ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 03:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 15 wrz 2015, 23:12 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 01 mar 2014, 16:11
Posty: 52
Jestem ciekaw z kim ona gadała o godzinie 00:00. Musiały to być dwie osoby. Najpierw odwracała się w lewo i do kogoś mówiła tak, że nawet znikała z kamerki a po prawej też ktoś był bo tak lekko tam zezowała i lukała leciutko i też mówiła. Na pewno gdzieś tam był ukochany Mikołajek, ale druga osoba to czyżby synek o którego mamusia tak bardzo dba, że o tej porze jeszcze nie śpi? Może bierze pierwsze szlify co by mógł w przedszkolu też coś użebrać ;D

Anka ty złaź z tych kamerek bo jak ktoś puści jakiegoś anonima tam do przedszkola z tobą w roli głównej to będzie wesoło ;D
Chociaż to mogłoby ją ucieszyć, kolejna wymówka na kilka lat obijania się by była jak znalazł bo mały by w chacie siedział ^-^

CipeczkaFajna: dziś widziałam, że zarobiłas około stu zł więc na cały tydzień jedzenia będzie. Prawa ?
CipeczkaFajna: Prawda* ?
Anka92x: tak widziałaś ? gdzie ?

Co za kłamliwy padalec. Fałszywa menda z niej niezmieska. Wypiera się, że tyle dostała.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 15 wrz 2015, 23:19 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lip 2015, 10:25
Posty: 41
Oto bilans z 15 września (w PLN):

140 ZŁOTYCH w 4 godziny.

Od początku września: ponad 1300 ZŁOTYCH, za 24 godz. kłamania.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 15 wrz 2015, 23:28 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2014, 18:33
Posty: 29
izinek pisze:
pussycat pisze:
"Anka92x: jak ty chcesz zrobic spożywcze zakupy to najpier 2 dni wcześniej w domu liczysz ile będzie to kosztować?"

Jaka bezczelna, ludzie od jednej do drugiej wypłaty, żyją z ołówkiem z ręku, żeby na wszystko starczyło, a ta rzuca takim tekstem. No tak, ale tak to właśnie jest, jak wszystko łatwo przychodzi, bez ruszenia tyłka do roboty. Łatwo przyszło, łatwo poszło, kto by sobie tam dupę takimi drobiazgami zawracał, jak prowadzenie rachunków domowych.


Dokładnie,większość ludzi robi zakupy w sklepach gdzie już zna ceny. Często sobie zapisuje na kartce. Ja np. już mam obcykane,co i kiedy potrzebuję (zestawy określonych rzeczy) i kupuję. A ona zapewne od razu byle jaki sklep i najdroższe z półki ;-)


Ona nie robi zakupow... to typ ksiezniczki ... wszytko jej sie nalezy, i najlepiej gdyby nikt o nic nie pytal tylko dawal

zwroccie uwage, kiedy padaja niewygodne pytania ... odrazu sie denerwuje i pyskuje( lub banuje) ... a przeciez jej zamiarem jest " nie dac sie zgnebic" czyli powinna podjac dyskusje i przynajmniej starac sie wyjasniac, a nie zbywac kazdego ... jedynie pisze z słupami z obiegu. Nawet jej fotek i fb nie trzeba, wystarczy przez jakis czas poobserwowac jej transmisje ... sama sie zdradza swoja postawa.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 15 wrz 2015, 23:34 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 wrz 2015, 23:39
Posty: 20
Coś mi się wydaję że spłyną jutro maile do jej przedszkola i tamtejszej dyrekcji od "zniesmaczonych rodziców" zdjęcia, screeny wszystko... Uuu....


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 15 wrz 2015, 23:35 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2015, 23:52
Posty: 158
"Nawet jej fotek i fb nie trzeba, wystarczy przez jakis czas poobserwowac jej transmisje ... sama sie zdradza swoja postawa."

Jest tak, jak piszesz. Ja ją przejrzałam po drugiej transmisji u niej, zanim jeszcze zaczęły się te "fejk" transmisje, z demaskującymi ją fotkami.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 15 wrz 2015, 23:36 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lip 2015, 14:46
Posty: 39
jak znalesc tego cepa? ;p[/quote]

Andrzejka? Podpowiedź: był taki film polski reżyserii Stanisława Barei pod tytułem Brunet wieczorową porą. Zobacz kto zagrał główną rolę w nim :)[/quote]


z Poznania ? ;p[/quote]

Tak, z Poznania :) Mam nadzieję, że podpowiedziałam skutecznie ;-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 15 wrz 2015, 23:36 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 213
rachmistrz pisze:
Oto bilans z 15 września (w PLN):

140 ZŁOTYCH w 4 godziny.

Od początku września: ponad 1300 ZŁOTYCH, za 24 godz. kłamania.


Ludzie tyle miesięcznie wypłaty dostają i żyją, i nie pod dachem rodziców z resztą rodzeństwa, tylko sami na jednym pokoju, niejednokrotnie też z dzieckiem. Oczywiście starają się też o pomoc w postaci zasiłków jak Iza G. aka Anka92x, ale ona tego nie przyzna, tylko że 300zł alimentów dostaje.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 16 wrz 2015, 00:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2014, 18:33
Posty: 29
Megan pisze:

Tak, z Poznania :) Mam nadzieję, że podpowiedziałam skutecznie ;-)


Tak skutecznie, aż zaczynam żałować, że aborcja jest zakazana w naszym kraju xD

Dziekuje ;)

rachmistrz pisze:
Oto bilans z 15 września (w PLN):

140 ZŁOTYCH w 4 godziny.

Od początku września: ponad 1300 ZŁOTYCH, za 24 godz. kłamania.


Myśle, że wiekszość jest z obiegu ... dlatego tak coraz dłużej i częsciej siedzi


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 16 wrz 2015, 16:30 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 14 wrz 2015, 16:41
Posty: 7
czy ona kiedys odpusci ? ja pierdole tylu farjerów sie nabrało czy to kiedys sie skonczy dziwne nie ma na jedzenie ale nigdy u niej odrostów nie widac zawsze wypacykowana nie wodac wogóle biedy załosna żebraczka


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 16 wrz 2015, 19:51 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 18 sie 2015, 20:07
Posty: 71
większość czy mniejszość, ona na nic nie zasługuje...niby czym? że mordę wsadzi w okienko i robi wszystkich w chuja...?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 16 wrz 2015, 19:55 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 230
ja sie jednak bede upieral, ze zasluguje za wybitna gre aktorska :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 16 wrz 2015, 20:00 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
żebrAnka zasługuje jedynie na bana.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 16 wrz 2015, 20:10 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:57
Posty: 17
Jonss89 pisze:
Jestem ciekaw z kim ona gadała o godzinie 00:00. Musiały to być dwie osoby. Najpierw odwracała się w lewo i do kogoś mówiła tak, że nawet znikała z kamerki a po prawej też ktoś był bo tak lekko tam zezowała i lukała leciutko i też mówiła. Na pewno gdzieś tam był ukochany Mikołajek, ale druga osoba to czyżby synek o którego mamusia tak bardzo dba, że o tej porze jeszcze nie śpi? Może bierze pierwsze szlify co by mógł w przedszkolu też coś użebrać ;D

Anka ty złaź z tych kamerek bo jak ktoś puści jakiegoś anonima tam do przedszkola z tobą w roli głównej to będzie wesoło ;D
Chociaż to mogłoby ją ucieszyć, kolejna wymówka na kilka lat obijania się by była jak znalazł bo mały by w chacie siedział ^-^

CipeczkaFajna: dziś widziałam, że zarobiłas około stu zł więc na cały tydzień jedzenia będzie. Prawa ?
CipeczkaFajna: Prawda* ?
Anka92x: tak widziałaś ? gdzie ?



Co za kłamliwy padalec. Fałszywa menda z niej niezmieska. Wypiera się, że tyle dostała.


ona nie klamie, ona naprawde nie ma co jesc, ona od wrozki pozycza na jedzenie dla aniolka ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 16 wrz 2015, 20:11 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 213
To na pewno. Generalnie oszuści i żebracy są pociągani do odpowiedzialności karnej, a przynajmniej takie mamy prawo.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 16 wrz 2015, 21:00 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 01 mar 2014, 16:11
Posty: 52
Anka dziś widać wyjątkowo zajęta skoro jeszcze do pracy nie przyszła No chyba, że właśnie odbywa próbę generalną przed wejściem na antenę, ostatnia charakteryzacja i zaczynamy! ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 16 wrz 2015, 22:17 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lip 2015, 14:46
Posty: 39
Pewnie aniołek zaś chory albo Mikołajkowi się zebrało na amory :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 16 wrz 2015, 22:38 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 213
Tak często nie może być chory, jeszcze frajerzy nabiorą podejrzeń... Ale czym się przejmować w sumie, nowi się znajdą:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 17 wrz 2015, 09:51 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:57
Posty: 17
wystarczy, zeby piec osob sie skrzyknelo i zalozylo jej proces zbiorowy o wyludzenie, i jest U J E B A N A !!!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 18 wrz 2015, 16:22 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
Max85 pisze:
To na pewno. Generalnie oszuści i żebracy są pociągani do odpowiedzialności karnej, a przynajmniej takie mamy prawo.



tylko najpierw ktos musi donieść a wy sie produkujecie na forum a o anonimowym donosie do prokuratury nikt nie pomysli hehehe


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 18 wrz 2015, 16:31 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:03
Posty: 91
tengapala pisze:
[tylko najpierw ktos musi donieść a wy sie produkujecie na forum a o anonimowym donosie do prokuratury nikt nie pomysli hehehe

Ja tam liczę na to, że Anka zrzuci bielmo żetonów ze swoich oczu i dzięki swojemu dobremu serduszku zrozumie swój błąd. Jej mocne postanowienie poprawy spowoduje, że podejmie pracę, a ze swoich dochodów będzie wspomagać inne potrzebujące, całkiem bezinteresownie, nie żadając nawet wróżby w zamian. Litościwymżem i daję jej szansę bo w nią wierzę


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO