ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 07:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 17 wrz 2015, 08:03 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 sie 2014, 13:40
Posty: 30
Cytuj:
Pamiętasz jak PiS rządził ostatnio? Co dobrego zrobili?


Jako przeciwnik i PO i PiS :) opowiedz nam co to PO dobrego zrobilo :)

Cytuj:
Za czasów PO podczas kryzysu nie utonęliśmy, bezrobocie najniższe od lat, emigranci chcą do nas wracać (pomimo słów Dudy).


No tak - jedni ciesza sie, ze nie utoneli a inni chcieli by sie nauczyc plywac :) Bezrobocie najnizsze od lat bo ludzie bezrobotni wyjechali z tego kraju - jak mozna podac tak durny argument. Emigranci chca do nas wracac :D? KUrwa tutaj nawet Uchodzcy nie chca zostac :) Masz informacje z dupy.

Cytuj:
Ja będę głosował na PO, mnie nie zawiedli!


Twarde dupsko musisz miec :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 17 wrz 2015, 08:09 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Gotti pisze:
Cytuj:
Pamiętasz jak PiS rządził ostatnio? Co dobrego zrobili?


Jako przeciwnik i PO i PiS :) opowiedz nam co to PO dobrego zrobilo :)

Cytuj:
Za czasów PO podczas kryzysu nie utonęliśmy, bezrobocie najniższe od lat, emigranci chcą do nas wracać (pomimo słów Dudy).


No tak - jedni ciesza sie, ze nie utoneli a inni chcieli by sie nauczyc plywac :) Bezrobocie najnizsze od lat bo ludzie bezrobotni wyjechali z tego kraju - jak mozna podac tak durny argument. Emigranci chca do nas wracac :D? KUrwa tutaj nawet Uchodzcy nie chca zostac :) Masz informacje z dupy.

Cytuj:
Ja będę głosował na PO, mnie nie zawiedli!


Twarde dupsko musisz miec :D



Co do powrotu do PL - widziałem sondaże zrobione wśród polaków w UK, to chyba wystarczająca informacja.

Nie rozumiem tego porównania do pływania - skoro mój kraj nie utonął to czemu mam się martwić czy inny kraj się nauczył pływać?

Ludzie masowo wyjeżdżali kilka lat temu a bezrobocie teraz jest najniższe więc nijak się to ma do siebie, na osi czasu wygląda to tak ze nastąpiło obniżenie bezrobocia kawał czasu po emigracji rodaków.

Twarde dupsko? To niby dlaczego? Żyje sobie zgodnie z moim planem na życie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 17 wrz 2015, 08:29 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 cze 2015, 22:49
Posty: 96
kozakinho pisze:
Marshall_E pisze:
Pojawił się tam też głos z sali, że za sędziami z pałami trzeba będzie zacząć jeździć...

nie wiem, czy o ten glos chodzilo ale sam byly miinister sprawiedliwosci wyglasza podobe zdania
Zbigniew Ziobro pisze:
„Musimy znaleźć sposób, aby z niektórymi z nich porozmawiać inaczej, za ich chamstwo i butę”



W ogóle nie rozumiem, jak człowiek aspirujący do jakichkolwiek funkcji publicznych może coś takiego powiedzieć - owszem, jest inny sposób, o jakim pan Ziobro myśli - w mordę. To bolszewizm i cham z "Tanga" Mrożka czystej wody. Nie będziecie sądzić, żeby się nam podobało?... To w mordę.

Chodziło mi o to, co podczas tego samego kongresu powiedział do mikrofonu ktoś z sali: „będzie trzeba za sędziami z kijami bejsbolowymi jeździć”. W sumie tylko odpowiedział na rozterki biednego pana Ziobry, który sformułował problem, ale jakoś nie mógł znaleźć sposobu "innego" porozmawiania... ;)

Ja pamiętam czasy, jak minister sprawiedliwości z rządów PIS raczył zabrać głos na konferencji prasowej "ten pan już nigdy nikogo nie zabije" - i nie o złapanym seryjnym mordercy, tylko lekarzu, oskarżonym w sfabrykowanej akcji, na podstawie gównianych jak się okazało "dowodów".

dr Jacek Czabański, doradca Ziobry pisze:
Ustawowo ustalimy prawo do prowokacji. W naszym interesie jest to, żeby policja i służby mogły przedstawiać propozycje korupcyjne


Cywilizowane państwo nie powinno testować swoich obywateli, podsuwając im propozycję popełnienia przestępstwa, do którego bez niej by nie doszło...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 17 wrz 2015, 09:15 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 sie 2014, 13:40
Posty: 30
Cytuj:
Co do powrotu do PL - widziałem sondaże zrobione wśród polaków w UK, to chyba wystarczająca informacja.


No chyba nie :) Jest mozliwosc, ze odpowiadali "tak chcemy wrocic" na pytanie "Czy chcecie kiedys wrocic do PL"

Cytuj:
Nie rozumiem tego porównania do pływania - skoro mój kraj nie utonął to czemu mam się martwić czy inny kraj się nauczył pływać?


dafuq?

Cytuj:
Ludzie masowo wyjeżdżali kilka lat temu a bezrobocie teraz jest najniższe więc nijak się to ma do siebie, na osi czasu wygląda to tak ze nastąpiło obniżenie bezrobocia kawał czasu po emigracji rodaków.


Chyba kiepsko sprawdzasz te swoje informacje :D Nie wiesz chyba ilu wyjechalo i w ogole o czym Ty mowisz ? To kiedy bylo bezrobocie nizsze teraz czy w 2008 :D? "Kawal czasu" "nijak ma sie to do siebie" hihihihi. Co to jest pol miliona wyjezdzajacych nie ? Jebac PIS u nich wyjechalo 2 miliony a za PO po troszeczku po pol miliona. Tak wiec sprawdz ta swoja os czasu jak wyglada i zmienia sie bezrobocie w PL oraz emigracja - Zaden sukces i zadna zasluga PO :) chyba, ze ta armia urzednikow to jest to genialne posuniecie.

Widze, ze odniosles sie prawie do wszystkiego ale wymienic te zaslugi PO to zapomniales :) chyba, ze chodzi o ten "niesamowity" spadek bezrobocia w 2015 roku ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 17 wrz 2015, 09:32 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Gotti pisze:
Cytuj:
Co do powrotu do PL - widziałem sondaże zrobione wśród polaków w UK, to chyba wystarczająca informacja.


No chyba nie :) Jest mozliwosc, ze odpowiadali "tak chcemy wrocic" na pytanie "Czy chcecie kiedys wrocic do PL"

Cytuj:
Nie rozumiem tego porównania do pływania - skoro mój kraj nie utonął to czemu mam się martwić czy inny kraj się nauczył pływać?


dafuq?

Cytuj:
Ludzie masowo wyjeżdżali kilka lat temu a bezrobocie teraz jest najniższe więc nijak się to ma do siebie, na osi czasu wygląda to tak ze nastąpiło obniżenie bezrobocia kawał czasu po emigracji rodaków.


Chyba kiepsko sprawdzasz te swoje informacje :D Nie wiesz chyba ilu wyjechalo i w ogole o czym Ty mowisz ? To kiedy bylo bezrobocie nizsze teraz czy w 2008 :D? "Kawal czasu" "nijak ma sie to do siebie" hihihihi. Co to jest pol miliona wyjezdzajacych nie ? Jebac PIS u nich wyjechalo 2 miliony a za PO po troszeczku po pol miliona. Tak wiec sprawdz ta swoja os czasu jak wyglada i zmienia sie bezrobocie w PL oraz emigracja - Zaden sukces i zadna zasluga PO :) chyba, ze ta armia urzednikow to jest to genialne posuniecie.

Widze, ze odniosles sie prawie do wszystkiego ale wymienic te zaslugi PO to zapomniales :) chyba, ze chodzi o ten "niesamowity" spadek bezrobocia w 2015 roku ?


Dla mnie PO wprowadziło: jedno okienko, ieszkania dla mlodych, elastyczny czas pracy a w planach mozliwosc odlcizenia prywatnej opieki medycznej (taki jest projekt). Do tego są tam lduzie którzy nas na arenie miedzynarodowej gonie reprezentują. Obietnice wyborcze nie są bez pokrycia (Bo są realne).
Nie zablokują mi erotyki niby dla moich dzieci - wiedzą że sam potrafię dzieci wychowywać. Nie jestem ograniczany w żaden sposób. Stać mnie na samochód dla mnie i mojej żony, na dom, na domek letniskowy, na quady, na wszystko co sobie zamarzę...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 17 wrz 2015, 09:47 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Właściwie trudno z Tobą dyskutować, bo masz niesamowite braki w wiedzy i spaczony obraz rzeczywistości wokół (czyżby za dużo tvn24?).
Podejrzewam, że jesteś wychuchanym dzieckiem z bogatej rodziny, który dostał wszystko na tacy i na świat patrzy przez pryzmat pieniędzy tatusia, nigdy nie zaznałeś prawdziwego życia.
Czyli podsumowując - idealnie wpisujesz się w typ wyborcy PO.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 17 wrz 2015, 09:49 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 sie 2014, 13:40
Posty: 30
Cytuj:
Dla mnie PO wprowadziło: jedno okienko, ieszkania dla mlodych, elastyczny czas pracy a w planach mozliwosc odlcizenia prywatnej opieki medycznej (taki jest projekt). Do tego są tam lduzie którzy nas na arenie miedzynarodowej gonie reprezentują. Obietnice wyborcze nie są bez pokrycia (Bo są realne).
Nie zablokują mi erotyki niby dla moich dzieci - wiedzą że sam potrafię dzieci wychowywać. Nie jestem ograniczany w żaden sposób. Stać mnie na samochód dla mnie i mojej żony, na dom, na domek letniskowy, na quady, na wszystko co sobie zamarzę...


Obrazek


Milo sie rozmawialo ale jak zwykle jesli chodzi o konkrety, fakty i dane to zaczyna sie belkot.
Pozdrawiam serdecznie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 17 wrz 2015, 10:33 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Przecież Was konkrety nie interesują bo zawsze napiszecie, że za mało, za drogo, za późno oraz używać zaczniecie mojego ulubionego zwrotu w debacie publicznej czyli "tak, ale....".


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 17 wrz 2015, 11:04 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
Bo podobno wszystko co przed "ale" się nie liczy :P

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 17 wrz 2015, 11:10 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Z AleBrowaru piłem tylko Rowing Jacka, był całkiem zacny, lekki, pszeniczny, dobry na lato.

Smaczne piwo łagodzi konflikty polityczne, a przynajmniej powinno.

Demokracja polega na tym, że jeżeli ja z panem i panią będziemy na bezludnej wyspie, to większością głosów ustalimy, że pani ma z nami na zmianę sypiać! To jest właśnie demokracja! A mając większość 2/3 wpiszemy to nawet do konstytucji… - są to słowa Korwina Mikke, z którymi się w pełni zgadzam.
Generalnie rzecz biorąc demokracja, którą podobno mamy (co jest oczywistą bzdurą) to fatalny ustrój. Równy głos ma idiota i profesor Uniwersytetu, leming z PO i światły zwolennik PiSu, to własnie jest demos kratos, fatalny ustrój, który nie wiedzieć czemu ma wielu zwolenników na zgniłym zachodzie (oni tam mają problem z logicznym myśleniem, to by tłumaczyło tę patologiczną sytuację).


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 17 wrz 2015, 11:38 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
LoverOfCats pisze:
Z AleBrowaru piłem tylko Rowing Jacka, był całkiem zacny, lekki, pszeniczny, dobry na lato.

Smaczne piwo łagodzi konflikty polityczne, a przynajmniej powinno.


Dla mnie zbyt chmielowe ale jedno dla smaku można wypić.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 17 wrz 2015, 11:51 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 sie 2014, 13:40
Posty: 30
jesli to co wymienil bungabunga to sa te konkrety to faktycznie podziekuje i obejde sie smakiem ^^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 17 wrz 2015, 12:19 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
LoC z tym "światłym zwolennikiem PIS - u" to trochę przesadziłeś :P

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 17 wrz 2015, 13:08 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
jarexxQQ pisze:
LoC z tym "światłym zwolennikiem PIS - u" to trochę przesadziłeś :P

A co sugerujesz, że zwolennicy PISu czyli my jesteśmy ciemni?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 17 wrz 2015, 13:17 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Nie sugeruje bo to stwierdzony fakt.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 17 wrz 2015, 15:12 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 cze 2015, 22:49
Posty: 96
LoverOfCats pisze:
Generalnie rzecz biorąc demokracja, którą podobno mamy (co jest oczywistą bzdurą) to fatalny ustrój. Równy głos ma idiota i profesor Uniwersytetu, leming z PO i światły zwolennik PiSu, to własnie jest demos kratos, fatalny ustrój, który nie wiedzieć czemu ma wielu zwolenników na zgniłym zachodzie (oni tam mają problem z logicznym myśleniem, to by tłumaczyło tę patologiczną sytuację).


Po pierwsze, mamy demokrację i demagogią (też greckie słowo) jest pieprzyć, że nie. To, że ktoś ma inne wyobrażenie o tym, jak powinna wyglądać demokracja (referendum w każdej sprawie?...), nie oznacza, że obecny ustrój nie spełnia kryteriów demokratycznego.

Po drugie, generalnie bym się z Tobą zgodził, że lepsza jest technokracja względnie absolutyzm oświecony, ale jedynie przy założeniu, że przywódca faktycznie jest dobry, mądry i sprawiedliwy. Też bym wolał, żeby rządził światły i mądry władca. Niestety, decyzje przykładowo światłego przywódcy z PiSu mogą naruszać prawa obywatelskie innych ludzi - którzy nie podzielają Twojej wiary, że to co On robi jest z definicji dobre i mądre. Nie ma tu obiektywnego wzorca, a ludzie są równi i mają prawo do różnych poglądów i do życia jak chcą, jeśli nie krzywdzą innych. Albo, dajmy na to, wybrany w ten sposób przywódca okaże się szaleńcem, i stworzy po drodze silną bezpiekę, żeby nikt mu nie podskoczył. Daleko szukać - żyj pod Putinem i spróbuj mieć odmienne zdanie. Bycie profesorem uniwersytetu też nie gwarantuje, że to nie idiota, cham i szaleniec (daleko szukać... ;) ). Więc nie bez kozery uważa się, że demokracja to nie jest dobry ustrój, ale dotąd ludzkość niczego lepszego nie wymyśliła. Ewentualnie absolutyzm oświecony się sprawdza, ale jeśli władca jest szejkiem naftowym i płaci ludziom, żeby nie myśleli o zmianach.

Na marginesie: na pewno Korwin uważa też, że niewolnictwo to był dobry ustrój, bo porządni ludzie nie musieli wtedy pracować - a jak człowieku miałeś pecha, to twój problem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 17 wrz 2015, 15:32 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 230
po tym jak sie maliniak juz nie po raz pierwszy skompromitowal przez caly miesiac urzedowania :D

Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 17 wrz 2015, 15:51 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
lukkki pisze:
jarexxQQ pisze:
LoC z tym "światłym zwolennikiem PIS - u" to trochę przesadziłeś :P

A co sugerujesz, że zwolennicy PISu czyli my jesteśmy ciemni?


Tak jak nie wszyscy wyborcy PO to lemingi. Niepotrzebnie się zacietrzewiasz lukkki przecież wygłaszamy poglądy do których mamy prawo. Odbieracie wszystko jako atak na siebie w ten sposób wpadacie w paranoje.

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 17 wrz 2015, 15:51 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 wrz 2014, 11:54
Posty: 122
kozakinho pisze:
po tym jak sie maliniak juz nie po raz pierwszy skompromitowal przez caly miesiac urzedowania :D

Obrazek


Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 17 wrz 2015, 16:18 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 230
bo oni wszyscy z tego samego mulu ulepieni :D
i nie zmienia to tez faktu, ze komorowskiemu nieco wiecej czasu zajelo powiedzenie takich glupot, a tusk to nawet jeszcze nie byl wtedy premierem :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: panpalini i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO