ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 07:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
Post: 14 wrz 2015, 20:28 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 sty 2014, 14:03
Posty: 259
Napisałem to na innym forum , tak wiec postanowiłem ze wkleje to tutaj.





Zapewne pamiętacie Big Brothera który był emitowany kilka lat temu na tv4 ? Tak sobie pomyślałem ze gdybym był właścicielem jakiejś wiekszej stacji to do ramówki czy to na jesien czy na wiosne wprowadziłbym własnie taki *reality show*. Chyba nie ma wątpliowści ze program by sie zajebiscie sprzedał ... Gwiazdki ShowUp.tv z chęcią przyjęłyby zaproszenie , bo skoro na ShowUp.tv pokazują twarz przed kilku tysieczna publicznoscia to dlaczego nie mogliby tego zrobic przed kilkoma milionami , przy czym zarobiliby wieksza kase i do tego mieliby zarcie i chlanie za friko :D. Przy okazji wypromowaliby się w tv co dałoby jakies szanse na zaproszenia do innych show czy tez programów porannych typu *pytanie na sniadanie* lub *dzien dobry tvn*. Wyobrazacie sobie jakby to wygladało gdyby tak zebrac najwieksze gwiazdy z ShowUp.tv i 24h transmisja w necie , urywki w tv :D? Przeciez to byłaby taka beka ze ja pier...le :D Szkoda ze ludzie w tv nie mają łba by zorganizowac takie cos :( Wciskają nam jakies gowniane show typu *Taniec z gwiazdami *, *Twoja twarz brzmi znajomo* , *Mam Talent* , no i za wiele jest tego gotowania...



Moi faworyci do takiego Show(10 mężczyzn i 10 kobiet)

Kobiety:
-Annpearl
-Dana-Pyskata-21
-Piczunia24
-Konefka
-Anka92x
-ToxicAngel
-Seksilaseczki(Maja)
-CuteCalypso
-Be_Delicious
-Kocurek272

Rezerwowe typy:
-Valerie
-GrazynaZarko(inne nicki 6wrzesnia itp)
-BEBErum
-Princess24
-Teresa22 (ta co sie kiedys zawijała w dywan , wchodziła do szafy itp)
----------------------------
Mężczyźni:
-WladcaSmieci
-Korasek
-Smolak
-Vertex
-Tiesto
-Tomorowland
-Wooolny
-Wloch
-Bombi
-Jedyny-Sprawiedliwy

Rezerwowe typy:
-Understall69
-CwiercWieku
-Bluzgajacy
-Skromny_Biedak
-Szczupi
------------------


A Wy co o Tym myślicie ? Jesli chcecie mozecie podac swoje typy.


Ostatnio zmieniony 14 wrz 2015, 22:54 przez Razda, łącznie zmieniany 4 razy

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2015, 21:38 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Poziom byłby gdzies między Big Brotherem a Warsaw Shore więc na pewno większości Polaków by się spodobał ale na pewno wiele osób nie miałyby czego szukać w starciu intelektualnym takich tytanów jak Caryca, Anka Żebraczka vs Wladca Smieci i Korasek :)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2015, 21:45 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Pomysł bez szans. Ani jedna tv nie puściłaby takiego programu na antenę. Stężenie idiotów na cal kwadratowy ekranu byłoby tak wielkie, że stacja tv straciłaby koncesję w tempie bijącym prędkość światła.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2015, 21:48 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 213
Ktoś tu zapomniał o ekologu od żebraczki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2015, 21:49 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Bardzo dobry pomysł.
Głupoty Warsaw Shore i innych tego typu kretyńskich produkcji na pewno by nie pobiło.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2015, 22:07 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 208
a kto Ci w Polsce zna: -Annpearl
-Dana-Pyskata-21
-Piczunia24
-Konefka
-Anka92x
-ToxicAngel
-Seksilaseczki(Maja)
-CuteCalypso
-Niewolnica
-Kocurek272??????????????????????????????
dla Ciebie to jest zajebisty pomysl, bo siedzisz na ShowUp.tv i znasz tych ludzi, dla pozostalych bylaby to kolejna nudna (bez gwiazd typu Jarek Jakimowicz!!! o zgrozo!) czesc BB


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2015, 22:07 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
niezła lista idiotek, tylko na huj debilu wstawiłeś tam niewolnice ? to jedna z niewielu normalnych lasek na ShowUp.tv a ty ją umieściłeś na liscie z największymi pojebami ShowUp.tv...
prawie to samo z konefka, przecież z niej sie ryją tylko z dwóch powodów...
1. że juz jakieś 5 lat siedzi na ShowUp.tv z cipskiem na wierzchu i czeka na żetony bo nic więcej robić nie potrafi
2. i że wytatuowała sobie całe ciało jakims ścierwem przez co wygląda jak obsrana przez psa ściana...
ale laska poza tym że jest nudna to jest też całkiem normalna, no i bardzo ładna przez co ja często obgadują te wszystkie niedowartościowane pasztety
a w liście rezerwowej to już całkiem porażka, co masz do MrStrangerx i ZmyslowaKrolowa? musiało cie pojebać żeby wrzucić szczególnie tą drugą do listy pojebów...
a cutecalypso to sie nadaje do szkolnego teatrzyku a nie tv :D jak ją pocisneła annpearl to takich kompleksów dostała że przestałą nadawać :D by jej chyba musieli kamere big brother zainstalować w szafie gdzie spierdalałaby przed annpearl codziennie rano i siedziała do nocy :D
tak na marginesie żadna telewizja by sie nie ośmieszyła pokazywaniem takich debili

na liście męskiej pewnie podobnie ale sie nie wypowiadam bo ich nie oglądam, powiem tylko że umieszczenie Bombelka na liscie rezerwowej to duże przegiecie, jak widziałem co odpierdalał u deli żeby go zaprosiła na ruchanko to mu daje peirwsze miejsce na liście głównej ;D ;D ;D

do tv to najlepsze predyspozycje ma deli, o niej to nawet kiedys na pudelku i w fakcie pisali a ludzie cały tydzień czekali na nowy odcinek jej hotelowych imprezek :D jako jedyna z ShowUp.tv zrobiła karierę w mediach, bo taką princeske to wzieli do tvn tylko po to żeby sie posmiać jak sepleni
ale deli to by trzeba wsadzić z 10 normalnymi facetami do studia a nie jakimis pojebami z ShowUp.tv, to by dopiero był serial na cała polske :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2015, 22:31 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 sty 2014, 14:03
Posty: 259
MadeInChina , a czy ktos znał ludzi z WS,BB czy innym show przed emisją pierwszego odcinka ? Jakos w to wątpie , moze kilku było znanych w BB , ale w WS to totalne nołnejmy , które wypromowały sie po kilkunastu odcinkach i tak samo by było z gwiazdkami ShowUp.tv :D. Jakby ludzie zobaczyli jak idioci z ShowUp.tv sie cisna ,odpie...aja jakies numery , rozwalaja łby o sciane , pija siki i setki głupich pomysłów to by ich bardziej polubili niżeli pozerów z WS.
---------------

tengapala, rzeczywiscie z ta niewolnica to w chuj przesadziłem :D Nie wiem jakos tak ja wpisałem na szybko , a konewke dlatego ze jest legenda ShowUp.tv(Ona jest od poczatku S_U?), MrStrangerx wstawiłem bo jest lekko *dziwna*, ZmysłowaKrolowa - rzeczywiscie niepotrzebnie.
CuteCalypso by sie dobrze wpasowała do show , równo by sie z annpearl cisnęły :D.

Zaraz edytuje tego kto tam nie pasuje i tyle,nie ma co sie spinac hehe.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2015, 22:47 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
konewka to jest jedna z pierwszych na ShowUp.tv :D ja pamietam jak jeszcze z edkiem sie ruchała na ogólnym i to z twarzą :D
cutecalypso to potrafi cisnąć dupą materac a nie annpearl, nigdy annpearl nie była w stanie pocisnąć, ona prawie tam płakała albo uciekałą z transmisji całkiem jak ją annpearl jebała, odszczekiwali sie annpearl to inni a nie cutecalypso
deli powinna wystapic jako wielki brat i zarządzać tym całym burdelem hehe, ona jedyna jest na tyle inteligentna żeby to ogarniać :D niektórzy nadal mysla że ona jest głupia a to tylko jedna wielka gra najlepszej aktorki na ShowUp.tv :D i najwiekszej gwiazdy :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 00:29 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 208
tengapala -tak samo obieram Deli, ale ona tez sie w chuj zmienila, chciala sie zmienic, wyjachala, skonczyla z piciem i cpaniem, zarzekala sie, ze na ShowUp.tv nie wroci...ale trzeba zarabiac...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 07:01 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
A co oni niby mieliby robić w tym programie? Dyskusja na jakimkolwiek poziomie raczej wykluczona, ilość "wypipanych" wypowiedzi tak duża, że byłby jeden pisk w tv. A siedzenie i brendzlowanie się odpada w naszym kraju :P

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 10:10 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 maja 2014, 16:21
Posty: 93
Mi tu brakuje jeszcze jednej gwiazdki - imagine_cherry :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 10:16 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 230
imagine tez bym tam widzial, a dla pary z zebraczka przydalaby sie tez virtualna panna :D
a beberum zdecydowanie wystawilbym w podstawowym skladzie :D

co do samej idei to sie nie zdziwcie jak jeszcze jakas tv kiedys to podlapie :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 10:40 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
kozakinho pisze:

co do samej idei to sie nie zdziwcie jak jeszcze jakas tv kiedys to podlapie :D




TVN zamiast ukrytej prawdy a przed szpitalem :D

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 14:37 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 230
na razie to sa bajki, bo s.u w godzinach szczytu ma ok 30000 widzow, ale jakby kiedys ogladalnosc wzrosla do 100 000 to na pewno cos by stworzyli. moze niekoniecznie reality show ale jakis film lub serial o lasce zaangazowanej w sex kamerki, jak najbardziej (kto wie moze annpierd jeszcze zostanie gwiazda kina) :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 15:13 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
kozakinho pisze:
na razie to sa bajki, bo s.u w godzinach szczytu ma ok 30000 widzow, ale jakby kiedys ogladalnosc wzrosla do 100 000 to na pewno cos by stworzyli. moze niekoniecznie reality show ale jakis film lub serial o lasce zaangazowanej w sex kamerki, jak najbardziej (kto wie moze annpierd jeszcze zostanie gwiazda kina) :D



Zostanie gwiazdą :D chyba w programie wódko pozwól żyć :P

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 16:09 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 230
Razda pisze:
Napisałem to na innym forum , tak wiec postanowiłem ze wkleje to tutaj.

chciales na nowym forum zaistniec, a tam :D
Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 18:40 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sie 2014, 15:41
Posty: 124
Cytuj:
Zapewne pamiętacie Big Brothera który był emitowany kilka lat temu na tv4 ?


pierwsze edycje byly emitowane w TVN, dopiero jak popularnosc mocno zmalała to przeniesli to do bardziej niszowego tv4.

Cytuj:
Przy okazji wypromowaliby się w tv co dałoby jakies szanse na zaproszenia do innych show czy tez programów porannych typu *pytanie na sniadanie* lub *dzien dobry tvn*. Wyobrazacie sobie jakby to wygladało gdyby tak zebrac najwieksze gwiazdy z ShowUp.tv i 24h transmisja w necie , urywki w tv :D? Przeciez to byłaby taka beka ze ja pier...le :D Szkoda ze ludzie w tv nie mają łba by zorganizowac takie cos :( Wciskają nam jakies gowniane show typu *Taniec z gwiazdami *, *Twoja twarz brzmi znajomo* , *Mam Talent* , no i za wiele jest tego gotowania...

chyba jestes oderwany od rzeczywistosci.
chyba nie wyobrażasz sobie, że kanaly "dla wszystkich" puszczalyby program w ktorych wystepowaly by osoby trudniące sie pokazaywaniem cipy w necie/kurwieniem sie? taka stacja od razu by poszła w niszę, bo reklamodawcy by sie od nich odwrócili.
tego typu reality show to jedynie na kanały erotyczne sie nadają.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 19:49 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
drakonik pisze:
Cytuj:
[...]pierwsze edycje byly emitowane w TVN[...].


Pamiętam pierwszą edycję, przyznam że oglądałem z zaciekawieniem ale to były inne czasy, coś nowego i byłem młody.
Wtedy nawet lubiłem Miecugowa, który dziś stał się zgorzkniałym, reżimowym popaprańcem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO