ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Post: 15 wrz 2015, 22:09 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 cze 2015, 22:49
Posty: 96
Jak głęboko sięga zakaz podawania kontaktu - czy ShowUp.tv monitoruje prywatne wiadomości i privy?
I czy ktoś siedzi i czyta, czy program reaguje na jakieś numery czy małpy czy np.słowo skype?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 wrz 2015, 22:28 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Na pewno program reaguje na podawanie linków, raz przez własną głupotę zablokowałem sobie tak prywatne wiadomości, po emailu wyjaśniającym dostałem odpowiedź od ShowUp.tv i konto mi odblokowano w ciągu 48 h.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 wrz 2015, 23:43 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lip 2015, 14:46
Posty: 39
Nie wiem dokładnie jak jest na privkach, ale w prywatnych wiadomościach za słowo "skype" mogą zablokować możliwość PW, tak samo za ciągi cyfr. Na czacie ogólnym czasami jak ktoś chce napisać chyba 5-6 cyfr też jest blokowane. Z tego co wiem, transmisje prywatne nie są nagrywane ani monitorowane (bynajmniej tak mi kiedyś administracja ShowUp.tv pisała), jednak dla pewności poradziłabym kontakt zapisać na kartce papieru i pokazać w kam na priv ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 wrz 2015, 06:33 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Wszystkie transmisje prywatne są nagrywane do momentu zakończenia czasu transmisji i TEORETYCZNIE od razu kasowane, wyjątkiem jest kliknięcie w przycisk "zgłoś transmisje" które zachowuje nagranie na serwerze do czasu rozstrzygnięcia sporu przez administrację. Piszę teoretycznie gdyż w praktyce czeska firma zarządzająca portalem ma prawo do zachowywania i używania wszelkich materiałów audio, video i tekstowych przesyłanych za pomocą portalu (na co zgodziliście się dobrowolnie podpisując regulamin, który oczywiście wnikliwie przeczytaliście od deski do deski :) Tak więc jeżeli boicie się moda musicie poczekać na koniec transmisji i wtedy po czasie pokazać kartkę z meilem czy skejpem. Pisać też można ale np. rozdzielając tekst w meilu i unikając wstawienia "małpy" oraz kodując numer (np. tży pinć dua ieden)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 wrz 2015, 07:22 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
Poza nagrywaniem transmisji prywatnej, czasem też jest na niej jakis mod. Czyli pokazanie na kartce kontaktu do siebie też może spowodować przedwczesne zakonczenie priwka i ban.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 wrz 2015, 09:04 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Wszystkich PW na bieżąco nie monitorują.

Miałem jednak taki przypadek, że jedna zołza podpieprzyła mnie do moderacji. Wtedy poszukując na mnie haka przejrzeli wszystkie moje PW i znaleźli jedną sprzed 2 lat, w której podałem pewnej dziewczynie kontakt. I to było dla nich (po dwóch latach) pretekstem do bana.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 wrz 2015, 09:44 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 kwie 2015, 01:10
Posty: 41
wiadomości są automatycznie blokowane na pewne słowa kluczowe, np mail, gmail, skype, ale też np raz dostałem samo słowo youtube, tam nie było nawet żadnego linka. Odblokowali sami i tak.
Nie zadziała również nic w stylu Zakaz podawania kontaktu . gmail . com. Na priv zdarzyło się nawet, że ktoś mi napisał wprost na czacie i przeszło :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 wrz 2015, 10:04 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 230
ludzi do pilnowania transmisji nie maja ale proby podawania kontaktu tepia w miare skutecznie :D :o


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO