ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 12:27 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 14:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: zz222
Post: 05 wrz 2015, 11:19 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2015, 09:27
Posty: 49
Zdrowa czy chora to nie mi oceniać ale wtrącę się w rozmowę, jej opisy mnie rozbawiają "jestem bo musze info na profilku" tylko ten profil już z 5 razy zmieniała aby tylko, ale pamiętam jak pisała w nim ze siedzi na ShowUp.tv ponad 2-3 lata, ze nie może pójść do pracy z względu na chorobę itd.
A teraz pytanie skoro przez tyle lat nie mogła znaleźć normalnej pracy będąc jeszcze zdrowym i siedząc na ShowUp.tv, to w chorobie chce znaleźne? moim skromnym zdaniem od samego początku liczyła na łatwy zarobek a prace zna raczej tylko z nazwy.
Nie będę wnikał jak pisałem wcześniej czy jest zdrowa czy chora, ale dodam ze teraz nie problem podrobić papiery z pieczątkami itd, i jeśli nie można sprawdzić osobiście u źródła np lekarzy prowadzących,to jak dla mnie każdy taki papierek można wsadzić sobie w 4 literki, bo nie jestem aż tak łatwowierny jak 70% ludzi na ShowUp.tv, bo wiem ze można podrobić wszystkie papiery na zwykłym papierze ze będą lepiej wyglądały niż oryginalny i będą miały wszystkie pieczątki, parafki itd wiec dla mnie to żaden dowód choroby sory memory.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 05 wrz 2015, 12:17 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 18 sie 2015, 20:07
Posty: 71
moim zdaniem ona udaje


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 05 wrz 2015, 16:15 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2015, 09:27
Posty: 49
Powiem tak nie prosiłem jej żeby odkleiła plaster i pokazała ze rurka jest w ciele bo troszkę przypal by był i głupio bym się czul jak rzeczywiście była by w ciele. A nawet się nie interesował czy to jest zwykła igła wbita i wlewy czy rurka wpuszczona ileś tam cm w ciało. Napisałem tylko co ja myślę na temat papierów i pracy co u niej zauważalnym ale to tylko moje zdanie każdy może mieć inne.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 05 wrz 2015, 16:43 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 14:17
Posty: 13
Ludzie ogarnijcie się, dlaczego tak po tej dziewczynie jedziecie .Zarabia jak każda , robiąc pokazy , pisać jest łatwiej dlaczego żaden z Was nie wejdzie nie zobaczy rurki itp przecież ta dziewczyna nic nie ukrywa gotowa jest pokazać .A co do pracy wiem że pracowała dorywczo i prowadziła fajne transmisje i dalej chce je robić.Czy ktos sie zastanawia dlaczego dała opis ? otóż jak ktoś wejdzie na priv i się rozbiera jest przerażony i jest sterta pytań , być może dając ten opis chciała tego uniknąć.I zapewniam nie jednemu by było głupio , jak to wyżej napisał kolega . Wy na wszystko macie odpowiedz.Dla Was rak to już musi być wyrok , dziewczyna stara sie normalnie funkcjonować w przeciwieństwie to innych z karteczkami robi normalne pokazy tyle w temacie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 05 wrz 2015, 16:54 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 14:17
Posty: 13
Jeszcze wrócę do tematu żle przeczytałeś , albo zrozumiałeś z tego co pamiętam napisane było ze jest na portalu ponad 2 lata sugerując że nie weszła żebrać jak się dowiedziała o chorobie .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 05 wrz 2015, 20:03 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:55
Posty: 28
Jej główna choroba, to pazerność na żetony, zresztą jak większości z tych pań.
Dla nich gotowa jest na wszystko, nawet na moralnie wątpliwe zagrywki.
Później ma problem z głową i to niebagatelny, jej transmisje, to jeden wielki CYRK.
Ta laska wysyła tak sprzeczne komunikaty, że w tym wszystkim trudno się połapać.
Najpierw płacze, później się śmieje, żeby na koniec leżeć z wywalonym kroczem na wierzchu i się po nim masować.
Noc po nocy, kilkugodzinne transmisje (łącznie z privami), na których się ubiera, rozbiera, przebiera, nie zapominając przy tym za każdym razem, niby to przypadkiem, odsłonić brzuch z umieszczonym na nim PEGIEM.
Dodam, że z rańca też nie omieszka wpaść.
Na profilu napisała, że nie jest zamożna, no jak tak wyglądają u nas niezamożni ludzie (podczas jednej z transmisji, pokazała sypialnię, z której nadaje), to daj mi, o losie, być takim biedakiem.
Przebojem ostatniej transmisji okazał się różaniec z koralików (prezent od kogoś), którym koniecznie musiała się pochwalić koleżance, koniecznie na OGÓLE.
Jak to groteskowo wyglądało! - Pomijając miejsce (ten żałosny burdel, ze swoimi wszystkimi wynaturzeniami) i cel, który widniał: 30 żetonów paluszek w cipce, 50 żetonów wibrator w cipce oraz to, że faktycznie jeszcze chwilę wcześniej palcami i wibratorem w pochwie na ogóle mieszała, to ten pokaz różańca był jak przysłowiowy kwiatek u kożucha.
Brakowało tylko, żeby transmitująca wraz z obecnymi, zaczęli go odmawiać.
Co to się porobiło! - Pobożne prostytutki na ShowUp.tv!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 05 wrz 2015, 20:30 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2015, 09:27
Posty: 49
Dobra Panie i Panowie właśnie oglądałem trans zz222 nie będę zamieszczał żadnych scrinow itp.bo jak pisałem wszytko można podrobić, chcecie to wierzcie na słowo nie to nie, ale właśnie zobaczyłem jak karmi się przez rurka i było widoczne podłączenie bez plastra i dobrze było widać ze nie dla picu ta rurka. Chyba musiała czytała forum i chciała udowodnić ze to nie ściema wiec kto twierdził ze to podpucha ta rurka ze nie choruje itp to proszę ładnie przeprosić. Co nie zmienia faktu ze robiła takie coś na trans czy to dla udowodnienia czy wzbudzenia litości to troszkę niesmaczne jak dla mnie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 05 wrz 2015, 20:44 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:55
Posty: 28
Niesmaczne? - To jest przegięcie na maksa!
Bazowanie na ludzkich uczuciach!
Dodam tylko, że żywienie przez PEGA, nie musi wcale oznaczać śmiertelnej choroby.
Ja przepraszać nie zamierzam, ale ta pani powinna poważnie rozważyć potrzebę wizyty u psychiatry!
Tak jak wspominałem, jeden wielki CYRK!!! - W dodatku obrzydliwy!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 05 wrz 2015, 21:00 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:55
Posty: 28
Widzę, że ta pani "doceniła" mnie podczas transmisji.
Droga pani, jeśli odwala pani takie szopki, to niech się pani nie dziwi, że znajdą się ludzie, którzy zechcą to skomentować.
Cóż... takie są cienie i blaski "sławy".
To, co pani wyczynia podczas swoich transmisji, jest tak sprzeczne z moim pojmowaniem świata, że trudno przejść obok tego obojętnie.
Propozycja wizyty u psychiatry, nadal aktualna!
.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 05 wrz 2015, 21:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 mar 2014, 09:44
Posty: 11
Odpowiadanie samemu sobie też do normalnych nie należy, takie prowadzenie monologu z samym sobą byłoby dobrym materiałem na spotkanie z psychiatrą.
Naprawdę nie masz ciekawszych rzeczy do robienia w sobotni wieczór jak obserwowanie z ukrycia chorej dziewczyny bo nawet na zalogowanie brak ci odwagi...
Oburzasz się w tym temacie jakbyś był osobą która żetony jej sypie tysiącami a złamanego grosza jej nie dałeś.
Choćby nie wiadomo co zrobiła to i tak ty wiesz swoje, pierw było że z rurką to ściema teraz chyba uwierzyłeś że nie wbiła jej sobie dla jaj to już piszesz że nie oznacza to śmiertelnej choroby i jest to niesmaczne (niesmacznych rzeczy to ja widywałem na ShowUp.tv o wiele więcej na innych transmisjach), cokolwiek nie zrobi twoje i tak musi być na wierzchu.
Co za typ szkoda słów i dziwie się że poświęciła ci miejsce na transmisji zamiast olać twoją osobę moczem, no ale może zrozumie że ty tak po prostu już masz.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 05 wrz 2015, 21:33 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
Nienawiść wyżarła niektórym już resztki rozumu i tutaj raczej żaden lekarz już nie pomoże.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 05 wrz 2015, 21:38 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:55
Posty: 28
"Monologi często występują w dramatach jako forma wypowiedzi. Za ich pomocą bohaterowie mogą dokładnie opowiedzieć o swych uczuciach i myślach publiczności. W renesansowym teatrze elżbietańskim używano ich dużo, ponieważ łatwo za ich pomocą przekazać odbiorcy stan ducha, przemyślenia i uczucia postaci. Zwłaszcza przydały się one Szekspirowi, ponieważ jego dramaty, pokazywały głównie przeżycia bohaterów."

Z polskich monologów dokształć się sam.

ZDROWA, CZY CHORA, działalność tej pani jest dla mnie OBRZYDLIWA.
O czym napisałem w swoich postach.
Nikt nie musi podzielać mojego zdania w tej kwestii.
Ja wyraziłem swoje, do którego, jak mi się wydaje, mam prawo.
Ty, jeśli chcesz, możesz jej przekazać cały swój majątek, nic mi do tego.
Kobiet chorych i potrzebujących jest u nas cała masa, jakoś ich nie widać na ShowUp.tv, nie bazują na ludzkich uczuciach, grzebiąc przy tym w pochwach.
A teraz pozwól, że ja cię oleje moczem, bo widzę, że nic do ciebie nie trafia, kompletnie nie rozumiesz o co mi chodzi.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 05 wrz 2015, 21:53 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 mar 2014, 09:44
Posty: 11
Mogę zrozumieć wątpliwości osób dotyczące wiarygodności osób chorych i potrafiłbym zrozumieć gdybyś ty również je miał ale spójrz na swoje pierwsze posty w tym temacie w których poddajesz w wątpliwość prawdziwość informacji o jej chorobie i fakt posiadania rurki w brzuchu, teraz gdy ci to udowodniono niczego nowego nie zrozumiałeś a twoje stanowisko jest zdrowa czy chora, to bez znaczenia i tak jej dowalę, nie powiedziałeś przepraszam tylko głosisz że jest obrzydliwa bo to pokazała, zawsze będziesz szukał dziury w całym bo tak jak napisałem po prostu tak już masz.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 05 wrz 2015, 22:25 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 20:10
Posty: 70
Miałem olać ten wątek, ale definitywnie zrobię to po tym poście. Doskonale rozumiem tych, którzy uważają, że to, co robi pani zz222 jest podejrzane moralnie. Bazowanie na ludzkich odruchach serca jest bardzo słabym zagraniem, nie dziwię się, że ktoś może mieć wątpliwości i zastrzeżenia. O ile mi dobrze wiadomo, to jeszcze przed chorobą, był to jej sposób na życie, choroba dała jej dodatkowy argument, który wykorzystuje do imentu. Stąd pewnie biorą się ci, którzy krytykują jej dzisiejszą postawę. Proponuję już się wzajemnie nie opluwać, niech każdy rozważy przed samym sobą, czy będąc na jej miejscu, robiłby tak samo. Ja przepraszać też nie zamierzam, ale życzenia zdrowia bardzo chętnie złożę. Jeszcze tylko jedno napiszę, skoro zz222 robi ogólne transmisje i wyglądają one tak, jak wyglądają, to musi się z tym liczyć, że komentarze mogą być przeróżne. I to by było na tyle...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 06 wrz 2015, 07:21 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 14:17
Posty: 13
Obserwator jesteś popierdolony tyle w temacie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 06 wrz 2015, 07:25 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 14:17
Posty: 13
Teraz o ile jesteście w porządku powinniście przyznać się do swojego błędnego oceniania co do choroby, a jak prowadzi swoje transmisje to jej sprawa niepodoba sie to nie musisz wchodzić jeden z drugim te cale FORUM to jedno Bagno


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 06 wrz 2015, 07:33 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 14:17
Posty: 13
Ja_dla_niej pisze:
Jeszcze wrócę do tematu żle przeczytałeś , albo zrozumiałeś z tego co pamiętam napisane było ze jest na portalu ponad 2 lata sugerując że nie weszła żebrać jak się dowiedziała o chorobie .

Obserwator buraku czytaj ze zrozumieniem,


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 06 wrz 2015, 08:50 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Ludzie zwracają tu uwagę na niestosowność takiego zachowania, a widzę, że od "obrońcy" otrzymują jedynie argumenty w postaci:
Cytuj:
jesteś popierdolony
jedno bagno
buraku

Sam sobie wystawiłeś świadectwo.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 06 wrz 2015, 08:59 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 14:17
Posty: 13
Art to dotyczy też Ciebie Ty to zaczełeś słowo przepraszam jest Tobie nie znane


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 06 wrz 2015, 10:22 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2015, 09:27
Posty: 49
Skracając wasze niepotrzebne sprzeczki postaram się podsumować większość istotnych kwestii takich jak: choroba, żebractwa, litości itp.

Ale na wstępie chciałbym życzyć szybkiego powrotu do zdrowia bo to nie jest wyrok. Dodam fakt że mimo twej ciężkiej choroby co nie ma wątpliwości jak dla mnie, ale nieliczna cześć ludzi chciała by się z tobą zamienić bo o wiele bardziej cierpią i będą jeszcze długo cierpieć i wybacz ale nie siedzą na ShowUp.tv. Bo są inne organizacje, instytucje do wspierania takich ludzi, ale skoro chciałaś zostać i dalej nadawać na ShowUp.tv po chorobie, to powinnaś ukryć fakt choroby, wiec się teraz nie dziw reakcji ludzi i ich komentarzy.

Podstawowa kwestia to czy jest chora czy udaje.
TAK jest chora sam mogę potwierdzić gdyż widziałem karmienie prze (PEG) zapytacie na co, z tego co czytam i sama mówi to na raka choć sam nie mogę tego potwierdzić w100% ale (PEG) by to potwierdzał choć nie tylko przy raku się go stosuje wiec czy to rak nie daje 100% gwarancji dla niedowiarków.

Następna kwestia czy żebractwa.
Oto szybka odpowiedz NIE, bo nie siedzi z kartką, czy tez z mina srającego kota jak nasza top żebraczka anka92x tylko robi pokazy.

A teraz następna istotna kwestia wzbudzania litości, postaram się być obiektywny choć pewnie mi to nie wyjdzie xD.
Wiec zacznę może od tego czy to robi świadomie czy tez nie, nie mi to oceniać, ale jednak to wzbudzanie litości, bo jak by tego nie chciała to by nie wspominała całkiem o chorobie, ukrywała by (PEG) żeby nikt go nie widziała, a jak by ktoś zobaczył to by odpowiadała wymijająca albo wcale.
Ale wiem każdy ma swój punkt widzenia nie musi się ze mną zgadzać.

Teraz poruszę kwestie Żetonów tym samym łatwego zarodku a oto czemu
Jak dobrze wiecie prawie każda która zawita na ShowUp.tv to tylko dla kasy, a ta pozostała nieliczna grupa dla, „relaksu”, beki itp. Jak większości wiadomo to łatwa kasa nie trzeba się napracować jedynie troszkę „gimnastyki” czy tez manipulacji. Co niektórzy mogą twierdzić ze nie jest tak łatwa. To powiedzcie mi gdzie płaca za przyjemność i dają tyle kasy? bo np. za 5min pokaz, tym samym przyjemność dla kobiety, jak same twierdzą zgarniają za to od 100 do 500 zet albo nawet więcej w zależności od walorów, urody itp., już dziwki tyle nie zarabiają a maja kontakt bezpośredni z odbiorca ze tak powiem itd.

Następna kwestia banow i bluzgów
-Ban, złudna forma władzy, a to dla temu ze dający myśli ze ludzie nie przeczytali tego co napisał zbanowany, ale tak nie jest i oglądający potem osadza czy należał się zbanowanemu za brak kultury itd., czy tez nadający stara się cos ukryć, była to niewygodna treść itp.
-Bluzganie na transmisjach, to tylko świadczy o bluzgającym ze ma brak kultury i ……. ze jest się chorym to nie zwalnia


Teraz takie małe podsumowanie (uzupełnienie).
-Tak zarabia na ShowUp.tv od ponad 2lat.
-Tak liczyła na łatwo kasę skoro już tyle czasu jest na ShowUp.tv.
-Tak jest chora od ponad pól roku, mogę się troszkę mylić wiec wybaczcie.
-Tak wzbudza litość świadomie bądź nieświadomie, bo jakim trzeba być bezdusznym żeby jedna z poważniejszych chorób tego nie robiła.
-Nie, nie żebra jak anaka92x czy inna ze żebraczek.
-Tak robi pokazy
-Tak bluzga jak każdy, gdy ktoś mu zajdzie za skórę xD
-Tak banuje jak 99% nadających.
Resztę mniej istotnych kwestii takich jak zachowanie na trans, czyli „humory”(płacz, śmiech i potem zabawa jak twierdzicie), banowanie itd. sami możecie ocenić oglądając jej transmisje jak i innych kobiet z ShowUp.tv, bo to kwestia indywidualnego podejścia.

Proszę nie brać wszystkich odpowiedzi tyczących się tylko zz22, niektóre z nich są ogólna dla ShowUp.tv tym samym dla większości kobiet z ShowUp.tv. Wiec jeśli nie macie nic nowego do dodania w temacie to myślę ze wszystko zostało już wyjaśnione i prosiłbym moderatora o ZAMKNIECIE TEMATU. Bo zaczynają się już tylko przepychanki słowne nie wnoszące nic w temat.
Kobieta jest naprawdę chora i niech już lepiej tego nie czyta, bo kto chorował ten wie jaki to ma wpływ na zdrowie i niech ma już ten rozdział za sobą.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO