ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 12:27 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 14:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: zz222
Post: 06 wrz 2015, 11:05 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 maja 2015, 14:11
Posty: 6
"Kobieta jest naprawdę chora i niech już lepiej tego nie czyta, bo kto chorował ten wie jaki to ma wpływ na zdrowie i niech ma już ten rozdział za sobą." - dokładnie tak, w tej chorobie pozytywne myślenie, spokój itd jest bardzo ważne. Kto o tym nie wie, niech sobie na ten temat poczyta. Jak ona ma się nie denerwować czytając to wszystko. Nie dajecie jej spokoju a później jest wielkie zdziwienie, że raz płacze raz się śmieje :/ Robi transmisje to niech robi. Jeśli komuś nie pasuje to niech po prostu do niej nie wchodzi (zresztą ukradkiem jak wredny lis, po to tylko, aby wejść później tutaj i wylać swoje wypociny na jej temat :/ )
Dziewczyna ciągle walczy o życie. Pomyślcie o tym chociaż przez chwilę.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 06 wrz 2015, 11:22 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 mar 2014, 09:44
Posty: 11
kapibara pisze:
"Kobieta jest naprawdę chora i niech już lepiej tego nie czyta, bo kto chorował ten wie jaki to ma wpływ na zdrowie i niech ma już ten rozdział za sobą." - dokładnie tak, w tej chorobie pozytywne myślenie, spokój itd jest bardzo ważne. Kto o tym nie wie, niech sobie na ten temat poczyta. Jak ona ma się nie denerwować czytając to wszystko. Nie dajecie jej spokoju a później jest wielkie zdziwienie, że raz płacze raz się śmieje :/ Robi transmisje to niech robi. Jeśli komuś nie pasuje to niech po prostu do niej nie wchodzi (zresztą ukradkiem jak wredny lis, po to tylko, aby wejść później tutaj i wylać swoje wypociny na jej temat :/ )
Dziewczyna ciągle walczy o życie. Pomyślcie o tym chociaż przez chwilę.

Niech ten post będzie zwieńczeniem tego tematu i również przychylam się do prośby z poprzedniego posta i proszę o zamknięcie tego wątku.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 06 wrz 2015, 11:37 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2015, 09:27
Posty: 49
kapibara pisze:
(zresztą ukradkiem jak wredny lis, po to tylko, aby wejść później tutaj i wylać swoje wypociny na jej temat :/ )

Pozwolę sobie jeszcze napisać i zacytowałem ciebie w tej kwestii bo takie myślenie doprowadza do niepotrzebnych komentarzy, a to dla czemu już tłumacze, myśl/cie bardziej obszernie nie tylko z strony widza czy transmitującego tylko szerzej ze tak się wyrażę. Bo wystarczy pomyśleć logicznie i można dojść do wniosku ze nie tylko niezalogowany tu pisze jak stwierdziłeś, równie dobrze tu może mieć nick (Zenek) a na ShowUp.tv (Bronek) o tym widocznie już nie pomyślałeś i ten komentarz tak naprawdę był tu zbędny, a może znów wywołać burze xD.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 06 wrz 2015, 14:18 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:55
Posty: 28
"Jeśli komuś nie pasuje to niech po prostu do niej nie wchodzi"

Jeśli komuś nie pasuje, to niech po prostu tu nie wchodzi i tego nie czyta.

"Dziewczyna ciągle walczy o życie. Pomyślcie o tym chociaż przez chwilę."

Według mnie walka o życie wygląda zupełnie inaczej.
Gabriela Kownacka i Anna Przybylska również walczyły o życie, ale ICH z odsłoniętą waginą, spełniających zachcianki facetów za pieniądze nikt nie widział.
Nie moja wina, że widok tej pani, chociażby na samym awatarze, tak bardzo burzy mój światopogląd oraz budzi niesmak.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 06 wrz 2015, 14:26 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:55
Posty: 28
I jeszcze coś do obrońców:

Rzućcie znowu kilkoma epitetami w kierunku ludzi, którzy myślą inaczej niż wy, a na pewno ten temat się nie zakończy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 06 wrz 2015, 15:12 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 lip 2015, 07:51
Posty: 47
Tak dlugo jak ShowUp.tv bedzie tolerował zebraczki tak dlugo będą takie spekulacje


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 06 wrz 2015, 17:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 14:17
Posty: 13
Niech ten post będzie zwieńczeniem tego tematu i również przychylam się do prośby z poprzedniego posta i proszę o zamknięcie tego wątku.[color=#FF0040]DO ADMINISTRATORA , Ja również przychylam sie do usunięcia i zamknięcia tego wątku.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 06 wrz 2015, 18:24 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:55
Posty: 28
Dlaczego cokolwiek usuwać?
Wydaje mi się, że czasy bezwzględnej cenzury mamy już za sobą.
Po to powstają tego typu fora, żeby ludzie mogli wymieniać się różnymi poglądami.
Idąc za twoim tokiem myślenia, powinienem zaproponować, żeby pani "zetka" skończyła nadawać tak KONTROWERSYJNE audycje na OGÓLE.
I jeśli tak bardzo leży WAM na sercu jej dobro, nie rozumiem w takim razie, komu i czemu mają służyć kolejne WASZE komentarze, wywołujące dalszą, niekończącą się dyskusję.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 06 wrz 2015, 18:51 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 14:17
Posty: 13
Obserwator Twoim zdaniem jakie ma robić transmisje , udowodniła swoją chorobę.Pokazując wczorajsze karmienie i uważam że dobrze zrobiła , a nie wykorzystuje swojej choroby niech prowadzi transmisje jak chce to jej sprawa.od pol roku miała ten opis i problemu nie bylo , teraz raptem sie to nie spodobało. oky słów brak.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 06 wrz 2015, 19:20 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:55
Posty: 28
Epatowała widokiem PEGA, zanim jeszcze ta cała dyskusja rozgorzała na forum.
Jakie ma robić?
Może takie jak inne panie, które normalnie siedzą i rozmawiają ze swoimi "fanami" i znajomymi, a nie leżąc na wznak z wywalonym kroczem (duże zbliżenie), masując się po nim.
Strasznie dziwnie wygląda taki sposób prowadzenia rozmowy, zwłaszcza, że często w trakcie, dyskusja schodzi na temat choroby.
Od tego typu akcji (pochwa podczas "pracy") ma przecież priv.
Ale nie, ona świetnie wie co robi, wszak wywalając waginę na awatar i ogół, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że większą widownię przyciągnie.
A na czas karmienia, mogłaby przecież transmisję wyłączyć, każdy zdrowo myślący człowiek, tak właśnie by zrobił.
Wracając do opisu, z tego co mi wiadomo, to parę razy już go zmieniała oraz usuwała lub dodawała niektóre wątki, tak jak jej pasowało w danej chwili.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 06 wrz 2015, 21:19 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 209
ale ona wyzdrowiala, czy o co chodzi...? zaintrygowany tematem wpadlem do niej teraz,po raz pierwszy i nikogo chorego nie widze, w profilu tez nic nie ma o chorobie...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 07 wrz 2015, 13:36 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 wrz 2015, 09:38
Posty: 2
Witam wszystkich! Zetkę obserwuję już od 2 lat. I powiem tak co do choroby nie mam żadnych wątpliwości ! Co do PEGa
piszecie że to jest obrzydliwe hmm myślę że Zetka chciała udowodnić coś niedowiarkom no i udowodniła ! tylko teraz wstyd się przyznać do błędu tym co Ją oczerniali. Nie mogę tez pojąć tego dlaczego uważacie to za żebranie? Zetka robi normalne pokazy a to że wspomiała o chorobie hmmm nie widze nic w tym złego skoro wszyscy pytali gdzie była po przerwie w nadawaniu dlaczego tak bardzo schudła i czemu ta rurka poprostu dziewczyna powiedziała prawdę a wy teraz to wykorzystujecie. ! A ten co najwięcej wypowiada się na ten temat to tak naprawdę nie zdaje sobie sprawy z tego co pisze i wiecie co wam powiem nie wolno wsadzac każdego do tego samego worka, nie wiem może to zazdrość albo samo-dowartościowanie się tym że się komuś dokopie hmm nie rozumiem jak można tak kogoś oczerniać...Wszystko tez ma swoje granice i uważam ze stanowczo zostały one przekroczone więc i Ja przyłączam się do tego by ADMINISTRATOR skasował ten wątek. Tym samym Ja CHCĘ zakończyć ten temat na forum. PROSZĘ O DALSZE NIE KOMENTOWANIE ! Każdy niech zachowa dla siebie swoje cenne uwagi. POZDRAWIAM

Co do Pega cyt z pewnej medycznej strony ,, Szczegółowe wskazania do wykonania:
– choroby nowotworowe: guzy głowy, szyi, ślinianek, zaawansowany rak przełyku,
– choroby neurologiczne: niedokrwienne uszkodzenie mózgu, stwardnienie zanikowe boczne,
– zaburzenia motoryki krtani i przełyku: mukowiscydoza, dziecięce porażenie mózgowe, wrodzona niedrożność przełyku, inne wady anatomiczne lub schorzenia powodujące zaburzenia połykania o niepomyślnym rokowaniu.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 07 wrz 2015, 18:38 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2015, 09:27
Posty: 49
Patrze dalej trwają spory, po jednej stronie "adoratorzy" a po drugiej stronie "prześladowcy".
Zapewne zaraz ta pierwsza grupa i na mnie naskoczy, a to dla temu ze jak zz222 zdecydowała się na występowanie na takim portalu, to jak każdy transmitujący na ShowUp.tv powinna przyjąć do wiadomości ze mogą pojawić się rożnego typu komentarze, jak już to było kilka razy o tym pisane, i jak widać choroba nie zwalnia od komentarzy wręcz przeciwnie, bo pojawiają się dodatkowe czynniki o których tu czytaliśmy jak choroba, wzbudzanie litości itd. i jak tak was czytałem doszedłem do wniosku ze po części obie strony maja racje i może na tym zakończcie spory.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 07 wrz 2015, 19:32 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
Nadające na szołapie powinny swoje prywatne sprawy zachować dla siebie tak będzie najlepiej bo nie będzie podstaw do negatywnych komentarzy na temat ich życia.

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 07 wrz 2015, 23:40 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 209
jarexxQQ pisze:
Nadające na szołapie powinny swoje prywatne sprawy zachować dla siebie tak będzie najlepiej bo nie będzie podstaw do negatywnych komentarzy na temat ich życia.

plus jeden


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 12 wrz 2015, 11:24 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sie 2015, 21:36
Posty: 12
A poniżej kilka scernów w temacie: jak biedna chora i śmiertelnie chora zz222 po raz kolejny świeci pizdą i wykonuje nerwowe ruchy byle tylko kilka złotówek wpadło. Szczególnie polecam zwrócić uwagę na godziny widniejące na zdjęciach ::) ::) ::) ::)
Niech każdy sam sobie odpowie na pytanie, czy tak wygląda i zachowuje się osoba walcząca o życie????? :o WĄTPIĘ. po PEGU też już z resztą nie ma śladu na brzuchu to tak w kwestii formalnej. Miłego oglądania ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 12 wrz 2015, 11:25 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sie 2015, 21:36
Posty: 12
Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 12 wrz 2015, 11:28 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sie 2015, 21:36
Posty: 12
Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 12 wrz 2015, 11:29 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sie 2015, 21:36
Posty: 12
A TU JUŻ KROCZE WYJEBANE NA WIZJI , A CO TAM NIECH SOBIE MYŚLĄ CO CHCĄ :P
Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 12 wrz 2015, 11:39 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 209
pani sie chyba juz wycofala z taktyki pt "choroba"...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO