ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 21 wrz 2015, 09:37 Dzisiaj jest 21 wrz 2015, 13:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
Post: 15 cze 2014, 12:02 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
Bardzo czesto na transmisjach w czacie udzielaja sie "dziewczyny", ktore nie maja ani kamerki, ani czesto zdjecia (a jak maja fotke to z neta).
Zwykle pisza durne komentarze na kazdej mozliwej transmisji typu "mmmm ja tez chce byc tak rznieta", "mam taki sam wibrator :D" [na transmisji jak ktoras sie posuwa wibrem] , "jest ktos realny z Wroclawia??".
Wiadomo ze sa w wiekszosci kolesie i jedynie chca byscie pisali do nich wiadomosc, bo za kazda dostaja 5 zetonow... a jak walnie tekst ze szuka na real, to niech napisze na raz osmiu tu juz ma 60 zet, a z czescia z nich bedzie pisala, specjalnie wydluzajac rozmowe by wyludzic jak najwiecej kasu.
Podejrzewam ze sa to gimbusy, ktorzy nie maja nawet konta w banku, tylko kase zbieraja by przelac na swoj "oficjalny" meski nick i zniego ogladac platne privy.
Proponuje tutaj podawac frajerow z babskimi nickami ktorzy wyludzaja privy.
Ja jako pierwszy moge podac mokra_monika (nawet ma w "płeć" mezczyzna, a w opisie ze jest napalona laska).


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2014, 12:25 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
polecam

http://make-cash.pl/showuptv-zarabianie-na-fake-profilach-t577/

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2014, 12:34 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
Dodam tylko ze jest to ZGODNE z regulaminem portalu.
Pisalem wiadomosci z administratorem, wlasnie skarzac sie na tych co wyludzaja, nawet wysylalem screeny, podawalem niki.
Oni nie maja dowodu ze to sa facecie, a pisac privy mozna, bo po to one sa.
A admina nie obchodzi co w nich piszesz, poki nie wymieniasz sie danymi (tel, skype, gg, mail, adres domowy, www).
Czyli tak na prawde kazdy moze zalozyc babski nick i wyludzac kase od frajerow.
Ale z drugiej strony tez mozemy tutaj podawac nicki tych kolesi, zeby przestrzec innych.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2014, 12:38 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Zrozum, adminów mało obchodzi co się dzieje tam na portalu, dopóki pieniądze się zgadzają. Sam obracam tysiącami nielegalnych żetonów i jak tylko dostaję bana jest o ściągany po 2-3 godzinach. Sam byłem zdziwiony. Mało ich obchodzi co tam się dzieje.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2014, 18:35 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2014, 10:32
Posty: 19
marecki3456 pisze:
Zrozum, adminów mało obchodzi co się dzieje tam na portalu, dopóki pieniądze się zgadzają. Sam obracam tysiącami nielegalnych żetonów i jak tylko dostaję bana jest o ściągany po 2-3 godzinach. Sam byłem zdziwiony. Mało ich obchodzi co tam się dzieje.

Proszę Cię ;D
admini doskonale wiedzą że to jest fake ale po co mają coś z tym robić O0
zarobek mają sobie odbierać???


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2014, 21:53 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 cze 2014, 01:54
Posty: 18
A niech sobie zarabiają,za głupotę się płaci.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 07:45 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
kspree pisze:
A niech sobie zarabiają,za głupotę się płaci.


Mądre słowa :D
Albo się laska pokazuje w kam albo nie zarabia - prosta zasada ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2014, 01:24 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 mar 2014, 04:36
Posty: 2
Hej Hej czysta prawda zgodzę się w 100 % z tym i już podaję jeden kolejny nick _PaniWiosna_ ,pisze na trans,że szuka mężczyzny na real
i od razu pisze żeby pisać niby do niej na profil hahaha chyba tylko frajer dałby się na to nabrać...no,ale znajdą się. Jakby jakaś laska chciała
na real to by odpaliła swoją kamerkę.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2014, 14:44 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
SweetMadzia19 - unikac typa. byl zglaszany do admina, mial zablokowane konto i admin zazadal jakiegos dowodu ze jest laska.
jest fota z data?
teraz pelno w sieci stronek gdzie modelka trzyma pusta kartke i jest mozliwos wpisania dowolnego tekstu i wyskakuje on na kartce z modelka (w tym przypadko "Dowód ShowUp.tv").
"chcesz, abym zwróciła na Ciebie uwagę to podaruj trochę żetonów ;p" <- to tez wiele mowi...

kaja_osiemnastka - nastepny typ.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2014, 19:09 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
Monika-Wawa-89 kolejny typ.
milusia94 - nawet na profilu widac ze sobie z meskiego konta przelewal zetony.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2014, 19:20 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
dzisiaj na jednej transmisji wlasnie SweetMadzia19 szukał kogos na real i znalazl sie imbecyl, pisali wpierw na ogolnym czacie, ja go zapewnialem ze SweetMadzia19 to koles i ze do zadnego spotkania nie dojdzie :D ze wydoi z niego jak najwiecej zetonow z rozmowy a on nic :D
nawet proponowalem mu zaklad o 10 000 zet , a on i tak z SweetMadzia19 pisal i najprawdopdobniej przeszedl z nim na wiadomosci prywatne :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2014, 20:01 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
po co Ty ich tu wypisujesz? nikt z normalnych i myślących użytkowników nie da się nabrać na te ich wyłudzanie żetonów nawet mimo braku listy, którą tworzysz. jak ktoś jest idiotą, który fapie pisząc do nich na PW myśląc, że dojdzie do jakiegoś spotkania no to sory, przed spotkaniem został wyruchany, a jeśli się spotka to może zostać po raz drugi...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2014, 20:18 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Czupakabra pisze:
po co Ty ich tu wypisujesz? nikt z normalnych i myślących użytkowników nie da się nabrać na te ich wyłudzanie żetonów nawet mimo braku listy, którą tworzysz. jak ktoś jest idiotą, który fapie pisząc do nich na PW myśląc, że dojdzie do jakiegoś spotkania no to sory, przed spotkaniem został wyruchany, a jeśli się spotka to może zostać po raz drugi...


Powiem wiecej, jesli ktos sie na to lapie to niech placi, glupota to w koncu bardzo dochodowa dziedzina przemyslu :) Umowic sie reala w ktorego zainwestowalem 5 zlotych? Serio? Za piatke to nawet zona wam nie da ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 08:46 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Wyciągnąłem z tego linka ten post napisany 15 czerwca (temat był nieżywy od grudnia), napisał go więc ktoś od nas, poczytajcie.

Cytuj:
Witam :)

Ja sie tym zajmuje odkad istnieje ShowUp.tv, a nawet dużo wczesniej.

Wały tego typu robię odkąd mam internet (od 12 lat).

Ale nie będę opisywał co i jak, bo w większości to są nielegalne metody.

Powiem tylko, że od tych 12 lat może sobie telefon (na kartę) doładowałem sam z 15 razy.

Gdybym miał zebrać wszystkie doładowania, SMSy premium i żetony, które "zarobiłem" to wyszłoby kilkanaście grubych tysięcy PLNów.



Zarabianie w ten sposób na ShowUp.tv jest legalne i zgodne z regulaminem (wiem bo nawet pisałem e-maile z administratorem).

Administrator stwierdził że nie mogą weryfikować czy jesteś facetem czy kobietą, a prywatne wiadomości właśnie od tego są by korespondować z innymi.

Póki nie podajecie nikomu żadnych danych (gg, tel, fb, mail, skype, linki do stron) to nie interesuje o czym piszecie.

Ja mam swoje, bardzo skuteczne metody, mój rekord to wypłata (1000zet=100zł) w jeden wieczór w około 4 godziny na samych prywatnych wiadomościach.

Mi idzie zajebiście łatwo, mam ogrormną wyobraźnię, a poza tym wiele lat doświadczenia.

W sumie to nawet nie muszę udawać laski, bo już odruchowo, podświadomie piszę z tymi napaleńcami, tak jakbym rzeczywiście był laską (któregoś razy podczas rozmowy z koleżanką nawet napisałem do niej kilka razy "poszłam" zamiast "poszedłem" itd :D).

Jednak jest to nudne i męczące i nie chce mi się już w to bawić.

Owszem, wyciągam z tego około 1500 zł na rękę miesięcznie, ale po tylu latach chciałbym zająć się czymś NA PRAWDĘ dochodowym (najlepiej po kilkanaście tyś miesięcznie).

Bo jak mam znów nakręcać jakiegoś napalonego desperata na żetony, to już nawet mi się śmiać nie chce że ludzie są tak naiwni.

Dawniej turlałem się ze śmiechu po podłodze jak ktoś za mnie wysyłał SMSa za 11 zł - dziś mnie ani trochę już nie rusza jak napalony frajer biegnie w święto albo w środku nocy na stacje benzynową po kartę do tel.



Jeśli ktoś zna jakieś bardziej opłacalne sposoby łatwego zarobku, lub chciałby nawiązać jakąś współpracę - to czekam na propozycję.

Jestem w "tych sprawach" pro.


Osobiście to lałem jak to czytałem, spoko CV gościu sobie wypisał. Najbardziej rozpierdala mnie duma z jaką to pisze. Zapewniam Was, że na tamtym forum nikt takiego "Wilka Z Wall Street" na poważnie nie weźmie, zresztą następny post zaczął się już "lekkim" sprostowaniem.

Jeszcze kilka słów do tego "mistrza" naciągania, bo wiem że to przeczyta.

Jesteś debilem, po dwunastu (!) latach kopania rowów miałbym większą wypłatę niż te 1.5 K zł. Jak byłeś za tępy, żeby na własną rękę odnaleźć forum o zarabianiu, to z czym ty chcesz wejść do tej wspólpracy? Jedyną "współpracę" jaką ci tam zaproponują to podpisanie na siebie kredytu. Kilkanaście tysięcy ci się marzy a jedyne co oferujesz to prosty wałek na jaki wpadło tysiące innych. Powodzenia w życiu, niedorajdo.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 11:33 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
marecki3456 pisze:
mój rekord to wypłata (1000zet=100zł) w jeden wieczór w około 4 godziny na samych prywatnych wiadomościach.


myslalem ze to ci kolesie podajacy sie za babe bez kam to debile
ale jednak frajerami sa ci ktorzy sie na to lapia i sami do nich pisza
1000 zet w 4h to czasami nawet kokainka na transmisji nie wyciaga ;D
moim zdaniem na ShowUp.tv powinna byc weryfikacja wszystkich kont, no ale widac dla adminow wazniejsza jest kasa, a pedaly z babskimi nikami musza przynosic duze zyski skoro admini ich nie tykaja.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 11:42 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
a tak w ogole przypomnialem sobie ze byl kiedys koles na ShowUp.tv i mial w profilu swoim liste tych pedalow, ciagle ja aktualizowal, na kazdej duzej transmisji bywal i ostrzegal przed tymi naciagaczami, czesto ktos mu dawal napiwki i komentarze za to ze robi cos pozytecznego i uczciwego i z tego co wiem to go zablokowano.
robisz przekrety i przynosisz zyski to cie nie rusza a jak jestes uczciwy i przestrzegasz innych to masz bana.
ten portal chyba z zalozenia zostal stworzony do walkowania kretynow na kase


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kozakinho, mastercard i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO