ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 11:49 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 13:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 13 wrz 2015, 21:03 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 233
nie musi dopoki tutaj ja wszyscy po dupie klepia :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 13 wrz 2015, 21:36 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1165
Jędrną ma, to klepią.

Ann przetrwa wiele, a w szczególności gównoburzę hejterów spod znaku kilku postów, co mają mleko pod nosem i w życiu cysia nie widzieli.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 15 wrz 2015, 20:47 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 18 sie 2015, 20:07
Posty: 71
a kto chce tego transa oglądać? 5 tysi? ło matkoo


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 15 wrz 2015, 22:19 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 213
LoverOfCats pisze:
Jędrną ma, to klepią.

Ann przetrwa wiele, a w szczególności gównoburzę hejterów spod znaku kilku postów, co mają mleko pod nosem i w życiu cysia nie widzieli.


Bardzo, ale to bardzo rzadko u niej jestem (na forum też nie zwiedzam jej tematów), tylko niekiedy z ciekawości, jak ma dużo osób (już się dowiedziałem, skąd takie ilości), bo jest dla mnie mało atrakcyjna, jakaś niekobieca, napompowana i nienaturalna. LoC, jak Ci się ona może podobać. Kocur to przy niej cud świata. :P

btw - ona raczej święta nie jest, więc hejty to norma


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 15 wrz 2015, 22:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1165
Poprzedni post pisałem w niedzielny wieczór, gdy byłem po sporej dawce chmielowego napoju Bogów.

Ann preferuję ubraną i trzeźwą, wyłącznie, lubiłem jej plenerowe transmisje i cenię za wytrzymałość na hejt, poza tym nie lubię płynąć z prądem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 16 wrz 2015, 01:11 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 213
Rozumiem, ale ja nie wiem, ile bym musiał tego wypić, by mi się spodobała.

Pamiętam jej transmisję pod innym nickiem na myjni i gdzieś na rynku, to akurat w miarę ciekawe było i wtedy chyba była trzeźwa. Nietrzeźwej nie widziałem, mimo że ponoć często nawalona.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 16 wrz 2015, 09:36 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 233
Max85 pisze:
Rozumiem, ale ja nie wiem, ile bym musiał tego wypić, by mi się spodobała.

ja kilka razy probowalem ale zawsze wczesniej zaliczalem zgona niz mi sie ona spodobala :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 16 wrz 2015, 16:25 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 213
kozakinho pisze:
Max85 pisze:
Rozumiem, ale ja nie wiem, ile bym musiał tego wypić, by mi się spodobała.

ja kilka razy probowalem ale zawsze wczesniej zaliczalem zgona niz mi sie ona spodobala :D


To nie będę próbować, bo też bym tak miał :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 17 wrz 2015, 17:38 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:03
Posty: 91
Nikt jej nie kocha, nikt jej nie lubi, a wszyscy siedzą u niej na trans ;) Te kocie ruchy, to boskie ciało i ten widok bełkoczącej divy upadającej, tarzającej się po podłodze. Odgrzewacie temat z tesknoty za jej Boginiańskim ciałem. Przyznajcie się: Kochacie Ją. Milość nie wybiera i podobno jest ślepa więc to żaden wstyd :o


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 17 wrz 2015, 20:46 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
do niektórych nie dociera że w internecie ogląda sie przeważnie nie z powdziwu ale dla beki, przykład deli której odpierdolce śledziło codziennie 8000 osób i to nawet jak była ubrana, teraz nawet rozebrana ma problem zeby zebrac ponad 200 bo juz sie normalnie zachowuje a własciwie wyjatkowo nudnie
a ja owszem oglądam annpearl, bo ciezko znaleźć inna kobiete co kazdym zdaniem rozbawia do łez swoją prostotą i ciągłym pierdoleniem o swojej niby inteligencji

ten troll loverofcats znów tutaj sciemnia jaka to niewinna jest annpearl, mam nadzieje ze kiedys wyjdzie na jaw kim on jest i na ulicy bedzie dostawał plombe od kazdego wyzywanego przez annpearl, tak sie skończy pajacowanie tego socjopaty żywiacego sie kopaniem leżących

wlazłem najebany w piatek po połnocy to tej niby królowej, nakurwiona tak że musiałą sie trzymać rzeczy wokoło, nawet ja po kilku głębszych czułem sie trzeźwo patrzac na nią, pierdoliła że kocha jednego z tych swoich sługasów bo nabija jej ogladalność na chwile do kilku tysiecy, i ogólnie jaki on madry i cos o pierścionku zaręczynowym od niego :D tak sie śmiałem że że sąsiadów chyba pobudziłem, no kurwa wyszły prawdziwe dochody bogaczki :D ale i tak najlepsze było to że za te 200zł dziennie z rekordu juz chciała sie zaręczać ;D ;D ;D


Ostatnio zmieniony 17 wrz 2015, 22:19 przez tengapala, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 17 wrz 2015, 20:56 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:03
Posty: 91
tengapala :) Nie bierz wszystkiego na poważnie...sam wchodzę do niej kabaret pooglądać i pośmiać się z wygłaszanych mądrości. O curwa mówisz, że w piątek był kyrk. Szkoda, że przegapiłem ten odcinek żenady.
Mój ulubiony odcinek to ten z wizyty u aptekarza jak wyjaśniali skąd się wzięła ebola. Jaja jak ? berety to mało, ale wtedy mielone wsyniosła w prezencie, więc budżet domowy podreperowała.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 17 wrz 2015, 21:29 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1165
tengapala pisze:
[...]ten troll loverofcats znów tutaj sciemnia jaka to niewinna jest annpearl, mam nadzieje ze kiedys wyjdzie na jaw kim on jest i na ulicy bedzie dostawał plombe od kazdego wyzywanego przez annpearl, tak sie skończy pajacowanie tego socjopaty żywiacego sie kopaniem leżących[...]


Ann niewinna? Dobre sobie. Nigdy tak nie pisałem.
Zauważyłem, że Ty znasz ją znacznie lepiej ode mnie i sporo czasu siedzisz na jej transmisjach, ja cisnę sobie bekę, coś tam palnę w temacie i zapominam, a Ty tym żyjesz i Ci żyłka pęka :D

Nie jest specjalną tajemnicą kim jestem i skąd, są na forum i na ShowUp.tv osoby, które to wiedzą, też takie z którymi znam się z realnego życia, więc możesz próbować spełnić swoje marzenia o przetrzepaniu mi futerka ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 17 wrz 2015, 22:41 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
nie ciśniesz beki tylko hejtujesz inne laski razem z annpearl i za to należy ci sie wpierdol, jestaś dla mnie zjebanym socjopatą co czerpie satysfakcje ze szkodzenia innym


ApageSatanas
no ja właśnie tych kotletów nie widziałem a podobno niezła beka była, zreszta tam zawsze jest beka :D
a to z piatku to był konkretny cyrk :D ciezko było nie odnieść wrażenia że anka chce pociagnąć druta za te 200zł rekordu :D od dawna miałem ją za dno ale teraz to już nawet jest zbyt łagodne okreslenie :d


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 17 wrz 2015, 23:34 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
nikt nie mówi ,że Ann jest święta . ma wady , po prostu ten cały hejt na nią jest przesadzony i tyle. Właściwie to przy tym co nie które z tych lasek odpierdalają to Ann jest przykładem przyzwoitości . Przynajmniej cele robi i nie żebrze.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 17 wrz 2015, 23:43 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:03
Posty: 91
Cuwa mać, aż się oplułem parskając śmiechem :) Ty tak na poważnie czy jaja sobie robisz ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 17 wrz 2015, 23:51 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Taa i rekord wczorajszy też uczciwie zdobyła. Siedząc i pierdoląc farmazony jak zwykle. Który to już ustawiony rekord? 4? 5? Wczorajszy konkurs powinna wygrać SlodkaBarbie lub MokraKarolina z show w wannie. Jak ShowUp.tv przymyka oko na wałki to po co się starać robić dobre pokazy? Komedia.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 wrz 2015, 00:22 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2015, 23:52
Posty: 158
...:::Bobek:::... pisze:
Jak ShowUp.tv przymyka oko na wałki to po co się starać robić dobre pokazy? Komedia.


ShowUp.tv nie przymyka oka na wałki, ShowUp.tv sama czynnie bierze udział w wałkach! :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 wrz 2015, 00:32 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:03
Posty: 91
To widać, slychać i czuć. Wszystkie wałki to pomysły ShowUp.tv. Lewy obieg, pompowanie oglądalności, tolerowanie wyłudzaczek. U tych "pań" z górnych rzędów żetony na lewy obieg są zapewne z urzędu przydzielane przez adminów. Wszystko po to by zachęcić, tak transmitujące jak i ogladających, do uczestniczenia w tej farsie.
Nie przewidzieli jednak, że gówno wraca ze zdwojoną siłą i zamiast promocji ShowUp.tv zrobiło się jedno wielkie szambo. Z pseudo gwiazd i twarzy portalu porobiły się karykatury, które administracja dalej usilnie i bezsensownie promuje.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 wrz 2015, 00:40 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2015, 23:52
Posty: 158
Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo mi teraz zaimponowałeś! :-* Jednak nie wszyscy ludzie, odwiedzający ten przybytek, byli w dzieciństwie w ciemię bici. ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 wrz 2015, 00:49 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
ale ty błędnie myslisz, nie chodzi o to żeby portal coś sobą reprezentował tylko żeby zarabiał, a że gówno sie w polsce sprzedaje to sprzedaja :D
anka ma pozdejmowane blokady to znów może hejtować :P bloger tez chyba odpuscił i huja położył na ta ekipke pojebów zwalczajacych sie nawzajem :D z bólem serca ale jednak musze napisać że annpearl niedługo zawładnie showupem i wypierdoli cała konkurencje, nie dlatego ze ma figure babochłopa i zachowanie prostej dziewki, ale dlatego ze jest agresywna i ma tych swoich przydupasów co jej pomagaja, rozpierdoli całe towarzystwo i gówno zostanie z portalu
ja pamietam showupa sprzed annpearl i ten portal zaczał sie pierdolić dokładnie 3 miesiace po tym jak ona zaczeła transmitowac, zaczeło sie wyzywanie, wypierdalanie danych innych lasek, robienie hejterskich blogów z fotomontażami lasek, wczesniej nie było takich akcji a bynajmniej nie było tego widać, a teraz jedno wielkie gówno i 50% oglądajacych to pojeby co do tego gówna lgną


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kozakinho i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO