ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 04:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 kwie 2015, 10:39 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 07 cze 2014, 22:29
Posty: 67
ktokolwiek pisze:
anonim pisze:
Tylko ciekawe co w sytuacji gdyby ten ostatni raz sie jeszcze raz zdarzył? Odblokują czy raczej nie?


Sprawdź i nam to opisz :)

A tak poważnie to jak kupujesz duże ilości to pewnie te "ostatnie razy" mogą być co tydzień. A jak jesteś detalista to pewnie w końcu ktoś tam się wpieni i konto bye bye.

wczoraj dostalem bana po IP,jest sposob na obejscie,wrocilem tam po 15min,tyle ze na zasadzie wolnego sluchacza tj. uzytkownika niezalogowanego.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 kwie 2015, 09:10 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
maki655 pisze:
wczoraj dostalem bana po IP,jest sposob na obejscie,wrocilem tam po 15min,tyle ze na zasadzie wolnego sluchacza tj. uzytkownika niezalogowanego.

A można wiedzieć za co takie bany dają? ;)
Jakoś nie wierzę, że banują IP. Z wielu powodów. Choćby to, że chyba większość użytkowników posiada zmienne IP.
Nie wiem na ile wiarygodny jest oficjalny blog Showupa, ale Marta również to potwierdziła.
Maają inne sposoby.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 kwie 2015, 10:57 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 07 cze 2014, 22:29
Posty: 67
piesikot pisze:
maki655 pisze:
wczoraj dostalem bana po IP,jest sposob na obejscie,wrocilem tam po 15min,tyle ze na zasadzie wolnego sluchacza tj. uzytkownika niezalogowanego.

A można wiedzieć za co takie bany dają? ;)
Jakoś nie wierzę, że banują IP. Z wielu powodów. Choćby to, że chyba większość użytkowników posiada zmienne IP.
Nie wiem na ile wiarygodny jest oficjalny blog Showupa, ale Marta również to potwierdziła.
Maają inne sposoby.

no nie wiem,mnie walneli po calosci,po zwyklym banie moglbym spokojnie wejsc z innego konta,a tak przy probie wejscia przekierowuje mnie na googla z napisem banned.Z tor-a wchodze normalnie,gdyz tam jest zmienne IP.,tyle ze nie moge sie zalogowac i korzystac ze wszystkich funkcji.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 kwie 2015, 12:11 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
Załóż konto z innego kompa, albo z fona i spróbuj


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 kwie 2015, 05:28 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 kwie 2015, 04:53
Posty: 3
ccleaner + reset modemu przy dynamiczynym IP netia neostrada etc samo zmienia przy stalym program VPN jak Hotspot shield cyberghost czy nawet w avascie jest opcja do zmiany IP, nowy profil i ban powinien byc ominiety


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 maja 2015, 21:13 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 07 wrz 2014, 13:07
Posty: 68
ktokolwiek pisze:
Sprawdź i nam to opisz :)



Hehe wyłapałem drugiego bana na PW :D Nawet zniknął mi napis wiadomości na górze strony(ale wszędzie wisiała mi (1) odnosząca sie do nieprzeczytanej wiadomości). Po mailu do administracji odblokowali mi ale z dopiskiem że tym razem to naprawdę ostatnia szansa :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 maja 2015, 21:48 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
anonim pisze:
ktokolwiek pisze:
Sprawdź i nam to opisz :)



Hehe wyłapałem drugiego bana na PW :D Nawet zniknął mi napis wiadomości na górze strony(ale wszędzie wisiała mi (1) odnosząca sie do nieprzeczytanej wiadomości). Po mailu do administracji odblokowali mi ale z dopiskiem że tym razem to naprawdę ostatnia szansa :D

Mnie już cztery razy tak pisali :) ale jak mawiali rzymianie "Pecunia non olet" liczy się tylko zysk firmy ....kasa misiu.. kasa ;) ,zawsze cię odblokują.....


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 maja 2015, 21:55 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 07 wrz 2014, 13:07
Posty: 68
marian40 pisze:
anonim pisze:
ktokolwiek pisze:
Sprawdź i nam to opisz :)



Hehe wyłapałem drugiego bana na PW :D Nawet zniknął mi napis wiadomości na górze strony(ale wszędzie wisiała mi (1) odnosząca sie do nieprzeczytanej wiadomości). Po mailu do administracji odblokowali mi ale z dopiskiem że tym razem to naprawdę ostatnia szansa :D

Mnie już cztery razy tak pisali :) ale jak mawiali rzymianie "Pecunia non olet" liczy się tylko zysk firmy ....kasa misiu.. kasa ;) ,zawsze cię odblokują.....



Haha no coś w tym jest... :D Mimo wszystko... na siłę tego sprawdzać nei będę :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 maja 2015, 10:07 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 kwie 2015, 16:10
Posty: 52
Da się w ogóle mieć bana na "całego" showupa?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 maja 2015, 22:22 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 07 cze 2014, 22:29
Posty: 67
Buczek772 pisze:
Da się w ogóle mieć bana na "całego" showupa?

no mi sie udalo.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 cze 2015, 20:13 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
Buczek772 pisze:
Da się w ogóle mieć bana na "całego" showupa?

Pewnie. I to niezłego dają, bo niejeden moiał problem, żeby wrócić


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 cze 2015, 09:55 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 maja 2015, 13:53
Posty: 11
Podbiję temat. Z banami na pw to ShowUp.tv już delikatnie przesadza. Tydzień temu dostałam, rzekomo za spam,po mailu do supportu, w którym grzecznie poprosiłam by wyjaśnili mi na ile wiadomości mogę odpisać by to nie zostało zakwalifikowane do spamu, blokada została mi zdjęta. Toteż zdziwienie moje ogromne, gdy 4 dni temu znowu zostałam zbanowana, co lepsze w czasie gdy mnie w ogóle na ShowUp.tv nie było. Tym razem jednak,trudno czekać na odpowiedź od nich, przepisowe 72 godziny minęły. Albo sobie robią jaja, albo zatrudnili jakichś imbecyli:P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 cze 2015, 13:10 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 sty 2015, 17:40
Posty: 22
vivka pisze:
Podbiję temat. Z banami na pw to ShowUp.tv już delikatnie przesadza. Tydzień temu dostałam, rzekomo za spam,po mailu do supportu, w którym grzecznie poprosiłam by wyjaśnili mi na ile wiadomości mogę odpisać by to nie zostało zakwalifikowane do spamu, blokada została mi zdjęta. Toteż zdziwienie moje ogromne, gdy 4 dni temu znowu zostałam zbanowana, co lepsze w czasie gdy mnie w ogóle na ShowUp.tv nie było. Tym razem jednak,trudno czekać na odpowiedź od nich, przepisowe 72 godziny minęły. Albo sobie robią jaja, albo zatrudnili jakichś imbecyli:P


Może ktoś się loguje na Twoje konto?;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2015, 08:59 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 maja 2015, 13:53
Posty: 11
:) Wątpię, nie jestem dziewczyną z czołówki i nie robię pokazów, więc po co?:P a tak kontynuując, kolejnego mi także zdjęli, w ogóle bez echa choćby jakiejkolwiek odpowiedzi z supportu:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 cze 2015, 00:43 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
Administrator pisze:
i tak nie wierzę, ale nie mam zamiaru sprawdzać :P

No bo wiadomo że nie IP tylko flash COOKIES...sami napisali jak je usunąć :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 cze 2015, 00:46 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
Rocky777 pisze:
Przeczytałem i nic mi się nie rzuca w oczy. Coś tam było na rzeczy, skoro dali bana. Zobaczymy co odpiszą. P.S. Założyłem drugie konto - mam zablokowany czat i jak wchodzę w wiadomości to też blokada.
Coś poradzicie?

napisz do nich, powiedzą Ci jak usunąć flash cookies


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 cze 2015, 10:51 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 07 wrz 2014, 13:07
Posty: 68
Haha "permanentne" bany na PW zdejmują po niecałym miesiącu.. przynajmniej w moim przypadku i to bez pisania i proszenia się o to :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 cze 2015, 21:24 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
anonim pisze:
Haha "permanentne" bany na PW zdejmują po niecałym miesiącu.. przynajmniej w moim przypadku i to bez pisania i proszenia się o to :D

To cos sie zmienilo, ja ze 3 miechy na jednym koncie nie mialem pw


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2015, 23:27 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 wrz 2015, 23:19
Posty: 3
Witam wszystkich otóż mam zablokowane wysyłanie wiadomości pisałem do administracji ale za każdym razem po wysłaniu wiadomości wyskakuje komunikat że wystąpił błąd i teraz mam pytanie czy ktoś zechciałby mi pomóc w tym temacie ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2015, 23:43 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
bazanxdd pisze:
[...]pisałem do administracji [...]


I co odpisali?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO