka nawet nie dopuszcza do siebie myśli ,że mogą być tez kobiety na ShowUp.tv.Informuje Cię zatem ,że jest też trzecia opcja bo kobiety wchodzące na ShowUp.tv chcą po prostu miło spędzić czas przy okazji nie zarabiając przy tym i nie brandzlując się .Dziwne co(jak na portal m.in.społecznościowy) zwykły walikoniku jakaś nowość na ShowUp.tv ,że są tam kobiety a nie tylko łajdaczki hahaha katolickie portale są dla katolików a ShowUp.tv dla wszystkich nie tylko marnych walikonikow jak Ty .Miłego i duzoooo bezcennego UŚMIECHU:):):)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 06:44 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 18 paź 2014, 19:11
Posty: 271
Nie pakujmy wszystkich lasek do jednego wora


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 10:42 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
Misio obierz jeden front pisania, bo sobie sam zaprzeczasz..hehe
najpierw piszesz:

misiooo pisze:
A NA ShowUp.tv NIE MA KOBIET SĄ TYLKO ŁAJDACZKI

a zaraz potem
misiooo pisze:
jest też trzecia opcja bo kobiety wchodzące na ShowUp.tv chcą po prostu miło spędzić czas przy okazji nie zarabiając przy tym i nie brandzlując się


wiec moze sie w koncu zdecyduj

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 11:14 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Dokładnie silasek7 a takijedengosc właśnie próbuje to robić i myśli ,że wszystkie są takimi łajdaczkami do których on wchodzi na trans a to nieprawda.Płotka widzę ,że zajęłaś się się spamowaniem i wyrywaniem moich wypowiedzi z kontekstu żeby tylko mnie zagiąć a jakoś Ci się nie udaje.Ja tez mogę tak zrobić ale wole cytować całe twoje posty wtedy każdy zobaczy jaka z Ciebie kłamczucha(na razie się powstrzymam bo nie zależy mi na tym tak jak Tobie) .To w końcu transmitujesz na ShowUp.tv czy nie i jesteś kobieta czy nie bo twoje CAŁE!!!wypowiedzi są sprzeczne ze sobą czyżbyś mijała się z prawdą w zależności od sytuacji haha jeśli chcesz mnie zdyskredytować to Ci się nie udało cytując fragmentami ;D miłego i UŚMIECHU:))


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 12:03 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
hoho kłamczucha powiadasz:D
lol
no moze i jestem facetem ,wyśledz to-bedziesz mial w koncu cel w zyciu;)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 12:27 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Moim celem w życiu jest życie tak żebym nie musiał o nic prosić i nie mieć za co przepraszać mimo iż jestem radykałem przeprasza się tylko w uzasadnionych przypadkach a więc za prawdę się nie przeprasza mimo ,że to kogoś boli.Ten pierwszy cel już dawno osiągnąłem więc dodałem sobie kolejne takie jak pomaganie innym głównie wykluczonym społecznie oraz zwierzętom ,rozdawanie i otrzymywanie uśmiechów,działanie na rzecz różnych instytucji głównie zajmujących się pozyskiwaniem środków dla najbiedniejszych gmin w Polsce itp. oraz najważniejszy cel uszczęśliwianie mojej kruszynki , mamy oraz przyjaciół.A więc sama widzisz ,że mam dużo na głowie i zbytnio nie interesuje mnie czy masz penisa czy nie ale warto być wiarygodnym płotka jak chcesz kogoś zdyskredytować a Ty niestety nie jesteś więc nie dziw się ,że Ci nie wychodzi ;D ;D ;D Dlatego o tym wspomniałem nie miałem na celu kompromitacji Ciebie tylko chciałem sprawdzić twoją wiarygodnośc której nie posiadasz przynajmniej na tym forum:)UŚMIECHU:):):))))))


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 12:35 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
lol tylko że ja róznie sie tym od ciebie, że mnie jednak ktoś widział :)
tak, z tego forum robaczku;)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 12:56 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
No i znowu się mijasz z prawdą jak zwykle hihihi mnie np.widziała miss ,Ala ,Angelika panie o których tak namiętnie piszę prawdę i jakieś z 500 osób na ShowUp.tv.A więc czyżby znowu odzywała się w tobie niewiarygodna kłamczucha?Jestem Ciekaw kto Ciebie widział pewnie osoby ,których już tu nie ma hihihi i mówiłaś ,że się nie obnosisz wyglądem na tym forum ale jednak pokazujesz się ludziom siedzącym tutaj ;D A więc teraz szczerze się przyznaj w którym elemencie świadomie kłamiesz bo widzę tu same sprzeczności :) :) :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 13:03 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
misiooo pisze:
No i znowu się mijasz z prawdą jak zwykle hihihi mnie np.widziała miss ,Ala ,Angelika panie o których tak namiętnie piszę prawdę i jakieś z 500 osób na ShowUp.tv.A więc czyżby znowu odzywała się w tobie niewiarygodna kłamczucha?Jestem Ciekaw kto Ciebie widział pewnie osoby ,których już tu nie ma hihihi i mówiłaś ,że się nie obnosisz wyglądem na tym forum ale jednak pokazujesz się ludziom siedzącym tutaj ;D A więc teraz szczerze się przyznaj w którym elemencie świadomie kłamiesz bo widzę tu same sprzeczności :) :) :)


ide sie zatem poobnosic ze swoim wyglądem na zewnatrz, moze w jakims sklepie, czy na basenie, bo ta rozmowa nie ma już sensu z Toba:)
taki stary a taki głupi..eh

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 13:07 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2013, 13:49
Posty: 231
Z dedykacją dla misia:
https://www.youtube.com/watch?v=uAAo0oRCxQk


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO