ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Baby to chuje.
Post: 04 lip 2015, 01:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 paź 2014, 10:05
Posty: 2
Jak myślicie ile bab jest taki, że udają niewinne, a tak na prawe chcą być ruchanie przynajmniej tak samo często jak faceci myślą o ruchaniu tylko jak to baby nie powiedzą tego wprost?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2015, 04:04 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 09 mar 2014, 09:24
Posty: 56
Odpowiadam: Miliony!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2015, 06:20 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Kobiety generalnie nie lubią seksu, dla nich to przykry małżeński obowiązek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2015, 08:58 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 22 cze 2015, 12:44
Posty: 54
Może takich jak ty opisałeś jest niewiele ale jest napewno dużo lubiących seks


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2015, 09:50 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Temat do dupy, każda kobieta lubi sex. Kwestia jest tego, że taka jest nasza świadomość społeczna i również kobieca biologia, że niestety więcej ryzykuje podczas stosunku toteż i selekcja w doborze potencjalnego partnera jest ostrzejsza.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lip 2015, 17:11 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lip 2015, 16:17
Posty: 30
Maq pisze:
Temat do dupy, każda kobieta lubi sex. Kwestia jest tego, że taka jest nasza świadomość społeczna i również kobieca biologia, że niestety więcej ryzykuje podczas stosunku toteż i selekcja w doborze potencjalnego partnera jest ostrzejsza.

Jak wyrosną ci łoniaki, skończysz gimnazjum i założysz rodzinę to raz dwa zorientujesz się ze takie proste to są tylko "odkrycia amerykańskich naukowców" i zdania jakie facet wypowiada podczas podrywu na dyskotece w remizie.
LoverOfCats pisze:
Kobiety generalnie nie lubią seksu, dla nich to przykry małżeński obowiązek.

Jest w tym dużo prawdy. Ogólnie znaczna procentowo większość kobiet (oczywiście jest też bardzo dużo jebiących się jak automaty przez całe życie od 14r.ż. do 50tki) poza pewnymi okresami w życiu - szkoła średnia (pierwszy chłopak)/poznany nowy życiowy partner, z którym chce sie stworzyć związek na stałe - to są okresy kiedy się nie wychodzi z łózka, później mija okres zauroczenia i z reguły pojawia sie dziecko - kobietom odechciewa się prawdziwego seksu z głębi serca jak kiedyś na początku, a natura śmieje się znowu z kolejnego faceta, że zrobiła go wch*ja XD Tak to jest sprytnie ustawione przez naturę, jest uzasadnione ewolucyjnie i postępackie mądrości multi-kulti zachodu i zafacsynowanego TVNem motłochu wpierd**go mortadelę niewiele zmieniają w faktycznym stanie rzeczy XD Nie mówie że kobiecie w ogóle się nie chce seksu, albo że jest tak zawsze , ale to jest miażdzący odsetek. Kobietom wraca chęć poźniej po 30-40 , ale faceci już wtedy się nadają do siedzenia na ShowUp.tv tylko XD Poza tym seks dla faceta, a seks dla kobiety to z nazw są tylko podobne :) Podsumowując -faceci są z Brazzersa a kobiety z Wenus.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lip 2015, 18:36 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 mar 2015, 15:30
Posty: 65
Autor tematu ma 14 lat i zeruchałby koleżanke z klasy jak łysy z brazzers ale boi sie pociągnąc ją za warkocz?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lip 2015, 12:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2014, 13:45
Posty: 204
Nie ma lasek, który mówią, że nie lubią seksu. Są tylko takie, które nigdy go nie doświadczyły :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lip 2015, 22:44 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lip 2015, 14:46
Posty: 39
A ja uważam, że jeżeli mężczyzna wie, co kobieta lubi w seksie, co ją podnieca ( i oczywiście odwrotnie ) i nie ma monotonii to jest super.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lip 2015, 22:47 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Kobietę najlepiej zaspokoi druga kobieta. Sprawdzone & potwierdzone.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 lip 2015, 19:05 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 lip 2015, 16:22
Posty: 16
haha chyba prawiczkiem jest zalozyciel tematu skoro wysuwa takie wnioski ;]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2015, 07:11 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
ExxonValdezMT pisze:
Maq pisze:
Temat do dupy, każda kobieta lubi sex. Kwestia jest tego, że taka jest nasza świadomość społeczna i również kobieca biologia, że niestety więcej ryzykuje podczas stosunku toteż i selekcja w doborze potencjalnego partnera jest ostrzejsza.

Jak wyrosną ci łoniaki, skończysz gimnazjum i założysz rodzinę to raz dwa zorientujesz się ze takie proste to są tylko "odkrycia amerykańskich naukowców" i zdania jakie facet wypowiada podczas podrywu na dyskotece w remizie.
LoverOfCats pisze:
Kobiety generalnie nie lubią seksu, dla nich to przykry małżeński obowiązek.

Jest w tym dużo prawdy. Ogólnie znaczna procentowo większość kobiet (oczywiście jest też bardzo dużo jebiących się jak automaty przez całe życie od 14r.ż. do 50tki) poza pewnymi okresami w życiu - szkoła średnia (pierwszy chłopak)/poznany nowy życiowy partner, z którym chce sie stworzyć związek na stałe - to są okresy kiedy się nie wychodzi z łózka, później mija okres zauroczenia i z reguły pojawia sie dziecko - kobietom odechciewa się prawdziwego seksu z głębi serca jak kiedyś na początku, a natura śmieje się znowu z kolejnego faceta, że zrobiła go wch*ja XD Tak to jest sprytnie ustawione przez naturę, jest uzasadnione ewolucyjnie i postępackie mądrości multi-kulti zachodu i zafacsynowanego TVNem motłochu wpierd**go mortadelę niewiele zmieniają w faktycznym stanie rzeczy XD Nie mówie że kobiecie w ogóle się nie chce seksu, albo że jest tak zawsze , ale to jest miażdzący odsetek. Kobietom wraca chęć poźniej po 30-40 , ale faceci już wtedy się nadają do siedzenia na ShowUp.tv tylko XD Poza tym seks dla faceta, a seks dla kobiety to z nazw są tylko podobne :) Podsumowując -faceci są z Brazzersa a kobiety z Wenus.

Nom:P strasznie długa produkcja:P doczytałem do momentu o rodzinie... Z automatu mnie mdli...wiem ze się stareles ale nie pisz za wszystkie kobiety jeżeli opisujesz własne doświadczenia:P tak się składa że zawiedzione małżeństwem młode mamy są łatwiejsze do wyruchania:P co pisze z własnych doświadczeń, być może miałeś mniej szczęścia:P widzę należysz do tych co chcieliby dużo błyszczeć, dużo mówić ale zupełnie od czapy i zupełnie o niczym - kobietom nie chce się seksu ale jednak chce:P ot i rozjebal się na A4:P
Keep smiling and keep shinning:P

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2015, 23:54 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 gru 2014, 14:48
Posty: 211
Wszystkie by chciały, chyba, że dziewice :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sie 2015, 14:09 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 maja 2015, 17:06
Posty: 7
Myślę, że dziewicwe też chcą, bo dlaczego miałyby nie chcieć?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sie 2015, 15:09 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2014, 13:45
Posty: 204
kiedysL pisze:
Myślę, że dziewicwe też chcą, bo dlaczego miałyby nie chcieć?



Gdyby chciały to by dziewicami nie były xDD A jeśli już to szybko by przestały nimi być :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2015, 10:33 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 lut 2015, 21:18
Posty: 60
Ostatnio odnosze wrazenie ze liczba kurewek sie powiekszyla albo ja w takie towarzystwo wdepnalem.
Moze jakas kolejna moda na dawanie dupy za korzysci materialne przyfrunela z zachodu. Na National Geographic ogladalem bodajze program Tabu i tam wlasnie takie malolaty sie wypowiadaly. Czytaja ogloszenia tatuskow oferujacych sponsoring i zarabiaja na co chca. :) Strach teraz spojrzec na jakas mlodsza ladnie ubrana bo mogl ja nie jeden sponsor szturchac.
A wracajac do tematu kazda chce sie dymac, najlepiej jak jeszcze z tego kase maja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2015, 14:11 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 17 cze 2015, 18:00
Posty: 75
Koneser33 pisze:
Ostatnio odnosze wrazenie ze liczba kurewek sie powiekszyla albo ja w takie towarzystwo wdepnalem.
Moze jakas kolejna moda na dawanie dupy za korzysci materialne przyfrunela z zachodu. Na National Geographic ogladalem bodajze program Tabu i tam wlasnie takie malolaty sie wypowiadaly. Czytaja ogloszenia tatuskow oferujacych sponsoring i zarabiaja na co chca. :) Strach teraz spojrzec na jakas mlodsza ladnie ubrana bo mogl ja nie jeden sponsor szturchac.
A wracajac do tematu kazda chce sie dymac, najlepiej jak jeszcze z tego kase maja.



Wydaje mi się, że to nie kwestia tego, że wdepnąłeś w takie towarzystwo tylko po prostu ,,czasy się zmieniły". Jak ja szłam do Komunii to miałam jedynie włosy pokręcone na wałkach i wianek we włosach, a teraz co młode laski ze sobą robią? Przed Komunią rodzice prowadzają je do fryzjerów, na paznokcie, na makijaże, na doczepiane rzęsy, na solarium. Moja znajoma co uczy w gimnazjum w NIEWIELKIEJ miejscowości ma dwie dziewczyny w wieku 14-15 lat w ciąży. Teraz wszyscy wszystko wiedzą o seksie i w złym kierunku to idzie. Zauważ, że coraz więcej 18nastek, a może i młodszych występuje na ShowUp.tv. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2015, 14:40 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
LoverOfCats pisze:
Kobietę najlepiej zaspokoi druga kobieta. Sprawdzone & potwierdzone.


są lepsze sposoby https://youtu.be/Fo-TdqdcwDk


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2015, 17:12 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2015, 09:27
Posty: 49
Maq pisze:
ExxonValdezMT pisze:
Maq pisze:
Temat do dupy, każda kobieta lubi sex. Kwestia jest tego, że taka jest nasza świadomość społeczna i również kobieca biologia, że niestety więcej ryzykuje podczas stosunku toteż i selekcja w doborze potencjalnego partnera jest ostrzejsza.

Jak wyrosną ci łoniaki, skończysz gimnazjum i założysz rodzinę to raz dwa zorientujesz się ze takie proste to są tylko "odkrycia amerykańskich naukowców" i zdania jakie facet wypowiada podczas podrywu na dyskotece w remizie.
LoverOfCats pisze:
Kobiety generalnie nie lubią seksu, dla nich to przykry małżeński obowiązek.

Jest w tym dużo prawdy. Ogólnie znaczna procentowo większość kobiet (oczywiście jest też bardzo dużo jebiących się jak automaty przez całe życie od 14r.ż. do 50tki) poza pewnymi okresami w życiu - szkoła średnia (pierwszy chłopak)/poznany nowy życiowy partner, z którym chce sie stworzyć związek na stałe - to są okresy kiedy się nie wychodzi z łózka, później mija okres zauroczenia i z reguły pojawia sie dziecko - kobietom odechciewa się prawdziwego seksu z głębi serca jak kiedyś na początku, a natura śmieje się znowu z kolejnego faceta, że zrobiła go wch*ja XD Tak to jest sprytnie ustawione przez naturę, jest uzasadnione ewolucyjnie i postępackie mądrości multi-kulti zachodu i zafacsynowanego TVNem motłochu wpierd**go mortadelę niewiele zmieniają w faktycznym stanie rzeczy XD Nie mówie że kobiecie w ogóle się nie chce seksu, albo że jest tak zawsze , ale to jest miażdzący odsetek. Kobietom wraca chęć poźniej po 30-40 , ale faceci już wtedy się nadają do siedzenia na ShowUp.tv tylko XD Poza tym seks dla faceta, a seks dla kobiety to z nazw są tylko podobne :) Podsumowując -faceci są z Brazzersa a kobiety z Wenus.

Nom:P strasznie długa produkcja:P doczytałem do momentu o rodzinie... Z automatu mnie mdli...wiem ze się stareles ale nie pisz za wszystkie kobiety jeżeli opisujesz własne doświadczenia:P tak się składa że zawiedzione małżeństwem młode mamy są łatwiejsze do wyruchania:P co pisze z własnych doświadczeń, być może miałeś mniej szczęścia:P widzę należysz do tych co chcieliby dużo błyszczeć, dużo mówić ale zupełnie od czapy i zupełnie o niczym - kobietom nie chce się seksu ale jednak chce:P ot i rozjebal się na A4:P
Keep smiling and keep shinning:P

Powiem tak, Maq wiesz z doświadczenia jak sam napisałeś ze młode mamuśki dają dupy, ale wiesz z jakich powodów? nad tym już nie pomyślałem, może dają żeby złapać na dziecko z dzieckiem dodać xD, sponsoring, bo jeszcze młoda i głupia i daje każdemu,czy tez lubi się bzykać ale takich jest garstka, jest wiele takich powodów. Podstawowa kwestia czy rozmawiałaś z koleżankami szczerze? których nie przeleciałeś a są w podobnych sytuacjach i ci to powiedziały ze lubią się bzykać nic więcej, czy tylko wiesz bo bzykasz takie?.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO