ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 cze 2015, 20:37 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 07 kwie 2015, 16:54
Posty: 205
Nie byłem u niej na priv i nie jestem fanem jej transmisji. Nic do niej nie mam po prostu nie wchodzę. O krzyczeniu na priv już gdzieś czytałem i to dość zabawne :D Keiiiti panowie wchodzą na priv ulżyć sobie, a ty na nich krzyczysz. Nie masz serca dziewczyno :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2015, 21:13 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 cze 2015, 20:19
Posty: 27
A nie wie ktos o co chodzi, ze jej teraz nie ma ciagle?
Kiedys byla codziennie od rana do wieczora i nie ukrywam, ze lubilem sobie posluchac co takiego madrego keiiiti nam dzisiaj powie >:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2015, 12:54 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2015, 20:02
Posty: 35
Ta dziewczyna jest codziennie dzis jest od rana aż!!! Krzyczy po ludziach? Noto już przesada. Dostanie bana ze nie wykonanie celu i bedzie spokoj typowa oszustka z niej po to się idzie na priv w końcu. Rezczywiście kolega ma racje głos jakby miała zaraz zejść nie da się jej słuchac...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2015, 14:13 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 19 cze 2015, 13:58
Posty: 5
Siema , z tej strony Keiiti mam dość słuchania i czytania waszych bzdur . Muszę was poinformować i zmartwić że doszły mnie wieści na temat tego jak kilka dziewczyn starała się rozsiewać o mnie plotki a zarazem się mnie pozbyć z ShowUp.tv , jednak bez skutecznie . Jedna z nich została wręcz olana po całej akcji przez swoich największych napiwkodawców .
Na samym początku chcieliście mi wmówić że oszukuję z losami , jednak bez żadnego skutku teraz co ? Krzyczenie , oszukiwanie na privach i nie wykonywanie celu ... Kurwa nie bądzie żałośni , bo to już jest chore, zaczyna mnie strasznie irytować jaka zawiść panuje w śród ludzi na tym portalu ;/ tzw. "ból dupy" . Nie życzę sobie bez podstawnych komentarzy na temat mojej osoby , jeśli masz/ macie coś do mnie to tylko z konretami proszę pisać a nie z tekstami wyssanymi z palca. Jeśli jest tak jak twierdzicie proszę o jakiekolwiek dowody , czekam ! Zobaczymy czy wtedy będziecie tacy cwani jak teraz , bo wydaje mi się że nie. Czekam na te konkrety i Pozdrawiam ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2015, 14:25 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 cze 2015, 20:19
Posty: 27
Nawet dzisiaj bylem swiadkiem ze jak losujesz to podnosisz koszyk do gory, wyciagasz los po czym znowu go wrzucasz, znowu losujesz i jest pudlo ;) a '''odpakowywanie'' losu przez ciebie zajmuje tyle, jakby conajmniej mial on 10 cm x 10 cm a tym czasem to 1x1, wiec to tylko dowodzi temu, ze doskonale widzisz co losujesz...

EDIT: a przepraszam! tylko wykoxowanemu losujesz prawidlowo ; )


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2015, 14:39 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 19 cze 2015, 13:58
Posty: 5
mngl pisze:
Nawet dzisiaj bylem swiadkiem ze jak losujesz to podnosisz koszyk do gory, wyciagasz los po czym znowu go wrzucasz, znowu losujesz i jest pudlo ;) a '''odpakowywanie'' losu przez ciebie zajmuje tyle, jakby conajmniej mial on 10 cm x 10 cm a tym czasem to 1x1, wiec to tylko dowodzi temu, ze doskonale widzisz co losujesz...

EDIT: a przepraszam! tylko wykoxowanemu losujesz prawidlowo ; )



Haha dobre , chce cię tylko poinformować że musisz być bardziej dokładny w oglądaniu moich transmisji bo nawet nie chodzi mi o dzisiaj ale konkretnie od kąt mam tą zabawę że bardzo dużo osób wygrywa a nie tylko jedna jak w twojej teorii , bo gdyby tak było to tylko zwracając uwagę na twoje stwierdzenie wygrywał by WykoxowanyLukasz , a tak nie jest ... obserwuj dalej , wypowiadaj się o czymś o czym masz pojęcie ; ) Buziaki .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2015, 19:39 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 cze 2015, 12:31
Posty: 11
KatarzynaK pisze:
mngl pisze:
Nawet dzisiaj bylem swiadkiem ze jak losujesz to podnosisz koszyk do gory, wyciagasz los po czym znowu go wrzucasz, znowu losujesz i jest pudlo ;) a '''odpakowywanie'' losu przez ciebie zajmuje tyle, jakby conajmniej mial on 10 cm x 10 cm a tym czasem to 1x1, wiec to tylko dowodzi temu, ze doskonale widzisz co losujesz...

EDIT: a przepraszam! tylko wykoxowanemu losujesz prawidlowo ; )



od kąt ...


Nie mam pytań :) Tępa dzida.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2015, 20:07 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 kwie 2015, 08:14
Posty: 39
Widocznie jest na tyle inteligentna, że umie tylko pokazywać pipe i cycuszki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2015, 20:56 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 03 lis 2014, 23:06
Posty: 122
Po prostu niech losuje z tego koszyka zza siebie tak jak widze jak to inne dziewczyny robią. bo tez sadze ze ona widzi co losuje, w koncu losy sa zlozone na pol. Mozesz keitii tak losowac? :D gwarantuje wieksza ilosc wygranych :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2015, 21:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 19 cze 2015, 13:58
Posty: 5
...


Ostatnio zmieniony 19 cze 2015, 21:37 przez KatarzynaK, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2015, 21:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 19 cze 2015, 13:58
Posty: 5
"Odkąd" . Sorry za spacje . A jeśli chodzi o losowanie w ten sposób to nie ma żadnego problemu, już kiedyś tak losowałam bo tak samo Pan się upierał że widzę losy , jednak upewniłam go tylko w tym że jego podejrzenia są omylne , ponieważ z 12 losów nie miał ani jednej trafionej literki , po drugie tą zabawę mam już od roku więc chyba musi o czymś to świadczyć że cały czas tyle ludzi bierze w niej udział a dodatkowo już nie raz pokazywałam że nie jestem w stanie nic widzieć a więc mogę pokazać i tobie tylko daj znać jak będziesz miał zamiar losować ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 cze 2015, 15:06 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 cze 2015, 20:19
Posty: 27
no czasem trzeba dac komus wygrac zeby nie bylo podejrzen hahahah


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2015, 19:01 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
KatarzynaK pisze:
mngl pisze:
Nawet dzisiaj bylem swiadkiem ze jak losujesz to podnosisz koszyk do gory, wyciagasz los po czym znowu go wrzucasz, znowu losujesz i jest pudlo ;) a '''odpakowywanie'' losu przez ciebie zajmuje tyle, jakby conajmniej mial on 10 cm x 10 cm a tym czasem to 1x1, wiec to tylko dowodzi temu, ze doskonale widzisz co losujesz...

EDIT: a przepraszam! tylko wykoxowanemu losujesz prawidlowo ; )



Haha dobre , chce cię tylko poinformować że musisz być bardziej dokładny w oglądaniu moich transmisji bo nawet nie chodzi mi o dzisiaj ale konkretnie od kąt mam tą zabawę że bardzo dużo osób wygrywa a nie tylko jedna jak w twojej teorii , bo gdyby tak było to tylko zwracając uwagę na twoje stwierdzenie wygrywał by WykoxowanyLukasz , a tak nie jest ... obserwuj dalej , wypowiadaj się o czymś o czym masz pojęcie ; ) Buziaki .



Keiiiti: od kąt? ODKĄD ODKĄĄĄĄĄĄD!!!!!!!!! /grammar nazi/
Poza tym sory Kaśka ale już chyba nikt nie wierzy w te bajki z butkiem, mieszkaniem do remontu i fakt że ciężko odebrać priva... u mnie też się koledzy zwierzali, potrafisz olać ludzi i sobie z kimś pisać a twarzą to machniesz tak samo jak i cyckami i ubierasz się i niewiadomo co robisz do końca priva :/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2015, 23:04 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 19 cze 2015, 13:58
Posty: 5
Macham twarzą ? Jak to jest machać twarzą , jedynie czym mogę machać to piersiami i tyłkiem albo kręcić głową ;d - nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi z tym rozbieraniem/ ubieraniem bo priv jest od początku do końca taki jaki wybierzesz . A jeśli chodzi o mieszkanie to Ty czy ktoś inny nie musi wierzyć , ja nie mam nic do ukrycia więc wprost mówię na co przeznaczam zebrane pieniążki a czy Ty w to wierzysz czy nie mnie na prawdę nie interesuje , to jest twoja indywidualna sprawa ale jeszcze jedno , nie pisz że ktoś się Tobie się żali bo teraz chcesz sobie tylko schlebić a nawet jeśli no to sorry ale jeszcze się taki nie urodził aby wszystkim dogodził więc trudno trzeba żyć dalej ;). Macie coś do mnie , albo się wam coś nie podoba to piszcie na ogólnym w trakcie transmisji jak dorośli ludzie a nie po kątach jak dzieci .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lip 2015, 16:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 lip 2015, 14:24
Posty: 1
jesteś po prostu śmieszna, na dodatek jesteś niewyobrażalnie tępa.. Rzadko widuje się tyle błędów w tak krótkich wypowiedziach dorosłych osób.
Pozdrowienia naciągaczko. ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lip 2015, 21:41 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
KatarzynaK pisze:
Macham twarzą ? Jak to jest machać twarzą , jedynie czym mogę machać to piersiami i tyłkiem albo kręcić głową ;d - nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi z tym rozbieraniem/ ubieraniem bo priv jest od początku do końca taki jaki wybierzesz . A jeśli chodzi o mieszkanie to Ty czy ktoś inny nie musi wierzyć , ja nie mam nic do ukrycia więc wprost mówię na co przeznaczam zebrane pieniążki a czy Ty w to wierzysz czy nie mnie na prawdę nie interesuje , to jest twoja indywidualna sprawa ale jeszcze jedno , nie pisz że ktoś się Tobie się żali bo teraz chcesz sobie tylko schlebić a nawet jeśli no to sorry ale jeszcze się taki nie urodził aby wszystkim dogodził więc trudno trzeba żyć dalej ;). Macie coś do mnie , albo się wam coś nie podoba to piszcie na ogólnym w trakcie transmisji jak dorośli ludzie a nie po kątach jak dzieci .


Prawda jest taka że nie raz o Tobie słyszałam.
Jak pisałam wcześniej Kasiu weszłam z chłopakiem na priva z ciekawości aby właśnie zobaczyć Twoją czas i zaprzeczyć/przytaknąć na plotki na Twój temat.
I cóż, potwierdziły się.
Bo zapewne nie pamiętasz, pokazałaś twarz na sekundę, cycki tak samo a potem siedziałaś i pisałaś z kimś na fb.
I koniec priva.
Jesli ktoś do tego wali konia to mu współczuję.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lip 2015, 08:36 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
Taaaak Keiiti blokuj mnie za zapytanie o rozliczenie podatku ;]
Potwierdzasz tym tylko że tego nie robisz :>


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lip 2015, 14:38 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 cze 2015, 18:14
Posty: 3
KatarzynaK pisze:
Macham twarzą ? Jak to jest machać twarzą , jedynie czym mogę machać to piersiami i tyłkiem albo kręcić głową ;d - nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi z tym rozbieraniem/ ubieraniem bo priv jest od początku do końca taki jaki wybierzesz . A jeśli chodzi o mieszkanie to Ty czy ktoś inny nie musi wierzyć , ja nie mam nic do ukrycia więc wprost mówię na co przeznaczam zebrane pieniążki a czy Ty w to wierzysz czy nie mnie na prawdę nie interesuje , to jest twoja indywidualna sprawa ale jeszcze jedno , nie pisz że ktoś się Tobie się żali bo teraz chcesz sobie tylko schlebić a nawet jeśli no to sorry ale jeszcze się taki nie urodził aby wszystkim dogodził więc trudno trzeba żyć dalej ;). Macie coś do mnie , albo się wam coś nie podoba to piszcie na ogólnym w trakcie transmisji jak dorośli ludzie a nie po kątach jak dzieci .


Swoim wypowiedziami potwierdzasz że nie jesteś za bardzo inteligentna. Widzę że zabolało że ktoś Ci wytyka błędy i robisz to samo ale zbytnio Ci to nie wychodzi. Wiesz co to oznacza schlebia sobie? Wychodzi na to że nie, już Ci tłumacze, w prostszej formie wychwala się, więc gdzie tu widzisz schlebianie sobie? Nie tylko ty dajesz transmisję na ShowUp.tv i to że ktoś Cie oczerni na Twojej transmisji i to że dasz komuś bana nie oznacza że nie pójdzie na inną transmisję z większą oglądalnością i tam się nie wypowie na ten temat, sam osobiście widziałem kilka razy że ktoś dość nie miło wypowiadał się Twój temat u innych dziewczyn. Skoro ktoś coś do Ciebie ma to czemu na ogólnym dajesz bany czasami za zwykłe pytania? Dlaczego usunęłaś komentarz na swoim profilu który mówił że ciągle się wykręcasz od zrobienia wygranego priva?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lip 2015, 17:22 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 lip 2015, 20:18
Posty: 7
Chyba co niektórzy mocno pomylili Showupa z forum astronomicznym, albo fizyki kwantowej XD ShowUp.tv to w lwiej części strona dla czepców i nieudaczników życiowych/gimbusów walących non-stop konia przed monitorem, więc nie należy się tu spodziewać wysypu dziewczyn brylujących intelektem, bo do tego nikt nie trzepie - chociaż ShowUp.tv to siedlisko różnych dewiacji wiec kto wie :D Czasami słucham transmisji keitiii i zestawiając ją z takimi imagine_cherry czy wrednapaulą to wcale nie wypada źle pod względem sprawności intelektualnej (może dlatego, że jest bardzo małomówna w porównaniu z nimi :P). Wiadomo, że nie siedzi tu dla rozrywki i z troski dla showupowskich koniobijców, robi wrażenie trochę zmulonej i znudzonej tym wszystkim, ale taka jest i jak komuś nie pasuje to po co ogląda ? Dzisiaj takie czasy, że jak laska śliczna to z reguły (choć oczywiście bardzo dużo wyjątków - na ShowUp.tv również; patrz taktowna) pomimo, że głowa już wyrosła to pusta w środku i taka to nie musi juz potrafić wiele więcej poza rozkładaniem nóg, wystawianiem cipy i odrobina pracy nad znalezieniem bogatego męża janusza - a potem to już tylko pachnieć i dbać o siebie XD Konkludując to ogólnie wniosek jest oczywisty - od oglądania showupa można dostać martwicy mózgu - ale strona dla dorosłych więc każdy ryzykuje za siebie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lip 2015, 01:59 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 13 paź 2014, 06:07
Posty: 56
nie wiem po co kupujecie te losy , przeciez tak naprawde nie wiadomo co w nich jest , moze byc byc 20 pustych i tylko jeden konkretny, dla tych lasek o pieniadze za nic


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO