ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 10 paź 2014, 19:37 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
Chili prawie godzinę była z modem na priw,wróciła tak wkurwiona że szok :o Wygarnęła wszystko,podała nawet nick osoby która ją nagrała.Nie wchodziłem do niej w ogóle do czasu powstania tego tematu ale aż mi jej szkoda.Chyba dopiero dzisiaj ktoś ją poinformował o tym temacie.Spadać muszę na piłe a szkoda :o


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 10 paź 2014, 19:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 kwie 2014, 16:51
Posty: 4
Kurde, jak zwykle nie zdążyłem na moment kiedy jest dostępny link z tego privka(działający).. czas mnie nie lubi ;/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 10 paź 2014, 20:06 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
I bardzo dobrze, niech modzi z ShowUp.tv w koncu cos zaczna robic.
Nie dziwie się chili tez bym sie wkurwila,
no ale jak virtualna nie ma pomyslu na siebie to bedzie robila kolo dupy innym.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 10 paź 2014, 20:50 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Chili fajna laska od zawsze... Choć widziałem Ją dziś pierwszy raz ;D Zakochałem się w Jej oczach jak Piter Parker w Mery Dżejn ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 11 paź 2014, 05:39 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1386
brzuchomowca pisze:
Dzięki Rugerr że pierwszy to zauważyłeś bo sam bym na to nie wpadł :D
 


Mój ulubiony cytat z jednego privka: "Ruger, Ruger - jednak na coś się przydałeś!" :)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 11 paź 2014, 09:29 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
Fabiano chujku, wypowiedzieli a nie wypowiedziały hahaha


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 11 paź 2014, 10:01 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
Czupakabra pisze:
Fabiano chujku, wypowiedzieli a nie wypowiedziały hahaha

penisku pisałem wypowiedziały (te osoby)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 11 paź 2014, 10:22 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
z nowych faktów wynika że admini znaleźli powiązania nagrania z kontami virtualnej ;D ale jaja ;D Pojawił się nawet konkretny nick Lelumum który nagrał priwa,konto już usunięte.Widać że virtualnej zależy bardzo by przedstawić Chili w jak najgorszym świetle.Chili wczoraj napisała że po pierwsze taki priw od zawsze ma za 40 zł a nie za 70zł i sprawdziłem to się zgadza.Zawyżenie kwoty pewnie celowe ;D Kolejna sprawa zarzut nie przedłużenia priwa.Osoba która wykupiła priw podobno równo w 10 minucie podziękowała za priw pisząc dziękuje skończyłem i faktycznie patrząc na samą końcówkę kiedy chili skierowana tyłem robi swoje nagle się odwraca i posyła buziaka co tylko zdaje się potwierdzać prawdziwość tej tezy.Virtualnej zależało żeby priw nie trwał nawet minuty dłużej.Patrząc na sam priw oświetlenie łazienki jak dla mnie bardzo dobre.Zarzuty można mieć do bardzo marnej jakości ale widać że to celowe działanie bądz efekt nagrywania jakimś gównianym programem.Chili pisała że każdy priw z prysznicem jest przedłużany o czas przemieszczenia się do łazienki.Napisała też wiele o relacjach z Virtualną.Wkurwiła się nieźle i powiedziała że doskonale wie co z tym zrobić ;D Jest ciekawie ;D Najlepsze było to że Virtualna wpadła do pokoju Chili tuż po długim priwie z adminem i napisała coś w stylu że jej przykro ;D Chili posłała niezłą ripostę i ładnie z nią pojechała ;D Musiałem wyjść przed 21 :o Widział ktoś co działo się potem?
Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 11 paź 2014, 10:33 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
i Bob i Bolek hahaha


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 11 paź 2014, 10:44 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1386
Admin jej musiał pogrozić skasowaniem konta i banem perm skoro przepraszała :)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 11 paź 2014, 10:49 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
I bardzo kurwa dobrze, moze sie jej odechce krecic wałków(virtualnej ofc)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 11 paź 2014, 13:03 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2014, 23:29
Posty: 38
Czyli to jednak prawda? Wątek zalozyla ta NastkaDagusia?
Ze te tez jej sie chce tworzyc te konta i sama z soba rozmawiac. Ona tez chyba niemało zarabia to niech tez jedzie na wycieczke i da powod do zazdrosci innym jak jej tak zalezy. Siedzi na tym ShowUp.tv dzien w dzien. Nie oceniam ciala (bo na prv nie bylem) a wizulani jest dobrze chyba ,,zamaskowana,,.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 11 paź 2014, 13:44 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
Mnie ciekawi tylko co obroncy virtualnej beda teraz pierd**** :D

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 11 paź 2014, 13:55 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Kurwa uwiecznili mnie na screenach ;D Będę sławny :-*


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 11 paź 2014, 17:13 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2014, 10:32
Posty: 19
Na miejscu ChiliCamHd tez bym się zagotował.Świństwo wielkiego kalibru!
Temat jak złoto,pokazał jaka może panować między kobietami chorobliwa zazdrość.
To co się wydarzyło pasuje to do typowej rywalizacji międzypłciowej.To nawet naukowo udowodnione ze taka rywalizacja,zawiść mężczyzn praktycznie w ogóle nie występuję natomiast u kobiet jest na porządku dziennym.Kobiety wobec kobiet były od zawsze bardziej zazdrosne,szczególnie gdy rywalka jest bardziej atrakcyjna,bardziej sytuowana czy ma większe powodzenie.
W takiej wewnątrzpłciowej rywalizacji dominuje chęć zniszczenia wizerunku drugiej osoby i to się nazywa zawiść
Natomiast zazdrość to po prostu odpowiedź na osiągnięty sukces tejże osoby.
Przyglądając się temu z boku można wyciągnąć wnioski że kobiety są zdolne do wszystkiego.
Oczywiście nie dotyczy to wszystkich dupeczek :D.Do tego przeraża fakt że można posunąć się aż do tak nieczystych zagrań.
To tak jak znęcanie się psychiczne które cechuje głównie kobiety które w tym co robią są dużo bardziej podstępne i wyrafinowane od facetów.To dlatego virtualna w tych wcześniejszych swoich wpisach między wątkami wciskała temat chili
Przy każdej okazji usiłowała udowodnić że to nie ona naśladuje tylko chili naśladuje ja.
Tak na marginesie to chyba szaleniec stwierdziłby że to ChiliCamHd może naśladować VirtualnąPanne.
Każdy punkt,każdy fakt tego że jest odwrotnie jest na korzyść Chili.Czy taka camgirl,z tak dobrą prezencją,
z profesjonalnym podejściem do swojej pracy,z bardzo dobrą opinią innych wzorowała by się na zupełnie przeciętną postacią showupa
do tego z bogatą kartoteką przekrętów,oszustw?Tak zupełnie z psychologicznego punktu widzenia?
Chili na jakimkolwiek naśladownictwie,kopiowaniu,wzorowaniu się na Virtualnej może tylko,powtarzam TYLKO stracić!!
Natomiast VirtualnaPanna ratując swoją reputację chęć jeszcze jakiegokolwiek zarabiania na ShowUp.tv wzorując się na ChiliCamHD
może tylko coś zyskać!To jest tak oczywiste jak zamykanie baby w piwnicy na czas dzisiejszego meczu z Niemcami
Dlatego ten komentarz wklejony na poprzednich stronach tak przypadł mi do gustu :) Jest prawdziwy w ch.....j
Obrazek
Co do samej osoby ChiliCamHd?Jedna z nielicznych dziewczyn bezkonfliktowych która skupia się tylko na sobie a to ogromny plus.
O gustach się nie dyskutuje i czy komuś się podoba czy nie to trzeba przyznać że ma profesjonalne podejście do tego co robi.
To czy pojechała na wakacje na karaiby czy do mielna nie ma najmniejszego znaczenia.
Zarobiła to pojechała proste,nie ukradła żetonów nie wysępiła tylko ciężko na nie zapracowała
Widzieliście kiedyś u niej by ustawiła w celu cokolwiek w podobie? "Zbieram na...." "potrzebuje..." "dla mnie..." "jeśli mnie lubisz.." ??
Żadnych losów,licytacji i ogólnych sztuczek w celu przygarnięcia większej ilości żetonów też nie dostrzegłem.
Choć nie każda Historia kończy się Happy Endem tutaj trzeba powiedzieć że tak się stało
Sama virtualnapanna tym tematem wyrządziła sobie chyba większą krzywdę niż wyrządzić chciała komuś innemu.

Ciekawe czy coś ja ta lekcja nauczy?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 11 paź 2014, 18:22 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Cichy_Bob pisze:
Kurwa uwiecznili mnie na screenach ;D Będę sławny :-*


Uuu a nie macie wersji tego screena ciut dłuższej, o 1-2 rzędy? Też bym był uwieczniony :P Gdzie mój fakos :(
Trzymaj się Chilli i nie dawaj się tym zjebom! :)

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 11 paź 2014, 18:42 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
płotka pisze:
Mnie ciekawi tylko co obroncy virtualnej beda teraz pierd**** :D

no to kurwa widzisz co będą pierd***;D Cisza jak makiem zasiał :o Gdzie są Dany???? :'( Dziennie leciało po kila postów a po wczorajszym przypale głowa w piasek???????Pewnie to kolejny zbieg okoliczności ;) Wbijcie do Virtualnej czy mi się zdaje,czy strasznie spokorniała????Jaka teraz miła,uprzejma aż nienaturalnie :o Coś mi się zadaje że teraz będzie pod specjalnym nadzorem modków C:-) Ciekawe czy będą licytacje z tajemniczymi przelewami po 1000 żetonów :)) :)) :))


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 11 paź 2014, 18:47 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
Osobiście żałuję, że wtrąciłem się do tematu. Początkowo ograniczałem się jedynie do nakreślenia sytuacji, że nie powinno się wnikać drugiej osobie do portfela bo jest to śmieszne i świadczy o wnikającym. W całej jak to nazwałem "teorii spiskowej" starałem się reprezentować chłodne podejście ponieważ uważam, że nie wolno oceniać kogoś gdy nie ma 100 % pewności ponieważ można wyrządzić ogromną krzywdę wskutek insynuacji- tu apel do wszystkich na przyszłość.

Piszę kolejny post, ponieważ zachodzi lekka nadinterpretacja moich słów, nazwana przez kogoś szukaniem przyjaciół sojuszników- to nie tak. Wspomniałem tu swoje zdanie jak pisałem wyżej chłodne pełne wątpliwości i pytań mój stosunek do ChiliCamHD przedstawiałem nie raz dla przypomnienia mogę powiedzieć tyle, że najlepszą recenzją Chili jest opinia użytkownika WolnoscSlowa, pod którą osobiście mogę podpisać się rękoma i nogami. O osobie ChiliCam zawsze miałem(nie tylko ja) dobre mniemanie gdyż dziewczyna zasługuje na to zwłaszcza profesjonalizmem i podejściem.

WolnoscSlowa tu parę słów ode mnie:

Piszesz o konkurencji i walkach i to jest rzecz niepojęta właśnie. Powiem więcej jest to sranie do własnego gniazda ponieważ nikt nigdy nie będzie miał wpływu na kształtowanie gustu ba! albo ktoś się komuś podoba albo nie i tu nie ma dyskusji dlatego nie rozumiem po co obrzucanie się błotem. Kobiety owszem są zawistne ale nie generalizujmy, myślę że to kwestia indywidualizmu oraz co najważniejsze samoakceptacji i pomysłu na siebie. W mojej ocenie nie ma mowy o kopiowaniu ponieważ każdemu można zarzucić wszystko i myślę, że przykładów z przeszłości można by podać naprawdę wiele. Generalnie rozumiem doskonale co chciałeś przekazać i szacun za te słowa oraz podejście do sprawy.

Osobiście wciąż jestem zdania, że najlepszym sposobem by ukręcić sprawie łeb będzie ingerencja ADMINA tego forum i PODANIE CZY WSPOMNIANE KONTA POSIADAJĄ JEDNO IP. Myślę, że wtedy nikt nie będzie miał wątpliwości, temat powinien zostać z prostej przyczyny niech każdy zobaczy(o ile wszystko będzie jasne) do czego zdolni są ludzie, nie wolno zamiatać takiej sprawy pod dywan.

Sytuację z nagranym PRIV'em i wrzuceniem go celem zniechęcenia do osoby ChiliCam a także próby ośmieszenia Jej profesjonalizmu nazwę wprost jest to KURESTWO!!! ChiliCam jeśli to chciałbym abyś wiedziała, że zarówna ja jak również CC współczujemy Ci takiej sytuacji i jesteśmy z Tobą zwłaszcza, ze sami taką sytuację przerobiliśmy z inną użytkowniczką(część forumowiczów wie o co chodzi) Jeżeli jest 100% pewność, że tego PRIV'a nagrała wspomniana wyżej Camgirls by zrobić szum i zniszczyć PR ChiliCam to wiedz jedno: niech chcesz znać mojego zdania na swój temat. Taka sytuacja powoduje tylko zamęt i wcześniej czy później wszystko wyjdzie na jaw i obróci się przeciwko nagrywającemu/nagrywającej, jeśli wyszło to już teraz(czy jest 100% pewności, że to właśnie ona nagrała?) to bardzo dobrze, że tak szybko, ponieważ w przypadku sytuacji mojej i CC sprawa ciągnęła się przez 3 miechy dopóki sama nagrywająca odurzona alkoholem się nie przyznała.

W praktyce jednak myślę, że wspomniana sytuacja mimo, że jest nie ukrywajmy wkurwiająca dla samej poszkodowanej obróci się w dobrym kierunku zwłaszcza w przypadku ChiliCam ze względu właśnie na jej profesjonalizm. Natomiast hejterom zostaje tylko ból dupy i hejt i tu apel do każdego z nich, nie tylko w temacie ChliCam:

Zamiast hejtować i niszczyć zastanówcie się co zrobić by komuś dorównać ponieważ nawet anonimowe wypociny, które notabene nigdy się nie wydadzą już wystarczająco świadczą o was samych w oczach... was samych co mam na myśli? Sumienia nie oszukacie i tłumaczcie to sobie jak chcecie :)

Pozostaje jedynie ingerencja Admina o co osobiście proszę, ponieważ wtedy ustaną domysły.

JapanSUN (sorry za literówki)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 12 paź 2014, 10:40 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1386
Tu objawia się jakaś dziwna logika niektórych camgirls, naprawdę nie wiem co one sobie myślą - że jak odpowiednio długo będą "jechać" po jakiejś dziewczynie hejtem to co, ona zmięknie, popłacze się i zrezygnuje ze swojego (często jedynego i intratnego) źródła dochodu? Że jak napiszą kilka razy na forum "Chilicam daje chujowe pokazy" to nagle ruch w interesie spadnie jej na tyle drastycznie, że będzie musiała zrezygnować z tego biznesu i iść do normalnej pracy? Można próbować zniszczyć jakąś camgirl ale na pewno nie takim prostackim hejtem, trzeba mieć jakieś konkretne info i dowody np. dotyczące zamknietego obiegu albo sprzedawania na lewo żetonów i wtedy MOŻE kariera takiej camgirl zakończy się przez pernamentny ban na ShowUp.tv (co i tak raz - da się obejść a dwa - jeszcze się chyba nie zdarzyło żeby jakaś topowa transmitująca dostała bana na stałe, bo modzi też mają prikaz z góry, żeby nie zarzynać kur znoszących złote jajka)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ChiliCamHD
Post: 11 gru 2014, 18:12 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 cze 2014, 13:25
Posty: 38
Do WolnoscSlowa
cyt.: " Widzieliście kiedyś u niej by ustawiła w celu cokolwiek w podobie? "Zbieram na...." "potrzebuje..." "dla mnie..." "jeśli mnie lubisz.." ??"

Ona nie musi na ShowUp.tv Jej wystarczy strona i "GIFT ROOM" xDxDxD http://sexpokazyskype.pl/gift.html
I to uważam za ŻEBRACTWO tylko w papierku.
Wpisałem to bo czepiacie się kobiet z ShowUp.tv, że żebrzą. Ale One coś w zamian oferują, a tutaj "zamówione, dziękuję:)"- to czym nazwać to?. Nie mam nic do tego, że dają, ale niech innych kobiet nie wyzywają!!!

Rozgarnięci zrozumieją...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO