ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
Post: 18 wrz 2015, 00:52 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
sam widziałem jak annpearl podbijała w 5 minut licznik z 1000 na 5000 jakimś wałkiem, podobno jest do tego jakis skrypt, ktoś coś wie? 200 zł piechotą nie chodzi hehe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 wrz 2015, 01:08 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2015, 23:52
Posty: 151
W wiadomym wątku, na 8 stronie, jest o tym mowa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 wrz 2015, 09:24 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Nie ma takiej możliwości aby to podbijać sztucznie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 wrz 2015, 10:03 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 lip 2015, 22:47
Posty: 60
Mają ekstremalnie prymitywny sposób weryfikacji liczby odwiedzających, więc wystarczy pingować stronę przez publiczne proxy. Np program ScrapeBox może to zrobić. Darmowych nie znam. W PHP można w 30 minut napisać taki skrypt. Za 10% żetonów moge napisac go jakiejś lasce :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 wrz 2015, 12:11 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
nie jestem laską :P ale chętnie bym nabił moim ulubienicom hehe

bungabunga85
nie wypowiadaj sie na tematy o których nie masz pojęcia, ja widziałem to na własne oczy jak na rozkaz annpearl jeden jej sługas nabił 3000 widzów z 1 minute, a prawdziwych oglądajacych miała przedtem ponizej 1000
wczoraj po 3:00 w nocy nabiła na liczniku więcej niz było na całym ShowUp.tv wszystkich oglądajacych ;D ;D ;D nieźli durnie muszą tam w administracji siedzieć ;D ;D ;D ;D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 wrz 2015, 13:18 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
tengapala pisze:
nie jestem laską :P ale chętnie bym nabił moim ulubienicom hehe

bungabunga85
nie wypowiadaj sie na tematy o których nie masz pojęcia, ja widziałem to na własne oczy jak na rozkaz annpearl jeden jej sługas nabił 3000 widzów z 1 minute, a prawdziwych oglądajacych miała przedtem ponizej 1000
wczoraj po 3:00 w nocy nabiła na liczniku więcej niz było na całym ShowUp.tv wszystkich oglądajacych ;D ;D ;D nieźli durnie muszą tam w administracji siedzieć ;D ;D ;D ;D

Udowodnij że się mylę i wtedy pouczaj.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 wrz 2015, 13:25 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Oglądalność jest podbijana. Doskonałym przykładem była transmisja "SiostryWiatru" która normalnie ma 30 osób na transmisji i pokazuje tylko buty :D Pewnej nocy (a może nad ranem) ktoś się czymś bawił i widownia skakała z 30 na 2000 widzów w kilkusekundowych odstępach czasu :D Było to kilka dni przed rekordami Ann.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 wrz 2015, 13:33 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 213
No niestety, ale jest to prawdą. Wczoraj sam to widziałem po raz pierwszy, kiedy ann z 1200 poszło na 5400 przed północą.
Generalnie dziwi mnie, że dopiero teraz takie machloje idą, gdy s_u ma od zawsze taki sposób weryfikacji... I albo rzeczywiście admini to głąby, albo są dogadani na %. Chociaż mimo wszystko jestem za pierwszą opcją, bo co to jest te kilka stów, gdy ryzykują utratą widzów, nadających i pozostałościom po reputacji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 wrz 2015, 13:52 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 mar 2015, 09:56
Posty: 176
Admini to w dupie mają, co im za różnica czy wypłacą AnnPierd czy innej gwieździe.
Teraz może jak ktoś poczyta te wątki to zwróci na to uwagę i się zabezpieczą.
Dla nich jakby nie patrzeć kasa musi się zgadzać, a tu jeden ch.. kto zgarnie bonus.
Howgh


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 wrz 2015, 14:17 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 lip 2015, 22:47
Posty: 60
Nie zabezpieczą, bo nawet nie chce im się zrobić poprawnie działającej regulacji głosności.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 wrz 2015, 14:31 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2015, 13:45
Posty: 12
ShowUp.tv spada zarobkowo na psy-nie piszę tutaj o sobie, widać to niemal na każdej trans.
ShowUp.tv po prostu zaczyna drastycznie ciąć koszta, co objawia się konkursem.
Stara jak świat metoda-ugadać się, dać dupie max połowę i po temacie.
Teraz zaczynają się numery z Adblockiem ... To zniechęci kolejną masę ludzi do wchodzenia na ShowUp.tv, bo mało komu będzie się chciało użerać z programem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 wrz 2015, 14:38 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 mar 2015, 09:56
Posty: 176
Konkurs to istnieje od lat więc chybiony argument :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 wrz 2015, 14:45 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
ale wcześniej wypłacali tym co faktycznie zasłużyli, a teraz to juz nie wiadomo czy to nie jest tak jak niektórzy piszą ugadane, ance zaoferowali połowe a ta cieszy ryja ze na winiacza za 30zł będzie miała ;D
jeszcze troche i zacznie sie banowanie tych kont co maja dużo żetonów, albo tak jak jest na zagranicznych kamerkach że konfiskują dochód z danego dnia jak ktos zgłosi złamanie regulaminu, tyle tylko ze na ShowUp.tv nikt nie musi zgłaszać hehe sami robia co chcą
a jakby rzeczywiscie ustawili ten konkurs to maja jakieś 3000 miesięcznie do przodu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 wrz 2015, 15:16 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2015, 23:52
Posty: 151
Mnie tylko przeraża ten Anny triumfalizm, bo przecież doskonale zdaje sobie ona sprawę z tego, że jej rekord jest sztucznie pompowany. Powinna umieć zachować choć odrobinę pokory, bo to tak, jakby próbowała oszukiwać samą siebie.
A jeśli chodzi o adminów, to podstawowym błędem myślowym, jest to, że oni są tam od pilnowania porządku. Prawda jest taka, że oni tam są od pomnażania zysków portalu, a przy okazji i swoich. Jeśli ten fakt użytkownicy ShowUp.tv sobie uzmysłowią, to nie będą już niczym rozczarowani.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 wrz 2015, 16:14 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
wiesz jak ktoś jest przegrańcem życiowym to skacze z radości jak chociaż przez chwile kilka osób odnosi wrażenie że jest inaczej :D
a i co ma sie kryc jak ShowUp.tv ma wyjebane na takie wałki? :D ja wam mówie szukać skryptu bo to raczej nie sam ShowUp.tv kreci takei wałki :P a 200 zł dziennie to dość sporo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 wrz 2015, 16:47 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
...:::Bobek:::... pisze:
Oglądalność jest podbijana. Doskonałym przykładem była transmisja "SiostryWiatru" która normalnie ma 30 osób na transmisji i pokazuje tylko buty :D Pewnej nocy (a może nad ranem) ktoś się czymś bawił i widownia skakała z 30 na 2000 widzów w kilkusekundowych odstępach czasu :D Było to kilka dni przed rekordami Ann.


Potwierdzam, również to widziałem u Siostry Wiatru, tyle że w godzinach porannych, wyglądało to na zabawę programem i widownia skakała z 45 osób do ponad 2 tys. co kilka sekund.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 wrz 2015, 16:51 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
LoverOfCats pisze:
...:::Bobek:::... pisze:
Oglądalność jest podbijana. Doskonałym przykładem była transmisja "SiostryWiatru" która normalnie ma 30 osób na transmisji i pokazuje tylko buty :D Pewnej nocy (a może nad ranem) ktoś się czymś bawił i widownia skakała z 30 na 2000 widzów w kilkusekundowych odstępach czasu :D Było to kilka dni przed rekordami Ann.


Potwierdzam, również to widziałem u Siostry Wiatru, tyle że w godzinach porannych, wyglądało to na zabawę programem i widownia skakała z 45 osób do ponad 2 tys. co kilka sekund.


Tak tak. Dokładnej godziny i daty nie pamiętam, ale działy się cuda ^-^


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 wrz 2015, 17:07 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2015, 23:52
Posty: 151
Do takich cudów, drogi Kocie, dochodziło również u Pani Kocurkowej, mniej więcej w tym samym czasie (różnica może dotyczyć paru dni). Pewnie ktoś testował ten cudny program na transmisjach o różnym poziomie oglądalności.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 wrz 2015, 17:12 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Tak, wiem że u Kotzureczka miało to miejsce pewnej nocy, raz byłem tego świadkiem, jakoś tydzień temu chyba.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 wrz 2015, 22:31 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2015, 13:45
Posty: 12
Jeżeli ShowUp.tv nie widzi w tym problemu i idąc dalej marnowania kasy i swojego bądź co bądź dobrego imienia to sami obudzą się z ręką w nocniku. Jeszcze do niedawna konkursy wygrywały ciekawe transmisje, czasami ze sporą ilością żetonów a czasami i bez wielkich zysków ale za to przyciągało sporą publiczność, która czysto teoretycznie chciała się dokładać, a co za tym idzie kupować żetony.
Teraz wygrywa transmisja, która raz, ze podejrzana, dwa że mało kto lubi tę transmisję oglądać.

Jaki z tego wniosek ?
A no taki, że moim zdaniem lepiej jest wypłacić konkurs komuś kto rokuje na przyszłość kasę lub/i oglądalność prawdziwą aniżeli tą sztuczną.

Z konkursu coraz więcej osób rezygnuje, zauważcie co się dzieje, moim zdaniem robi się mały koniec świata ShowUp.tv.
Bo jeśli dziewczyny się zniechęcą- co można zaobserwować każdego dnia, niebawem zostaną "królowe" i pazie.
Z tego kasy nie będzie, ShowUp.tv się nie utrzyma nawet z nieblokowanych reklam, a rynku nie ma kto objąć (powiedzmy, bo z tego co się orientuję ktoś na rynek chce wejść ;D )
A więc, drogie ShowUp.tv ... Teraz albo nigdy, wyłaczyć blokowanie pisania ( czego kiedyś nie było i moim zdaniem żetonów było więcej) oraz zacząć pilnować lewego obiegu.
No ale to moja mała dygresja, zwykłego szaraka, który choć o serwisach ma spore pojęcie, to dla administracji ShowUp.tv jest zerem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO