ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 11:49 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 13:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 wrz 2015, 00:56 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:03
Posty: 91
pussy :-* :-* Oj tam, oj tam...bywało, że nieraz się dostało z liścia za brak myślenia. Wtedy to nie stresowało i nie szkodziło w wychowaniu.
Tępotę musi co mam wrodzoną, bo w dalszym ciągu nie umiem wkleić zdjęcia :o :-\ :-[


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 wrz 2015, 01:04 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2015, 23:52
Posty: 158
Widziałam, widziałam, wyszedł Ci "Obrazek", to się czasem zdarza. Mnie się udało za drugim razem, nie trać nadziei.
3mam kciuki!, bo ich niedowład nie dotyczy. ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 wrz 2015, 02:50 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Kiedyś tam u niej bywałem. Ale nigdy nie widziałem jej tak nawalonej jak dziś. Dobrze, że ją ściana podtrzymała, bo inaczej wywinęłaby niezłego orła.

I jeszcze to świecenie kroczem na ogólnym. Ona chyba się stacza.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 wrz 2015, 04:06 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 213
O co chodzi z tymi jej przydupasami? Czytam temat od 7-8 strony i już któryś raz jest o nich wzmianka.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 wrz 2015, 07:29 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 234
...:::Bobek:::... pisze:
Taa i rekord wczorajszy też uczciwie zdobyła. Siedząc i pierdoląc farmazony jak zwykle. Który to już ustawiony rekord? 4? 5? Wczorajszy konkurs powinna wygrać SlodkaBarbie lub MokraKarolina z show w wannie. Jak ShowUp.tv przymyka oko na wałki to po co się starać robić dobre pokazy? Komedia.


kiedys ludzie wchodzacy tylko dla nagrody za frekwencje tez sie zorientuja, ze cos nie bangla i wtedy s.u przestanie przymykac oko.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 wrz 2015, 08:51 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1165
Max85 pisze:
O co chodzi z tymi jej przydupasami? Czytam temat od 7-8 strony i już któryś raz jest o nich wzmianka.


Zupełnie o nic, nikt taki nie istnieje, to wymysł hejterów.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 wrz 2015, 09:34 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
tengapala pisze:
ale ty błędnie myslisz, nie chodzi o to żeby portal coś sobą reprezentował tylko żeby zarabiał, a że gówno sie w polsce sprzedaje to sprzedaja :D
anka ma pozdejmowane blokady to znów może hejtować :P bloger tez chyba odpuscił i huja położył na ta ekipke pojebów zwalczajacych sie nawzajem :D z bólem serca ale jednak musze napisać że annpearl niedługo zawładnie showupem i wypierdoli cała konkurencje, nie dlatego ze ma figure babochłopa i zachowanie prostej dziewki, ale dlatego ze jest agresywna i ma tych swoich przydupasów co jej pomagaja, rozpierdoli całe towarzystwo i gówno zostanie z portalu
ja pamietam showupa sprzed annpearl i ten portal zaczał sie pierdolić dokładnie 3 miesiace po tym jak ona zaczeła transmitowac, zaczeło sie wyzywanie, wypierdalanie danych innych lasek, robienie hejterskich blogów z fotomontażami lasek, wczesniej nie było takich akcji a bynajmniej nie było tego widać, a teraz jedno wielkie gówno i 50% oglądajacych to pojeby co do tego gówna lgną


Ann już dawno zjadła ten portal na śniadanie a co do gówna, no cóż może w poprzednim życiu byłem muchą :D
A tak po za tym to królowa mi się trochę znudziła. Kilka miesięcy temu były fajne cele, tańce na rurze i dużo miejsca a teraz w kółko te same cele i pokój cały zagracony. Teraz jak by cele zeszły na drugi plan i picie stało się motywem przewodnim. Jak już pisałem mam w dupie te akcje z licznikiem ale jednocześnie wkurwia mnie że Ann już się nie stara i zamiast tego woli robić walki z licznikiem. Ale i tak będę ją oglądać bo Amnesia666 jest za rzadko a Cherry i Wredna to dno. wrednasuka75 jest też spoko ale też sporadycznie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 wrz 2015, 13:18 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 213
LoverOfCats pisze:
Max85 pisze:
O co chodzi z tymi jej przydupasami? Czytam temat od 7-8 strony i już któryś raz jest o nich wzmianka.


Zupełnie o nic, nikt taki nie istnieje, to wymysł hejterów.


Podtrzymuję pytanie! Może ktoś inny udzieli info :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 wrz 2015, 14:50 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
ma taka swoją bande co siedzą dniami i nocami razem z nią i tylko zmieniaja nicki, ja to sie zastanawiam czy maja jakiekolwiek życie prywatne
jak anka hejtuje innych to oni jej przyklaskują i robia to samo, kiedys był taki totalny pajac annfan, anka mu kazała sprawdzic jaka jutro pogoda to sprawdzał :D anka mu kazała poszukać gdzie można żarcie w okolicy zamówic to szukał :D a to podobno był jej facet w drugim pokoju :D to sie dopiero nazywa pantoflarz hehehe jeszcze powinien jej pensje w zębach przynosić ;D ;D ;D
jest też taka sylwia czy jak jej tam, baba 40 lat z cyckami jak worki kartofli, non stop siedzi u anki i gada z nia przez skype, chyba mąż jej już nie rucha i szuka dowartościowania :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 wrz 2015, 15:28 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2015, 23:52
Posty: 158
tengapala pisze:
kiedys był taki totalny pajac annfan


No jak można się z niego nabijać, przecież to właściciel fabryki czekolady! ;) hahaha :D

I nie jest wykluczone, że jeszcze się pojawi, może jak znowu zniknie Artigas, albo dla zmyłki zaczną jak kiedyś oboje nadawać i prześcigać się w "bezinteresownym" obsypywaniu Ann żetonami. ;)


Ostatnio zmieniony 18 wrz 2015, 15:56 przez pussycat, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 wrz 2015, 15:51 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:03
Posty: 91
Nie wiem czy się dziś w środku nocy nie przesłyszałem , ale gdy wszedłem na trans Ann sprawdzić jej stopień upojenia (tragedy) usłyszałem (dwukrotnie), że nasza gwiazda ma teraz zajęte weekendy, gdyż podjęła naukę i kształcić się zaczęła. Do tej pory zbieram szczękę z podłogi. Wiecie może cóż to za uniwersytet na którym Ann podjęła naukę ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 wrz 2015, 16:02 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2015, 23:52
Posty: 158
Pewnie jakiś od techniki manipulacji tłumem i techniki wywierania wpływu. ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 wrz 2015, 16:08 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
pussycat pisze:
No jak można się z niego nabijać, przecież to właściciel fabryki czekolady! ;) hahaha :D


chyba chciałaś napisać robił na budowie fabryki czekolady :D a fabryk czekolady w polsce jest tylko kilka więc ich ściema była bardzo kiepska :P


ApageSatanas
żeby studiować to trzeba mieć mature i reprezentować jakis poziom bo inaczej wypierdolą na zbity ryj z każdej przyzwoitej uczelni :P
anka pewnie poszła do jakiejś policealnej szkółki typu cosinus i teraz wielce pania intelektualistke będzie grać :D a tepa jest jak but
jakby normalnie studiowała to w piatki wieczorem byłaby na uczelni a nie najebana na ShowUp.tv bo zajecia sa do 21:00 a nawet dłużej, ale co taka tepota jak ona może o tym wiedziec :D poszła do policealnej szkółki albo nawet technikum zaocznego i teraz będzie opowiadała że dostała habilitacje w tym roku hahaha 32 lata na karku a taka tepa, ona jest obrazem jak laska może przegrać życie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 wrz 2015, 16:20 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:03
Posty: 91
Ta technika jest dla niej zbyt skomplikowana, robią to za nią inni (w kółko Ci sami napieprzają astronomiczne kwoty, nawet idiota załapie w czym rzecz), napruta jak szpadel, ledwie stojąca na nogach, łapiąca pion dopiero po kontakcie pleców ze ścianą wygłosiła tekst w stylu i podobie: Inne to się tylko gibią na transmisjach, żadna nie tanćzy tak jak ja.
Po bezcennym widoku jej tańca śmiem twierdzić, że tu żadna technika manipulacji nie pomoże :)
A nawiązując do dawaczy to ciekawi mnie jaki procent od tych rzekomych własnych żetonów (faktycznie nie są ich lecz ShowUp.tv daje im jakąś pulę) dostają jako zapłatę za udawanie nababów kochających Carycę Ann ( i kilku innych gwiazd). Śmiem twierdzić, że ShowUp.tv ma na etacie, poza paroma paniami z popmpowanych pierwszych miejsc, liczne grono dawaczy napiwków ( z lenistwa nawet nicków nie zmieniają dla zachowania pozorów). Nie wiecie na jaki % pracują, Ja strzelam że 10% od tych które dostają na podkręcenie koniunktury i stworzenie iluzji ogromnych zarobków transmitujących.

tengapala :) Chyba nie sądzisz, że uwierzyłem w jej pijacki bełkot :o


Ostatnio zmieniony 18 wrz 2015, 16:22 przez ApageSatanas, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 wrz 2015, 16:21 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
ApageSatanas pisze:
Nie wiem czy się dziś w środku nocy nie przesłyszałem , ale gdy wszedłem na trans Ann sprawdzić jej stopień upojenia (tragedy) usłyszałem (dwukrotnie), że nasza gwiazda ma teraz zajęte weekendy, gdyż podjęła naukę i kształcić się zaczęła. Do tej pory zbieram szczękę z podłogi. Wiecie może cóż to za uniwersytet na którym Ann podjęła naukę ?


Hogwart: Szkoła Magii i Czarodziejstwa ^-^ http://i1.memy.pl/obrazki/36bf34654_olej_szkole.jpg


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 wrz 2015, 16:38 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2015, 23:52
Posty: 158
ApageSatanas pisze:
Śmiem twierdzić, że ShowUp.tv ma na etacie, poza paroma paniami z popmpowanych pierwszych miejsc, liczne grono dawaczy napiwków ( z lenistwa nawet nicków nie zmieniają dla zachowania pozorów).


Taki np. BAiHu, sypie u Ann i niejakiej Cukierek z paroma "M" przed "cuksem", swoją drogą, co tam się wyprawia od kilku transmisji, to też przechodzi ludzkie pojęcie. Wałek na wałku i wałkiem pogania. :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 wrz 2015, 16:46 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:03
Posty: 91
Ten o którym Kocico wspominasz jest jednym z wielu. W sumie to oni są darczyńcami u sporej liczby Pań z górnego rzędu i zawsze sypią jak hinduski maharadża po zażyciu opium i dorwaniu się do nie swojego skarbca :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 wrz 2015, 16:51 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2015, 23:52
Posty: 158
Ostatnio jest jakiś nowy miliarder na ShowUp.tv, jego nick, to - "Ksiądz_z_Dominikany". Musi mieć jakieś konszachty ze skarbnikiem w Watykanie. ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 wrz 2015, 16:59 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:03
Posty: 91
Nie natknąłem sie na niego :( Ale trzeba przyznać, że na ShowUp.tv pojawiają się czasem prawdziwe meteoryty. Ciężko czasem oddzielić ziarno od plew. Meteoryty jak to meteoryty, błysną jako spadająca gwiazda, jebną na ziemię i zgasną (po sprawdzeniu swojego stanu finansów) nie doczekawszy chwili gdy oblubienica rzuci im się w ich spragnione ramiona. Ot i cała bajka :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 wrz 2015, 17:05 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
ApageSatanas pisze:
Ta technika jest dla niej zbyt skomplikowana, robią to za nią inni (w kółko Ci sami napieprzają astronomiczne kwoty, nawet idiota załapie w czym rzecz), napruta jak szpadel, ledwie stojąca na nogach, łapiąca pion dopiero po kontakcie pleców ze ścianą wygłosiła tekst w stylu i podobie: Inne to się tylko gibią na transmisjach, żadna nie tanćzy tak jak ja.
Po bezcennym widoku jej tańca śmiem twierdzić, że tu żadna technika manipulacji nie pomoże :)
A nawiązując do dawaczy to ciekawi mnie jaki procent od tych rzekomych własnych żetonów (faktycznie nie są ich lecz ShowUp.tv daje im jakąś pulę) dostają jako zapłatę za udawanie nababów kochających Carycę Ann ( i kilku innych gwiazd). Śmiem twierdzić, że ShowUp.tv ma na etacie, poza paroma paniami z popmpowanych pierwszych miejsc, liczne grono dawaczy napiwków ( z lenistwa nawet nicków nie zmieniają dla zachowania pozorów). Nie wiecie na jaki % pracują, Ja strzelam że 10% od tych które dostają na podkręcenie koniunktury i stworzenie iluzji ogromnych zarobków transmitujących.

tengapala :) Chyba nie sądzisz, że uwierzyłem w jej pijacki bełkot :o


no nie stety mi nikt nie placi a tak się staram juz tyle pochwalnych postów nabiłem :'(


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: panpalini i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO