ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 cze 2014, 14:13 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 cze 2014, 07:58
Posty: 87
Wkoss pisze:
No to ona:-) ale maz?pierwszy slysze :P chyba ze to ten lysy


Tak to ten, na profilu nawet ma że żona omena czy jak mu tam było na ShowUp.tv. Ale kryzys widać wszędzie, bo wcześniej był czas że jako princess to tylko już rozmawiała grzecznie, i zapewniała że już skończyła z pokazami, a teraz wróciła z całym dobrodziejstwem inwentarza :). Swoją droga to już chyba tylko ona, koneffka, i Ami zostały ze starej gwardii, tylko że Ami jeszcze nikt nie namierzył, bo do pozostałych dwóch to i konta na fb latały po różnych stronach


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2014, 09:06 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 cze 2014, 22:14
Posty: 5
doktor_pajchiwo pisze:
Kokainka23 to nie jest przypadkiem Princess24, kiedyś Princess23 ?? na 99% to jedna i ta sama osoba, co do danych, to już dawno były na ShowUp.tv, jeszcze z czasów jak występowała w duecie ze swoim obecnym mężem.




Byłem u niej na priv i pokazała twarz i to jest Princess na 100%


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 cze 2014, 20:08 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
Na Princess nie wysyłajcie zetów, na tym profilu kantuje. Ale z drugiej strony dwa razy byłem na privku na profilu Kokainka23
Ten za 100 ( Zabawa i palcóweczka, 4min )
oraz tym priv vip 10 min to normalnie pokazy były.
Ost wysłałem jej 100 za friko żeby na kokę weszła, to żebym na princess "podbił" i tam się dogadamy, dałem 1000 i gadaliśmy tylko, potem dałem 500 i już chciałem pokaz, to musiała z psem iść i 500 straciłem


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 cze 2014, 09:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
haha ale trzeba byc frajerem zeby tak dac sie zrobic, na Twoim miejscu wstyd by mi było nawet przyznawac sie na forum, dobrze, że nie zglosiles tego na prokurature, bo by chyba pierdolneli ze smiechu, a potem postawili pół wojska zeby odzyskac zrabowane w perfidny sposob Twoje 1000zetonow ;D
oszustwa oczywiscie nie pochwalam...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 cze 2014, 13:40 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
kuszes pisze:
haha ale trzeba byc frajerem zeby tak dac sie zrobic, na Twoim miejscu wstyd by mi było nawet przyznawac sie na forum, dobrze, że nie zglosiles tego na prokurature, bo by chyba pierdolneli ze smiechu, a potem postawili pół wojska zeby odzyskac zrabowane w perfidny sposob Twoje 1000zetonow ;D
oszustwa oczywiscie nie pochwalam...

Hmm...
Jak zarabiasz 1500pln/msc to co się dziwić.
Ja na to uwagi nie zwróciłem, dałem się zrobić to dałem, więcej tego błędu nie popełnię i tyle, płakać nie będę :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 cze 2014, 17:37 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
mroz3k pisze:
kuszes pisze:
haha ale trzeba byc frajerem zeby tak dac sie zrobic, na Twoim miejscu wstyd by mi było nawet przyznawac sie na forum, dobrze, że nie zglosiles tego na prokurature, bo by chyba pierdolneli ze smiechu, a potem postawili pół wojska zeby odzyskac zrabowane w perfidny sposob Twoje 1000zetonow ;D
oszustwa oczywiscie nie pochwalam...

Hmm...
Jak zarabiasz 1500pln/msc to co się dziwić.
Ja na to uwagi nie zwróciłem, dałem się zrobić to dałem, więcej tego błędu nie popełnię i tyle, płakać nie będę :D

stary nie chodzi mi jaka to wartosc dla kogo, ja bym nawet 10zł nie odpuscil jakby mnie ktos okradł...
chodzi mi o to,że trzeba być bardzooo naiwnym, że taka laska poda swoje dane i umowi się z kims z netu za 100zł...-sprawdz sobie ile taka Calipso ceni sobie za wypicie naprawde realnej kawy...(chodz tej to bym nawet kijem nie dotknał)...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 cze 2014, 17:52 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
Szkoda, że nawet nie wiesz, że akurat ja danych nie chciałem od niej :]
Po prostu te 1000 przegadaliśmy, a te 500 zrobiła mnie w balona i niestety zapomniałem zgłosić :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 cze 2014, 18:04 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
mroz3k pisze:
Szkoda, że nawet nie wiesz, że akurat ja danych nie chciałem od niej :]
Po prostu te 1000 przegadaliśmy, a te 500 zrobiła mnie w balona i niestety zapomniałem zgłosić :D

ale ja nawet do Ciebie nie pisalem (do zalozyciela tematu-fakt nie zaznaczylem jakos tego)- pogadaj z nim, on od niej wyrwał kase... i myslcie głową, a nie kutasami chłopaki ;) Pozdro


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 cze 2014, 20:36 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
Screenów nie mam, numerów nie mam więc jestem w gorszej pozycji niż autor tematu :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 wrz 2014, 10:01 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
To niezła z niej kurwa, jeśli to prawda co piszecie. Dalej nikt nie zrobił z nią porządku??

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 wrz 2014, 22:04 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
A no nikt, siedzi na dwóch kontach i szuka frajerów :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 wrz 2014, 07:36 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Mnie nigdy nie oszukała...
To że siedzi na 2 kontach to nie znaczy że szuka frajerów, to znaczy że frajerzy tylko tego nie widzą...

Wielokrotnie miałem u niej priv i nie mam zastrzeżeń a jestem dość wymagający.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 wrz 2014, 10:43 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
kuszes pisze:
mroz3k pisze:
kuszes pisze:
haha ale trzeba byc frajerem zeby tak dac sie zrobic, na Twoim miejscu wstyd by mi było nawet przyznawac sie na forum, dobrze, że nie zglosiles tego na prokurature, bo by chyba pierdolneli ze smiechu, a potem postawili pół wojska zeby odzyskac zrabowane w perfidny sposob Twoje 1000zetonow ;D
oszustwa oczywiscie nie pochwalam...

Hmm...
Jak zarabiasz 1500pln/msc to co się dziwić.
Ja na to uwagi nie zwróciłem, dałem się zrobić to dałem, więcej tego błędu nie popełnię i tyle, płakać nie będę :D

stary nie chodzi mi jaka to wartosc dla kogo, ja bym nawet 10zł nie odpuscil jakby mnie ktos okradł...
chodzi mi o to,że trzeba być bardzooo naiwnym, że taka laska poda swoje dane i umowi się z kims z netu za 100zł...-sprawdz sobie ile taka Calipso ceni sobie za wypicie naprawde realnej kawy...(chodz tej to bym nawet kijem nie dotknał)...


Widzę, że znowu użytkownikowi KUSZESZ vel LUCKUSZ50 udziela się syndrom życiowego niespełnienia :( Współczuję doprawdy... a teraz do rzeczy, ponieważ irytujesz mnie osobiście.

1. Calypso nie zaś CALIPSO naucz się wreszcie, ponieważ nudzi mnie ciągłe zwracanie uwagi na poprawność nicka. Za każdym razem starasz się rąbać Cute dupę ile wlezie pamiętaj jeśli rąbiesz nie zapomnij również w nią pocałować trolu.

2. Wyjaśnij mi fakt Twojej nienawiści, pamiętasz gdy jakiś czas temu poruszyłeś kwestię pewnego filmiku(temat wciąż jest na forum) ja powiedziałem, że pokażę kto to nagrał i wrzucił a Ty oczywiście zmieniłeś front o 180 stopni uznając to za nieporozumienie bo co? Bo każdy by zobaczył, że Twoja ulubienica stała za wszystkim???????

3.Nienawidzisz a mimo wszystko jesteś z transmisjami CC na bieżąco jakim cudem? Skoro nienawidzisz, obrzydza Cię to powiem wprost wypierdalaj, nie rób sobie krzywdy bo męczennikiem nie zostaniesz, chyba, że ma to większy wydźwięk cel, którego osobiście nie potrafię ogarnąć.

4. Kwestia gustu czy ktoś kogoś kręci czy nie- tu nie zamierzam nikogo przekonywać ponieważ gusta są doprawdy różne. ALE... oceniając postaw sobie jedno pytanie i nie dziel skóry na niedźwiedziu tumanie... Jakie pytanie? a dajmy na to takie: Czy ona by Ciebie dotknęła Panie Idealny? Po jadach w wypowiedzi podejrzewam, że facjatę masz równie komiczną jak życie...

Tyle z mojej strony, trzymaj się jednej wersji jeśli nienawidzisz nie wchodzisz. Jeśli uważasz, że Twoje uszczypliwe komentarze mają coś zmienić/spowodować to nie rób sobie nadziei bo kim Ty niby jesteś? Jesteś tylko anonimowym nic nie wnoszącym nickiem hejterku... Kim jest CC, żeby niby miała się liczyć z opinią takiej osoby jak Ty nic nie wnoszącej do tematu a może wiesz co zrobimy inaczej? Może wrzucę tu Twoje wiadomości PW z innego forum pokazujące jak przewrotny jesteś co myślisz dobry pomysł czy być może znowu napiszesz "zaszło nieporozumienie"? Przypominam,że mowa o sytuacji gdy próbowałeś nastawić ludzi przeciwko CC swoimi rewelacjami.

Natomiast co do kwestii "realnej kawy", bo widzę, że cena również jest dla Ciebie irytująca ehhh... Myślę, że ten punkt naprowadzi wiele osób jak to ze spotkaniami realnymi może być. CC nigdy nie twierdziła, że jest to niska cena wręcz przeciwnie a jako smaczek mogę zdradzić, że dotychczas miało to miejsce 7 razy plus jeden wygrany w konkursie. Wysokie koszty pełnią poniekąd rolę zabezpieczenia, nikt nie twierdzi, że 100% przed pewnymi konsekwencjami. Mianowicie zobaczcie jedną rzecz, to internet, różni ludzie plus anonimowość, tak naprawdę nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie. Gdyby jakakolwiek Camgirl spotykała się tak po prostu z każdym różnie mogłoby się to skończyć. Dlaczego? ponieważ, duży odsetek osób, co widać nawet po forum wychodzi z założenia, że skoro dziewczyna robi pokazy erotyczne to na żywo jest taka sama i mówiąc kolokwialnie bzyka się z każdym z ulicy co w tej sytuacji oznacza, ze można trafić na w ten sposób myślącego degenerata. Duża kwota jak pisałem pełni formę zabezpieczenia, ponieważ jeśli kogoś stać na wywalenie kasy za zwykłe spotkanie na kawę oznacza, ze raczej coś w życiu osiągnął i trzyma go to przed zrobieniem głupich kroków, których konsekwencją mogłaby być stratą takowych warunków. Panowie pamiętajcie i dotyczy to moim zdaniem każdej transmitującej, im cięższe warunki do spełnienia tym bardziej pewnie to wygląda.

Pozdrawiam Myślących użytkowników forum, pozdrawiam hejterka Kuszesz, środkowym palcem i czekam na jeszcze :)

JapanSUN


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 wrz 2014, 15:43 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
dzieki za dobre rady, sam tez sie do nich stosuj...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 lis 2014, 00:26 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 lis 2014, 23:21
Posty: 3
hej kokainka to to samo co princess24 ta sama suka...oszukuje na 2 kontach ale mi sie udalo ja wyruchac za 200zl ponad godzine ale nie masz czego zalowac bo jest koscista i smierdzi jej z pizdy iwec koles ciesz sie haaaaaaaaaaaaaaaa moge ci dac do niej adres domu w olsztynie mieszka ima faceta dilera frajer taki jak ona jej alfons....


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 lis 2014, 00:30 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 lis 2014, 23:21
Posty: 3
ale fakt jest jebana zetoniara bo prosi zawsze na ogole zeby ktos wszedl na priva zawsze zerba o zetony ten jej napis I TAK NIC NIE MACIE ... to zenada i podswiadomie przyciaga tylko dzieci jaki facet bedzie siedzial i walil przy lasce co wyglada jak down w olularach i szczerzy kly jak jej pies.....


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 lis 2014, 00:36 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 lis 2014, 23:21
Posty: 3
teraz wiem dlaczego kokainka23 juz nie nadaje bo to jebana princess24 pewnie duzo ludzi zglaszalo oszustwo na privach to suka jebana!!!!!! tyle razy widzialem ta kokainke i widzialem jak na nia narzekaja ze oszukuje i priva nie robi ale potem cie bauje w chuj


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 lis 2014, 01:00 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
To sie ogarnales, przeciez kazdy to wiedzial chyba;p zreszta ona nadaje caly czas, dzis ja widzialem nawet


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 lis 2014, 01:07 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 mar 2014, 12:09
Posty: 225
piesek234, przede wszystkim to zapoznaj się z taką opcją na forum jak "Edycja postu". Jedną opinię zawierać w 3 postach (post pod postem) ...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lis 2014, 14:31 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Jest największą żetoniarą i tyle ;p ciekawe ile jej sielanka potrwa, o ile konefka i Ami coraz mniej nadają to ona się nie poddaje. Moim zdaniem powinno się tym ShowUp.tv zając bo nie dość że daje do siebie lewy kontakt, często znika z transmisji i to na dość długo bo wychodzi z psem, obraża oglądających i to praktycznie za nic, daje bany jeżeli ktoś oszukany chce z nią wytłumaczy sprawę. To że się spotyka to wiedziałem ale że już nawet na seks :o przecież tak często zapewniała że nie jest dziwką i nie daje dupy za kasę, czyżby kryzys że posługuje się wszelkimi sposobami aby zarobić.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: biuletynws, Google [Bot] i 6 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO