ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 21 wrz 2015, 09:37 Dzisiaj jest 21 wrz 2015, 13:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 cze 2014, 18:14 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
za tępy jesteś. Nawet jakbym znał to na forum bym Ci nie podał. Jak chcesz poruchać to popracuj. Albo rączka

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 cze 2014, 18:39 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
cypik21 pisze:
Ciężko coś wyrwać na real na ShowUp.tv, zdarza się że podają jakieś lewe numery telefonów żeby tylko nakręcić na priva. Znacie jakieś dziewczyny z ShowUp.tv chętne na real z wawy?


hehe na kazdej transmisji na czatach sie takie udzielaja :D
po wydluzeniu rozmowy do maksimum i wydojeniu z ciebie żetonów, zobaczysz chuja w dupie a nie real :D i wtedy sie skumasz po co one sie oglaszaja na czatach :D
a te z kam sie nie spotkaja, najbardziej mnie wkurwiaja tacy, ktorzy wbijają na transmisje do takiej np Pantery i od razu pytanie "spotykasz się??".
Czy ludzie są na prawdę tak tępi że myśla ze laska z kamerką która ma 1500 widzów spotka sie na real z kims kto nie ma kam, foto?
Wsiadzie w pociąg i przyjedzie (w 5min) ze Szczecina do napaleńca np z Rzeszowa, da sie zerżnąc i sobie pójdzie po wszystkim?
Czy ktos kiedys widzial zeby jakakolwiek panna odpisala "tak, spotykam sie" ??
Ewentualnie "powien na priv" a na priv powie ze sie nie spotyka :D
Nawet stali bywalcy privow nie maja co liczyc na znajomosc (nawet wirtualną) poza ShowUp.tv a co dopiero spotkanie.
Czytajac czaty mam wrazenie ze ShowUp.tv to DNO internetu. Siedlisko najwiekszych debili w calym polskim necie. Myślcie DEBILE!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 cze 2014, 20:16 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2013, 13:49
Posty: 231
ruchacz pisze:
a te z kam sie nie spotkaja, najbardziej mnie wkurwiaja tacy, ktorzy wbijają na transmisje do takiej np Pantery i od razu pytanie "spotykasz się??".
Czy ludzie są na prawdę tak tępi że myśla ze laska z kamerką która ma 1500 widzów spotka sie na real z kims kto nie ma kam, foto?
Wsiadzie w pociąg i przyjedzie (w 5min) ze Szczecina do napaleńca np z Rzeszowa, da sie zerżnąc i sobie pójdzie po wszystkim?
Czy ktos kiedys widzial zeby jakakolwiek panna odpisala "tak, spotykam sie" ??
Ewentualnie "powien na priv" a na priv powie ze sie nie spotyka :D
Nawet stali bywalcy privow nie maja co liczyc na znajomosc (nawet wirtualną) poza ShowUp.tv a co dopiero spotkanie.
Czytajac czaty mam wrazenie ze ShowUp.tv to DNO internetu. Siedlisko najwiekszych debili w calym polskim necie. Myślcie DEBILE!

Tez mnie oslabiaja takie pytania... Oczywiscie najczesciej pytaja o to nicki z pustym profilem, ktore widze pierwszy raz na oczy. Sa przekonani o tym, ze dziewczyny zarabiajace na kamerkach marza o przespaniu sie z zupelnie obcym facetem :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 cze 2014, 23:24 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
cypik21 pisze:
Nie ma czasu na pracowanie nad kimś kojarzysz jakieś z którymi można umówić się na szybko?

Mozesz doprecyzowac "na szybko"? ze szybko konczysz? czy jestes milosnikiem szybkich romantycznych numerkow w toalecie? Bo tak od reki to wiem ze Renia Grabowska jest zawsze dostepna ale moglbym ci jakies inne tez polecic ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 cze 2014, 14:31 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 451
cypik21 pisze:
Nie ma czasu na pracowanie nad kimś kojarzysz jakieś z którymi można umówić się na szybko?



Są dwie takie znane stronki.. odloty i roksa :D Tam szukaj, a nie na ShowUp.tv. Mniej kasy wydasz :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 cze 2014, 14:37 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
ruchacz pisze:
Czytajac czaty mam wrazenie ze ShowUp.tv to DNO internetu. Siedlisko najwiekszych debili w calym polskim necie. Myślcie DEBILE!

Dokładnie, jakby ktoś wszystkich idiotów zebrał w jedno miejsce. No ale co się dziwić, jak ktoś jest za tępy na laski w realu ( bo musi być tępy, nie ma czegoś takiego jak brzydki facet ) to jedyne co zostaje to wpisać w google sex kamerka, no a resztę możemy właśnie obserwować na czatach. I przez takich idiotów to wstydliwy temat jest.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 sie 2014, 10:30 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 mar 2014, 00:50
Posty: 1
Takie gadanie, ja jestem zaręczony z dziewczyną z ShowUp.tv. Nie robimy już transmisji, ale często wpadamy..... sentyment zostaje:D Można się spotkać jasne....Przecież tu się ludzie spotykają,a nie roboty często w trochę intymnych sytuacjach.....


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 sie 2014, 12:55 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Burgundd pisze:
Takie gadanie, ja jestem zaręczony z dziewczyną z ShowUp.tv. Nie robimy już transmisji, ale często wpadamy..... sentyment zostaje:D Można się spotkać jasne....Przecież tu się ludzie spotykają,a nie roboty często w trochę intymnych sytuacjach.....


To może zrobią o tobie program w TV :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 sie 2014, 12:58 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
juz byl aro i redwoman ktorzy sie poznali na ShowUp.tv i ohajtali:P w ktoryms reportarzzu o sexkamerkach o nich bylo

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 sie 2014, 13:41 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
płotka pisze:
juz byl aro i redwoman ktorzy sie poznali na ShowUp.tv i ohajtali:P w ktoryms reportarzzu o sexkamerkach o nich bylo

pasuja do siebie, oboje sa brzydcy:P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 sie 2014, 01:22 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 sie 2014, 00:27
Posty: 42
Dobrze wiedzieć jak popracować nad dziewczyną. Wiele lasek na ShowUp.tv jest naprawdę ładna a jedną mam nawet na oku choć i ona odpowiedziała że się nie spotyka no cóż może cierpliwością coś wskóram.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 sie 2014, 10:30 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
tomskc pisze:
płotka pisze:
juz byl aro i redwoman ktorzy sie poznali na ShowUp.tv i ohajtali:P w ktoryms reportarzzu o sexkamerkach o nich bylo

pasuja do siebie, oboje sa brzydcy:P


uroda rzecz względna, najważniejsze ze sie kochaja:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 sie 2014, 09:16 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 kwie 2014, 10:06
Posty: 203
A ja zauważyłem, że te mniej znane nadawaczki chętnie podejmują temat spotkania. Więc jak dla mnie to oprócz czołowej 5 transmisji, u reszty dziewczyn można z powodzeniem próbować kontaktu.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 sie 2014, 23:32 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 sie 2014, 00:27
Posty: 42
kerbal pisze:
A ja zauważyłem, że te mniej znane nadawaczki chętnie podejmują temat spotkania. Więc jak dla mnie to oprócz czołowej 5 transmisji, u reszty dziewczyn można z powodzeniem próbować kontaktu.


No ciekawe, w takim razie popróbuję ;) może się uda.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 sie 2014, 09:59 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 kwie 2014, 10:06
Posty: 203
andyr pisze:
kerbal pisze:
A ja zauważyłem, że te mniej znane nadawaczki chętnie podejmują temat spotkania. Więc jak dla mnie to oprócz czołowej 5 transmisji, u reszty dziewczyn można z powodzeniem próbować kontaktu.


No ciekawe, w takim razie popróbuję ;) może się uda.


Daj znać jak się uda :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 sie 2014, 16:31 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 cze 2014, 18:21
Posty: 16
Utrzymuje stały kontakt z 4 dziewczynami z ShowUp.tv :) nie jest są to spotkania na sex tylko normalne znajomości rozpoczęte na ShowUp.tv i kontynuowane w życiu realnym.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 08:26 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Do tej pory spotkałem się z dwiema dziewczynami z ShowUp.tv. Obie zarzekały się, że się nie spotykają. Żadne z tych spotkań nie było za kasę czy coś, dziewczyny mnie polubiły i postanowiły się spotkać. może to co z nimi robiłem zostawię dla siebie. Obie już nie nadają, z jedną mam jeszcze kontakt.
Myślę, że jest sporo dziewczyn na ShowUp.tv, z którymi dało by się spotkać. Oczywiście większość i tak będzie mówiła, że się nie spotyka itp.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 10:55 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2013, 13:49
Posty: 231
Załóżmy, że nadająca dziewczyna jest wolna. Polubi jakiegoś użytkownika, ma z nim częsty kontakt i dużo ze sobą rozmawiają. W takiej sytuacji spotkanie się z nią jest jak najbardziej możliwe.

Problemem są debile piszący już w pierwszej wiadomości "spotykasz się?" ???


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 11:28 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
asiulka91 pisze:
Załóżmy, że nadająca dziewczyna jest wolna. Polubi jakiegoś użytkownika, ma z nim częsty kontakt i dużo ze sobą rozmawiają. W takiej sytuacji spotkanie się z nią jest jak najbardziej możliwe.

Problemem są debile piszący już w pierwszej wiadomości "spotykasz się?" ???


Dokładnie, ja tam nie żałuje spotkań mimo, że najpierw widziałem ich cycki a później twarze ;-)
Wiadomo, że tylko dziewczyny które zarabiają ciałem i liczą na klientów na ShowUp.tv napiszą, że się spotykają.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 19:10 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1392
Problem jest taki, że dla panów spotkanie z laską z ShowUp.tv jest równoznaczne z seksem, nie ważne czy idą na spotkanie sponsorowane w 100% czy może "to tylko niezobowiązująca kawa i pogaduchy" - zawsze jest ciśnienie na seks. A znowu trzeba się POWAŻNIE zastanowić, czy kobieta która postanowiła zarabiać pokazując swoje nagie ciało w internecie jest dobrą partnerką do stałego, poważnego związku...

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO