ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Wiadomość
Post: 09 wrz 2015, 18:26 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
płotka pisze:
a mnie zastanawia jedno, jak nie byc posmiewskiem w necie?


wystarczy być tobą ;D i mówie to serio, bo mało która potrafi pogawędzić normalnie na forum zamiast pierdolić jaka to ona jest gwiazda i bogaczka bo pokazuje dupe za kase hehehe
no ja może jestem zacofany ale takiej pojebanej prostytutki to jeszcze nie widziałem :P moze to znak że kogoś nawet w burdelu nie chcieli i na ShowUp.tv szczęścia szuka hehe


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 wrz 2015, 18:35 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
ojoj, hehe dzieki tengapało- i już mniej wiecej-po łebkach-:P wszystko jasne;)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 wrz 2015, 18:44 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 17 cze 2015, 18:00
Posty: 75
Art pisze:
A zarabiaj sobie ile chcesz. :)


Oj Art widzę, że ciężko z tobą normalnie pogadać. Na wszystko wrednie mi odpowiadasz :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 wrz 2015, 18:51 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Dobre życzenia odbierasz jako "wredne"? Dziwne.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 wrz 2015, 19:05 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 17 cze 2015, 18:00
Posty: 75
Art pisze:
Dobre życzenia odbierasz jako "wredne"? Dziwne.

Nie odnoszę się tylko do tego, tylko do naszej poprzedniej wymiany postów. A to ,,życzenie" odebrałam jako ,,po cholerę się chwalisz ile zarabiasz, co mnie to obchodzi" :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 wrz 2015, 19:28 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Udowodniłeś gościu, iż jesteś facetem. Po co Ci dalej drążyć?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 wrz 2015, 19:38 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 17 cze 2015, 18:00
Posty: 75
Art pisze:
Udowodniłeś gościu, iż jesteś facetem. Po co Ci dalej drążyć?


A ty udowodniłeś, że jesteś po prostu mało myslący :) Wpisz sobie w google mój nick i zobacz na showup-archiver screeny z moich transmisji albo po prostu wejdz na moj profil na ShowUp.tv :) I skończ mnie człowieku obrażać, bo równie dobrze mogę ci napisać, że jesteś starą, durną, feministką, a tak nie zrobiłam :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 wrz 2015, 19:53 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
wiesz leila23, art to strasznie sie zbulwersował jak napisałem że deli ma bielizne po babci :D gość na bardzo specyficzny gust do lasek i może dlatego mysli że jestes facetem :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 wrz 2015, 19:55 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 17 cze 2015, 18:00
Posty: 75
tengapala pisze:
wiesz leila23, art to strasznie sie zbulwersował jak napisałem że deli ma bielizne po babci :D gość na bardzo specyficzny gust do lasek i może dlatego mysli że jestes facetem :D


Aaa no to pewnie masz rację :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 wrz 2015, 21:18 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 208
tengapala pisze:
wiesz leila23, art to strasznie sie zbulwersował jak napisałem że deli ma bielizne po babci :D gość na bardzo specyficzny gust do lasek i może dlatego mysli że jestes facetem :D

oj dzieci...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 wrz 2015, 21:52 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 17 cze 2015, 18:00
Posty: 75
MadeInChina pisze:
tengapala pisze:
wiesz leila23, art to strasznie sie zbulwersował jak napisałem że deli ma bielizne po babci :D gość na bardzo specyficzny gust do lasek i może dlatego mysli że jestes facetem :D

oj dzieci...


Dziecinny jest koleś, który mi wmawia, że jestem facetem, pomimo tego, że posługuję się tutaj nickiem takim samym jak na ShowUp.tv. ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 wrz 2015, 08:42 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 230
ty to leila uwazaj, bo ten kolega ponoc bardzo duzo wie...
wiec moze lepiej zastanow sie nad swoja kobiecoscia, czy tu czasem o jakis gender nie chodzi :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2015, 01:17 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 17 cze 2015, 18:00
Posty: 75
kozakinho pisze:
ty to leila uwazaj, bo ten kolega ponoc bardzo duzo wie...
wiec moze lepiej zastanow sie nad swoja kobiecoscia, czy tu czasem o jakis gender nie chodzi :D


Echhh :D rozszyfrowaliście mnie hahah :D

A tak teraz poważnie co do tematu postu, osobiście nie oglądam dziewczyn dla masturbacji czy nie wiadomo po co, ale czasami zajrzę, żeby zobaczyć jak inne transmisje wyglądają i znalazłam w końcu najbardziej nielubianą transmitującą - Whatdoesthefoxsay, niestety z przykrością się tutaj wyrażam, gdyż laski w ogóle nie zdążyłam poznać, bo dosłownie 30 sekund po tym jak weszłam dostałam bana... Dlaczego to ja nie wiem, może dlatego, bo nie dałam od razu żetona? Z tego co mi wiadomo to nie tylko mi tak zrobiła :) Powodzenia jej w takim razie, na pewno masę żetonów zdobędzie za takie taktyki, bo ja w życiu nikomu nie rzuciłam żetona w 2 minuty od wejścia na transmisje jeśli osoby nie poznałam, a widocznie Whatdoesthefoxsay myśli, że żetony to jej będą ludzie rzucać z dupy od razu na wejściu :>


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2015, 20:57 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Wchodzisz do kobiet na kobiecym nicku to nic dziwnego, że wyłapujesz banana zaraz na wejściu! Laski bardzo walczą o to, żeby inne kobiety sie nie udzielały na ich transmisjach, zwłaszcza te nierozbieralne bo facet widzi inną laskę że też mądrze pisze to zaraz doda do ulubionych i potem pójdzie do niej, nie musisz się reklamować, nie musisz naganiać na swój profil, wystarczy że coś piszesz a ludzie automatycznie zaglądają na Twój profil. A już najgorsze co może się trafić nierozbieralnej to inteligentna ROZBIERALNA laska na jej trans, wtedy odpływ facetów jest masakryczny bo rozbieralna inteligentna laska zaspokaja obie potrzeby facetów - rozmowy na pozimie i odrobiny pikanterii i wtedy też szansa na to, że ktoś rzuci drogocenne żetony "z dobrego serduszka" komuś, kogo cycków i tak nie zobaczy, kiedy może pójść na inny profil, tam też rzucić i dostać co nieco erotyzmu jest minimalna. Znam naprawdę niewiele lasek które pozwalają się udzielać innym kobietom na ich trans, większość albo kickuje albo banuje kobiece nicki

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 18:46 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 17 cze 2015, 18:00
Posty: 75
Ruger44 pisze:
Wchodzisz do kobiet na kobiecym nicku to nic dziwnego, że wyłapujesz banana zaraz na wejściu! Laski bardzo walczą o to, żeby inne kobiety sie nie udzielały na ich transmisjach, zwłaszcza te nierozbieralne bo facet widzi inną laskę że też mądrze pisze to zaraz doda do ulubionych i potem pójdzie do niej, nie musisz się reklamować, nie musisz naganiać na swój profil, wystarczy że coś piszesz a ludzie automatycznie zaglądają na Twój profil. A już najgorsze co może się trafić nierozbieralnej to inteligentna ROZBIERALNA laska na jej trans, wtedy odpływ facetów jest masakryczny bo rozbieralna inteligentna laska zaspokaja obie potrzeby facetów - rozmowy na pozimie i odrobiny pikanterii i wtedy też szansa na to, że ktoś rzuci drogocenne żetony "z dobrego serduszka" komuś, kogo cycków i tak nie zobaczy, kiedy może pójść na inny profil, tam też rzucić i dostać co nieco erotyzmu jest minimalna. Znam naprawdę niewiele lasek które pozwalają się udzielać innym kobietom na ich trans, większość albo kickuje albo banuje kobiece nicki


Ale przy rozmowach na privkach przynajmniej dwóch MĘŻCZYZN o męskich nickach napisało mi, że im też tak zrobiła. :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2015, 21:09 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Umysł nierozbieralnych działa w sposób jakiego totalnie nie ograniam dlatego trudno mi jest wytłumaczyć jej sposób działania :)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO