ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 06:55 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 10:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 13:35 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Twoje wypowiedzi są dalekie od obiektywizmu. To, dlaczego popieram, jak to określiłeś noname'a napisałem Tobie już kilka postów temu. Zarzucając mi obalanie własnych tez udowodniłeś mi, że dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu bo wyglądałaby dokładnie tak jak opisałem to wyżej. Bronisz się przed przyklepaniem sobie łatki pisowca ale idealnie wpisujesz się w retorykę tej partii.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 13:36 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 mar 2015, 09:56
Posty: 180
Ja też raczej nowoczesna,pl.
Za długo żyję na tym świecie żeby znowu nabrać się na PO-PIS.
Będziecie jeszcze płakać jak Kaczor dostanie tekę premiera, chyba tylko naćpany i naiwny trzepak uwierzy w to że Szydło będzie premierem :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 13:45 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Szydło to Marcinkiewicz 2.0. Tylko ignoranci albo idioci tego nie widzą. W PO nastąpiło zmęczenie materiału, pogubili się a PiS będzie walił w nich jak w bęben.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 13:56 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 213
Ledwo temat się zaczął, a już 3 strony. :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 14:02 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
To dopiero początek, do wyborów 4 tygodnie więc idziemy na rekord w ilości postów w temacie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 14:02 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 mar 2015, 09:56
Posty: 180
Wazeliniarstwo już się rozpoczęło - vide - Kaczyński człowiekiem roku forum ekonomicznego. Brzuch mnie ze śmiechu rozbolał, jedyna rzecz którą można powiązać z ekonomią i Nim t,o to że ukradł księżyc.

Za rok zostanie sportowcem roku, człowiekiem roku Timesa, Forbesa, misterem wszechświata i zdobędzie nagrody Nobla w każdej dziedzinie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 14:31 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 230
bundeswera musisz byc na prawde bardzo naiwny liczac, ze pis wprowadzi euro. antyeuro to byl nawet jeden ze sztandarow maliniaka :D jesli euro faktycznie jest jedenym z glownych warunkow dla ciebie to zdecydowanie najblizej do zjednoczonej lewicy :D
ktokolwiek, powtarzam nie ma nowoczesna.pl, tylko .nowoczesna :D

lukkki, nie popre zadnej partii, ktora wystawi na liscie skazanego prawomocnie kandydata, bo jest to jak dla mnie najwieksza pogarda ze strony partii, gdy ta trzyma twardo swoich najbardziej oddanych ludzi, majac w powazaniu stanowione prawo! a jesli okaze sie, ze we wszystkich partiach tak bedzie to po prostu nie pojde albo oddam glos niewazny.
jednak jak dla mnie sytuacja, w ktorej partia ma w nazwie "prawo" i "sprawiedliwosc", na sztandarach walke z przestepczoscia, a sama cynicznie gardzi ustanowionym prawem, wieje szczegolna hipokryzja, a dodatkowe posiadanie skazanego prawomocnie WICEPREZESA to juz himalaje. sytuacja ta moze pokazywac, ze skoro partia juz w opozycji mowi i robi co innego, to po dojsciu do wladzy tym bardziej moze miec w nosie swoje obetnice, a nawet wczesniej ustanowione prawo!!! wiec jak im wierzyc?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 16:02 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 sie 2014, 11:51
Posty: 8
do usuniecia


Ostatnio zmieniony 15 wrz 2015, 16:09 przez panpalini, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 16:07 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Mimo, że w hyde parku, lecz widzę, że temat całkiem na serio. W takim razie bez żartów - zapewne poprę PiS jak zwykle, jednak bez specjalnego przekonania, bo to ponownie wybór mniejszego zła (czytaj: PO) i wcale nie czuję się z tym dobrze, bo żadnej wielkiej zmiany nie będzie. PO przez 8 lat zniszczyło mocno kraj, teraz ciężko by było PiSowi to odbudować, za dużo już rozkradziono, za dużo sprzedano.

Nie podobają mi się pewne populistyczne tezy PiSu, od początku też byłem przeciwny sloganowi ,,500 zł na każde dziecko", uważam że takie teksty mogą jedynie wzmóc patologię - rodziny typu piątka dzieci żyjąca z socjalu, niepracująca wiecznie ciężarna matka plus ojciec bezrozumnie płodzący dzieci w przerwie na dorywczą pracę lub zbieranie butelek i piwkowanie z kolegami pod sklepem - takie osoby może chwyci hasło 500 na dziecko, bo racjonalnie myślących i umiejących liczyć raczej nie skłoni to posiadania kolejnego potomstwa w tym kraju.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 16:56 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Dyskusja o wyborach na forum o sex-kamerkach. Zadziwiające. ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 17:07 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 213
Ja nie mam zamiary wybierać mniejszego zła, czyli PISu. PO tyle złego zrobiło, tyle przy tym nakłamało, naściemniało bez jakiekolwiek honoru, zdobywając ciągle coraz wyższe szczyty hipokryzji, że po prostu rzygam ich całą złodziejską szajką. Nie rozumiem tylko, dlaczego im zawsze media wtórują i bronią lub przemilczają, bo mają ciągle jakieś tematy zastępcze... Brzydzi mnie to, co robią z naszym krajem, jaką papkę z mózgu robią zwykłym ludziom, co nie są świadomi manipulacji przez nich i przez media. Jest to naprawdę smutne, że nie dają Polsce i polakom się rozwijać na miarę ich możliwości.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 17:14 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Tak, tak, Tusk jest tak potężnym człowiekiem, że dla niego matki zabijają swoje dzieci, ojcowie zostawiają na śmierć swoje pociechy w samochodach a piloci awionetek w Polsce rozbijają się jak na zawołanie po to tylko aby przykryć kolejne afery PO.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 17:17 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Max85 pisze:
[...]Nie rozumiem tylko, dlaczego im zawsze media wtórują i bronią lub przemilczają, bo mają ciągle jakieś tematy zastępcze... [...]


Media mainstreamowe, czyli wszelkie tvn-y i polsaty są finansowane przez zgniły zachód, rządzą nimi ludzie, którzy z zasady chcą źle dla Polski, robienie medialnej papki dobrze im wychodzi od dawna, a niestety przeciętny Kowalski wierzy w bzdury, które przekazuje mu tvn, w dodatku robiąc to odpowiednio dopasowanym językiem, językiem bruku, na żenująco niskim poziomie intelektualnym.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 17:24 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 213
LoverOfCats pisze:
Max85 pisze:
[...]Nie rozumiem tylko, dlaczego im zawsze media wtórują i bronią lub przemilczają, bo mają ciągle jakieś tematy zastępcze... [...]


Media mainstreamowe, czyli wszelkie tvn-y i polsaty


Według mnie w tej hierarchii pierwszy jest tvn (warto poczytać historię tej stacji i ich zarządców, niektórych fanów może niezłe zdziwko wziąć), minimalnie dalej tvp. Polsat jest kontrolowany przez Solorza i chyba na tej stacji jest najlepiej oglądać jakieś wiadomości, jeśli już trzeba oglądać w tv.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 17:55 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Mówisz o tym samym Solorzu co sam się przyznał do podpisania lojalki SB i przez 2 lata był współpracownikiem pod kryptonimem TW Zeg?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 18:09 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 213
Nie, innego.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 18:10 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sie 2014, 15:41
Posty: 124
Mój głos pójdzie na Korwina.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 19:26 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 cze 2015, 15:03
Posty: 32
Max85 pisze:
Nie rozumiem tylko, dlaczego im zawsze media wtórują i bronią lub przemilczają, bo mają ciągle jakieś tematy zastępcze...


A kto ufa teraz mainstreamowym mediom? Chyba sami idioci :P. Dziennikarze tych stacji, często mający komunistyczny rodowód to zwykłe szmatławce którzy za dobrą pensję wyszczekają każdą niegodziwość na wizji. Konformizm mają wyssany z mlekiem matki. Zawsze są (podobnie jak ich rodzice np ubeki czy rezimowi dziennikarze za komuny) jakoś dziwnym trafem po stronie koryta. Nawet jak dookoła bedzie druga Syria, bedą głosić że nie jest źle dopóki im kasa bedzie sie zgadzać.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 19:44 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Podpisuję się pod powyższą wypowiedzią w 100%, nic dodać, nic ując, sama prawda.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 20:02 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Art pisze:
Dyskusja o wyborach na forum o sex-kamerkach. Zadziwiające. ^-^

Widać jakiś opóźniony jesteś. Tu o polityce pisze się dużo. Był /jest np. temat o wyborach prezydenckich.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO