ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 02:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Tanie privy
Post: 15 wrz 2015, 09:51 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 kwie 2015, 12:02
Posty: 12
Niema co ukrywać ,że najlepsze czasu zarobków na ShowUp.tv już minęły .
Ja powiem tak nie przeliczam generalnie każdego priva. Dla mnie max 3 godziny posiedzenia na ShowUp.tv daje 1000 zet, na godzinke 300 zet m,niej wiecej wychodzi.Bywa tez tak ,że przez godzinę nie dzieje się kompletnie nic? więc co mam być uparta i trzymac się mojego "cennika" bo takie mam zasady? Wychodzę z założenia ,że lepszy rydz niż nic, więc jeżeli ktoś pyta czy zrobię to i to za 100 zet, to biorę taki priv. Oglądający generalnie wychodzi zadowolony, więc pewnie wróci i jeszcze nie raz wyda te 100 zet. Mi spokojnie wystarcza te 1000 zetonow, nie siedze za dlugo , tak jkak mowie max te 3 godzinki, z czego w przeliczeniu na ogole jestem z godzine moze póltora, nie nudza się mną Panowie generalnie bo nie wysiaduje "jaja " przed kamerką :D

Kolejna kwestia , uważam ,że dziewczyny ze średniej pólki, ze średnią liczba oglądających zarabiają więcej niż te pionierki z samej góry. Moge się mylić , może tez być tak ,że ich chwila chwały jest tak ulotna ,że po miesiącu Panowie będą znudzeni....

Nie dyskryminujcie nikogo :) bo prawda jest taka ,że na tym portalu jest bardzo wielu koneserów przeróżnych fanaberii , które dają naprawdę nie małe dochody :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Tanie privy
Post: 15 wrz 2015, 18:44 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 17 cze 2015, 18:00
Posty: 75
szprotunia pisze:
Kolejna kwestia , uważam ,że dziewczyny ze średniej pólki, ze średnią liczba oglądających zarabiają więcej niż te pionierki z samej góry.


O i tutaj się zgadzam w stu procentach !! :> Przynajmniej też mi się tak samo wydaje ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO