ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 21 wrz 2015, 10:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1369 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 69  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 06 wrz 2015, 17:48 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2015, 09:27
Posty: 50
Jonss89 pisze:
Biedny pomocy nie odmówi. Osoba która ledwo wiąże koniec z końcem, nie ma na leki, opał, jedzenie, dosłownie na wszystko przyjmie każdą choć najmniejszą formę pomocy. Ale ta osoba musi być faktycznie biedna a nie się na taką kreować. Czego to ona nie miała proponowane? Rzeczy, zabawki, jedzenie, jakieś środki czystości czy do remontów itp, które mogła by odebrać sama osobiście w różnych placówkach(bo u siebie nie chciała bo nic nie podaje). Oczywiście wszystko zlała twierdząc, że to niemożliwe, że się boi, nic nie poda, nic z tego nie wyjdzie etc. Czy tak zachowują się ludzie którym brakuje niezbędnych środków do życia i mówią tylko "dołóż do celu, dołóż do celu"? Tu chyba komentować zachowania tej wywłoki nie trzeba.

Popieram w 100% tym bardziej ze w tych czasach jest masa sposobów na odbiór paczek bez kontaktu z nadawca choćby Paczkomaty, jak się tak naprawdę boi o bezpieczeństwo, ale zapewne prawda jest inna czemu nie przyjmuje pomocy materialnej. Wiem regulamin itd jak to Ona mówi na ogólnym, tylko ze na priv już ten regulamin jakoś nie działa hehe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 06 wrz 2015, 18:15 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lip 2015, 10:25
Posty: 44
kozakinho pisze:
jak czytam temat to widze taka sama obsesje po obydwu stronach :p
a typ podajacy jakies zmyslone liczby odnosnie niby jej statystyk to juz mistrzostwo swiata :D

kozakinho, widzę że pisać już umiesz, więc jeśli umiesz też dodawać, wykorzystaj tę umiejętność do zsumowania żetonów np. na wieczornych transmisjach Anki, jeśli takie jeszcze dzisiaj będą (popołudniowych jej występów niestety nie mogłem oglądać). Otrzymany wynik wrzuć tutaj na forum i wtedy porównasz z moim wynikiem, który też tutaj podam. Zobaczysz, czy będzie jakaś różnica. Z powodu tego, że nie wszystkie transmisje mogę oglądać, moje statystyki zawierają dane wręcz zaniżone, nigdy odwrotnie. O żadnych zmyślonych liczbach nie może być mowy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 06 wrz 2015, 18:18 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 10:00
Posty: 35
Wszystkie jej kłamstwa się kupy nie trzymają od dawna. Jest po prostu leniwą i wygodną krową,która szuka naiwniaków na swoje mdłe historyjki.
Biedne dziecko,że ma taki przykład z matki. Cała ta rodzina,to niezła patologia. Patrzą tylko na kasę. Co jej wpoili rodzice? Nic,kompletnie.
Mam nadzieję,że nadejdzie dzień zapłaty za jej kłamstwa i nabijanie się z naiwności ludzkiej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 06 wrz 2015, 20:08 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 10:00
Posty: 35
Ale jest zdenerwowana 8)

kosmita456: mnie tez wybanowalas ale nie mam pretensji
Fapoholik: Ehhh, i sie nie odezwałas do mnie, chyba jednak nie potrzebujesz pomocy
iwonairadek: hej
Anka92x: nikomu nic tutaj nie zrobiłam nikogo nie oszukałam a wy wierzycie jakiemuś psychopacie
Anka92x: hej
iwonairadek: skad jestes i jakiej pomocy oczekujesz?
Anka92x: Wlkp
commodore: Witam Hej
Anka92x: Fap kurde bo zgubiłam nie zapisałam i dupa
kosmita456: tylko nie mozesz wszystich banować za ich opinie
Anka92x: hej
aDream: Anka ja nie mam zdania na ten temat nawet nie wchodzilem do ciebie na trans
iwonairadek: jak mozna ci pomoc?
aDream: ale to co robi ten koles jest chore
karmelovelove: nie rozumiem czemu ktos akurat na cb sie uwziął moze to jakis znajomy?
CinamonGirl: iwonairadek...żetonami :D
Anka92x: to jest psychol !!!!!!!!!!!!!!!
aDream: no jest
kwiatuszekona: hej Ania
kosmita456: ja nie musze wierzyc ale moge z toba rozmawiac
Fapoholik: No szkoda, myslalem ze chcesz powaznej pomocy, ja sie prosil nie bede, pozdrawiam
ekolog23-249039: i tchorz powiedzcie mu zeby sie pokazal
Anka92x: czy wy nie widziecie jak on się zachowuje? co robi? a wierzycie psychopacie
iwonairadek: mozemy pomoc w inny sposob i sfinansowac leki
ekolog23-249039: jelsi sie kogos oskarza to sie ujawnij
ekolog23-249039: kretyn
PEZET86: ekolog moze ty tez sie pokaz ?:) bedzie ubaw :)
Anka92x: nie dam się zgnębić
iwonairadek: jestesmy z gdnaska i mozemy pomoc jak chcesz
ekolog23-249039: zabawa z czego ubaw
Anka92x: nic nie podaje nie wolno taki jest tutaj regulamin
PEZET86: z Ciebie :)
ekolog23-249039: z waszych debilowatych mozgow
commodore: Anka92 Brak reakcji,to jest najlepsza reakcja Zaufaj mi uspoki sie
ekolog23-249039: smieszni jestescie i tyle
PEZET86: a Ty jaki masz ?
iwonairadek: mozemy zakupic leki jesli otrzymamy recepty
PEZET86: chetnie sie przkeonam jak badzo smieszny jestem :)
ekolog23-249039: pezet odpusc i wyjdz z takimi jakty nie muszerozmawiac
iwonairadek: ??
Anka92x: jakie macie dowody że oszukałam kogos ? zdjęcia zwykłe? szook
PEZET86: no nie musisz bo pizdy tak maja :) szczekaja jak panienki :)
Anka92x: każdy ma zdjęcia
Przyjety23: hej, zazdrosc i tyle
Przyjety23: po chuj sie tym przejmowac?
Anka92x: hej
iwonairadek: Anka chcesz tej pomocy czy nie?
Anka92x: bo ludzie wierzą psycholowi
Anka92x: a ja naprawde potrzebuje pomocy :(
commodore: Biedny,tez ma prawo czasem sie usmiechac ale to trudno niektorym zrozumiec
BangBang22: kazdy moze sobie wejsc i udawac ze jest chory i wg masz jakies dowody na to opinie lekarskie
Anka92x: noo dokładnie
ekolog23-249039: Anka zdjecia nic nie pokazuja kazdy moze takie miec niz w tym nie ma
andrzej991: pomocy chcesz ale tylko w formie zetonow
ekolog23-249039: :)
karmelovelove: iwonairadek probuja ci pomoc
Filip45: witaj !
iwonairadek: przeslesz mi recepty zebym mogl ci wykupic leki??
kwiatuszekona: ludzie co wy od niej chcecie?
Anka92x: ale nic nie wolno tu podawać tymbardziej po tym wszystkim boje się o bezpieczeństwo moje i małego
Anka92x: hej
Filip45: tak się składa że jestem pracownikiem MOPS U
crazy_driver: dlaczego nie odpisujesz iwonie i radkowi?
Filip45: mogę Tobie pomóc
Anka92x: odpisałam
karmelovelove: iwonairadek probuja ci pomoc
iwonairadek: to jak moge ci pomoc - na pewno nie licz na zetony
KsiazeAlbanii: na co pomoc?
Filip45: rozumiem że jestes zarejestrowana w MOP-sie
BangBang22: ALE W NECIE ROZEBRAŁAS SIE BO FILMIK WCZESNIEJ BYŁ
Przyjety23: kobieto, nie mysl ze z showupa bedziesz zyc wiecznie
Tajemniczy_xXx_Uwodziciel: iwan mozesz byc jakims zbokiem czemu ma ci podac kontakt xd


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 06 wrz 2015, 20:09 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 20:10
Posty: 70
Znowu nadaje, to się nazywa tupet! Została bezwzględnie zdemaskowana, a ciągle ma odwagę nabierać ludzi na te same opisy, na dodatek jeszcze ma czelność wołać moderatora.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 06 wrz 2015, 20:14 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 20:10
Posty: 70
"Anka92x: weszliście do mojego zycia ok ale tak szybko z niego nie wyjdziecie"
"Anka92x: a wy co robicie? to że boje się z synem wyjśc z domu"
"Anka92x: poprosiłam o pomoc a zostałam potraktowana jak przestępca, morderca nie wiem kto jeszcze"
"Anka92x: to sa Polacy właśnie, ZDEPTAĆ LEŻĄCEGO"

Nowa strategia!


Ostatnio zmieniony 06 wrz 2015, 20:18 przez Karpiczek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 06 wrz 2015, 20:17 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
To ona z domu wychodzi? ja myślałem, że tylko na ShowUp.tv siedzi. Apropo tyle godzin przed ekranem a synek kochany biedny to chyba zapomniał jak mamusia wygląda.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 06 wrz 2015, 20:21 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 20:10
Posty: 70
Nowa strategia, bo została zdemaskowana i nie pozwalają jej spokojnie naciągać i oszukiwać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 06 wrz 2015, 20:28 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 20:10
Posty: 70
"Anka92x: nie winnemu 3 latkowi"

Tym biednym dzieckiem się jak tarczą zasłania, żywą tarczą, tak robią tylko terroryści.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 06 wrz 2015, 20:30 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Napisz jej czy niewinny 3 latek pamięta jeszcze jak mama wygląda?

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 06 wrz 2015, 21:09 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 wrz 2015, 22:28
Posty: 11
Mikej pisze:
To ona z domu wychodzi? ja myślałem, że tylko na ShowUp.tv siedzi.........


Nie wychodzi bo się boi o życie własne i synka . Kiedyś jej obiecali że ją do lasu wywiozą i koniec zabarykadowała się . Tam w Skokach trwa od trzech lat oblężenie niczym w Donbasie . Miasto podobno ustawiło w zeszłym roku toitoi-e bo okupanci okoliczne zarośla i bramy strasznie zanieczyścili a dostawca pizzy przyznaje że obroty znacznie wzrosły od tego czasu .....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 06 wrz 2015, 21:42 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 210
VirtualnaSzmata jechala po zebrance na antytransmisji, a transmitujacy wrzucil ten skrin z obydwiema na tej samej scianie i podlodze ;D cyrk jak skurwesyn


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 06 wrz 2015, 22:08 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
ta sciana to mocno naciagana, kurwa wystarczy ze tania farbe obie kupiły to tam mają 1 kolor normalnej zieleni, 1 blado zielony i 1 ciemno zielony, milion polaków ma taki kolor w mieszkaniu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 06 wrz 2015, 22:15 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 20:10
Posty: 70
Chodzi o ten kolor fuksji, czy jak on się tam nazywa (taki czerwony), listwę przyścienna i panele.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 06 wrz 2015, 22:26 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
a no to sie nie przyjrzałem ale mówie wam ze kamerki kłamią :P dla mnie to jest średnio wiarygodne


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 07 wrz 2015, 08:11 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 lip 2015, 22:47
Posty: 62
Na tej foci w aucie chyba widac ze to wirtualna obok siedzi. Nie moge teraz znaleźć jej.

Zreszta w tym temacie wirtualna sama sie skompromitowała i raczej jest ewidentne to, że panie mają dużo współnego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 07 wrz 2015, 08:45 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 239
tengapala pisze:
ta sciana to mocno naciagana, kurwa wystarczy ze tania farbe obie kupiły to tam mają 1 kolor normalnej zieleni, 1 blado zielony i 1 ciemno zielony, milion polaków ma taki kolor w mieszkaniu ......... dla mnie to jest średnio wiarygodne


identyczny kolor sciany + identyczne listwy + identyczne panele ... jesli to przypadek to na miare 6tki w totka :D

rachmistrz pisze:
kozakinho, widzę że pisać już umiesz, więc jeśli umiesz też dodawać, wykorzystaj tę umiejętność do zsumowania żetonów np. na wieczornych transmisjach Anki, jeśli takie jeszcze dzisiaj będą (popołudniowych jej występów niestety nie mogłem oglądać). Otrzymany wynik wrzuć tutaj na forum i wtedy porównasz z moim wynikiem, który też tutaj podam. Zobaczysz, czy będzie jakaś różnica. Z powodu tego, że nie wszystkie transmisje mogę oglądać, moje statystyki zawierają dane wręcz zaniżone, nigdy odwrotnie. O żadnych zmyślonych liczbach nie może być mowy.


nie musze nic sumowac, bo sam przyznales w swoich wypocinach kilka razy, ze twoje "obliczenia" sa gowno warte :D
ale "licz" i publikuj dalej, ja bede mial z czego posmiac, a i na forum jakis frajer sie pewnie zawsze znajdzie co uwierzy w te "rachunki" :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 07 wrz 2015, 09:39 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 403
Ty będziesz się śmiał; znajdzie się frajer co uwierzy; a Izce będzie w ogóle obrotów wzrastał dla ratowania sytuacji - odsetek lewego obiegu.
I wszyscy będą zadowoleni. No, może poza żebrAnką.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 07 wrz 2015, 11:54 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lip 2015, 10:25
Posty: 44
kozakinho pisze:
tengapala pisze:
ta sciana to mocno naciagana, kurwa wystarczy ze tania farbe obie kupiły to tam mają 1 kolor normalnej zieleni, 1 blado zielony i 1 ciemno zielony, milion polaków ma taki kolor w mieszkaniu ......... dla mnie to jest średnio wiarygodne


identyczny kolor sciany + identyczne listwy + identyczne panele ... jesli to przypadek to na miare 6tki w totka :D

rachmistrz pisze:
kozakinho, widzę że pisać już umiesz, więc jeśli umiesz też dodawać, wykorzystaj tę umiejętność do zsumowania żetonów np. na wieczornych transmisjach Anki, jeśli takie jeszcze dzisiaj będą (popołudniowych jej występów niestety nie mogłem oglądać). Otrzymany wynik wrzuć tutaj na forum i wtedy porównasz z moim wynikiem, który też tutaj podam. Zobaczysz, czy będzie jakaś różnica. Z powodu tego, że nie wszystkie transmisje mogę oglądać, moje statystyki zawierają dane wręcz zaniżone, nigdy odwrotnie. O żadnych zmyślonych liczbach nie może być mowy.


nie musze nic sumowac, bo sam przyznales w swoich wypocinach kilka razy, ze twoje "obliczenia" sa gowno warte :D
ale "licz" i publikuj dalej, ja bede mial z czego posmiac, a i na forum jakis frajer sie pewnie zawsze znajdzie co uwierzy w te "rachunki" :D

kozakinho, gdybyś zacytował moją wypowiedż, którą tu insynuujesz, byłbyś wiarygodny, a tak tylko udowodniłeś że nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz.
Specjalnie dla Ciebie: wczoraj na wieczornej transmisji dostała 600 żetonów w niecałą godzinę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 07 wrz 2015, 12:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 kwie 2015, 08:14
Posty: 39
Słuchajcie jeżeli nie było by prawdą że te dwa pomieszczenia na którym była virtualanaszmata i żebranka są te same. To virtualnaszmata by się nie skompromitowała z tymi fotkami, które pokazała i chciała udowodnić że wszyscy się mylą. Żebranka nie musi być córką virtualnej tylko może być macochą. Z tego co mi wiadomo gach virtualnejszmaty na co dzień pracuje w wawie ale mniejsza o to. I kolejny szczegół to było to jak kiedyś virtualnaszmata przelewała na transmisji napiwek dla żebranki. Wątpię żeby virtualnaszmata kiedykolwiek przelała komukolwiek napiwek i to jeszcze 100 żetonów.

Żebranka będzie się bronić rękoma i nogami aby dalej ciągnąć ten oszukańczy biznes. Z powodu tych antytransmisji żebranka ma strach przez normalną uczciwą pracą. Dlatego wszystko robi aby nadal kontynuować ten biznes pomimo jak widać znacznych strat finansowych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1369 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 69  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO