ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 07:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: WYBORY ;)
Post: 14 wrz 2015, 18:02 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 230
jak wiadomo juz za miesiac mamy kolejne wybory decydujace o losach naszego pieknego kraju :)
widac to tak za oknem jak i po szerzacej sie w roznych tematach na forum jak i czacie, fali najrozniejszych pogladow i przytykow :D
dlatego w trosce o lad i porzadek tworze specjalnie ten o to temat dla wszystkich popaprancow, pisorow i innych czeresniakow, do taplania sie w tym politycznym bagnie :D
z prosba o odpuszczenie reszcie forum ;)

Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 14 wrz 2015, 18:15 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Wybór może być tylko jeden. Nie ma innej opcji. Swój głos oddam na Donatana i Cleo.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 14 wrz 2015, 19:06 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 sty 2014, 14:03
Posty: 259
Chyba na tą Cleo co wczoraj wystąpiła w Must Be The Music :D .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 14 wrz 2015, 19:18 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 gru 2014, 21:28
Posty: 40
obojetnosc to najgorszy wybor.trzeba wybierac miejsze zlo i glosowac nie na kogos a przeciw tym ktorzy zupelnie nic nie robia dla nas...

_________________
Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 14 wrz 2015, 20:09 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
bundeswera pisze:
obojetnosc to najgorszy wybor.trzeba wybierac miejsze zlo i glosowac nie na kogos a przeciw tym ktorzy zupelnie nic nie robia dla nas...


Ja nie jestem obojętny i konsekwentnie co "wybory", dokonuję wyboru imprezy z dużą ilością wódki. Przynajmniej pożytecznie spędzony dzień a i kac potem normalny a nie " wyborczy".


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 14 wrz 2015, 20:11 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
bundeswera pisze:
obojetnosc to najgorszy wybor.trzeba wybierac miejsze zlo i glosowac nie na kogos a przeciw tym ktorzy zupelnie nic nie robia dla nas...


Głosowanie nie na kogoś a przeciwko komuś jest wypaczeniem idei głosowania.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 14 wrz 2015, 20:22 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Tylko PIS!!
a moze Korwin, przynajmniej on otwarcie mowi ze nie chce ciapatyc, patisonow i innych czarnuchow w Polsce.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 14 wrz 2015, 20:43 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Ocho, zaczyna się C:-)

Szykuję się do zacnej gównoburzy.

Oczywiście PiS, jedyny racjonalny wybór.
Choć generalnie wolałbym Korwina, on jednak niestety nie ma żadnych szans, Polacy nigdy nie dorosną do niego, bo nie rozumieją, co mówi.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 14 wrz 2015, 21:32 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
PO desperacko walczy o choćby odrobinę władzy, obiecują już wszystko i wszystkim - zapowiedź likwidacji składki na ZUS i NFZ mnie rozjebała po prostu, równie dobrze by mogli obiecać każemu Polakowi po 100 milionów jak niegdyś szanowny Pan Prezydent który widział wszędzie tylko plusy ujemne i chciał podawać nogę zamiast ręki :)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 14 wrz 2015, 22:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 gru 2014, 21:28
Posty: 40
gtr pisze:
bundeswera pisze:
obojetnosc to najgorszy wybor.trzeba wybierac miejsze zlo i glosowac nie na kogos a przeciw tym ktorzy zupelnie nic nie robia dla nas...


Głosowanie nie na kogoś a przeciwko komuś jest wypaczeniem idei głosowania.


uprosciles to strasznie tylko dla wydania wlasnej opini chyba...co jest idea glosowania wg Ciebie? wybor najlepszy mozliwy wg wlasnego widzimisie ?...jesli w takim kraju jak nasz nie ma sensownego wyboru pozostaje odsunac od wladzy obecnych skoro sie nie sprawdzili...

_________________
Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 14 wrz 2015, 22:15 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 gru 2014, 21:28
Posty: 40
PanOwieczek pisze:
bundeswera pisze:
obojetnosc to najgorszy wybor.trzeba wybierac miejsze zlo i glosowac nie na kogos a przeciw tym ktorzy zupelnie nic nie robia dla nas...


Ja nie jestem obojętny i konsekwentnie co "wybory", dokonuję wyboru imprezy z dużą ilością wódki. Przynajmniej pożytecznie spędzony dzień a i kac potem normalny a nie " wyborczy".


zabwne to nawet w sumie nie jest.szkoda ze wlasnie przez taka ignorancje,i tu juz nie pije bezposrednio do Ciebie,w naszym kraju nigdy nie bedzie lepiej.

_________________
Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 14 wrz 2015, 22:19 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 gru 2014, 21:28
Posty: 40
Ruger44 pisze:
PO desperacko walczy o choćby odrobinę władzy, obiecują już wszystko i wszystkim - zapowiedź likwidacji składki na ZUS i NFZ mnie rozjebała po prostu, równie dobrze by mogli obiecać każemu Polakowi po 100 milionów jak niegdyś szanowny Pan Prezydent który widział wszędzie tylko plusy ujemne i chciał podawać nogę zamiast ręki :)


jakbys zglebil choc delikatnie temat wiedzialbys ze te skladki nadal beda tylko w innym wydaniu.zreszta kazda partia obiecuje klamiac.tak samo PO jak i PIS.zreszta kazdy kto ma choc troche rozumu zdaje sobie sprawe ze te obietnice sa dla czaarnej masy.a kazdy kto jest w miare ogarniety ocenia po tym czeko dokonly dane partie a nie co obiecaly.

bez wzgledu na to kto wygra i co sie bedzie dzialo licze ze w ciagu nastepnych 4 lat zawita u nas euro

_________________
Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 14 wrz 2015, 22:26 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
bundeswera pisze:
gtr pisze:
bundeswera pisze:
obojetnosc to najgorszy wybor.trzeba wybierac miejsze zlo i glosowac nie na kogos a przeciw tym ktorzy zupelnie nic nie robia dla nas...


Głosowanie nie na kogoś a przeciwko komuś jest wypaczeniem idei głosowania.


uprosciles to strasznie tylko dla wydania wlasnej opini chyba...co jest idea glosowania wg Ciebie? wybor najlepszy mozliwy wg wlasnego widzimisie ?...jesli w takim kraju jak nasz nie ma sensownego wyboru pozostaje odsunac od wladzy obecnych skoro sie nie sprawdzili...


Właśnie tak, dokonuję najlepszego wyboru według mojej opinii. Dlatego w nadchodzących wyborach zagłosuję na kandydata nowoczesnej.pl bo znam go osobiście, wiem co osiągnął w życiu i w jaki sposób to zrobił. Znam go od 15 lat i znam jego poglądy, które przez okres naszej znajomości nie zmieniły się. I w 100% pokrywają się z moimi poglądami. powiesz mi, że nie nie ma większych szans? I co z tego? Nie będę baranem głosującym na innego barana, który nic przez 20 lat swojego zasiadania w sejmie nie zrobił dla swojego okręgu, dla społeczności w której żyje. Nie, prędzej bym nie poszedł na wybory niż oddał taki głos.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 14 wrz 2015, 22:41 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 gru 2014, 21:28
Posty: 40
Właśnie tak, dokonuję najlepszego wyboru według mojej opinii. Dlatego w nadchodzących wyborach zagłosuję na kandydata nowoczesnej.pl bo znam go osobiście, wiem co osiągnął w życiu i w jaki sposób to zrobił. Znam go od 15 lat i znam jego poglądy, które przez okres naszej znajomości nie zmieniły się. I w 100% pokrywają się z moimi poglądami. powiesz mi, że nie nie ma większych szans? I co z tego? Nie będę baranem głosującym na innego barana, który nic przez 20 lat swojego zasiadania w sejmie nie zrobił dla swojego okręgu, dla społeczności w której żyje. Nie, prędzej bym nie poszedł na wybory niż oddał taki głos.[/quote]

szanuje Twoj wybor ale wychodzi na to ze jestes ignorantem.nie obchodzi Cie ze PO rzadzilo tyle lat nie zrobilo zbytnio nic dobrego, ani na polepszenie naszego bytu i nie masz nic przeciw aby rzadzili dalej.

_________________
Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 14 wrz 2015, 22:59 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Zgadłeś. Nie obchodzi mnie to, że w Twojej opinii PO nic nie zrobiło. Bo moja opinia w tej kwestii jest zgoła inna, ale nie jestem fanatykiem aby twierdzić, że wszystko jest super cacy a już tym bardziej nie zniosę jak ignoranci, ślepcy i głupcy wciskają pospolity kit ciemnemu ludowi.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 14 wrz 2015, 23:02 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 gru 2014, 21:28
Posty: 40
fajnie by bylo jakbys przedstawil swoja opinie ,to chyba nic trudnego?jest zgola inna a ja z checia bym nie wiem moze zostall oswiecony...a co do koncowki Twojej wypowiedzi to jesli Twoj faworyt doszedlby do wladzy sadzisz ze bylby inny ?

_________________
Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 14 wrz 2015, 23:15 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Bo widzisz, ja tego człowieka znam, czego nie mogę powiedzieć o tych małpach w garniturach co jedyne co robią to latają od rana do wieczora po stacjach telewizyjnych i rozgłośniach radiowych i nawet nie potrafią lub co bardziej prawdopodobne nie chcą odpowiedzieć nawet na najprostsze pytanie. Bo gdyby to uczynili pokazali by jakimi są idiotami albo cynicznymi kłamcami. Tutaj Kukiz ma rację, że obecna ordynacji a wyborcza jest do dupy, że tak naprawdę partie mogłyby małpy powystawiać na listach wyborczych a ludzie i tak by poszli zagłosować. Bo tak jak Ty głosują przeciw komuś i mają po prostu wyjebane kim jest człowiek na kogo oddają swój głos, oby tylko "tamci inni" nie dostali się do koryta. Oddadzą głos na listę a nie na konkretnego kandydata bo on i tak w większości przypadków ma w dupie wyborców a dostał się na listę bo ma rozpoznawalne nazwisko i wylądował na biorącym miejscu na liście. A tak w ogóle to nawet może nie być z Twojego okręgu tylko z drugiego końca Polski. No ale przecież zagłosujesz na niego aby nie rządziło PO........


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 14 wrz 2015, 23:33 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 gru 2014, 21:28
Posty: 40
szkoda ze nadal nie napisales nic na temat Twojej opini na co do przebiegu rzadzenia PO skoro wczesniej pisales ze masz zgola inna opinie.

w duzym stopniu sie zgadzam z Toba z tym co piszesz na temat tego co robia politycy.ale zaglosowanie przeciw komus zrozum ze to jest mniejsze zlo niz zaglosowanie na obecnych ktorzy sie nie sprawdzili czy tak jak Ty na kogos kto sie nie liczy.nie ma idealnych kandydatow czy takich ktorzy spelnia swoje obietnice.to tak nie dziala ale przeciez wiesz o tym.

ogolnie to mam w dupie kto bedzie przy korycie i kto bedzie dalej kradl i karmil ciemna mase klamstwami.patrze w przyszlosc i licze ze kolejna wladza pojdzie po rozum do glowy i odkreci troche kurek dla zwyklych ludzi.polepszy w miare mozliwosci co sie da czerpiac srodki z Unii itp

ale zeby nie bylo mam tez swoj powod zeby zaglosowac na PiS.licze ze wprowadza Euro i tyle.bo PO nigdy by sie na to nie zdecydowalo tak samo zreszta jak bylo z otwarciem granic...

_________________
Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 14 wrz 2015, 23:44 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
PiS nie wprowadzi euro bo to jest jeden z ich straszaków na żelazny elektorat. Za czasów PO, spełniliśmy 3 z 4 warunków do przystąpienia na drogę do przyjęcia euro. Więc o czym Ty piszesz człowieku? Musimy przyjąć euro bo to był jeden z warunków przystąpienia do unii europejskiej na co wyraziliśmy zgodzę w referendum. PiS to Ci zrobi referendum co najwyżej z pytaniem czy chcesz euro czy. Oczywiście będzie to bezsensowne posunięcie bo już takie referendum się odbyło. Ale jak już wcześniej pisałem, ciemny lud to kupi.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 14 wrz 2015, 23:55 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 gru 2014, 21:28
Posty: 40
sam zachowujesz sie jak polityk w tej dyskusji... unikasz odpowiedzi na zadane pytania samemu atakujac...i rozpoczynajac nowe watki

PiS wprowadzi euro.to co wczesniej mowili na ten temat to byla gra polityczna nic wiecej,ogarnij ze polityke ocenia sie po a nie przed.

ten 3 warunek jesli sie nie myle to calkiem nie dawno dopiero zostal spelniony,lecz chyba masz swiadomosc ze spelnienie tych warunkow zalezy od rzadzacych a nie calego narodu...i co do samego przyjecia to mozna to odwlekac i odwlekac ale to tez wiesz

zabawne jest to ze tak negujesz PiS ale o PO nic nie powiesz czy jakies tam czesciowo nic nie znaczace info.nadawlabys sie stolek ;p

_________________
Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: panpalini i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO