ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dział Randki
Post: 24 mar 2014, 01:44 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Na początek takie pytanie, zarazem do Pań z ShowUp.tv, jak i Panów: czy w ogóle ktoś z Was kiedykolwiek spotkał się z kimś z ShowUp.tv? Drogie Panie, czy w ogóle to rozważałyście? Pytam o spotkania prywatne jak i sponsorowane. Panowie, macie takie doświadczenia z Paniami z ShowUp.tv? Czy ktokolwiek z Was tu bytujących przynajmniej, spotkał się z jakąś laską z ShowUp.tv? Nie pytam o szczegóły, chodzi mi o stwierdzenie samego faktu, czy taki miał miejsce?

Oto moja propozycja. Zróbmy dział randki na niniejszym forum. Nie wiem, czy pomysł chwyci, czy nie, ale zobaczymy - podobno panie z ShowUp.tv też tu bytują. Może niektóre zeń zamieszczą tu swój post, że są chętne i na PW się zgadają z zainteresowanymi i vice versa, Panowie złożą swe oferty - niekoniecznie sponsorowane. Nie o to przecież (tylko) tu chodzi, nie?

To rozrusza forum, jeśli pomysł chwyci.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 02:22 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2014, 23:22
Posty: 103
Ja tam popieram, ale im chodzi tylko hajs, pierdolą tyle zachodu i możliwość wpadki, wiesz...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 02:57 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Nie, nie wiem - chciałbym się przekonać. Zresztą, czytałem kilka artykułów/wywiadów z dziewczynami z ShowUp.tv. W TV nawet się pokazały. One wychodzą czasem sprzed kompa i spotykają się w realu - przynajmniej z dziennikarzami ;) Może warto spróbować? Co to koszuje admina dodać kolejny dział na forum? Poczekajmy, co on na to? ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 03:31 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2014, 23:22
Posty: 103
Z takim zapałem jaki on prezentuje to nic z tego nie będzie - albo forum zostanie wyłączone albo zasyfione przy takich opcjach jak teraz. Edytować posty można jedynie do 7czy 12 h chyba, potem już nie. O kasowaniu nie wspomne - tylko ostatni może skasować swój post...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 04:04 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Hm. Rzeczywiście. Cóż. Są tego plusy i minusy. Pomyśl, wiele lasek później by kasowało swoje wypowiedzi i co? Całe forum byłoby poszatkowane. Ja wolę jak jest - piszesz, to myśl, co piszesz, bo to później zostanie. To jest ok. Natomiast brak PW - cóż... Ma swoje plusy i minusy - np. obciążenie serwera. Z tego co widzę, to hostuje to forum na leaseweb.com. Nie chcę "testować" forum (praktycznie to byłby atak DDoS), ale pewnie admin wykupił najtańszą ofertę cloudhostingu za 7 euro, więc duży ruch wysadzi mu forum. Moja mała rada - niech zainwestuje w cloudlflare.com - jest też opcja za darmo. Nie chcę uprzedzać faktów, ale jeśli Admin nie uwzględni naszej propozycji, gotów jestem sam odpalić serwis randkowy - to kwestia 3 dni...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 10:15 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2014, 23:22
Posty: 103
Cichy Bob pisze:
Hm. Rzeczywiście. Cóż. Są tego plusy i minusy. Pomyśl, wiele lasek później by kasowało swoje wypowiedzi i co? Całe forum byłoby poszatkowane. Ja wolę jak jest - piszesz, to myśl, co piszesz, bo to później zostanie. To jest ok. Natomiast brak PW - cóż... Ma swoje plusy i minusy - np. obciążenie serwera. Z tego co widzę, to hostuje to forum na leaseweb.com. Nie chcę "testować" forum (praktycznie to byłby atak DDoS), ale pewnie admin wykupił najtańszą ofertę cloudhostingu za 7 euro, więc duży ruch wysadzi mu forum. Moja mała rada - niech zainwestuje w cloudlflare.com - jest też opcja za darmo. Nie chcę uprzedzać faktów, ale jeśli Admin nie uwzględni naszej propozycji, gotów jestem sam odpalić serwis randkowy - to kwestia 3 dni...

Przyłączam sie w takiej atmosferze jak tu nie ma co zaczynać - nikt nikogo nie zna, nie wiesz kto cie sprzeda. dawaj zakłądamy porządne forum i zjeżdżamy stąd, materiału mam sporo.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 16:18 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Nie jestem przekonany do takiego tematu, niech ktoś inny się wypowie?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 16:51 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
jak na ShowUp.tv napisze na PW, że "nie" to dlaczego miałaby tutaj się ogłaszać...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 19:08 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Zakaz podawania kontaktu

Polubiłem Cię. ;) Ale zmienić atmosferę można zmieniając na wstępie swoje podejście. Na psychologi coś tam takiego bełkoczą, że się lubi tych, którzy nas lubią. Polub bywalców, wyzbądź się uprzedzeń a choćby i a posteriori podjętych i zacznijmy od nowa raz jeszcze wszyscy. ;) I usuń zamiast konta na forumsu, swój wpis z shoutboxa ;)

Piszesz "nikt nikogo nie zna, nie wiesz kto cie sprzeda" o tutejszym forum. Ja też nikogo tu nie znam. Co więcej, wolałbym się nie zdradzać ze swoim imieniem i nazwiskiem. Anonimowość to fajna rzecz. Szanujmy ją nawzajem - wobec siebie, użytkowników forum a będzie fajnie. Z czasem się poznamy - choć nie liczyłbym na dane personalne. Ot, po prostu, jak to w internecie, na forum bywa. ;) A kto wie, może nawet jakiś zjazd piwny w ograniczonym gronie kiedyś nastąpi? Ale do tego trzeba czasu. A co do "sprzedawania" - jeśli masz na myśli Policję, to chyba nie łamiąc prawa, niczym nie ryzykujemy? Skąd wiesz, że już tutaj nie ma Policji? Może nawet Policjantek? :> Po pracy wszyscy jesteśmy obywatelami? ;) Jedyna przewaga, jaką niektórzy z nich nad nami mają, (a Policja monitoruje wszystkie tego rodzaju fora), to że mogą mieć dostęp do naszych IP. Ale tego nie unikniesz, chyba że będziesz zawsze do logowania tutaj używał TORa, ale i przecież ta sieć jest zinfiltrowana. :/ Reasumując akapit - jak nie będzie małolatek, a tylko gwizdki z ShowUp.tv, to przecież g... mogą nam zrobić za aktywność na tym forum ;)

Forum założyć, to nie sztuka. Ja miałem na myśli portal randkowy - nie na skrypcie forum. Mam taki i mogę odpalić na swoim serwerze praktycznie z miejsca. Ale nie chcę robić a) konkurencji Adminowi, bo za to jeszcze oberwę bana, b) robienie kolejnego forum o ShowUp.tv, kiedy jedno już działa, mija się moim zdaniem z celem. Tu już jest społeczność. Po co to psuć? Przez lata oglądałem różne fora warezowe. Nawet zdarzyło mi się modować. To, co zabijało każde forum, to jakieś dziwne wolty uploaderów i zakładanie swojego, kolejnego śmietniczka w internecie i plwanie na tych, co "kradli" uploady na swoje strony ;)) To mnie śmieszyło - bo niby kontent był oryginalny? ;)) Nie zajmuje się tym już od dawna. Wygasiłem swoją aktywność na kilka miesięcy przed upadkiem MU. A kiedy władze federalne zamknęły MU, wszystkie moje upy poszły się je...ć. Od tego czasu nie siedzę w tym temacie. Ale wspomnienia mam. Nie kręci mnie zakładanie kolejnego forum w polskiej sieci. Nie takiego - bo wbrew Twoim twierdzeniom o tym, że adminowi zależy na kasie, to ja tej kasy w takim forum po prostu nie widzę. To bardziej działanie hobbystyczne, do którego Administrator dopłaca.

Na marginesie: Moim zdaniem Supler źle zrobił, że obok bloga ShowUp.tv nie otworzył od razu forum. Ale chciał łoić kasę na PW między userami, więc olał temat. Dzięki temu powstała masa forów substytuujących funkcje, których nie ma ShowUp.tv. ForumSU.pl jest obecnie czołowym takim forum. Bardzo specyficznym. Dla użytkowników określonego portalu. To niszowa, wbrew pozorom, "branża". Nie da się jej zmonetyzować inaczej, jak sprzedając forum właścicielom portalu ShowUp.tv. Displeya tu na pewno nie wrzucisz ;)

A zatem, moja propozycja - masz dużo materiałów, super, zaangażuj się w to forum. Admin pewnie za chwile wymyśli jakieś rangi dla uploaderów i Cię docenimy wszyscy ;) Kto wie, może, jak trochę zmienisz podejście, dostaniesz uprawnienia do edycji - nie tylko swoich postów? ;) Zatem proszę, wrzuć na luz i zróbmy coś fajnego - to co, że nie założyliśmy tego forum? Po co robić kolejne, skoro jedno już jest i zebrało trochę ruchu. Dajmy mu czas i zmieńmy je od środka, jeśli się nam nie podoba ;)

Zakaz podawania kontaktu

Nie chcesz, spoko. A pozwolisz mi odpalić taką stronkę i ją tu podreklamować? Nie chcę wchodzić z Tobą w konflikt... A! I odblokuj PW, plis. ;)

Zakaz podawania kontaktu

Hej, a czy tylko ona? On nie może? ;) ShowUp.tv ma wiele wad. Przede wszystkim czaty na kamerkach są moderowane. Po drugie, wiadomości są krótkie, po trzecie, PW są płatne, po czwarte, trudno zagadać z panienką na czacie, kiedy wokół morze napaleńców i co drugi pisze, poka cycki, poka bobra (nota bene, dlaczego ja nie widziałem bobra u żadnej panienki na ShowUp.tv, poza 40+?:( ), itp. ShowUp.tv to nie jest klimat do randkowania i słusznie - ShowUp.tv ma być maszynką do zarabiania pieniędzy i tak zostało pomyślane. Każda interakcja ma pociągać za sobą hajs od usera. Laski mają ich kusić do wydawania, z czego 60% idzie do ich kieszeni. Ale jak któraś laska napisze w opisie, że chce się spotkać na żywo, to zaraz ją moderatorzy ścigają, aby zmieniła opis, bo nie wolno... Laska może zachęcać tylko do wydawania żetonów...

Dlatego konkludując - sądzę, że jest miejsce na to i taka potrzeba, aby umożliwić userom ShowUp.tv bardziej swobodne relacje, poza ShowUp.tv...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 19:57 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Cichy Bob- mały łyk historii- było forum.ShowUp.tv, jeszcze przed pojawieniem się PW, z jakichs powodów działalność forum została zakończon- tak to było forum szołapa, a nie utworzone przez kogoś bo mu się nudziło:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 20:04 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Wiem, że jesteś moderatorką Marto, nie musisz się afiszować swoją historyczną wiedzą i inside newsami a propos suplera ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 20:22 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Apropo's PW: Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 21:51 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
hahahahaha Bob- jesli to mialo byc to zgadywanie mojego imienia, to Ci sie nie udalo;d ale gratulacje,ze probowałes;]
jestem po prostu jedna z obserwujacych od poczatku ShowUp.tv, kiedy jeszcze zona suplera cycki pokazywala- nie nie jestemm zona suplera^^ ani nie jestem ta beznadziejna Marta:)

edit: wiesz ze przed szolapem patencik -ten od liveshow miał inny portal na ktorym sie tez laski pokazywalay?:)
edit2; a to ze supler juz nie jest wlascicielem ShowUp.tv bylo wiadomo kiedy pojawilo sie oncam -czy jak sie ten siostrzany serwis ShowUp.tv nazywal z ktorego i tak pozniej zrezygnowano

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 22:04 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
To może jakaś nagroda pocieszenia? ;) Jeśli już nie cycuszki i cipka razem, to maże same cycuszki? Albo cipka "Da Cichego Boba"? ;) Nie wzgardzę też pośladkami :P

Jesteś jedynie obserwatorką, czy też uczestniczką pokazów na ShowUp.tv?:> Ja ShowUp.tv poznałem dopiero w tym roku. Przeczytałem jakiś artykuł w branżowym portalu i się zaciekawiłem. O tyle, że nie śledziłem tego typu portali w PL nigdy. Preferowałem zagraniczne, albo tuby, albo fora ero właśnie, ale wszystko anglojęzyczne. Zwracałem też uwagę na filmiki z kamerek, ale... Wiesz? Przyznam szczerze, wolę albo pogadać z laską, albo obejrzeć filmik zgrany z jej kamerki przez kogoś. ;) Stąd nie wiem, nie kojarzę przynajmniej, o jaki portal Ci chodzi. Może i byłem nań kiedyś. Fotka.TV Agnieszczaka swego czasu oferowała podobne atrakcje, ale z małolatkami. Natomiast ShowUp.tv bezsprzecznie odniosło sukces.

Widzę, że b. dużo wiesz o tym ciasnym światku ShowUp.tv i okolic... Na pewno nie pracujesz dla ShowUp.tv?:>


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 22:15 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
No cóż, kim jestem na su- nie jest to istotne, niemniej jednak pracuję w tej branzy kilka lat- począwszy od zagranicznych kamerek typu cam4 itd ;)
Nie,juz nie bywam na cam4...widzisz-Ty ten swiat znasz od roku ja od dłuzszego czasu, nie była to fotka.tv ,a fotkasex.tv-> wpisz sobie ten adres w wyszukiwarkę i zobacz gdzie Cię przekieruje:) fakt- w ShowUp.tv zostało więcej kasy wpompowane i supler rozne zagrywki stosował na samiuśkim początku- ale to stare czasy przeciez:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 22:38 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
;)) Weteranką więc jesteś: http://www.youtube.com/watch?v=VK5qtE4uVOQ ;)))
Nie odpisałaś w końcu, dostanę nagrodę pocieszenia? ;))

KURCZĘ ADMIN! Dlaczego tu nie ma PW?! Chciałbym dać emaila :P


Ostatnio zmieniony 24 mar 2014, 23:03 przez Cichy Bob, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 22:56 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
coś w ten desen dzieciaku:P
za maila podziekuje:) niezaleznie gdzie zostawisz-trzymam zdrowy dystans:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 23:03 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Ech, żetoniara z Ciebie... :/ A już miałem nadzieję, chlip ;(
;P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 23:07 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
co Ty od razu po najciezszy kaliber siegasz, przeciez nie napisal -zaplac mi,zebym napisała do Ciebie maila:p

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 23:09 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Btw., wiesz, że Agnieszka Jaskółka, która grała w zalinkowanej pow. scenie z Bogusiem Lindą "17letnią starą dupę", miała 14 lat wtedy (i to nie wiem nawet, czy ukończone)? Boguś przed kamerą i Marek Kondrat zresztą też, obaj pieprzyli niepełnoletnią poniżej lat 15. A wszystko kręcił stary zboczuch Pasikowski. ;) Czy na to nie ma paragrafu? Ba! Film wciąż jest w publicznej dystrybucji!!!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO