ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 14 wrz 2015, 21:32 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 208
ToxicAngel pisze:
ToxicAngel pisze:
MadeInChina pisze:
moze dlatego jechala zeby sie dowiedziec gdzie to jest ;)



Jak już chcesz sprawdzać pajacu to nie do Florencji ... jak już idioto tylko na Kornwalię a to akurat zakątek w Anglii sprawdź na mapie imbecylu jak taki znawca geografii jesteś :P Tu masz link gdybyś nie potrafił sobie wygooglować pajacu.: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kornwalia


a Florencja Gdybyś również nie potrafił znaleźć masz jeszcze kolejnego linka... https://pl.wikipedia.org/wiki/Florencja

dzieki za link, ale zdazylo mi sie nawet byc we Florencjii...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 15 wrz 2015, 16:37 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Wszystkie plagi ją dotykają. Najpierw był "cukierek-koks" z samochodem. Potem jej komórkę podprowadzili. Teraz jej remont u sąsiada w bloku przeszkadza.

A zablokować numer telefonu poszła na Policję. He he he. :)) Pewnie nie wie, że istnieje coś takiego jak - operator.

Tekst miesiąca:
ToxicAngel pisze:
Nie odzywają się. Pewnie wstydzą się inteligentnych kobiet.
:))

Mamy już na obecnej transmisji trzecią edycję wyrzucania tych, którzy nie napisali nic. Piekli się Toxic. Może znajdzie sposób na wyrzucenie niezalogowanych, he he he. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 16 wrz 2015, 22:24 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2015, 18:04
Posty: 106
Art pisze:
Tekst miesiąca:
ToxicAngel pisze:
Nie odzywają się. Pewnie wstydzą się inteligentnych kobiet.
:))

Mamy już na obecnej transmisji trzecią edycję wyrzucania tych, którzy nie napisali nic. Piekli się Toxic. Może znajdzie sposób na wyrzucenie niezalogowanych, he he he. ;)

Mają po prostu dość pseudointeligentnych wywodów laski która co chwila wspomina o swojej inteligencji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 18 wrz 2015, 02:45 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Żeby tylko o tej rzekomej inteligencji.

Dziś mieliśmy piękny pokaz bufonady:

1. Najeżdżanie na inne dziewczyny z S_u, które rzekomo ustawicznie ściągają od niej pomysły.
2. Samozadowolenie: jaka to ja jestem kreatywna, a inne to dno.
3. "Napisałam jednej, że kręci się tak jak gówno w betoniarce. To na następnej transmisji już siedziała. Ja to mam siłę oddziaływania."
4. "Laski to nawet nie potrafią się same ubrać. Jak tylko ja kupię sobie jakiś ciuch, to zaraz mnie małpują."

Tylko czekam jak niedługo dowiemy się, że nawet Lara Stone od niej ściąga. A jak Toxic jej powie, że na wybiegu kręci się jak gówno w betoniarce, to na następnym pokazie Lara będzie już tylko stała. ;D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 18 wrz 2015, 09:54 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 07 sty 2014, 15:46
Posty: 57
Hahaha dziewczyny kopiują od niej? zenada! Babo weź się ogarnij :D

Maci tu smaczka jak to toxik kreatywna jest.
https://www.facebook.com/alidollshowup/ ... 745577127/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 18 wrz 2015, 13:51 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 24 kwie 2015, 03:58
Posty: 65
Art pisze:
Żeby tylko o tej rzekomej inteligencji.

Dziś mieliśmy piękny pokaz bufonady:

1. Najeżdżanie na inne dziewczyny z S_u, które rzekomo ustawicznie ściągają od niej pomysły.
2. Samozadowolenie: jaka to ja jestem kreatywna, a inne to dno.
3. "Napisałam jednej, że kręci się tak jak gówno w betoniarce. To na następnej transmisji już siedziała. Ja to mam siłę oddziaływania."
4. "Laski to nawet nie potrafią się same ubrać. Jak tylko ja kupię sobie jakiś ciuch, to zaraz mnie małpują."

Tylko czekam jak niedługo dowiemy się, że nawet Lara Stone od niej ściąga. A jak Toxic jej powie, że na wybiegu kręci się jak gówno w betoniarce, to na następnym pokazie Lara będzie już tylko stała. ;D


A ty tak bardzo Mnie nie lubisz że siedzisz na każdej transmisji komentując każde zdanie wyrwane z kontekstu przeinaczając je na własne wywody.. Jak typowy stalker osaczający osobę . Nie masz własnego życia żyjesz w internecie może czas na psychiatrę.. Może dzięki długiej terapii zaczniesz wychodzić z domu między ludzi w realnym świecie zamiast żyć w sieci.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 18 wrz 2015, 13:56 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 24 kwie 2015, 03:58
Posty: 65
Art pisze:
Proszę, proszę, ToxicAngel w roli nauczycielki: uczy nas geografii.

Oraz sztuki eleganckiego wysławiania się:
ToxicAngel pisze:
(...) pajacu (...) idioto (...) imbecylu (...) pajacu

Do kompletu zabrakło tylko wysublimowanego:
ToxicAngel pisze:
pojeb


Edit:
Ta, która nie żebrze właśnie mówi:
Cytuj:
Dorzuć się kurwa do celu.


Już wierzymy w te pierdoły o SMS'ach.


Tak użyłam słów adekwatnych do rozmówcy, inteligentnie można prowadzić rozmowę jeśli ktoś ma klasę . Ty jej nie masz więc mówię do Ciebie w Twoim prostackim języku .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 18 wrz 2015, 23:04 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Dziś w nocy jeszcze się hamowała i nie podawała nick'ów. Teraz zaś już wspomina "carycę", czyli annpearl z nick'u. Jedzie po niej równo.

Zaś swoje porwane dżinsy zamówiła u swojej, zaprzyjaźnionej stylistki.

I jak twierdzi - nigdy nie narzeka na brak powodzenia. :)) Co widać po ilości oglądających, wyrzuconych z transmisji oraz ilości privków.

Porcje rzucanych "kurew" są już tradycyjne. ;D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO