ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: maua_zua
Post: 18 sie 2014, 05:49 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1386
Dziękuje za miłe słowa Maua (bo to chyba jednak Ty - zgaduje po dziwnym czasie logowania), pewnie zmieniłabyś zdanie dotyczące szczerości gdybym walnął w recenzji jakieś niemiłe słowa o Tobie :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: maua_zua
Post: 18 sie 2014, 06:23 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 cze 2014, 20:36
Posty: 17
Doceniam Twoją szczerość. Już się o sobie naczytałam - z resztą Ty pisałeś większość. Wiem o tym forum (i jeszcze jakimś drugim) od dłuższego czasu i śledzę większość wpisów. Nic co było pisane o mnie mnie nie ominęło. Lubię Cię mimo wszystko - nawet Cię dobrze nie znając. Dystans. ;)

_________________
Myśl samodzielnie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: maua_zua
Post: 18 sie 2014, 07:45 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1386
Inteligentna transmitująca (a za taką Cię uważam) potrafi "wyłuskać" z narzekania i krytyki ważne informacje które pozwalają urozmaicić i podnieść poziom nadawania, dla nich lektura forum jest bezcennym źródłem wiedzy której nie uzyskają od piesków i psychofanów na transmisji (bo tam wiadomo, tylko "jesteś piękna, jesteś zajebista, zakochałem się, wyjdź za mnie!"). Gorzej jak trafi się ktoś bez dystansu, wtedy czytając w recenzji "nie umie zrobić dobrze loda" jedynym co potrafi zrobić to unieść się gniewem i wrzucić posta "Sam, kurwa, pedale jebany, szkodniku pierdolony nie umiesz zrobić dobrze loda! UMRZYJ!". Ale wiadomo, czym innym jest konstruktywna krytyka a czym innym hejt, staram się jednak, mimo pewnych osobistych naleciałości, utrzymywać moje wypowiedzi w ramach tego pierwszego.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: maua_zua
Post: 18 sie 2014, 08:48 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 cze 2014, 20:36
Posty: 17
No cóż, cieszy mnie fakt, że za taką osobę mnie uważasz. Miłe z Twojej strony. Wiele osób myśli, że jestem raczej głupią cipą, która się rozbiera przed kamerką. Na początku miałam lekki problem z opanowaniem agresji gdy ktoś próbował mnie zaatakować (obrazić czy wyrazić swoją opinię). Teraz wiem, że denerwowanie się nie ma sensu. Najlepiej podejść do rzeczy ze spokojem i dużym dystansem. Dziękuję za wszystkie wskazówki i życzę miłego dnia! :)

_________________
Myśl samodzielnie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: maua_zua
Post: 18 sie 2014, 18:03 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1386
Czasami niestety kultura i opanowanie nie wystarczają i trzeba się zniżyć do poziomu tzw. przeciętnego odbiorcy i walnąć jakimś soczystym SPIERDALAJ! (przydałoby się np. twórcy tematu :) bo inne metody dyskusji nie pomagają. A ludzie którzy biorą Cię za "głupią cipę" po prostu nie mieli okazji Cię lepiej poznać i pogadać, a na czacie niestety, przeważnie jest taki poziom że przez 2 godziny musisz odpowiadać to samo jednym zdaniem (ile masz lat?, czy robisz anal?, czy masz chłopaka?, zrobisz privka 10 minut za 100 zet? etc) więc nie ma okazji żeby czymś błysnąć i dla kogoś kto wchodzi do Ciebie pierwszy raz możesz się wydac dokładnie taka sama jak wszystkie inne. Jak się trafi dobre towarzystwo to mozna podyskutować i błysnąć inteligencją, zwłaszcza jak jest Twój luby bo on zawsze jakiś fajny temat zarzuci, ale jak się trafią randomy to niestety, trzeba albo uciekać albo zniżać się do ich poziomu. A też pewną specyfiką tego portalu jest to, że ciężko jest przekonać ludzi że nie jest się "kolejną głupią cipą ktora pokazuje dupę za 3 zł" w sytuacji w któej w opisie jest "dupa 30 żet, czyczki 40" :-) a nie każdy rozumie że są osoby które rozbierają się tu WYŁĄCZNIE dla kasy a są i takie które traktują to jak zabawę i okazję do ekshibicjonostycznego wyżycia się a kasa tylko przy okazji

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: maua_zua
Post: 20 sie 2014, 17:32 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 sie 2014, 19:03
Posty: 11
To że płaci sie dziwce za sex to już upodlenie no chyba że ładna, ale to że płaci się obojnakiej szmacie takiej jak maua świadczy że jesteście mega śmieciami. I wiesz co podaruje sobie lekcje polskiego od kogoś kto ma nik maua_zua - niech bedzie że nie mam dystansu :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: maua_zua
Post: 20 sie 2014, 17:42 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1386
Ciekawi mnie bardzo w jakich to Ty szczytnych okolicznościach poznałes stronę ShowUp.tv i Mauą - pewnie szukałeś materiałów dla fanów katolickich kółek różańcowych i przypadkiem wpisało Ci się w google "ostre tępe dziwki chętne na seks przed kamerkami" a potem przeżegnałeś się, wezwałeś Marię Zawsze Dziewicę i zacząłeś nawracać pierwszą lepszą osobę którą zobaczyłeś na tym Dziele Szatana - padło na Mauą! I tak sobie siedzisz i oglądasz jak lata nago na każdej transmisji dzień w dzień i taaaaakkkk moooocnooooo się modlisz o nawrócenie dla niej! :-)

PS: Jak zawsze w Twoich wypowiedziach jest masa błędów (które nauczyłem się jakoś ignorować) ale "obojnakiej" nie zdzierżę - co to w ogóle za konstrukcja? Postaraj się zajrzeć do słownika przed kolejnym postem

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: maua_zua
Post: 20 sie 2014, 18:24 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 sie 2014, 19:03
Posty: 11
Ruger44 pisze:
Ciekawi mnie bardzo w jakich to Ty szczytnych okolicznościach poznałes stronę ShowUp.tv i Mauą - pewnie szukałeś materiałów dla fanów katolickich kółek różańcowych i przypadkiem wpisało Ci się w google "ostre tępe dziwki chętne na seks przed kamerkami" a potem przeżegnałeś się, wezwałeś Marię Zawsze Dziewicę i zacząłeś nawracać pierwszą lepszą osobę którą zobaczyłeś na tym Dziele Szatana - padło na Mauą! I tak sobie siedzisz i oglądasz jak lata nago na każdej transmisji dzień w dzień i taaaaakkkk moooocnooooo się modlisz o nawrócenie dla niej! :-)

PS: Jak zawsze w Twoich wypowiedziach jest masa błędów (które nauczyłem się jakoś ignorować) ale "obojnakiej" nie zdzierżę - co to w ogóle za konstrukcja? Postaraj się zajrzeć do słownika przed kolejnym postem


http://scrabblemania.pl/OBOJNAKIEJ

Polecam ci jakieś scrabble czy coś. Wielu jełopów z ShowUp.tv w to gra i mają podobno jakieś postępy, może i tobie się uda kretynie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: maua_zua
Post: 20 sie 2014, 19:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1386
Ja pierdolę, troll ma rację, świat się kończy!
http://portalwiedzy.gmail.pl/140909,,,,o ... haslo.html Wracam do szkoły bo wychodzi na to, że jestem niedouczony :)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: maua_zua
Post: 20 sie 2014, 20:31 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 10 mar 2014, 23:48
Posty: 119
Spoko. Tez zle mnie nauczono w szkole :)

_________________
Zakaz podawania kontaktu.pl


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: maua_zua
Post: 22 sie 2014, 21:00 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2014, 17:14
Posty: 360
a ten no... na dworze chłodno się robi wiecie? ;> poważnie!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: maua_zua
Post: 22 sie 2014, 23:09 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2014, 17:18
Posty: 217
Coolorek, bot ci coś nie na temat pisze, chyba sie popsuł ;p


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO