ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Taka_Ja_
Post: 29 sie 2015, 14:55 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 sty 2015, 17:18
Posty: 4
Matko święta, nie wiem jak opisać to ohydztwo.
Po 1: jest głupia krętaczką, która siedzi całe dnie na ShowUp.tv (tak chyba zarabia) pochylona nad wyrem i świeci dupą w lustrze. Czeka na żetony i co 5 minut pisze: Kto się zabawi? Takie to denerwujące.

Po 2: Gdy ustawia cel (np. dzisiaj) na 2000 żetonów, że pokaże coś tam to oczywiście gdy jest już 1700 musi nagle spadać. Za 15 minut pojawia się znowu, ten sam cel tylko trzeba od początku żetony sypać :D

Po 3: na privie rusza sie jak stare zwiędle babsko, ciało też ma takie. Poza tym, nikt u niej z priva nie wychodzi zadowolony. Chodź można mieć net najlepszy to i tak zwali na to że masz net słaby i wyjdzie w połowie priva, albo cały przesiedzi w bezruchu mówiąc że są zakłócenia (oczywiście żety nie zwrócone, minut też nie można odebrać poraz kolejny)

Jednym słowem: UNIKAJCIE JEJ.

Ps. Ona kiedyś nadawała z konta: patrysia_20


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taka_Ja_
Post: 29 sie 2015, 15:35 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Masz już temat o niej na forum.
Zyski jej spadają. Jest teraz na etapie oszukiwania.
Potem będzie miała równię pochyłą.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taka_Ja_
Post: 29 sie 2015, 16:14 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 paź 2014, 22:29
Posty: 11
No kiedys to nic nie pokazywala na ogolnym, nie bylo celow. Nagle wstala dupsko zaczela pokazywac, ludzie bardziej nakreceni, ale z tymi celami to tak podejrzewalem, ze bedzie. Kasowanie celu wg mnie powinno byc karane i od razu moderator powinien interweniowac i zwrocic żetony. Inni uzytkownicy normalnie obnizaja cel tyle ile zostalo i wszyscy zadowoleni :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taka_Ja_
Post: 30 sie 2015, 16:09 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sie 2015, 21:36
Posty: 12
Patrysia20 bo z tego co pamiętam to właśnie taki był jej poprzedni nick na ShowUp.tv. Jak sama o sobie mówi od 3 lat jest studentką psychologii ;D ;D szkoda tylko że tak właściwie to jej studia odbywają się na trzech różnych portalach na których namiętnie, przez wiele godzin nadaje równolegle. Więc żeby dotrzeć na uczelnie musiała by się chyba sklonować ;D
Pytana o swoje hobby, odpisuje, że pasjonuję ją jazda konna :)) chyba na wibro :P
Jej losiki nie należą do przypadkowych, ani spontanicznych, wszystko jest skrupulatnie przeliczone, tak żeby nikt broń Boże nie wylosował za dużo minut priv. Na jej priv nie wchodzę więc się nie wypowiem, ale to co się wyprawia na ogólnym każdy może zobaczyć. Mianowicie od wczesnych godzin porannych zaprasza na swój pierwszy orgazm, czyni to w sposób nudny i namolny. A na nowym nicku notorycznie zadaje pytanie:" Kto się ze mną zabawi?" ot cała rozmowa i komunikacja między transmitującym a oglądającym w wykonie tej Pani. Jej wygląd również pozostawia wiele do życzenia, szczególnie warto zwrócić uwagę na jej włosy. Jakie są każdy widzi, mnie zastanawia czy nie stać jej na to żeby regularnie kupować nową dopinkę ( tak to nie są jej włosy!! :D ). Po wielu godzinach prowadzenia transmisji włosy są polepione niczym dredy. Oglądając jej trans. nasuwa się myśl, iż jej obroty znacząco spadły co zaowocowało ruszeniem dupy z łóżka oraz zakupem nowej choć i tak chujowej kamerki ::)
W każdym razie dla każdego kto jest chętny na zabawę z tą Panią: jest ona dostępna w godzinach około: 8-22 na trzech portalach równocześnie, zawsze gotowa na 1 orgazm lub losik ^-^ ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taka_Ja_
Post: 31 sie 2015, 16:21 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 gru 2013, 18:44
Posty: 32
Właśnie nadawała na ShowUp.tv i LS heheh. Ma kobitka podzielność uwagi :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taka_Ja_
Post: 31 sie 2015, 16:33 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
W równoległym o niej temacie już o tym pisałem. Maksymalizuje dziewczyna zyski.
Ale LS już dawno temu upadł. Tam to nie zarobi.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taka_Ja_
Post: 31 sie 2015, 16:51 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 gru 2013, 18:44
Posty: 32
Co nie zmienia faktu że jak będzie nadawac na dwóch portalach to moze dostać zeza :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taka_Ja_
Post: 31 sie 2015, 19:09 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 18 sie 2015, 20:07
Posty: 71
Pierdolnięta, ale co powiedzieć o tych, którzy jej sypią żety?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taka_Ja_
Post: 01 wrz 2015, 17:55 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 31 sie 2015, 16:54
Posty: 12
Ona chyba ma cały system w domu zainstalowany, skoro na tyle frontów jedzie, weź to chłopie ogarnij? Ma łeb laska ma. Na wild.....też nadaje regularnie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taka_Ja_
Post: 11 wrz 2015, 13:28 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 wrz 2015, 13:08
Posty: 10
Taka_Ja wel Patrysia22 we wtorek zbierała na czesne panowie widać lubią wykształcone panie bo od 7,30h do 10 h pani miała już ponad 2000zet.Problem w że Taka_Ja studiuje na 3 portalach erotycznych równolegle t.z na ls zb i wild :) w godz 7,30 do ok 22,00 a jej macierzystą uczelnią jest ShowUp.tv .Pobyt na tych uczelniach nie wymaga uiszczenia czesnego tylko polega na zarabianiu żetonów lub kredytów.A zajęcia praktyczny polegają na jedzie na wibro i.t.p


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taka_Ja_
Post: 11 wrz 2015, 14:23 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
TomaszB pisze:
Problem w że Taka_Ja studiuje na 3 portalach erotycznych równolegle

Dobry tekst. Aż się uśmiałem. ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taka_Ja_
Post: 11 wrz 2015, 14:26 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 kwie 2015, 08:14
Posty: 39
O kurwa TomaszB tak się uśmiałem, że teraz mam zalane mieszkanie. Przynajmniej będzie miała doktorat z używania wibratora :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taka_Ja_
Post: 11 wrz 2015, 14:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 wrz 2015, 13:08
Posty: 10
kriskf85 pisze:
O kurwa TomaszB tak się uśmiałem, że teraz mam zalane mieszkanie. Przynajmniej będzie miała doktorat z używania wibratora :D

W poprzednim wcieleniu jako Patrysia22 codziennie od rana do wieczora namolnie zapraszała na swój 1 ORGAZM rozumiem że te studia na tym kier juz skończyła z wyróżnieniem i ma doktorat z 1 ŻETONOWEGO LUB KREDYTOWEGO ORGAZMU:P i stąd ten nowy nic Taką_Ja i zmiana kierunku studiów tu pisze tez namolnie kto się ze mną zabawi??? bo mam ochotę. :-* Studentką jest pilną i wytrwałą studiuje 7 dni w tygodniu od rana 7,30 do ok 22h.Zegarek można ustawiać taka jest zdyscyplinowana i punktualna. :D
PS.Miło ze Cię rozbawiłem..POZDRAWIAM


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO