ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 21 wrz 2015, 09:37 Dzisiaj jest 21 wrz 2015, 13:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Post: 21 cze 2014, 16:38 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
widzisz ruchacz, taka kurwa jak zazuzizusrazu z miejsca musi kogoś podpierdolić, bo to sens jego życia


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 cze 2014, 16:59 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
Czupakabra ale po co sie obrazac i wyzywac to nie gimbaza :)

zazuzi pisze:
Że ktoś ją rozpoznał i pali sie ze wstydu, o ile zna takie słowo w swoim cycko-pizdowym języku ?


a czy wstydem nie jest znac kogoś kto tam zagląda i płaci za tasowanie sie przy ich pokazach? :)
pan X idzie do burdelu, rozpoznaje kurwę którą wyruchał i rozgaduję że pani Y zarabia na dupie... tylko w tym momencie kim jest pan X?
dziwkarzem i konfidentem :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 cze 2014, 17:03 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 451
Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 cze 2014, 17:09 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 mar 2014, 09:51
Posty: 105
hahahaha Wolf - rozwaliłeś mnie na łopatki ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 cze 2014, 17:26 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 451
Ciiii... niech kontynuują :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 cze 2014, 17:56 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 21 cze 2014, 17:43
Posty: 1
ale te dziewczyny nie sa KURWAMI tylko ARTYSTKAMI LOL (dlatego wstawiaja te pierdoly na profil o PRAWACH AUTORSKICH)
z tym, ze za sztuke trzeba odprowadac podatek hahahahaa ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 cze 2014, 22:06 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 maja 2014, 15:43
Posty: 108
ruchacz pisze:
Ale NA CHUJ to zglaszac?
Tata UBek też donosił na zebraniu komitetu partii, ze sasiadka sprzedaje pietruszke za bramą? (sorry ironia hehe).
Konfidencja to kurewstwo... tym bardziej nie wiem na chuj podpierdalac zupelnie obce osoby z internetu.
Nie wiem, zawiśc ze zarabia więcej niż wy wydajecie na jej pokazy? :D

PS miej na uwadze to że duża częśc tych "gwiazd" nadaje zza granicy, a tam im US chuja zrobi :)


Po prostu piszę jak można komuś mocno dojebać, a wiem, bo sam byłem ofiarą i nie chodziło o jakieś śmieszne żetoniki z kamerek. Nie wiem jak w innych krajach, ale jeżeli ktoś zatajałby dochody np. w USA to nie byłoby już tak miło jak w polszy, że trzeba po prostu oddać te 75% tylko sporo poważniejsze konsekwencje.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 00:14 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1392
marmuc pisze:
ruchacz pisze:
Ale NA CHUJ to zglaszac?
Tata UBek też donosił na zebraniu komitetu partii, ze sasiadka sprzedaje pietruszke za bramą? (sorry ironia hehe).
Konfidencja to kurewstwo... tym bardziej nie wiem na chuj podpierdalac zupelnie obce osoby z internetu.
Nie wiem, zawiśc ze zarabia więcej niż wy wydajecie na jej pokazy? :D

PS miej na uwadze to że duża częśc tych "gwiazd" nadaje zza granicy, a tam im US chuja zrobi :)


Po prostu piszę jak można komuś mocno dojebać, a wiem, bo sam byłem ofiarą i nie chodziło o jakieś śmieszne żetoniki z kamerek. Nie wiem jak w innych krajach, ale jeżeli ktoś zatajałby dochody np. w USA to nie byłoby już tak miło jak w polszy, że trzeba po prostu oddać te 75% tylko sporo poważniejsze konsekwencje.


Zgodnie z polskim prawem skarbowym, tak długo jak masz w kieszeni paszport z orzełkiem w koronie - musisz składać oświadczenia majątkowe i podatkowe w polskim US, nawet gdybyś (teoretycznie) był milionerem mieszkającym w San Marino i Twoim jedynym dochodem byłaby gra w kasynie ale wciąż jedynym obywatelstwem byłoby polskie - musiałbyś składać co roku oświadczenia w postaci pitów i płacić podatek od wzbogacenia o ustalonej stawce, w razie posiadania dochodów o nieustalonym źródle - 75% podatku! Oczywiście US nie jest jakiś wszechwiedzący, wiec przeważnie wystarczy kilka "myków" by ukryć lewą kasę (vide niedawne afery z Sławomirem "Zegareczkiem" Nowakiem i jego żoną albo willą Kwaśniewskich) ale w sumie tylko śmierć albo porzucenie obywatelstwa jest jedynym pewnym sposobem pozbycia się uwagi US kiedy mamy spora kasę na koncie a nie potrafimy udowodnić jej pochodzenia. Mafia płaci naprawdę duże pieniądze za legalne sposoby "wyprania" kasy tak, żeby mieć podkładke dla US bo jest to wielki problem. I tak mamy dobrze bo np. w USA niepłacenie podatków i ukrywanie dochodów to bardzo poważne przestępstwo i siedzi się za nie długie lata w kiciu (tak odsiedział min. słynny Al Capone a z niedawnych afer - Wesley "Pogromca Wampirów" Snipes który odsiedział 3 lata za niepłacenie podatków)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 02:30 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
juz ja widze jak np ty placisz podatek po znalezieniu pliku pieniędzy.
chocby ktos niewiadomo jakiego pierdolca miał, nie zglosilby czegoś takiego.

szkoda że księdza po kolędzie też nie zgłaszacie, dziewczyny z ShowUp.tv ze swoimi marnymi zarobkami chowaja sie przy pedofilach w sutannach :D
tak bardzo chcecie przypilnowac prawa podatkowego, to zgłoście pierwszą lepsza parafię.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 07:18 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1392
W idealnym świecie wg. skarbówki tak właśnie powinno być - każdy dochód, każdy najmniejszy przelew na konto powinien być zgłaszany i rozliczany, oczwywiście tak nie jest bo np. pożyczając szwagrowi 5 koła papieru na zakup 4 kół niepapierowych :-) powinieneś z nim spisać umowę notarialną (a wiadomo - notariusz to najdroższa drukarka i ksero w Polsce) i ta umowę złożyć w US, oczywiście nie płacicie podatku bo to jest pożyczka dla członka rodziny ale już US wie, że szwagier ma kasę skoro samochód kupuje i ty masz kasę skoro pożyczasz. Żeby żyć zgodnie z prawem skarbowym nawet prezenty z wesela czy komunii (te wszystkie koperty, quady, laptopy, zegarki) powinniście opisać i podać do US! A księża nie płacą podatków bo oni się rozliczają konkordatowo, co nawiasem mówiąc jest jednym z największych skurwysyństw w tym kraju w stosunku do normalnych obywateli a i też jest ogromnym polem do nadużyć (słynne luksusowe samochody dawane "na papierze" jako dar dla kościoła i potem migusiem odsprzedawane pod stołem czy przekręty przy nieruchomościach)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 10:02 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
nie zapominaj o co 2 pracodawcy w tym kraju, większosc ma 1600 brutto na papierze, czesto nawet jak dostają po 2500 na rękę.
a ksiądz na pewno nie oddaje wszystkich kopert z kolędy proboszczowi, połowe bierze do kieszeni.
jeszcze jest allegro...
nikt normalny tego prawa nie przestrzega.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 10:25 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
grzeczniej konfituro, ja cię nie bluzgam.
a właściwie to do mnie nie pisz, ja z konfidentami nie rozmawiam.
nie życzę ci tylko żebyś kiedyś do kryminału trafił, za sprzedawanie z miejsca tacy cwelami zostają :)
a teraz wracaj sobie wojowac z e-kurewkami w ramach zemsty za starą/córke ktora ci sie puściła na kamerkach, masz ich sporo to podjebania, a rogów i tak się nie pozbędziesz :)
bez odbioru.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 11:27 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1392
Spotkało się dwóch ludzi na poziomie, dobrze że na swoim :-) Każda obelga na necie +5% szansy na wygranie gównoburzy, próbujcie!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 12:36 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
no zazuzizusrazu ma taki uraz do nich jakby się na transmisji urodził hahaha


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 13:24 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 kwie 2014, 16:12
Posty: 127
let's get ready to rumble !!!!!! :))


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: duri77, incognito87su, lovember, rydzus1950, snowy21 i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO