ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 wrz 2015, 17:41 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 17 cze 2015, 18:00
Posty: 75
Art pisze:
Nie będę Cię wyręczał. Poszukaj sobie audycji, która kiedyś w nocy była puszczona w Trójce. USA. Czasy Marylin Monroe. Właściciel "dużego" postanowił zasadzić. Skończyło się rozerwaniem, krwotokiem wewnętrznym i śmiercią kobiety.


No widzisz ja po stosunkach z byłym chłopakiem jeszcze żyję i nie jestem ani rozerwana ani nie krwawię bez powodu, jeśli bez gry wstępnej wejdziesz z 23 cm przyjacielem w laskę to wiadomo, że nie będzie to miłe. Zresztą jest takie mądre zdanie ,,Jak się popieści to się wszystko zmieści" :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2015, 18:27 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Napisał facet.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2015, 18:47 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 17 cze 2015, 18:00
Posty: 75
Art pisze:
Napisał facet.


To mądre zdanie? Hmm no może, ale w mojej opinii jest ono prawdziwe. Chociaż szczerze to zawsze jak pracowałam w sex shopie czekałam aż ktoś kupi Dildo XXXL, które było grubości i wielkości gałęzi ;) O ile się nie myle to ma takie jedna użytkowniczka na ShowUp.tv


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2015, 18:58 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 213
Leila23 pisze:
,,Jak się popieści to się wszystko zmieści" :)


Wiem, że to przenośnia, ale i tak nie chciałbym takiej "pojemnej" kobiety. Sam bym nie wiedział, co o tym sądzić...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2015, 18:59 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2015, 23:52
Posty: 151
Leila23 pisze:
Jeśli jest odpowiednio mokro to i 25 cm spokojnie wejdzie ;)


Po przeczytaniu tego, najpierw mi szczęka opadła na klawiaturę, a później pierwsza myśl, która przeszła mi przez głowę, to...
"Taaa, jasne, chyba jak się szyjkę macicy wytnie!" - Przepraszam wrażliwszych użytkowników forum za drastyczność mojej wypowiedzi. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2015, 19:07 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 17 cze 2015, 18:00
Posty: 75
pussycat pisze:
Leila23 pisze:
Jeśli jest odpowiednio mokro to i 25 cm spokojnie wejdzie ;)


Po przeczytaniu tego, najpierw mi szczęka opadła na klawiaturę, a później pierwsza myśl, która przeszła mi przez głowę, to...
"Taaa, jasne, chyba jak się szyjkę macicy wytnie!" - Przepraszam wrażliwszych użytkowników forum za drastyczność mojej wypowiedzi. ;)


Szyjka macicy w niczym nie przeszkadza, gdyż w zależności od tego czy jesteś płodna czy nie - albo jest bardzo miękka, albo twarda, poza tym jest niewielka, więc nie wiem dlaczego trzeba by było ją wycinać ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2015, 19:19 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Skończ robić z siebie kobiety, bo Ty nie masz pojęcia żadnego o kobiecym ciele.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2015, 19:26 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Ja pierdole...pamietam jak "popieszczał" mnie facet z przyrodzeniem długości 21cm, pamietam jak robił to i facet ktory miał 24cm, robilismy to w kazdy mozliwy dzien(za wyłączeniem okresu) i nigdy nie było to przyjemne-własnie z powodu tej szyjki macicy.
Dla mnie nawet cytologia nie jest fajnym doświadczeniem, nie mowiac juz o pałach długosci ekstremalnych, ale idąc tym tokiem rozumowania, to z 30cm nie powinnas miec problemu.

Na objętość- zgodzę się że jak sie popieści to się zemiści, ale na długość- never ever i jak widzę nie jestem odosobniona.
Więc- albo koleś nie miał 23 cm( oj zdarza sie że kłamczą perfidnie;)) albo jestes fenomenem:D

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2015, 19:29 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2015, 23:52
Posty: 151
pussycat pisze:
Szyjka macicy w niczym nie przeszkadza, gdyż w zależności od tego czy jesteś płodna czy nie - albo jest bardzo miękka, albo twarda, poza tym jest niewielka, więc nie wiem dlaczego trzeba by było ją wycinać ;)


Obrazek

I od kiedy to, szyjka macicy jest płodna?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2015, 19:31 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Niedouczony gówniarz, a nie - kobieta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2015, 19:31 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
pussy Leila napisała, ze "w zależności od tego czy jesteś płodna czy nie" ty a nie szyjka macicy;))

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2015, 19:34 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 17 cze 2015, 18:00
Posty: 75
Art nie mam pojęcia o kobiecym ciele? :D A ty będąc mężczyzną masz większe? Czyli kto siedzi na moich transmisjach na ShowUp.tv? Zabawna jest z tobą rozmowa :D

Płotka a właśnie u mnie jest tak, że na długość jak się popieści to zmieści się, a gorzej z grubością, bo jestem dość ciasna :P ale przynajmniej dzięki Twojemu postowi mądra osoba zauważy, że każda kobieta jest inna A NIE STWIERDZI JAK UŻYTKOWNIK ART, ŻE PRAWDOPODOBNIE JESTEM MĘŻCZYZNĄ :) A co do tych 23, to tak około mówił jak mierzył sporo czasu wcześniej, ale na pewno nie wiecej niż tyle i nie mniej niż 21 :)

Pussycat przeczytaj jeszcze raz co napisałam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2015, 19:37 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Wybacz, ale moj rozum nie ogarnia jak mozna pchac penisa do ujscia macicy, od samego myslenia o tym cipka mnie boli;)
no ale co kto lubi

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2015, 19:39 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2015, 23:52
Posty: 151
Sorry, tu mój błąd, ale nadal nie rozumiem, co do tego ma płodność lub nie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2015, 19:41 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 17 cze 2015, 18:00
Posty: 75
,,szyjka macicy a płodność" jak skopiujesz to w google to tam wszystko jest napisane :) interesowałam się tym, bo nie raz obawiałam się ciąży :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2015, 19:59 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2015, 23:52
Posty: 151
Leila23 pisze:
,,szyjka macicy a płodność" jak skopiujesz to w google to tam wszystko jest napisane :) interesowałam się tym, bo nie raz obawiałam się ciąży :P


Tobie o okres owulacji chodzi, a nie o płodność lub nie (kobiety). Widzisz, jak to czasem nieprecyzyjne wyrażanie się, może doprowadzić do nieporozumień...
Nadal jednak nie mogę pozbierać tej szczęki z klawiatury. Dla mnie cały, nawet 20 cm penis w pochwie, to czysta abstrakcja.
Być może mam jakąś anatomiczną anomalię! ;)

_______________
Lepszy w ręku paralizator niż w tyłku wibrator! ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2015, 20:26 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 213
pussycat pisze:
Dla mnie cały, nawet 20 cm penis w pochwie, to czysta abstrakcja.
Być może mam jakąś anatomiczną anomalię! ;)


Jesteś po prostu normalna. :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2015, 20:36 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2015, 23:52
Posty: 151
hahaha :D

Nawet bez tej szczęki? ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2015, 20:40 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 17 cze 2015, 18:00
Posty: 75
A czyli ja nie jestem? :) Każdy się czymś wyróżnia, nie miałam wielu partnerów seksualnych, a ten z wielkim penisem był moim pierwszym, może po prostu mam pojemną pochwę :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2015, 20:50 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Skończ już robić z siebie kobietę, bo to staje się żenujące.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO