ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 07:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
Post: 11 wrz 2015, 07:57 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Jak wiadomo każdy facet i większość kobiet goni za urodą ale czy ta pogoń jest usprawiedliwiona? Czy ładna buzia i ciało 10/10 gwarantuje lepsze doznania w łożku od osoby przeciętnej? Czy odrobiną talentu w łóżku można nadrobić braki w urodzie, czy osoba ładna ale "kłoda" w łóżku będzie zawsze gorsza od przeciętniary która jednak daje z siebie wszystko na 110%? Panowie - czy macie silniejsze erekcje gdy kochacie się z ładną kobietą? Drogie Panie - czy łatwiej jest osiągnąc orgazm gdy widzi się nad Wami piękne, zadbane ciało i proporcjonalną buzię? Zapraszam do dyskusji, opiszcie swoje doświadczenia!

Ja tam jestem przeciętny z wyglądu i dlatego zawsze udawało mi się podrywać co najwyżej przeciętne laski spośród których wspominam najlepiej jedną, która miała całkiem ładne piersi ale reszta ciała na minusie (wałeczki, cellulit, krótkie nogi, blada, twarz przeciętna) ale za to miała te "kurwiki" w oczach, że jak popatrzyła na człowieka to od razu stawał na baczność, potrafiła też fajnie kusić (stripek, paluszek w ustach) i dzięki temu generowała taką miłą, erotyczną atmosferę w łożku. Miałem też raz taką koleżankę (której niestety nie dało się wydupczyć - za wysokie progi) że stawał mi na sam widok jej twarzy i ona też miała coś takiego w oczach, że jak spojrzała na ciebie i poprosiła o coś to wsiadałeś w furę i robiłeś wszystko żeby dla niej to zdobyć.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 wrz 2015, 17:05 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 17 cze 2015, 18:00
Posty: 75
Są przystojni mężczyźni, a zarazem nijacy, którzy nie przyciągają, a są też brzydcy, którzy mają to coś w sobie :D W mojej opinii podczas seksu nie liczy się wygląd, ale to żeby koleś nie śmierdział potem, ani nie był przysłowiowym Adamem - ,,cześć, jestem Adam, porucham i spadam". Jeśli koleś w łóżku nie patrzy tylko na siebie, spoko pachnie i jest zadbany. :D Na pewno bym wolała kolesia z wyglądu 5/10, który fajnie pachnie, jest kulturalny, niż chama 10/10, który śmierdzi potem po siłce ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 wrz 2015, 17:25 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2015, 08:11
Posty: 103
Sa piekne kobiety ktore uwazaja, ze juz sam fakt ze rozlozyly dla Ciebie uda wystarczy-leza jak kloda, czekajac az je zadowolisz (prawie nigdy sie nie udaje). Szara myszka natomiast bedzie probowala nadrobic niedostatki urody zaangazowaniem i inwencja w seksie. To samo tyczy sie mezczyzn. Z drugiej strony kompleksy moga mocno ograniczac. Mysle, ze zdecydowanie wieksze znaczenie w sprawach lozkowych ma akceptacja - zarowno siebie, jak i partnera.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 wrz 2015, 17:35 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:03
Posty: 91
Z całym szacunkiem dla Ruger44, na uj wkładanie kija do mrowiska ? Przecież ten temat to gwarantowane kilkadziesiąt doktoratów. Odjebałeś pytanie na które nie ma odpowiedzi.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 wrz 2015, 17:50 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 17 cze 2015, 18:00
Posty: 75
Takti pisze:
Sa piekne kobiety ktore uwazaja, ze juz sam fakt ze rozlozyly dla Ciebie uda wystarczy-leza jak kloda, czekajac az je zadowolisz (prawie nigdy sie nie udaje). Szara myszka natomiast bedzie probowala nadrobic niedostatki urody zaangazowaniem i inwencja w seksie. To samo tyczy sie mezczyzn. Z drugiej strony kompleksy moga mocno ograniczac. Mysle, ze zdecydowanie wieksze znaczenie w sprawach lozkowych ma akceptacja - zarowno siebie, jak i partnera.

Dobrze napisane ! :>


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 wrz 2015, 19:37 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Takti pisze:
Sa piekne kobiety ktore uwazaja, ze juz sam fakt ze rozlozyly dla Ciebie uda wystarczy-leza jak kloda, czekajac az je zadowolisz (prawie nigdy sie nie udaje).[...]


Może były po prosty stremowane, że jesteś ładniejsza od nich i nie umiały się przed Tobą otworzyć w łóżku?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 wrz 2015, 21:30 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2015, 23:52
Posty: 158
"Przemija uroda w nas, w zdumieniu i w oczach gwiazd, przemija uroda, jak nagła pogoda, jak zima w La Paz.

Przemija uroda, jak sława, a cnota pozostać nie rada. I nie wiem, co po nas na dnie, na pewno nie diament, o nie.

Przemija uroda i zdrowie, ławeczka w Łazienkach nam w głowie. Zapytasz, co po mnie na dnie, na pewno nie feniks, o nie."

https://www.youtube.com/watch?v=oNosNAtUr0g


"Instalacja Nele Azevedo robi niesamowite wrażenie - metafora przemijania, ulotności ludzkiego życia, ale też ilustrująca problem globalnego ocieplenia. Wspaniała inspiracja do utworu.... Jesteśmy lodowymi ludzikami............"


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 wrz 2015, 21:54 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2015, 20:52
Posty: 318
ach ten komfort myślenia stereotypami

_________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 wrz 2015, 22:18 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 208
ApageSatanas pisze:
Z całym szacunkiem dla Ruger44, na uj wkładanie kija do mrowiska ? Przecież ten temat to gwarantowane kilkadziesiąt doktoratów. Odjebałeś pytanie na które nie ma odpowiedzi.

hehe dokladnie, temat rzeka


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 wrz 2015, 05:02 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 20:10
Posty: 70
"Nie ma nic bardziej ulotnego niż uroda kobiety (...). Jeśli kobieta bazuje tylko na swym wyglądzie, to niedługo obudzi się z ręką w nocniku. Młodość przeminie, dzieci zabiorą jej figurę, a zmartwienia przyniosą zmarszczki. I co wtedy jej zostanie, jeśli będzie miała pusto w głowie?"

"W żadnej się nie zakochałem, ponieważ te ładniejsze wśród nich były tak bardzo do siebie podobne, że uroda ich przemawiała do mnie zawsze tylko jako rasa, a nigdy jako osobisty wdzięk."


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 wrz 2015, 20:36 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Karpiczek pisze:
[...]Jeśli kobieta bazuje tylko na swym wyglądzie, to niedługo obudzi się z ręką w nocniku. Młodość przeminie, dzieci zabiorą jej figurę, a zmartwienia przyniosą zmarszczki.[...]


Cóż za stereotypowe poglądy.
Kobieta ładna będzie miała zawsze łatwiej w życiu, czy młodsza, czy starsza, bez znaczenia, ładne zawsze mają wygodniejsze życie.
To samo tyczy się mężczyzn. Przystojniak zasadzi korniszona całej rzeszy ładnych panienek, a brzydal musi kombinować, przystrajać się w kocie avki na forach internetowych i liczyć na zmiłowanie ^-^

Dobry temat, podbiłem , bo szkoda żeby przepadł w czeluściach.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 wrz 2015, 02:33 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 20:10
Posty: 70
LoverOfCats pisze:
Kobieta ładna będzie miała zawsze łatwiej w życiu, czy młodsza, czy starsza, bez znaczenia, ładne zawsze mają wygodniejsze życie.
To samo tyczy się mężczyzn. Przystojniak zasadzi korniszona całej rzeszy ładnych panienek, a brzydal musi kombinować, przystrajać się w kocie avki na forach internetowych i liczyć na zmiłowanie ^-^


To jest dopiero stereotyp! Ja - wyjątkowy przystojniak, a całe życie pod górę! O0


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 wrz 2015, 14:16 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2015, 23:52
Posty: 158
Facet powinien być tylko odrobinkę ładniejszy od diabła, za to umiejętność posługiwania się rozumem, musi mieć opanowaną do perfekcji. Do tego jeszcze powinien zapewnić kobiecie poczucie bezpieczeństwa. No i nie może być grubiańsko - chamski. Nie powinien też być małostkowy, aaaaa... i musi mnie koniecznie baaaadzoooo kochać. Jeśli tych kilka drobnych warunków byłoby spełnianych, doznania w łóżku powinny być całkiem OK. ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2015, 15:03 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2015, 14:50
Posty: 4
Wszystko zależy od podejścia. Ja uważam się za przeciętnego, choć z wiekiem moja pewność siebie zdecydowania wzrosła i odzwierciedla się to w zainteresowaniu płci przeciwnej. Ja sam zainteresowany jestem wieloma aspektami kobiety i naprawdę trudno jednoznacznie określić "to" połączenie, które mnie najbardziej pociąga. Oczywiście wszystko ulega zmianie również w czasie, co komplikuje całą zabawę i jednocześnie czyni ją ciekawszą ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2015, 17:46 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:03
Posty: 91
pussycat pisze:
Facet powinien być tylko odrobinkę ładniejszy od diabła,....... ;)

Podaj mi piwo Kobieto i nie ociągaj się tak.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2015, 18:02 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2015, 23:52
Posty: 158
ApageSatanas pisze:
pussycat pisze:
Facet powinien być tylko odrobinkę ładniejszy od diabła,....... ;)

Podaj mi piwo Kobieto i nie ociągaj się tak.


Reszty postu nie chciało się już doczytać? Pisałam o potencjalnym kochanku, a nie o szefie, uprawiającym mobbing wobec swojej podwładnej.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2015, 18:09 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2015, 23:52
Posty: 158
Kochanek.Księgowych pisze:
Ja uważam się za przeciętnego, choć z wiekiem moja pewność siebie zdecydowania wzrosła i odzwierciedla się to w zainteresowaniu płci przeciwnej.


No... to już najwyższy czas przerzucić się na jakąś główną księgowa, albo kierowniczkę działu księgowości. Niby nic, mały kroczek w przód, a jak raduje się ego. ;)
3mam kciuki, powodzenia! :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2015, 22:15 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
dla faceta wygląd ma znaczenie tylko w tym jak szybko sie spuści :P co z tego ze laska jest ładna i mozna ja ruchac jak jest zjebana, mozna poruchac i rozładowac karabin zeby nie cisneło w nabrzmiałe jajca, ale przyjemnosc z tego taka jak połknąć lizaka
za to jak laska ma poukładane w główce z czym jest duzy problem na ShowUp.tv, to mozna ja ruchac nawet jak jest brzydka, no powiedzmy do pewnego stopnia hehe bo szkaradnych wielorybów to nikt nie chce ruchać :D
ale z własnego doświadczenia mówie że wole przecietną laske z którą da sie pogadać i świetnie zabawic w łózku, niż jakąś laseczke ze zrytą banią, zresztą z własnego doświadczenia moge powiedzieć że im laska brzydsza tym bardziej sie stara w łózku, i nie chodzi tutaj o krecenie dupą na rurze tylko zupełnie co innego ;P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2015, 22:49 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:03
Posty: 91
pussycat pisze:

Reszty postu nie chciało się już doczytać? Pisałam o potencjalnym kochanku, a nie o szefie, uprawiającym mobbing wobec swojej podwładnej.

"Leniwa Feministka" ;D :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2015, 23:30 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2015, 23:52
Posty: 158
Obrazek

No, no, no... tylko nie leniwa!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ] 

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: panpalini i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO