ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 10:24 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 12:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 06 wrz 2015, 11:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 183
Wolf pisze:
Nie podoba mi się w blond włosach :( Wspominała coś chyba o powiększeniu piersi, że zastanawia się nad tym. Oby nie :D



Mi tez się w blond nie podoba ,zdecydowanie jej nie pasują. Za to cycki moglaby zrobic,nic tam nie ma. to bylaby dopiero rakieta :D I do tego wszystko na ogólnym :D Tak tak jestem sępem :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 wrz 2015, 17:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 wrz 2015, 10:28
Posty: 24
dla mnie nie ma roznicy i w blond i w czarnych wyglada słodko,fakt jest taki ze zdecydowanie za duzo pokazuje na ogolnym ale nie ma co narzekac,dla nas tym lepiej;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 wrz 2015, 18:15 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 446
Mi tam te blond kojarzą się z peruką po prostu. W rudych był ogień, w czarnych nie widziałem. Cele na ogólnym spoko. Chociaż według mnie nie są to jakieś wysokie kwoty to i tak mam wrażenie, że ma mały problem żeby te cele realizować.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 15:57 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 183
Wolf pisze:
Mi tam te blond kojarzą się z peruką po prostu. W rudych był ogień, w czarnych nie widziałem. Cele na ogólnym spoko. Chociaż według mnie nie są to jakieś wysokie kwoty to i tak mam wrażenie, że ma mały problem żeby te cele realizować.


To napewno jest peruka. Tylko poco? W czarnych sexi wyglądała :) Moze dlatego nie realizuja bo za duzo pokazuje? Zdecydowanie jaraja mnie tajemnicze laski,czyli show na priv,na ogólnym maksymalnie strip :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 wrz 2015, 20:29 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sie 2014, 15:41
Posty: 124
jak wsadzi sobie silikony w tak filigranowe ciałko to będzie wieksza porażka niż u dziewczynka17.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO