ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 07:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 wrz 2015, 07:28 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Tak mnie to od dłuższego czasu nurtuje... Zawsze u partnerki szukałem tego mistycznego "połączenia dusz" - wspólne zainteresowania, rozległa wiedza o otaczającym świecie, wielkie zamiłowanie do książek i inteligencja która mogłaby zawstydzić profesora uniwersytetu, jednakże jak wiadomo ciężko jest znaleźć takie przymioty u kobiety a jak już się taka trafi to przeważnie okazuje się, że uroda nie współgra z inteligencją. A te pojedyńcze diamenty które posiadają obie te zalety, są świadome swojej wartości i mają przeważnie wymagania z kosmosu z którymi ja nie mam co walczyć (samemu będąc własnie osobnikiem wybitnie inteligentnym ale ze fizis okrutnie skrzywdzonym przez łańcuch genetyczny) dlatego trzeba iść na ustępstwa... Jak wiadomo mało który facet zrezygnuje z urody, ale czy można żyć bez inteligencji u partnerki? Z moich doświadczeń wynika, że tak realnie to spędza się tylko niedziele razem, w pozostałe dni siedzi do późna w robocie i wraca do domu tylko na szybki prysznic, kolacja, seksik i lulu więc nie ma zbyt wielu okazji do długich rozmów o filozofii i kulturze, więc może życie z "pustakiem" nie jest takie złe... Zapraszam do dyskusji, podzielcie się swoimi doświadczeniami

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2015, 10:47 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Odpowiem krótko - da się z "pustakiem". Ale maksymalnie 2-3 miesiące. Później zaczyna się rozmawiać z lustrem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2015, 11:26 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Ciekawy temat. Niestety jako smutny korniszon, prawik i stulejarz nie mogę wiele wnieść do dyskusji.
Mistyczne połączenie dusz miewałem jednakże czasem po sporej dawce alkoholu na weekendowych transmisjach u pewnej zacnej niewiasty, gorzej było z połączeniem fizycznym, choć dzielił nas tylko ekran monitora nie poczułem spełnienia, o jakim bym marzył.

Podbiłem temat na tyle, na ile potrafiłem, ciekaw jestem dalszych wypowiedzi osób doświadczonych w temacie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2015, 16:29 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2015, 20:52
Posty: 318
Ruger44 pisze:
wspólne zainteresowania, rozległa wiedza o otaczającym świecie, wielkie zamiłowanie do książek i inteligencja która mogłaby zawstydzić profesora uniwersytetu, jednakże jak wiadomo ciężko jest znaleźć takie przymioty u kobiety .


No co za inteligentny debil to pisał! U mężczyzn takie przymioty występują w niewyobrażalnie wysokim stężeniu, że aż brakuje organów by je przechowywać. Chyba nigdy nie byłeś na szołapie i nie czytałeś męskich wypowiedzi, ociekających inteligencją.
Baby do garów, a chłopy na uniwersytety!

_________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2015, 21:11 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
No nie wiem Franka czy akurat analiza wypowiedzi panów na ShowUp.tv może świadczyć o podbudowie intelektualnej całego rodu męskiego biorąc pod uwagę, że z 3/4 "mężczyzn" tutaj którzy piszą rzeczy typu "pokaż cycki" albo "zrobisz priva 10 minut z orgazmem za 40 żet" ledwo ledwo rzutem na taśmę skończyła gimbazę (a wręcz jestem pewien że większośc ma 14-16 lat) a w tym wieku cała "inteligencja" mieści się w główce, nie w głowie i tą własnie główką się "myśli" wchodząc na ten portal :) Wiem, że jak idę gdzieś z kumplami to zawsze mamy jakiś temat do rozmowy, nie zawsze jest to piłka/mma/samochody i dupy, często rozmawiamy o książkach, o filozofii, polityce i niemal z każdym facetem da się o tym, lepiej lub gorzej, porozmawiac, za to z towarzyszącymi nam kobietami - zgroza! Jakbym wylądował z jakimś akwarium z rozwielitkami, jamochłonami i planktonem - ZERO! Zero własnej myśli, zero jakiegoś szerszego pogladu na świat, ZERO! Nic nie czytają, niczym się nie interesują tylko ciuchy, kosmetyki i głupoty z internetu. Może to też jest uogólnienie ale daje dobry obraz tego, z kim my, faceci musimy sie umawiać żeby zakisić ogóra :)

Tak czy siak wydaje mi się, że kłótnia od to, u kogo "w grupie" jest więcej debili trochę mija się z celem, wróćmy do głównej kwestii - czy naprawdę nie da się przeżyć 10, 15, 20 lat z kimś, z kim nie ma się żadnych wspólnych zainteresowań, pasji a jedyne co łączy to dobry seks, dzieci, kredyt na dom? Czy to rzeczywiście taka męczarnia skoro, jak większość ludzi zauwazyła, częściej widzą się z ludźmi z pracy i z nimi spedzają najwięcej czasu niż z żonami?

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2015, 22:12 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
czy da sie zyć? pewnie wystarczy mieć cycki i sprzedawać sie na kamerce :D zawsze na żarcie wystarczy a lokum da jakiś frajerek za dawanie dupy :D
zobaczcie jak wiele lasek z ShowUp.tv dziwnie milczy na temat mieszkania w którym siedzą :D większość mieszka u swoich ruchaczy-alfonsów :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2015, 22:32 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 gru 2014, 21:28
Posty: 40
pytanie jest tendencyjne.

ale mozna rzec ze jest to rzecz gustu a o gustach sie nie dyskutuje.pomijajac cala papke ktora mozna by wylac w tym temacie to da sie i sie nie da bo kazdy jest inny.

a swoja droga skoro jestes taki inteligent Ruger to jakim cudem nie umiesz znalezc tematu poza jakimis stereotypami ktore sam wymieniles z tymi mniej rozgarnietymi paniami.na dluzsza mete oczywiscie idzie rozwijac kazdego ale potrzeba checi i determinacji jak i charyzmy...

_________________
Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 07:06 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2015, 20:52
Posty: 318
Ruger...

Ogólnie to masz rację, ale wchodząc w szczegóły to już gorzej.
Na privach dwukamerkowych upada Twoja teoria o korelacji wieku i inteligencji/pisowni facetów. I po takim privie chciałoby się założyć taki temat jak Twój ale w męską stronę, ale masz rację bo dziewczyny częściej brzydzą się wiedzą.
Moja gwałtowna wcześniejsza reakcja to protest przeciwko uogólnianiu.
Moja koleżanka kupiła sobie mieszkanie, z wanną. I przeremontowała łazienkę do najmniejszych rozmiarów, pozbywając się wanny by mieć miejsce na regały na książki. Ciężko mi takie coś zrozumieć (no bo jak można świadomie z wanny rezygnować?), no ale bywają tacy ludzie, ba! nawet takie kobiety...
Inteligencja to też dystans do siebie, a tego dużej większości dziewczyn bardzo brakuje i zawęża się tematyka rozmów.

_________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 07:12 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Ale dalej odbiegamy od tematu: czy to przeszkadza w normalnym życiu? Czy inteligent po studiach będzie się źle czuł w towarzystwie tępego blond-pustaka?

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 07:17 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2015, 20:52
Posty: 318
aaaa tak, masz rację odbiegliśmy, a Twoje pytanie jest retoryczne :)
I jeszcze jedno, studia nie są wyznacznikiem inteligencji, niestety :(

_________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 08:00 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2015, 23:52
Posty: 158
Pytanie:

"Inteligencja - czy da się bez tego żyć?"

Odpowiedź:

Dać, się da, tylko po co...

;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 08:14 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 lip 2015, 22:47
Posty: 60
franka pisze:
Moja koleżanka kupiła sobie mieszkanie, z wanną. I przeremontowała łazienkę do najmniejszych rozmiarów, pozbywając się wanny by mieć miejsce na regały na książki.


Jakby była inteligentna to kupiłaby sobie Kindle, a nie łazienkę rozwalała.

Ruger44 pisze:
Ale dalej odbiegamy od tematu: czy to przeszkadza w normalnym życiu? Czy inteligent po studiach będzie się źle czuł w towarzystwie tępego blond-pustaka?


Nie powinno być z tym żadnych problemów. Amerykańscy naukowcy (i o dziwo innych narodowości też) mówią, że głównym czynnikiem doboru naturalnego wsród ludzi i gwarancją trwałości związku jest dopasowanie pod względem wyglądu (głównie twarzy). Tutaj ponad 100 stron na ten temat jakby komuś chciało się przejrzeć.

http://www.staff.amu.edu.pl/~krzychu/publik/atr_tw.pdf


Ostatnio zmieniony 15 wrz 2015, 08:25 przez razziel, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 08:19 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
No to żeś dowalił... Zgraja analfabetów, co w życiu książki w ręku nie mieli.
Choć lepsze kindle w dłoni, niż smartfon i idiotyczne gry, czy faceżenadobook.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 10:02 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2015, 20:52
Posty: 318
razziel pisze:
franka pisze:
Moja koleżanka kupiła sobie mieszkanie, z wanną. I przeremontowała łazienkę do najmniejszych rozmiarów, pozbywając się wanny by mieć miejsce na regały na książki.


Jakby była inteligentna to kupiłaby sobie Kindle, a nie łazienkę rozwalała.



Błysnąłeś. Przykro takie coś czytać.

_________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 10:03 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
franka pisze:
razziel pisze:
franka pisze:
Moja koleżanka kupiła sobie mieszkanie, z wanną. I przeremontowała łazienkę do najmniejszych rozmiarów, pozbywając się wanny by mieć miejsce na regały na książki.


Jakby była inteligentna to kupiłaby sobie Kindle, a nie łazienkę rozwalała.



Błysnąłeś. Przykro takie coś czytać.



Franiu to jest właśnie przykład "osoby inteligentnej" :P

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 10:06 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2015, 09:05
Posty: 3
Ja tylko chciałam takie małe sprostowanie wnieść... Inteligencja to coś, z czym się rodzimy, i nie mamy na to wpływu, mądrość natomiast nabywamy w trakcie nauki,poznawania. Można być intelientną/ym nie posiadając wiedzy, jednak mając wiedze a nie umiejąc jej wykorzystać jest chyba gorzej... Sex to 80% udanego związku, jednak bez 20%, które stanowi umiejętność wspólnej rozmowy i koegzystowania taki związek przyszłości nie ma:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 10:25 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
madamebutterflyy pisze:
Ja tylko chciałam takie małe sprostowanie wnieść... Inteligencja to coś, z czym się rodzimy, i nie mamy na to wpływu, mądrość natomiast nabywamy w trakcie nauki,poznawania. Można być intelientną/ym nie posiadając wiedzy, jednak mając wiedze a nie umiejąc jej wykorzystać jest chyba gorzej... Sex to 80% udanego związku, jednak bez 20%, które stanowi umiejętność wspólnej rozmowy i koegzystowania taki związek przyszłości nie ma:)


Dokładnie brak wspólnych tematów do rozmów prowadzi do oddalenia się od siebie a to już prosta droga do rozpadu związku i szukania osób z którymi można porozmawiać choćby na ShowUp.tv.

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 11:58 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 lip 2015, 22:47
Posty: 60
franka pisze:
razziel pisze:
franka pisze:
Błysnąłeś. Przykro takie coś czytać.


Uzasadnij w błyskotliwy i inteligentny sposób dlaczego.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 13:38 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 mar 2015, 09:56
Posty: 178
Da się żyć, najlepiej bez swojej własnej inteligencji, świat jest o wiele prostszy, polecam :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 14:23 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2015, 20:52
Posty: 318
razziel pisze:

Uzasadnij w błyskotliwy i inteligentny sposób dlaczego.


Co tu uzasadniać? To się rozumie samo przez się.

_________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO