ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 11:49 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 13:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: ADMIN
Post: 07 wrz 2015, 09:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 wrz 2015, 09:38
Posty: 2
Witam wszystkich! Zetkę obserwuję już od 2 lat. I powiem tak co do choroby nie mam żadnych wątpliwości ! Co do PEGa
piszecie że to jest obrzydliwe hmm myślę że Zetka chciała udowodnić coś niedowiarkom no i udowodniła ! tylko teraz wstyd się przyznać do błędu tym co Ją oczerniali. Nie mogę tez pojąć tego dlaczego uważacie to za żebranie? Zetka robi normalne pokazy a to że wspomiała o chorobie hmmm nie widze nic w tym złego skoro wszyscy pytali gdzie była po przerwie w nadawaniu dlaczego tak bardzo schudła i czemu ta rurka poprostu dziewczyna powiedziała prawdę a wy teraz to wykorzystujecie. ! A ten co najwięcej wypowiada się na ten temat to tak naprawdę nie zdaje sobie sprawy z tego co pisze i wiecie co wam powiem nie wolno wsadzac każdego do tego samego worka, nie wiem może to zazdrość albo samo-dowartościowanie się tym że się komuś dokopie hmm nie rozumiem jak można tak kogoś oczerniać...Wszystko tez ma swoje granice i uważam ze stanowczo zostały one przekroczone więc i Ja przyłączam się do tego by ADMINISTRATOR skasował ten wątek. Tym samym Ja CHCĘ zakończyć ten temat na forum. PROSZĘ O DALSZE NIE KOMENTOWANIE ! Każdy niech zachowa dla siebie swoje cenne uwagi. POZDRAWIAM

Co do Pega cyt z pewnej medycznej strony ,, Szczegółowe wskazania do wykonania:
– choroby nowotworowe: guzy głowy, szyi, ślinianek, zaawansowany rak przełyku,
– choroby neurologiczne: niedokrwienne uszkodzenie mózgu, stwardnienie zanikowe boczne,
– zaburzenia motoryki krtani i przełyku: mukowiscydoza, dziecięce porażenie mózgowe, wrodzona niedrożność przełyku, inne wady anatomiczne lub schorzenia powodujące zaburzenia połykania o niepomyślnym rokowaniu.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ADMIN
Post: 07 wrz 2015, 10:34 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Po co zakładasz nowy temat, skoro odpowiedź na to, co piszesz, została już udzielona?

ObserwatorPenetrator pisze:
Według mnie walka o życie wygląda zupełnie inaczej.
Gabriela Kownacka i Anna Przybylska również walczyły o życie, ale ICH z odsłoniętą waginą, spełniających zachcianki facetów za pieniądze nikt nie widział.
Nie moja wina, że widok tej pani, chociażby na samym awatarze, tak bardzo burzy mój światopogląd oraz budzi niesmak.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ADMIN
Post: 07 wrz 2015, 13:16 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 209
...i te nowe konta, ktore wiedza wszystko o niej...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ADMIN
Post: 07 wrz 2015, 16:39 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:55
Posty: 28
Widzę jednak, że komuś bardzo zależy na tym, żeby to była "never ending story".
Jeśli ciągle ktoś mnie wywołuje do odpowiedzi, to trudno oprzeć się pokusie udzielenia jej.
Cały czas dostaje polecenie czytania ze zrozumieniem, a może by tak samemu zastosować się do tego...?
Nigdzie nie użyłem sformułowania o żebraniu, a jedynie o bazowaniu na ludzkich odruchach serca i litości.
Wspominałem także, że do cyrków na transmisjach "zetki", dochodziło na długo, zanim jeszcze ten temat ukazał się na forum.
Wczorajsza transmisja, jakże inna, niż cała reszta dotychczasowych, mimo lamentów o czerwone szpileczki, jak można się było spodziewać, nie przyniosła już oczekiwanego dochodu.
Jeśli ktoś to nazywa normalną pracą, to uważam, że jest to potwarz dla wszystkich normalnie, uczciwie i ciężko zarabiających kobiet w tym kraju.
Wczoraj także, transmitująca pożegnała się ze swoimi widzami wcześniej, twierdząc, iż jest bardzo zmęczona i musi iść spać.
Po czym, była widziana u niejakiego "władcy śmieci", z którym to, chętnie podzieliła się swoimi "ciężko zarobionymi" żetonami (co prawda, niewielką ilością, ale podobno jej są potrzebne pieniądze, a nie jemu), za co, mogła liczyć na apel ze strony transmitującego, o dobrowolne datki na jej konto (profil), gdyż jest bardzo ciężko chora na raka.
Pewnie nadal będę odsądzany od czci i wiary, ale ja na temat moralnej postawy "zetki" zdania nie zmienię, co wcale nie oznacza, że jestem potworem.
Ze swojej strony życzę rychłego powrotu do pełni zdrowia!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ADMIN
Post: 07 wrz 2015, 17:33 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
po co nowy temat :o komuś bardzo zależy na tym by temat się rozpłynął ;D z tego co wiem tu tematów się nie usuwa ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ADMIN
Post: 07 wrz 2015, 17:50 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 14:17
Posty: 13
Obserwator jesteś potworem i to jakim, wyciągasz złe wnioski , pomyśl przez chwile ma prawo wchodzić na transmisje gdzie chce tak jak każdy , a że byla zmęczona inaczej jest prowadzić transmisje niż bywać jako gość .Może pisać nie mogła i musiała mu podarować nie pomyślałeś o tym ?z tego co widzę żaden sposób prowadzenie jej transmisji się Tobie nie podoba , wiec proponuje nie wchodz i daj tej dziewczynie wreście spokój , nie masz swojego życia ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ADMIN
Post: 07 wrz 2015, 18:19 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Złóż jeszcze trzeci temat.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ADMIN
Post: 07 wrz 2015, 18:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:55
Posty: 28
bla... bla... bla...

Kolejna merytoryczna wypowiedź ze strony "obrońcy".
Dla ciebie, mogę być nawet pierwotniakiem (organizmem jednokomórkowym), pozbawionym uczuć.
Guzik mnie to obchodzi!
Jestem dość solidnie ukształtowanym człowiekiem, żeby pod wpływem, cudzego tupania nogami, obelg, czy innych nacisków, zmienić swój światopogląd oraz zdanie.
Zrozum w takim razie jedno, postaram się jak najkrócej to ująć:
Kobieta walcząca o życie, ciężko chora, załamana itd. - taki jest sygnał!
W zamian tego, otrzymuje obraz - laski godzinami się masturbującej (zdrowy by tego nie udźwignął), przebierającej się po kilka razy na jednej transmisji, urządzającej jakiś dziwny teatr makabry i ściemniającej (mijającej się z prawdą).
O jakim zmęczeniu pisaniem mowa? Przecież "zetka" rzadko pisze, głównie jest to nieustanny "szczebiot". To ja mogę być już zmęczony, tym ciągłym tłumaczeniem, w kółko jednego i tego samego!
Mam się zająć swoim życiem? W takim razie, dlaczego ty nie zajmiesz się swoim?
Jeśli udzielasz komuś "dobrych rad", zwróć najpierw uwagę, czy sam się do nich stosujesz...
Aaaaa, doskonale wiem, ile potrzeba podarować, żeby móc pisać u transmitującego, czyli znowu argument z d..., poza tym "zetka" ma na tyle żetonów na koncie lub tyle już "zarobiła" przez cały swój pobyt na ShowUp.tv, że jest z pewnością zwolniona z tego, jakże przykrego obowiązku.
Nic nie było o tym, że mi się nowy sposób prowadzenia transmisji nie podoba, zresztą, kim ja jestem, żeby się do moich "widzimisię" stosować...
Jeszcze raz życzę duuuuużżżoooooooooo zdrowia, bo wigoru, jak widać, nie brakuje! ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ADMIN
Post: 07 wrz 2015, 18:49 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2015, 09:27
Posty: 49
Co tu ja widzę drugi post o zetce, ktoś miał dobry pomysł żeby to jeszcze bardziej rozjątrzyć, zapewne miał dobre chęci tylko nie wiedział jak się do tego zabrać i tylko pogorszył, bo zamiast 1-go będą 2 watki tylko pogratulować "obrońcy"


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ADMIN
Post: 07 wrz 2015, 19:01 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2015, 18:04
Posty: 108
To nie obrońca, to naganiacz by ktoś z ciekawości jej szukał na ShowUp.tv 8)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: It_was_not_me, znowak i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO