ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 21 wrz 2015, 10:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mam do wymiany
Post: 24 sie 2014, 22:40 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 sie 2014, 22:03
Posty: 13
MrsStrangerXx, Luiza20, fajna-po30, so-shy, kitka342/kochaniutka223, zwyczajna_ona i showmustgoon1 i slodzik, czerwonasonia i niunkaa.

interesuja mnie w zamian inne filmiki tych dziewczyn+ Martys_19, rikitiki87, kajeczkaa, PocieszneDiablatkaa.

pisać na pw pls

thx


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2014, 23:06 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
tutaj nie ma wiadomosci prywatnych;) jak chcesz to napisz na mail do mnie, w moim profilu podany masz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2014, 17:29 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 24 sie 2014, 19:45
Posty: 90
mam troche z rikitiki87, pisz na ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2014, 18:47 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 kwie 2014, 21:10
Posty: 10
Romanos, te privki to jakieś dłuższe? Bo też bym był zainteresowany. Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2014, 19:33 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 sie 2014, 22:03
Posty: 13
tomskc pisze:
tutaj nie ma wiadomosci prywatnych;) jak chcesz to napisz na mail do mnie, w moim profilu podany masz


no i wszystko jasne :P

mój mail: ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2014, 11:58 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 kwie 2014, 10:20
Posty: 4
A to za zgodą transmitujacych? Niech podpiszą się poniżej, że wyrażają zgodę na udostępnianie materiałów które zapewne powstały bez ich wiedzy i łamią polskie prawo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2014, 12:11 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Ten temat już nie raz był tu wałkowany. Ludzie nagrywali, nagrywają i będą nagrywać. Gdyby wymiany były robione po cichu nikt by nad tym tak nie ubolewał. Jeżeli komuś to tak przeszkadza niech idzie do dziewczyn, z którymi są materiały wrzucane. Może jak ktoś się tym realnie zainteresuje to coś się zmieni bo pitolenie na forum niczego nie zmieni.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2014, 12:19 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 14 cze 2014, 13:10
Posty: 153
dawajcie za friko, albo wrzucajcie tutaj ;d po co sie wymieniac :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2014, 13:28 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 kwie 2014, 16:58
Posty: 34
ma ktos cos z SO-SHY? pisac na maila: ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2014, 15:04 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 30 maja 2014, 23:37
Posty: 9
Nie wyrażam zgody na ogłaszanie się na forum z informacjami które świadczą o łamaniu prawa wobec mojej osoby, a przyzwalanie na umieszczanie takich tematów jest akceptacją działań łamiących prawo, umożliwianiem szerzenia treści naruszających czyjąś prywatność a więc i równoznaczne z przestępstwem.

MrsStrangerXx


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2014, 16:53 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 cze 2014, 23:44
Posty: 279
MrsStrangerXx pisze:
Nie wyrażam zgody na ogłaszanie się na forum z informacjami które świadczą o łamaniu prawa wobec mojej osoby, a przyzwalanie na umieszczanie takich tematów jest akceptacją działań łamiących prawo, umożliwianiem szerzenia treści naruszających czyjąś prywatność a więc i równoznaczne z przestępstwem.

MrsStrangerXx

Notka prawna ma taką moc, jak i wszystkie te notki w profilach na ShowUp.tv, czyli żadnej ;).
Nie wiem czy wiesz, ale chęć złamania prawa nie jest karalna, karalne jest złamanie prawa :)
Patrz:
Sprzedam narkotyki
Takie ogłoszenie jest w pełni zgodne z prawem, niezgodne byłoby faktyczne ew. sprzedanie dragów.

Najpierw proponowałbym rozwiązanie sytuacji transmitujace-Showup. Bo dalej nie wiadomo, kto ma prawa autorskie to tych filmów. Wykonawca, czy wydawca?

A ty się tak nie martw wymianą na forum, raczej bym się martwił video z twoją palcówką które po sieci już chwile krąży :)

_________________
Mundus universus exercet histrionem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2014, 22:02 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 sie 2014, 22:03
Posty: 13
Oświadczam, iż mój pierwszy post w tym temacie został napisany w stanie wyłączającym świadome i swobodne podejmowanie decyzji i wyrażanie woli. Niniejszym, obecnie świadomy i w pełni władz umysłowych oświadczam, że nie posiadam i nie wymieniam się żadnymi filmikami, w szczególności Pań których nicki widać w moim pierwszym poście.

Odd_thomass

ps: moderator może skasować temat


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2014, 22:32 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 30 maja 2014, 23:37
Posty: 9
Zatem w pełni świadomy swojego występku powinieneś zgłosić moderatorowi, że chcesz ten post usunąć, ponieważ jest to sprzeczne z Twoimi przekonaniami, które są różne, a wręcz przeciwne w stosunku do tych wyrażonych w pierwszym poście. A co najważniejsze - niezgodne z prawdą, co czyni ten post w pełni bezużytecznym i wprowadza innych użytkowników w błąd, za który najmocniej przepraszasz.
Liczę na to, że w wyniku Twojej chęci wyprostowania sprawy pierwszy post zniknie, ponieważ jest to jedyny sposób na potwierdzenie, że nie byłeś w pełni świadomy tego co pisałeś i jak bardzo teraz świadomy jesteś poczynionego błędu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2014, 22:36 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 sie 2014, 22:03
Posty: 13
odd_thomass pisze:
ps: moderator może skasować temat


Przecież zgłosiłem :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2014, 22:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 sie 2014, 15:31
Posty: 5
MrsStrangerXx
to co tutaj piszesz jest bez sensu, straszyc i grozic to ty sobie mozesz
Przeciez to co robisz i zrobilas z tego swoj sposob na zycie uwazam ze tez jest godne potepienia...
Bardzo prawdopodobne ze deprawujesz malolatow rozbierajac sie w necie
chcesz byc celebrytka to takie sa konsekwencje
i tak juz w sieci krazy cala masa filmikow z toba w roli glownej
chcesz umoralniac innych a sama prowadzisz sie niemoralnie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2014, 05:55 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 lut 2014, 04:04
Posty: 30
MrsStrangerXx nie osmieszaj sie >:D Powinnas sie cieszyc i im dziekowac ze sa Twoimi fanami i chca sie wymieniac filmami z Twoim udzialem! To moze Ci tylko przyspozyc wiecej fanow a o to przeciez chodzi nie? Po co ta hipokryzja :)) A tymi notkami prawnymi to mozna sie podetrzec bo tyle sa wlasnie warte, zaden organ scigania nie zajal by sie taka sprawa bo bylaby to sprawa o malej szkodliwosci spolecznej i nikt by sledztwa nie robil skad ten filmik i czy akurat byl od kogos przeslany czy ten ktos sam sobie go nagral do czego ma prawo wiec nie bredz C:-)
Beka z odd_thomass, jak sie chlopaczyna wystraszyl :)) :))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2014, 13:19 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
Ciężko zrozumieć, że Camgirls nie wyrażają zgody na nagrywanie i udostępnianie ? O co wy macie do nich żal, o to, że dbają o własną prywatność itp ? Być może skoro sami tacy odważni jesteście rozważcie zrobienie tematu o nazwie "nagrywam i duostępniam" i dajcie tam swoje zdjęcia z fajami i twarzami na widoku by każdy widział hm? TO CO POWSTAŁO NA ShowUp.tv POWINNO POZOSTAĆ NA ShowUp.tv, transmisja jest własnością autorki tak było, jest i będzie. Ciężko zrozumieć i trzeba dać marne kontrargumenty tak ? no to obalmy je xD

"MrsStrangerXx
to co tutaj piszesz jest bez sensu, straszyc i grozic to ty sobie mozesz

Ależ bool dupska :) bo co? niezgodziła się? zareagowała ? Poczytaj trochę dzieciaku jak to jest z prawem autorskim, proponuję również regulamin samego ShowUp.tv dla jasności, pokaż mi również kogokolwiek kto wyraża zgodę na nagrywanie i udostępnianie jego wizerunku dalej śmiało :)

"Przeciez to co robisz i zrobilas z tego swoj sposob na zycie uwazam ze tez jest godne potepienia..."

To co Ty tam dzieciaku robisz skoro potępiasz ? To jest dopiero hipokryzja, poza tym z tego co się osobiście orientuję w/w ma stałą pracę i nie chodzi o kamerki.

"Bardzo prawdopodobne ze deprawujesz malolatow rozbierajac sie w necie"

Buahahahahahah czy MrsStrangerXx, podobnie jak inne camgirls robi to na stronach dla małolatów? Czy być może na SERWISIE 18+ na który wchodzi się na własnę odpowiedzialność ? Argument z dupy dosłownie, rozumiem, że miałeś zamiar się odgryźć za brak jej zgody? Czujesz się poruszony i dotknięty? a może właśnie zdeprawowany? ZGŁOŚ TO ogranom ścigania a jeszcze lepiej odłącz sobie internet... korzystaj z telegazety.

"chcesz byc celebrytka to takie sa konsekwencje
i tak juz w sieci krazy cala masa filmikow z toba w roli glownej
chcesz umoralniac innych a sama prowadzisz sie niemoralnie"

Czy ona wspomniała o chęci bycia celebrytką ? Z każdą dziewczyną takowe materiały krążą i większość coś z tym robi, jestem ciekaw co będzie gdy któraś się wścieknie i zrobi z jakimś delikwentem porządek, ku przestrodze innych ponieważ wydaje się Wam, że nie pokazując facjaty pozostajecie w necie anonimowi, nic bardzie błędnego. Ciekawe jaki wtedy będzie płacz i gadanie jakie to Camgirls są złe i zdeprawowane a wy niewinni. Gdzie wzmianka o umoralnianiu ? Prowadzi się tak jak chce i nie oceniaj jej wedle siebie, ponieważ Panie MORALNY samo siedzenia na ShowUp.tv w Twoim przypadku jest już niemoralne, no chyba, że niemoralnym nazywasz właśnie ten brak akceptacji do powielania materiałów.

DALEJ

"MrsStrangerXx nie osmieszaj sie >:D Powinnas sie cieszyc i im dziekowac ze sa Twoimi fanami i chca sie wymieniac filmami z Twoim udzialem! To moze Ci tylko przyspozyc wiecej fanow a o to przeciez chodzi nie? Po co ta hipokryzja :)) A tymi notkami prawnymi to mozna sie podetrzec bo tyle sa wlasnie warte, zaden organ scigania nie zajal by sie taka sprawa bo bylaby to sprawa o malej szkodliwosci spolecznej i nikt by sledztwa nie robil skad ten filmik i czy akurat byl od kogos przeslany czy ten ktos sam sobie go nagral do czego ma prawo wiec nie bredz C:-)"

Kolejne odgryzanie się, za brak zgody ? http://twojeporady.gmail.pl/artykuly/zob ... ie-w-sieci przeczytaj uważnie i proponuję byś dalej drążył temat na podstawie tego co podesłałem. Rozumiem również, ze skoro nie ma konsekwencji to można to robić legalnie tak ? Obyś nie przekonał się na własnej skórze o konsekwencjach. Temat "dziękowania fanom" pominę, szkoda słów.

MrsStrangerXx Bravo za szybką reakcję :)

Pozdrawiam

JapanSUN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2014, 14:22 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 sie 2014, 15:31
Posty: 5
Ha ha,
ja wcale nie pisalem ze jestem moralny choc dupy na ShowUp.tv nie pokazuje
A popatrzec na kobietki ktore robia po to trans zeby miec widownie lubie
Dziwie sie tylko naiwnosci ze taka laska mysli ze policja i interpol nie maja co robic tylko przejmowac sie ze ktos nagral kobiete ktora pokazuje sie publicznie nieznajomym dla kasy
A przy okazji moze jej kaza odprowadzic podatek od dochodow ;D
Tyle w temacie

a dzieciakiem to ty jestes czarnaHonda bo udajesz rycerzyka panny o watpliwej moralnosci 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2014, 14:34 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
a być może osoby zajmujące się tym "niemoralnym" procederem takowy podatek odprowadzają ? złodziej wszędzie widzi złodzieja ale coż nie moja sprawa zapewne xDDD

Widzę jednak w tobie "znawce" uważasz, że w przypadku zgłoszenia ktokolwiek powie "nie mamy czasu na to" ? przeciwnie, po to masz coś takiego jak kodeks cywilny nie uważasz ? W przypadku takiego delikwenta jest to najlepsze rozwiązanie, mała szkodliwość małą szkodliwością jeśli mówimy o wydźwięku globalnym. Być może nie przyszło Ci do głowy straty moralny itp, które to już żądania wynikają z KC ? nie wszystko jest KK radzę mieć to na uwadze :)

Kwestia podatku, na chwilę wrócimy hmmm
Co z tymi, którzy za kasę oferują nagrania czy w takim przypadku od wzbogacenia się nie należy odprowadzić podatku ? Jest jakaś nowa ustawa o tym mówiąca ? Wiecznie, gdy ktoś reaguje na proceder nagrań pada kwestia "a podatek odprowadzasz?" czy to jest taki rodzaj groźby na zasadzie "bo podpierdolę, bo sam nie odprowadzam więc Ty też nie?" Proponuje by każdy zajął się pilnowaniem swoich przychodów nie zaś bawił się w UKS czy US.

Ojojoj rycerzykiem buahahahahahahaha bo co przedstawiam ci fakty ? pilnuj swojej moralności hipokryto, nie oglądaj i pamiętaj od masturbacji usychają ręce skoroś taki moralny i cnotliwy buahahahahahahaha


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2014, 16:54 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 sie 2014, 15:31
Posty: 5
Czarna Honda szkoda z toba gadac bo ty jestes chyba z innej planety O0
Popisujesz sie znajomoscia paragrafow ale zycia nie znasz
A nawet nie potrafisz czytac ze zrozumieniem
Napisalem wyraznie ze " wcale nie pisalem ze jestem moralny"
a ten wkolko swoje, no to coz nie ma sensu zaprzeczac :)
Ty nie przedstawiasz mi faktow tylko wlasny punkt widzenia
Udajesz inteligenta a jestes po prostu smieszny ::)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pavo247 i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO