ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 kwie 2015, 22:45 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 kwie 2015, 01:10
Posty: 41
Nie widziałem, nie wiem, ale z tego co ją kojarzę, pewnie z ironią to było. Każdy ma prawo do własnego gustu, u mnie na priv była bardzo ożywiona.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 kwie 2015, 00:03 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
xard pisze:
Mam troche inne zdanie, wygrany priv z tydzień temu. Odbiór wieczorem, i jak już można było to odparła "no teraz chcesz? przez ciebie koledzy pójdą" wtf?! no ale jakoś udało się ;) prv taki monotonny ale było to co obiecała (w sumie to u innych miałem lepsze privy). Także mnie zniechęciła do siebie.

Pewnie "Ukasz" był :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 kwie 2015, 19:09 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 17:29
Posty: 54
Ona jest tragiczna , tylko żetony w głowie i w dodatku ten drażniący głos , szkoda gadać.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 maja 2015, 14:44 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
mobil300 własnie chce żeby oddała mu 100 żet bo dał jej przez przypadek :D
uwielbiam takie akcje, beka w uj


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 maja 2015, 22:49 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
nonkonformistka pisze:
mobil300 własnie chce żeby oddała mu 100 żet bo dał jej przez przypadek :D
uwielbiam takie akcje, beka w uj

I co oddała mu?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 maja 2015, 15:43 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 30 maja 2015, 15:34
Posty: 1
Wasza gwiazda,ktora rusza sie jak malpa wali Was jak chce,a mianowicie placicie za naznaczone literki,a pozniej pona zarabia po 300 zl za siedzenie w bikini -zenada,a na innym portalu nie potrafi zarobic 20 zl,wiec jaka jest prawda?polak to najwiekszy jelen w Europie,nikt nie placi za ubrane panie 8)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 cze 2015, 19:30 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 cze 2015, 17:52
Posty: 12
bober pisze:
Nie rozumiem po co wy bierzecie udzial w tym konkursach , jeszcze tym bardziej jak ktos odrazu nie robi tylko zapisy robi w zeszycie . Jak mam chec zwalic to biore konkretny priv opisany ;D nie wyobrazam sobie ze bym mial 3 dni czekac zeby priva odebrac po takim czasie dziewczyna zapomina o zet i czuje sie jak by za darmo miala go robic wiec odbebni od niechcenia albo wcale . :P


Mało tego,panna jednego dnia realizowała zaległe orgazmy od ok.22:) Super,świetnie:) Następna,która ma orgazm na zawołanie;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 cze 2015, 19:39 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
eelsee pisze:
bober pisze:
Nie rozumiem po co wy bierzecie udzial w tym konkursach , jeszcze tym bardziej jak ktos odrazu nie robi tylko zapisy robi w zeszycie . Jak mam chec zwalic to biore konkretny priv opisany ;D nie wyobrazam sobie ze bym mial 3 dni czekac zeby priva odebrac po takim czasie dziewczyna zapomina o zet i czuje sie jak by za darmo miala go robic wiec odbebni od niechcenia albo wcale . :P


Mało tego,panna jednego dnia realizowała zaległe orgazmy od ok.22:) Super,świetnie:) Następna,która ma orgazm na zawołanie;)

Podobno nie zawsze stawia się na umówioną godzinę. Ostatnio fakt była ale nie wszyscy mogli odebrać wygranego priva bo poleciały żetony i było przełożenie terminu. Jak ktoś tu napisał to dziwne bo jeżeli ktoś chce sobie zwalić wchodzi na konkretnego priva kiedy ma ochotę a nie czeka w kolejce i ustala terminy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 cze 2015, 10:30 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 17 maja 2015, 11:45
Posty: 54
Również miałem nie miły przypadek z Tą dziewczyną. Nazwa priva nie do końca objaśniała tego co tam zobaczę, więc się jej dopytałem czy będą takie rzeczy, które lubię (tylko inaczej to nazwałem, ale nie będę na forum o takich rzeczach pisał). Powiedziała że tak, a gdy już wszedłem okazało się że nie zobaczyłem tego co chciałem, a jeszcze na mnie nakrzyczałą...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 cze 2015, 20:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 29 maja 2015, 22:41
Posty: 7
A ja nic nie mam do tej dziewczyny , ładna , zgrabna i ja od razu jak wygrałem to odebrałem priv a priv też fajny :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 cze 2015, 08:14 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
Ja weszłam do niej raz z ciekawości twarz zobaczyć bo różne ploty chodziły :)
Priv cycki z twarzą-twarz na sekundę, cycki na dwie, ubrała się i reszte czasu siedziała i coś pisała :/
Nie wiem czy to ze względu na to że jestem laską czy gorszy dzień ale jak słyszę że ona tak cześciej ma to chyba zaczynam powoli przytakiwać...że nie warto :)
Ale ciało ok, cały czas się z chłopakiem zastanawiamy czy to co mówi o sobie o tym butiku, remoncie mieszkania to prawda.
Tu bym mogła polemizować, mieszkanie wypas...
Za każdym razem się zastanawiam co ona chce tam remontować :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 cze 2015, 12:38 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
nonkonformistka pisze:
Ja weszłam do niej raz z ciekawości twarz zobaczyć bo różne ploty chodziły :)
Priv cycki z twarzą-twarz na sekundę, cycki na dwie, ubrała się i reszte czasu siedziała i coś pisała :/
Nie wiem czy to ze względu na to że jestem laską czy gorszy dzień ale jak słyszę że ona tak cześciej ma to chyba zaczynam powoli przytakiwać...że nie warto :)
Ale ciało ok, cały czas się z chłopakiem zastanawiamy czy to co mówi o sobie o tym butiku, remoncie mieszkania to prawda.
Tu bym mogła polemizować, mieszkanie wypas...
Za każdym razem się zastanawiam co ona chce tam remontować :)

Z tego co kiedyś mówiła to podobno wynajmuje mieszkanie a tamte jak to podkreśliła jej "własne mieszkanie" stoi puste i czeka na remont. Kiedyś mówiła coś o własnej firmie, że robi liceum dla dorosłych i chce iść na studia prawnicze ale nie będzie prawnikiem, mówiła też że chce kupić samochód i kilka osób jej doradzało jaki, zapytana o cenę powiedziała że chce tak wydać około 400 000zł. Kiedyś byłem na transmisji u jednej dziewczyny i tam osoby pisały o Keiiiti że naciągaczka oraz o jej zarobkach, podobno z ShowUp.tv wyciąga około 15 000zł, oraz o tym że podobno w miesiącu wydaje kilka tysięcy na kosmetyczkę.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 cze 2015, 20:21 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 cze 2015, 20:19
Posty: 27
a ja kiedys bylem na transmisji gdzie mowila ze za paznokcie placi 400 zl i ze nie chce isc na studia :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 cze 2015, 21:20 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
mngl pisze:
a ja kiedys bylem na transmisji gdzie mowila ze za paznokcie placi 400 zl i ze nie chce isc na studia :P

Ja jak kiedyś byłem to mówiła że 500zł za paznokcie i podobno w najlepszym studiu w Warszawie. Jakoś w styczniu może początek lutego chciała iść na trudny kierunek studiów.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2015, 02:14 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
No coś takiego było, ma butik tralala fajnie.
Ale ona jest młodsza ode mnie, mieszka na takim zajebaniu że głowa mała, od rodziców ma?
Ponoć kiedyś można było u niej wygrać spotkanie, nie widziałam.
Fajnego królika ma, pokazała mi kilka dni temu.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2015, 10:28 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 cze 2015, 20:19
Posty: 27
Mówila kiedys, ze wynajmuje to mieszkanie w ktorym mieszka, a ze to jej jest w trakcie remontu.
Wspomniala tez, ze ma swoja firme, ale wydaje mi sie, ze po prostu placi podatki od ShowUp.tv (?!) i daltego zalozyla dzialalnosc, a nie jakies wielkie przedsiebiorstwo :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 18:32 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2015, 20:02
Posty: 35
Zgadza się non stop chodzi do kosmetyczki a te pazury coś okropnego w dodatku co jestem mówi że są połamane i wstyd pokazywać do kamerki dziwne.. inne dziewczyny na trans mówiły że ciągle mówi o kosmetyczce a pachy niewydepilowane ma w necie sa jej screeny buzi faktycznie jak prosiaczek a z tymi orgazmami na zawołanie co 10 min to przesada który jeleń się na to nabierze.. nie myśli a zaraz straci ludzi ma coraz mniejszą oglądalność ciągle powtarza halo panowie bo nikt się nie odzywa i ma ledwo 100 ludzi na dole siedzi bo ludzie juz sie wyznali.. jest taka dziewczyna która w tyg ma bez głosu a w week robi show i ożywione konkursy jak vip i lider wygrali to od razu nagrody do odebrania i szczerze mówi ze orgazmu od razu nie zrobi więc z godz jeden siedzial i czekal i mmozna bylo fajnie pogadac w tym czasie nie bd mówil kto i tak się zdobywa uznanie a oszustwa dobre ale na krótsza mete! Keiiiti lepiej niech się nie spotyka bo juz bana miała a ten wykoxowanylukasz ciagle na czacie pisze o tele albo ze z fb zniknela , ciagle jej sypie to kontakt dostal ale za takie textyna trans i spotkania moze bana dostac juz na zawsze niech zacznie szanowac ludzi! laski tez jej nie lubia jest bardzo niemila. Sama mowila ze ma 19 lat szkola srednia zaocznie chyba a na studia nie ma zamiaru isc bo nie studia decyduja jakim sie jest człowiekiem..


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 19:28 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 cze 2015, 17:52
Posty: 12
p_facet pisze:
a z tymi orgazmami na zawołanie co 10 min to przesada który jeleń się na to nabierze..


Uwierz mi jeleni jest pełno.Tylko dobry obserwator widzi,która dziewczyna może (zaznaczam, może) mieć prawdziwy orgazm.Jeśli panna lata co kilka minut na orgazm to sorry,ale to nie są orgazmy.Te które najwięcej krzyczą jakie to one są napalone i ciągle na orgazm zapraszają robią to dla kasy,bo wiadomo,że orgazmy to jedne z najdroższych privów.Na ShowUp.tv jest pelno takich naciągaczek orgazmowych (a jeszcze więcej łosi i jeleni,którzy za to płacą).Jedną z nich jest np.hotblondie o której pisałem już w innym temacie (polecam przeczytać).Następna mokra_asex to kolejna,która zapomniała,że siku robi się w toalecie.
Jak można mieć orgazm co kilka minut na zawołanie i być jeszcze o tym przekonaną,że na pewno ten orgazm nastąpi.Bajki jakich mało,ale tak, jest to możliwe,znam taką stronę na której wszystko można każdemu wmówić. To ShowUp.tv :)
Dziękuję za uwagę, pozdrawiam :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 21:43 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 maja 2015, 16:54
Posty: 23
Ciało ma niezłe to fakt ale osobowością nie przyciąga do tego ten głos jakby miała zaraz zejść


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2015, 18:46 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 cze 2015, 18:14
Posty: 3
Mam dość długi nick więc spróbowałem i wygrałem 10 min, priv miał być do odebrania od zaraz bo Keiiiti była mega napalona (jak mówiła) ale w tym czasie zaczęły sypać się zety, gdy pisałem że chce odebrać udała że nie widzi, później odpowiedziała że pójdziemy na priv po celu, cel został wykonany i uciekła z trans bo jest głodna a mi kazała być po 22. Byłem na umówiony czas i jej nie było, gdy wpadłem na jej trans to powiedziała że teraz idzie z innym wygranym. Po 2 tygodniach odebrałem te 10 minut z problemami ale jednak. Priv oceniam jako beznadziejny, bardzo monotonny, rozumiem że laski zazwyczaj go udają ale tutaj to już przegięcie bo w pewnym momencie myślałem że zasypia :o. "Doszła" przed czasem i zaczęła komuś odpisywać (chyba na fb, bo w trakcie było słychać ten charakterystyczny dźwięk). Co do wyglądu nie będę kłamał ale dla mnie jest po prostu brzydka. Niestety musiałem wydać 300zet aby przejrzeć no oczy, chociaż w trakcie gdy losowałem zapowiadało się nieźle.
Mam jeszcze znajomego z ShowUp.tv, był u niej już na płatnym privie, w tym przypadku cena nie szła z jakością. Wziął anal, jak zapewniała miała go wykonać wibrem, ale na privie okazało się że wykonuje palcami. Gdy zapytał dlaczego nie jest tak jak ustalali to zaczęła marudzić że niczego nie obiecywała i zaczęła krzyczeć że jak mu się nie podoba to niech wyjdzie z priva.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO