ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 maja 2014, 01:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 21 maja 2014, 01:39
Posty: 3
Nie jestem pewien czy to najlepsze miejsce, aczkolwiek wydaje się być ok.
Więc jak w temacie, poszukuję wszystkich, którzy zostali oszukani przez Kokainkę23. To znaczy zapłacili 1000 żetonów w zamian za dane teleadresowe, których nigdy nie otrzymali. Ja tej sprawy z czystego honoru i dumy nie zostawię, choć przyznaję, że teraz, na chłodno, była to moja stuprocentowa głupota. Co nie zmienia faktu, że naciąga ona ludzi na poważne sumy i nic sobie z tego nie robi.
Powiem tak, sprawa wydaje się nie być do końca przegrana, bowiem to co robi Kokainka jest występkiem według polskiego kodeksu karnego. Artykuł 286 - przestępstwo polegające na doprowadzeniu innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym lub cudzym za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania jej błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.
Zwłaszcza duże znaczenie ma tutaj pogrubiony fragment, gdyż wyzyskanie błędu występuje wtedy, gdy sprawca wie o błędnym przekonaniu pokrzywdzonego (w tym przypadku, wie, że nie mamy świadomości, że takich danych na ShowUp.tv jak dane kontaktowe, teleadresowe nie można przesyłać, bo zabrania tego regulamin, a przecież gdybyśmy wiedzieli to byśmy nie płacili za nie), ale nie czyni nic by z tego błędu go wyprowadzić.
Powiem wprost, jeżeli znajdą się jeszcze osoby, które będą chętne o to walczyć, mogę służyć moją pomocą. Jeżeli ani ShowUp.tv, ani ta pani, sprawy nie rozwiąże w sposób polubowny i nie zwróci mi żetonów jestem zdecydowany zgłosić sprawę do prokuratury, tym bardziej, że nic mnie to nie kosztuje, gdyż jest to występek ścigany z urzędu.
Czekam na informacje od Was, jeżeli nie chcecie się w to bawić i walczyć z tą panią, to apeluję, żebyście napisali chociaż do administracji ShowUp.tv, o tym co Was spotkało i żądali zablokowania na stałe konta tego użytkownika.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 maja 2014, 11:47 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1386
Kosztuje Cię - kosztem z Twojej strony jest utarta dumy gdy będziesz musiał zeznawać przed całą salą ludzi o tym, że liczyłeś na frajerkę i szybki seks za półdarmo a jakaś laska Cię wydymała i z Ciebie zrobiła frajera. Już sama konieczność złożenia zeznań że się odwiedza strony erotyczne i fapuje za kasę do pań z neta jest dla mnie megawstydliwa a co dopiero bycie ordynarnie wydymanym na zwykłej ludzkiej naiwności i to nie przez jakąś wyspecjalizowaną szajkę oszustów ale przez zwykła netowa pokazywaczkę!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 maja 2014, 11:57 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Kamerki internetowe to nie jest temat całkowicie świeży i nowy, ktorego trzeba sie wstydzić w PL-taka moja opinia, a naciągnięcie jest naciągnięciem i to fakt:)
Myślę że dla niej dotkliwsze bedzie ban na pokazywanie sie na ShowUp.tv niz cos wiecej:)

edit. jak to sie mowi? wstyd to krasc i z dupy spasc;)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 maja 2014, 12:25 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
płotka pisze:
Kamerki internetowe to nie jest temat całkowicie świeży i nowy, ktorego trzeba sie wstydzić w PL-taka moja opinia, a naciągnięcie jest naciągnięciem i to fakt:)
Myślę że dla niej dotkliwsze bedzie ban na pokazywanie sie na ShowUp.tv niz cos wiecej:)

edit. jak to sie mowi? wstyd to krasc i z dupy spasc;)


Wiesz że nikt jej bana nie da póki faktycznie sąd nie orzeknie że coś przeskrobała?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 maja 2014, 12:56 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
mysle ze nawet jak sad orzeknie ze cos przeskrobała to ShowUp.tv bedzie miało na to wyjebane:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 maja 2014, 13:20 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 448
Wpierw chyba musisz coś takiego zgłosić na policję :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 maja 2014, 17:32 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 21 maja 2014, 01:39
Posty: 3
Więc Panowie jak widać opłaca się walczyć. Wczoraj dostała bardzo grzecznego smsa na numer, który podała, że albo do 16 dzisiejszego dnia zwrot żetonów albo sprawa trafia jako wyłudzenie i spotkamy się w sądzie. I teraz hit:
Zadzwoniła z samego rana, przeprosiła bardzo, wytłumaczyła (ściemniła), że pies jej zachorował i musiała szukać weterynarza, po 15 minutach okrągły 1000 żetonów do mnie wrócił.
Administracja ShowUp.tv została poinformowana, myślicie, że dostanie ban?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 maja 2014, 18:40 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 maja 2014, 22:27
Posty: 59
nie rozumiem, pisałeś, że nie dostałeś żadnych danych teleadresowych, to skąd masz nr telefonu?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 maja 2014, 19:17 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
bersekerkuba pisze:
Administracja ShowUp.tv została poinformowana, myślicie, że dostanie ban?

Nie, nie dostanie bana. Nie licz na to, zapomnij i żyj dalej.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 maja 2014, 09:19 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1386
bersekerkuba pisze:
[b]Zadzwoniła z samego rana


He he czyli jednak numer dostałeś krętaczu skoro zadzwoniła :-) To się nazywa wydymać panienkę - masz jej numer, zgłosiłeś ją do ShowUp.tv, dostanie za "darmo" bana a jeszcze masz 1000 zet w kieszeni :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 maja 2014, 09:35 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Oszust i cwaniak i jeszcze dostanie bana od ShowUp.tv za to ze prosił o podanie kontaktu :D
Tak samo winny jak ona :D
I jeszcze wyłudził numer :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 maja 2014, 09:43 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 21 maja 2014, 01:39
Posty: 3
1. Numer telefonu, który dostałem był wyłączony od czasu, kiedy go dostałem. Wysłałem smsa na wyłączony numer.
2. Za 1000 żetonów miał być nie numer telefonu, tylko adres, żebyśmy mogli się spotkać (zapewniała, że jeszcze tego samego dnia, że tylko prysznic weźmie i możemy się spotkać), a numer miał tylko służyć przekazaniu adresu.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 maja 2014, 19:42 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Ile razy nie jestem u niej na trans to zawsze ktoś się odzywa w sprawie fałszywych danych a ona te osoby po prostu banuje lub wciska że pomylili dziewczyny. Dziwne że ShowUp.tv się tym nie zajęło :-\


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 cze 2014, 18:30 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 05 cze 2014, 15:17
Posty: 60
ehh szkoda, myslalem ze bedzie wieksza draka z tego-nigdy jej nie lubiłem :p


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2014, 12:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
Regulamin ShowUp.tv zabrania podawania numerow telefonow czy adresow domowych.
Wiec ty tez zlamales regulamin.
Ale predzej ciebie zbanuja, bo Kokainka23 przynosi bardzo duze zyski portalowi i zbanowanie jej bylo by dla nich niekorzystne.
W sadzie bys sie tylko wstydu najadl :D
Sam bym cie wysmial jakbym byl sedzia albo prokuratorem.
A tak na prawde - dobrze ci tak.
Ty na prawde sadziles ze jedna z najpopularniejszych lasek na ShowUp.tv poda komus swoj domowy adres i da sie przeleciec pierwszemu lepszemu obcemu ktory wplacil jej zetony?
Hahaha


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2014, 18:48 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2014, 10:32
Posty: 19
ruchacz pisze:
Regulamin ShowUp.tv zabrania podawania numerow telefonow czy adresow domowych.
Wiec ty tez zlamales regulamin.
Ale predzej ciebie zbanuja, bo Kokainka23 przynosi bardzo duze zyski portalowi i zbanowanie jej bylo by dla nich niekorzystne.
W sadzie bys sie tylko wstydu najadl :D
Sam bym cie wysmial jakbym byl sedzia albo prokuratorem.
A tak na prawde - dobrze ci tak.
Ty na prawde sadziles ze jedna z najpopularniejszych lasek na ShowUp.tv poda komus swoj domowy adres i da sie przeleciec pierwszemu lepszemu obcemu ktory wplacil jej zetony?
Hahaha

hahaha dokładnie lol O0
ale wiecie co jest przerażające?To że debili,totalnych imbecyli nie brakuje na wszystkie tego typu oszustwa.
zmiany nicków przez laski,licytacje,spotkania,nr tel czy nawet gości wyłudzających żety za prywatne wiadomości
Czemu tego jest tak dużo??ba,coraz więcej!bo wszystkie fake mają na to popyt
Do tego administracja nic z tym nie robi.Dlaczego?Temat rzeka poruszany wielokrotnie.
Dlatego że ShowUp.tv ma z tego $$$$$$$$$$$$$ Czym więcej wydanych żet tym więcej kupionych
a wszystkie top dupy są pod ochroną bo przynoszą zyski i jeszcze raz zyski.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 08:01 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 cze 2014, 07:58
Posty: 87
Kokainka23 to nie jest przypadkiem Princess24, kiedyś Princess23 ?? na 99% to jedna i ta sama osoba, co do danych, to już dawno były na ShowUp.tv, jeszcze z czasów jak występowała w duecie ze swoim obecnym mężem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 09:14 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 kwie 2014, 17:11
Posty: 23
doktor_pajchiwo pisze:
Kokainka23 to nie jest przypadkiem Princess24, kiedyś Princess23 ?? na 99% to jedna i ta sama osoba, co do danych, to już dawno były na ShowUp.tv, jeszcze z czasów jak występowała w duecie ze swoim obecnym mężem.

No to ona:-) ale maz?pierwszy slysze :P chyba ze to ten lysy


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 13:26 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2014, 13:45
Posty: 204
doktor_pajchiwo pisze:
Kokainka23 to nie jest przypadkiem Princess24, kiedyś Princess23 ?? na 99% to jedna i ta sama osoba, co do danych, to już dawno były na ShowUp.tv, jeszcze z czasów jak występowała w duecie ze swoim obecnym mężem.


Nosz kur* wiedziałem, że skądś ja znam :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 13:28 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
jak się zapomniało kilka razy "brytyjskiego" stanika zmienić to w końcu ktoś się zorientował ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: biuletynws, Google [Bot] i 6 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO