ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 12 gru 2014, 13:08 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
innych czyli virtualną, legalną, nastke, dagusie, Wiolke i Monike głównie...?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 12 gru 2014, 18:36 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 cze 2014, 13:25
Posty: 38
kuszes pisze:
innych czyli virtualną, legalną, nastke, dagusie, Wiolke i Monike głównie...?


To już Ty napisałeś i szczerze mówiąc zostawię to bez komenta, ale wpisz sobie w szukajce tutaj "żebractwo, żebraczka, żebranie" itd... Wystarczy poczytać Wasze bajeczne posty. Bo może AnitaSkype, AnitaCamGirl,ChiliCamHD (małe l), a teraz ChiIiCamHD (duże I) to taka sama dupodaja i manipulantka jak inne?
Tutaj masz gotowy przykład:

" Tytuł: Re: Kobiety które rozpalają innych a Was kompletnie NIE RUSZ
Post: 18 maja 2014, 9:29
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 kwie 2014, 10:06
Posty: 203
Wszelkiego rodzaju kokainki, konewki, kocurki i inne patologie. Żebractwo z odsłoniętą twarzą i/lub cyckami poniżej. Iq na poziomie ciastka, ale dla większości "zakochanych" to i tak wystarcza aby ich zdominować. >:D Dziękuję pozdrawiam."

I następny Ten co to tak się udziela na forum.

Fabiano
Tytuł: Re: pinia87
Post: 27 paź 2014, 11:35
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 25 wrz 2014, 8:52
Posty: 57
Lokalizacja: POLSKA
ale zobaczcie jedno,to nie jest pierwszy przypadek kiedy dupa przeskakuje z zarobkowania w formie priwów na żebractwo :D
Może to bardziej dochodowe? C:-) nie mówiąc że się nie narobi ;D Najbardziej wkurwiająca grupa lasek którą show powinien eliminować :o Pytanie czemu tego nie robi :o

Nie robi bo widocznie wkurwiają One tylko Takich jak Ty i Tobie podobnych, pytanie jakich? xDxDxD


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 12 gru 2014, 19:31 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
co Ty sie tak ujebałeś tej Anity?
Pure tez ma na swojej stronie odpowiednia zakladke, nadal nazywasz to zebractwem?
czy tylko w stosunku do jednej konkretnej osoby tak piszesz?

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 12 gru 2014, 19:55 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 cze 2014, 13:25
Posty: 38
płotka pisze:
co Ty sie tak ujebałeś tej Anity?
Pure tez ma na swojej stronie odpowiednia zakladke, nadal nazywasz to zebractwem?
czy tylko w stosunku do jednej konkretnej osoby tak piszesz?


Mój post dotyczy konkretnego wpisu. A, że akurat to Anita no tak wypadło. Przeczytaj ze zrozumieniem mój początek i cytat, który zamieściłem.
Ale tu jak zwykle po staremu...strata czasu.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 13 gru 2014, 01:52 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
Dan pisze:
płotka pisze:
co Ty sie tak ujebałeś tej Anity?
Pure tez ma na swojej stronie odpowiednia zakladke, nadal nazywasz to zebractwem?
czy tylko w stosunku do jednej konkretnej osoby tak piszesz?


Mój post dotyczy konkretnego wpisu. A, że akurat to Anita no tak wypadło. Przeczytaj ze zrozumieniem mój początek i cytat, który zamieściłem.
Ale tu jak zwykle po staremu...strata czasu.


no to po co tracisz swoj cenny zapewne czas?
moze tylko ty siebie rozumiesz///

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 30 sty 2015, 12:56 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Ostatnio znowu wyjechała ;) aż się rozmarzyłem gdy zobaczyłem te widoki za oknem ^-^ . Privy ma konkretne, gdzieś wyczytałem że aby jej pokazy były jak najlepsze bierze lekcje tańca oraz lekcje gry aktorskiej no i oczywiście kursy językowe, jeżeli to prawda to wątpię aby dużo było takich dziewczyn które tak inwestują oraz poświęcają się dla kariery na ShowUp.tv. Privy ma świetne, ceny tych dłuższych pokazów nie są aż tak drogę, droższe ceny widziałem o amatorek które nie rzadko sprawiały wrażenie że robią to z musu.
Co do wyjazdów to osobiście jej zazdroszczę :)), może to typ osoby która inwestuje głównie w podróże, znam kilka dziewczyn które jak zarabiają większą kwotę inwestują ją w naukę, podróże, remont itp, ale jest tez sporo dziewczyn które po prostu przepier*** tą kasę na głupoty. Anita jako jedna z nielicznych osób trzyma poziom ::) niby jest sporo nowych twarzy na ShowUp.tv ale mało która próbuje jej chociaż w połowie dorównać, te bardziej zawistne próbują jej jeszcze zaszkodzić.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 30 sty 2015, 13:13 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
chill jest fajna, ale jakiego jezyka musi sie uczyc, zeby rozwijac swoja kariere na ShowUp.tv?:P

lol sporo dziewczyn chodzi dodatkowe zajecia( silka, pole dance, fitness) i nie jest to czymss mega wow, wg mnie.
A dziewczyny które przepierdajaja kase-cóż bardzo krótkowzroczne myslenie, ale to w koncu ich zarobek.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 30 sty 2015, 21:20 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sty 2015, 23:23
Posty: 203
Chili bomba, szkoda że prv są bez twarzy, no ale ceni sobie prywatność :\


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 30 sty 2015, 23:47 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 09 mar 2014, 09:24
Posty: 56
Czasami lepiej twarzy nie pokazywac ;) (vide Pantera90).


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 31 sty 2015, 01:01 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
Jak chili nie robi tego dla ShowUp.tv'a :D
Ona od dawna ma swoją stronę na której oferuje pokazy za płatności w zł :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 31 sty 2015, 16:27 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
bolo pisze:
Ale mam z was ubaw :D po pachy. I na jakie jeszcze lekcje uczęszcza? Wspinaczka górska? Garncarstwo? A może florystyka? No już kurwa bez przesady. Kurwiszon jak każdy inny co ładuje w pipe za 5 złotych.
Plotka i tu się zgodzę wiele innych dziewczyn dba o siebie i inwestuje w siebie, nie robiąc z tego ceregieli. Brawo!
Niby kiedy te lekcje pobiera? Skoro od świtu do nocy na ShowUp.tv i Skype siedzi? I jaka prywatność (pokazywanie twarzy)? Przecież ona kurwa nie ma znajomych w realu, a wycieczkami tylko na ShowUp.tv i fejsie się może pochwalić wam. Bo nie ma komu w życiu realnym, smutna prawda buhaahahahh.
Mroz3k możesz mi wyjaśnić co miał wnieść Twój post? Reklamę jej strony i pokazów czy co?
Gdybym tyle zarabiał co ona też bym miał w dupie innych i pokazywał na co mnie stać, bo tacy już jesteśmy buhahahahahh.

Zadam pytanie.
Udajesz głupiego czy jesteś ?
Jeśli udajesz to polecam przeczytać wcześniejsze posty, że odniosłem się do tematu jak niektórzy myślą, że ona robi to wszystko ( o ile robi ) tylko dla celu ShowUp.tv'a
Poza tym o jakiej Ty reklamie pierdolisz jeśli strony nie podaje nawet ? xDD
Jeśli jednak jesteś głupi to polecam wyłączyć internet i sobie z tym samemu radzić :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 31 sty 2015, 20:50 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sty 2015, 23:23
Posty: 203
bolo zazdroscisz i duposcisku dostajesz że ona sobie dorabia przyjemnymi rzeczami a ty zapierdalasz za 2,50 za godzine


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 01 lut 2015, 23:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 03 lis 2014, 23:06
Posty: 122
podejrzewam, że bolo to virtualna ;) Anita to dla niej wrażliwy temat ;) A jesli jest tak jak myślę (że to virtualna) to niezła z Ciebie hipokrytka ;) Rożnicie się tym, że ona robi profesjonalne, fajne pokazy a Ty w chuja lecisz ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 02 lut 2015, 15:28 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sty 2015, 23:23
Posty: 203
No pokazy Anitki to profesja :p Ostatnio wziełem anal za 180 to jak ładnie wchodziło <3


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 04 lut 2015, 20:13 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 183
kompasek pisze:
No pokazy Anitki to profesja :p Ostatnio wziełem anal za 180 to jak ładnie wchodziło <3



Trzeba przyznac ze Anitka bardzo zadbana jest :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 05 lut 2015, 20:52 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sty 2015, 23:23
Posty: 203
No dbać, dba o siebie bo to widać :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 05 lut 2015, 21:00 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 lut 2015, 22:08
Posty: 7
jej sprawa co robi z kasa, showap daje jej mozliwosc zarobku nawet na wakacjach! to logiczne jezdzi zwiedza i moze zarabiac! a was sciska z zazdrosci


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 12 mar 2015, 19:17 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 kwie 2014, 20:30
Posty: 13
obibok pisze:
Skoro admin nie kasuje tematu to może teraz to zrobi. Jak obiecałem macie link i pobierajcie na zdrowie. Wyjebałem ponad 70 dych na to. Pierwsze 2 minuty zleciały na niczym. Pomyślałem przedłuży te minuty, ale gdzie tam. Jakość obrazu w łazience koszmar!!! Oświetlenie makabra!!! Można się przejechać.

http://przeklej.org/file/7s3XP6/clip0004.avi

]

mozna ten filmik jeszcze gdzies dostac? :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 09 sie 2015, 17:27 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 paź 2014, 18:32
Posty: 27
To trzeba troche odświeżyć, nudzi mi się. Szkoda że wywalili nowe forum o ShowUp.tv niezły temat tam był o tej jebanej pustaczce. Jebana piczo-skarbonka. Co pizda boli to w chuja walisz ludzi? Udajesz że wkładasz po pół pokazu sie rozbierasz i stekasz jak ustawiasz kamerke??? Żłocha, szkoda, ze tutaj nie wpisali sie Ci faceci co tam.
A teraz hit mało sie zarabia na kamerkach to zaczęło sie w realu? Teraz wiem skąd te zmiany pomieszczeń i wystrojów i nie są to wycieczki słynne bo rano u siebie po południu w hotelu i drugi dzień rano znów u siebie, czyli nocka zaliczona?
Ale opisane twoje privy na tamtym forum to było coś, nareszcie ktoś sie odważył, ale chuj z tobą wysuszona pani grubo po 30 bezdzietna, poświecona dupnej karierze? No to teraz czekam na wpisy Chili loguj się na swoich kontach i dowalaj...Jaka to ty jesteś super a wszyscy źli. A już najgorsze to inne dziewczyny, zazdroszczą co nie? no popatrz jakie małpy...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 09 sie 2015, 17:59 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 paź 2014, 18:32
Posty: 27
aaaa dzięki Subzero już znalazłem ***


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO