ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 11:49 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 13:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 14 gru 2014, 18:04 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Możesz pisać oczywiście, ale nie trudno zauważyć, że jej każdy ruch jest śledzony i co druga gorsze rzeczy robi, a tyle o niej nie było pisane;]

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 20 gru 2014, 22:13 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 gru 2014, 21:33
Posty: 19
widze ze i w tym temacie raczkujecie :D jak ann robi swoj denny pokaz i rusza sie jak zombie wszyscy ci ktorzy daja zetony wejdzcie na ich profile i zobaczcie jak facet facetowi wysla zetony chyba z milosci :o chciala zaistniec na zachodnim portalu no niestety nikt tam nie przesyla za tekstylne dziewczyny i pokazy fake biustow ten fenomen ma sie dobrze w polsce tzn ze dana pani sie szanuje szkoda ze tam nie pila bo ban zaden mada faka nie lata po stronie i nie szuka czy to film czy real a obecnie mnostwo filmow jest na ShowUp.tv i co to za demokracja jesli nie mozna uzywac programow do wielu kamerek gdzie mozna wkleic napis i juz wiadomo ze to lipa O0


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 20 gru 2014, 22:34 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 10 gru 2014, 19:24
Posty: 118
johndoe - spróbuj napisać toto jeszcze raz, w miarę możliwości - po polsku.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 21 gru 2014, 00:07 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 gru 2014, 21:33
Posty: 19
zarazwracam kochasz sie w tej 30tce ?kazdemu wolno kochac a widze ze mama ci kompa kupila na gwiazdke i myslisz ze uzywanie interpunkcji jest wskazane?to grubo sie mylisz snij dalej o ksiezniczce z bialego moze nie bedziesz mial wiecej bogow przed ann za taki tekst temu pajacowi zycze aby kazda puscila go z torbami i zamieszkal u brata alberta


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 21 gru 2014, 01:25 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1165
Oglądałem nieraz jej transmisje, często z niesmakiem ale i ciekawością.
Dziś zapunktowała u mnie, ma świetne dwa koty.
No i była trzeźwa. Jeszcze.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 21 gru 2014, 14:06 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
johndoe pisze:
zarazwracam kochasz sie w tej 30tce ?kazdemu wolno kochac a widze ze mama ci kompa kupila na gwiazdke i myslisz ze uzywanie interpunkcji jest wskazane?to grubo sie mylisz snij dalej o ksiezniczce z bialego moze nie bedziesz mial wiecej bogow przed ann za taki tekst temu pajacowi zycze aby kazda puscila go z torbami i zamieszkal u brata alberta

A nie jest wskazane uzywanie interpunkcji? On nigdzie nie napisal, ze kocha czy chociaz lubi Ann, po prostu wypowiedzial sie na temat twojej pisowni i ma w tym 100% racji.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 21 gru 2014, 14:32 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 gru 2014, 21:33
Posty: 19
psy szczekaja karawana idzie dalej spuscili psy goncze i teraz gryza :D jesli ktos ma poczucie piekna to wie ze wasza bogini to kaszalot 1 masci twarz tranzystora ramiona biodra faceta lydki jak smolarek po meczu stopy chlopa wiejskiego robiony biust a tak nawiasem jaka z niej matka skoro ciagle siedzi na necie ale tak maja polki po powrocie z wloch gdzie cygano-romowie lubia blondynki polaczki nie jestescie rycerzami upadlych panienek a odnosnie pisowni posiedzisz 10 lat na irc pearlu itd popiszesz programy boty to bedziesz wiedzial ze to nie esej czy praca magisterska na forum widac ze wasz internet ogranicza sie do facebooka ShowUp.tv youtube itd i nie macie zadnego pojecia o calej reszcie raczkujecie i szukacie adrenaliny piszac o panienkach ktore w 95% maja swoich facetow ktorzy siedza obok podczas transmisji i maja wielki ubaw ze skomlacych walikonikow


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 21 gru 2014, 14:48 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
A czy ja cos pisze o Ann albo jej bronie? Pokaz mi jakiekowliek zdanie, w ktorym to zrobilem i ogolnie poczytaj caly temat zanim zaczniesz sie wypowiadac, bo tu to chyba nikt o niej dobrze nie pisal. Dla mnie ona nigdy nie byla interesujaca, nigdy do niej nie wchodzilem i leje co robi na transmisjach, a teraz pisze tylko o sposobie w jaki ty sie wyrazasz, sam sobie dopowiadasz jakies pierdoly czlowieku. Ciekawe co ty takiego wznioslego robisz w tym internecie, bo jesli dla ciebie siedzenie na irc czy jakis bot to wielkie zyciowe osiagniecie to gratuluje z calego serca. Jakby to powiedzial Borat - very funny retardation.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 21 gru 2014, 15:06 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 gru 2014, 21:33
Posty: 19
gratulacje skladaj sobie ze tyle wiesz o laskach z ShowUp.tv widocznie dzialasz jak dobry darmowy ormowiec kabotynie kazdemu dajesz rady pouczenia a odnosnie pisowni jak doczekasz sie dzieci w co watpie bo monitor raczej nie zachodzi bedziesz im udzielal lekcji pisowni bezrobotny i chyba zarabiasz na konfidencji innych userow a tutaj opem nie zostaniesz nabijajac posty


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 21 gru 2014, 15:14 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
Człowieku, ja tu nie pisze nic o zadnej lasce z ShowUp.tv ani o tym ze cokolwiek o nich wiem, tylko ze nie przeczytales tego tematu w ogole i pitolisz trzy po trzy nez ladu i skladu, a teksty odnosnie mojego zycia to swiadzcza tylko o twoim niskim poziomie intelektualnym, tak to juz bywa jak sie nie ma argumentow, pierdoli sie od rzeczy. Ja sie zegnam i nie ciagne tego tematu wiecej, szkoda mi czasu na podludzi, powodzenia w twoim ciekawym i wspanialym zyciu, z Bogiem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 21 gru 2014, 15:22 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 gru 2014, 21:33
Posty: 19
Tytuł: Re: Ashantee Kochana Ash
Nieprzeczytany post: 21 gru 2014, 13:52
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 256
Lokalizacja: Zakaz podawania kontaktu.com
pisz na mail, od niej mam sporo akurat;)tomskc
Tytuł: Re: Poszukuje
Nieprzeczytany post: 20 gru 2014, 21:50
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 256
Lokalizacja: Zakaz podawania kontaktu.com
od kazdej cos tam mam, pisz na mail, w profilu masz podany;)

tomskc
Tytuł: Re: ArmasNaine, Nititax_91, czarnulka91 ......
Post: 28 paź 2014, 21:34
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 256
Lokalizacja: Zakaz podawania kontaktu.com
ja mam duzo filmow z jej udzialem, jak ktos chce sie dogadac to zapraszam na mail podany w profilu;)
nagrywasz dziewczyny i pozniej bierzesz za to kase to ciebie trzeba wziasc pod lupe cwaniaku


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 21 gru 2014, 15:28 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
I co dziwnego w tych postach widzisz albo w posiadaniu filmow? Tutaj polowa forum sie wymienia nagraniami i nie trzeba nagrywac zeby je miec. Btw w zlym dziale piszesz, bo to raczej nie jest temat o wymianie filmow.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 21 gru 2014, 16:04 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Johndoe, czy byłbyś tak uprzejmy i mógłbyś uzywac znaków interpunkcyjnych? Ciezko sie czyta jedno zdanie ciągiem,skoro jesteś takim ogarniętym człowiekiem,powinieneś wiedzieć że istnieje coś takiego,jak netykieta.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 21 gru 2014, 20:03 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 gru 2014, 21:33
Posty: 19
widac ze nie bywasz na forach czatach itd interpunkcje sa dla szpanu tutaj tego nikt nie wymaga a skoro nie portafisz czytac po polsku moge pisac tobie po angielsku


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 21 gru 2014, 21:03 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
johndoe pisze:
widac ze nie bywasz na forach czatach itd interpunkcje sa dla szpanu tutaj tego nikt nie wymaga a skoro nie portafisz czytac po polsku moge pisac tobie po angielsku


możesz, jeśli to w Twoich oczach sprawi,że będziesz miał +10 do zajebistości.
Szkoda,że nie szanujes swojego własnego języka, oraz odbiorców Twoich wypowiedzi.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 22 gru 2014, 02:11 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 mar 2014, 12:09
Posty: 225
Dla szpanu? Poprawnie użyta interpunkcja pozwala na pełne zrozumienie sensu zdania.
Często się zdarza, że postawienie przecinka w nieodpowiednim miejscu, może zupełnie zmienić znaczenie zdania.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 01 sty 2015, 13:56 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 cze 2014, 13:25
Posty: 38
johndoe pisze:
psy szczekaja karawana idzie dalej spuscili psy goncze i teraz gryza :D jesli ktos ma poczucie piekna to wie ze wasza bogini to kaszalot 1 masci twarz tranzystora ramiona biodra faceta lydki jak smolarek po meczu stopy chlopa wiejskiego robiony biust a tak nawiasem jaka z niej matka skoro ciagle siedzi na necie ale tak maja polki po powrocie z wloch gdzie cygano-romowie lubia blondynki polaczki nie jestescie rycerzami upadlych panienek a odnosnie pisowni posiedzisz 10 lat na irc pearlu itd popiszesz programy boty to bedziesz wiedzial ze to nie esej czy praca magisterska na forum widac ze wasz internet ogranicza sie do facebooka ShowUp.tv youtube itd i nie macie zadnego pojecia o calej reszcie raczkujecie i szukacie adrenaliny piszac o panienkach ktore w 95% maja swoich facetow ktorzy siedza obok podczas transmisji i maja wielki ubaw ze skomlacych walikonikow



Tak jest....Jestem tego samego zdania i mam beke z tego. Kiedyś raz w życiu usłyszałem u laski na transmisji cyt. " weź napisz, ze zbierasz na wibrator" (oczywiscie męski głos) a wszędzie pisała, ze samotna. To mnie wręcz rozpierdala Jacy niektórzy jesteście naiwni. Ogólnie nie daje tam kobietom i nie oceniam żadnej, ale trochę spojrzenia na te transmisje chłodnym okiem a nie wackiem i będze super. Piąteczka johndoe.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 05 sty 2015, 13:44 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2013, 13:49
Posty: 231
Ciekawe jak to możliwe, że trzydziestoletnia kobieta uchowała się bez umiejętności gotowania... Dodała masła do ciasta na naleśniki i się dziwi, że nie wyszły :o


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 05 sty 2015, 13:50 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Może nie umie, ale chociaż coś próbuje gotować chociażby na trans. Są ludzie co tylko potrafią wstawić wodę na herbatę, więc nie jest źle ;) Zresztą w dzisiejszych czasach można się obyć bez tego.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 05 sty 2015, 14:04 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
W czasach kiedy kobiety coraz częściej gonią za pieniądzem, wyglądem czy wygodą życia, mało która niezamężna kobieta potrafi ugotować porządny obiad. Jest wręcz przeciwnie, to samotni mężczyźni, zmuszeni do życia na własną rękę, nauczyli się gotować. Nikogo nie dziwi już jak facet mówi, że umie gotować. Sztukę kulinarną już dawno odebraliśmy kobietom, teraz to My umiemy gotować. Posługując się porównaniem z królestwem zwierząt, dzisiaj nie można być samcem alfa bez umiejętności gotowania.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kozakinho, znowak i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO