ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 06:55 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 10:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 mar 2015, 12:15 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 mar 2015, 12:01
Posty: 6
Zarejestrowałem się tutaj specjalnie aby dodać kilka słów o tej koleżance. niestety jest to OSZUSTKA. Robi konkursy, niby wygrywasz privki ale jak chcesz odebrać to udaje że nie widzi i nie odpowiada na prośby. Jednym słowem utopione żetony. NIE POLECAM!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 mar 2015, 16:27 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
Nie rozumiem po co wy bierzecie udzial w tym konkursach , jeszcze tym bardziej jak ktos odrazu nie robi tylko zapisy robi w zeszycie . Jak mam chec zwalic to biore konkretny priv opisany ;D nie wyobrazam sobie ze bym mial 3 dni czekac zeby priva odebrac po takim czasie dziewczyna zapomina o zet i czuje sie jak by za darmo miala go robic wiec odbebni od niechcenia albo wcale . :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 mar 2015, 19:20 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Ona chyba sobie dorabia na PW - pomyślcie, wygra 5-10 osób w czasie transmisji, każdemu powie "odbiór po 20", po 20 pisze "sory musze znikać" i idzie w piździec, następnego dnia wiec te 5-10 osób pisze "hej, kiedy można odebrać priv?" i już ma gratis 50-100 zet, odpisuje "dzisiaj nie, może kiedy indziej" więc każdy pisze cos w stylu "ok, to ja jutro będe o 19, będziesz?" i znowu 50-100 zet gratis i tak może przeciągać praktycznie miesiąc-dwa a za każdym razem żetki za darmo wpadają...

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 mar 2015, 22:54 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 183
Ruger44 pisze:
Ona chyba sobie dorabia na PW - pomyślcie, wygra 5-10 osób w czasie transmisji, każdemu powie "odbiór po 20", po 20 pisze "sory musze znikać" i idzie w piździec, następnego dnia wiec te 5-10 osób pisze "hej, kiedy można odebrać priv?" i już ma gratis 50-100 zet, odpisuje "dzisiaj nie, może kiedy indziej" więc każdy pisze cos w stylu "ok, to ja jutro będe o 19, będziesz?" i znowu 50-100 zet gratis i tak może przeciągać praktycznie miesiąc-dwa a za każdym razem żetki za darmo wpadają...

Ja pierdziele...jak ja takich lasek nie cierpie :-\


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 mar 2015, 14:42 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
kolejny temat w tym stylu, czyli posty w innych tematach o niej to nie przypadek tylko ustawiona akcja hehe
dziwne, że skoro tak "oszukuje" to nadal tyle osób bierze udział w losowaniu i nie ma z tym problemu :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 mar 2015, 15:54 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
To jest tzw. fenomen ślepego i głuchego klienta - ludzie wchodza do niej i za ostatnie grosze kupują los, laska robi ich w konia z privem ale nie mają już żet na upominanie się na PW o niego a też porażająca suma 20 czy 30 żetonów za los nie jest ich zdaniem warta tego, żeby latać po moderatorach i forach i szukać sprawiedliwości - ja przecież też kupiłem parę razy los, kilka razy wygrałem, nigdy mi pani K nie zrealizowała tych privów ale u nikogo się nie upominałem i, nie licząc kilku negatywnych postów tu czy na czacie, nie wspominałem o tym. Czy to znaczy że "klient zapłacił, usługi nie dostał ale jest zadowolony bo się nie odzywa = klient zadowolony"??? NIE! Po prostu są rzeczy ważne i ważniejsze niż głupie 20 czy 30 zetonów, ale rzczeczywiscie - jeżeli pani miesięcznie wylosuje 100 osób, zrobi priv 2, 3... może 5 z nich i oni napiszą posta na forum, że są zajebiście zadowoleni, ciało super, świetny realny orgazm etc. a pozostałe 95 osób zleje ale oni nic nie napiszą nigdzie = fenomen ślepego i głuchego klienta, było 100 klientów, 5 zadowolonych pozostali nic nie piszą czyli też są zadowoleni

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 mar 2015, 17:46 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
"No dobra przyłapałaś mnie, nie próbowałem odebrać priv i trochę troluje :) Jesteś jeszcze nowa na forum to nie potarfisz wyczuć kiedy troluje a kiedy pisze serio (w sumie to sam tego nie potrafie :) Aczkolwiek gdzieś tam na ostatnich stronach jestem, baaaardzoooo dawno temu Księżniczka92 mi oddała swój 3 minuty i Dziura swój 10 minut z orgazmem jeżeli dobrze pamiętam."

więc o czym Ty człowieku piszesz :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 mar 2015, 18:43 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Ja czasami sam nie wiem co ja pisze :)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 20:46 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
To by akurat było zgodne z prawdą - moje życie wygląda tak, że piję żeby zapomnieć, że jest tak źle że muszę pić :(

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 mar 2015, 07:48 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Dobry offtop podstawą istnienia forum :)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 mar 2015, 10:14 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2014, 17:14
Posty: 360
Najlepsze jest to, że priv przyjmujeod razu, ale wygrane? A skądże!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 mar 2015, 11:05 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Mi się wydaję że trochę się poprawiło z odbiorem, jakiś czas temu pamiętam jak ustalała że priv będą do odebrania o danej godziny, przed ustalonym czasem kończyła transmisję, ktoś kiedyś ujął to negatywnym komentarzem na jej profilu który został usunięty. Widać że nie chodzi tu o zabawę jak kiedyś przysięgała że nie jest dla żetonów jak większość dziewczyn na ShowUp.tv tylko dla zabawy, zawsze jej ochota mija jak rozkręcą się losy chyba że akurat priv normalnie płatny no to już coś innego.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 mar 2015, 20:30 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Laski które wchodza na ShowUp.tv dla zabawy można policzyć na palcach jednej ręki sapera :) i przeważnie są to te z dolnych sfer szołapa i, delikatnie mówiąc, niezbyt urodziwe (bo te ładne jak chcą się zabawić to dzwonią po kochasiów a nie strzelają z palca do kamery) - topka szołapa to niemal wyłącznie laski odwalające pańszczyznę i podczas priv zerkające jedynie ze znudzeniem na zegar odliczający czas do końca (żeby 30 sekund przed końcem strzelania z palca "dojść"). Keitiii nie jest wyjątkiem, siedzi tu tylko i wyłącznie dla kasy

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 mar 2015, 22:00 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Wiem po co wchodzą dziewczyny na ShowUp.tv, ale Keiiiti swoim zapewnianiem że dla niej ShowUp.tv to tylko i wyłącznie zabawa a żetony nie mają dla niej żadnego znaczenia i wyśmiewanie się z dziewczyn które wprost mówią że są tylko na takich na stronach dla kasy a za chwile wykłócanie się dla kilku zetonów, to trochę śmieszne. Dzisiaj też nadawała i znowu był problem z odbiorem wygranych privów.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 mar 2015, 22:10 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 183
Ja22 pisze:
Wiem po co wchodzą dziewczyny na ShowUp.tv, ale Keiiiti swoim zapewnianiem że dla niej ShowUp.tv to tylko i wyłącznie zabawa a żetony nie mają dla niej żadnego znaczenia i wyśmiewanie się z dziewczyn które wprost mówią że są tylko na takich na stronach dla kasy a za chwile wykłócanie się dla kilku zetonów, to trochę śmieszne. Dzisiaj też nadawała i znowu był problem z odbiorem wygranych privów.



Kazda jest dla zetonow,i poto kamerki sa,ale mieszne jest ze Ona wciaz co innego *wmowic* probuje :D Na ch ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 kwie 2015, 13:27 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 19 lut 2015, 11:12
Posty: 201
Ja tam nie mam do niej zastrzeżeń wydaje się uczciwa :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 kwie 2015, 17:23 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
na ten temat licytacji,losów to już można książkę napisać ;D w wielu postach temat wałkowany wielokrotnie.Każda transmitująca ma szeroki wachlarz kombinacji żeby zarobić i się nie narobić ;D Z uczciwością nie ma to nic wspólnego ;D zakładając że jest bystra to zrobi tak że nikt jej niczego nie udowodni,tylko te głupsze były już łapane można powiedzieć na gorącym uczynku :) Najlepszy sposób by nie zostać oszukanym?Nie brać udziału w tych konkursach loteriach itp
Podoba mi się to co napisał bober bo faktycznie priw odebrany po kilku dniach chyba każda dupeczka podświadomie będzie traktowała jako odwalenie czegoś co trzeba odrobić :-\ jeśli w ogóle to zrobi :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 kwie 2015, 22:32 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 kwie 2015, 22:12
Posty: 49
Czasem zaglądam i nie mam jej w sumie nic do zarzucenia.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 kwie 2015, 20:14 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 kwie 2015, 01:10
Posty: 41
Wygrałem u Keiti łącznie 30 minut w dwóch privach. Żadnego problemu z umówieniem się, odbiorem, a było to akurat w okolicach połowy marca. A treść privów też na wysokim poziomie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 kwie 2015, 20:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 21 lut 2015, 11:45
Posty: 1
Mam troche inne zdanie, wygrany priv z tydzień temu. Odbiór wieczorem, i jak już można było to odparła "no teraz chcesz? przez ciebie koledzy pójdą" wtf?! no ale jakoś udało się ;) prv taki monotonny ale było to co obiecała (w sumie to u innych miałem lepsze privy). Także mnie zniechęciła do siebie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO