ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 10:24 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 12:42

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 sie 2015, 15:34 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 lip 2015, 07:51
Posty: 47
Ale nie tylko spam jest tu problemem,chodzi o ogólny porządek na forum.Część wątków się powtarza,część jest do wyrzucenia a część wymaga zwykłej edycji i tu też by się przydał modek.Przykład tematu w dziale Anki zebraczki,sporo osób z nas walczy by inni mogli poznać druga stronę medalu jej biznesu i wypadało by już dawno edytować tytuł posta z xAnka92 na Anka92x bo taki ma teraz nick ale nie ma komu tego zrobić.Malutka zmiana a jak istotna bo temat nie wyszukuje się w Google.Po zmianie Google sobie zindeksuje i każdy kto wpisze jej nick zostanie przekierowany na forum :) Ja już głosu nie zabieram ale w mojej ocenie moderator by się przydał,można zrobić ankietę w tej sprawie i tyle :) P.S. Adminie edytuj tytuł posta Anki zebraczki z XAnka92 na Anka92x :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 sie 2015, 17:11 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Nie ukrywam, że forum bardzo szybko się rozrosło, ale to nie zmieniło mojego podejścia, żeby jak najmniej ingerować w treści tutaj zamieszczane - tego się trzymam. Rozumiem o co Wam chodzi, natomiast uważam, że nadmierna ingerencja w to co PISZECIE, więcej użytkowników odrzuci niż zachęci.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 sie 2015, 21:41 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
ten niekontrolowany spam jest odrzucajacy

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 sie 2015, 09:18 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
Admin też ma sporo racji z ograniczonym ingerowaniem w zamieszczane treści.

W regulaminie drugiego forum mówią dużo o porządku, wywalali tematy i posty jak leci aż się ludzie w końcu wkurzyli i została puuuustka, a ledwo otwarte forum czeka na zgaszenia światła.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 sie 2015, 09:42 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
zakucyka pisze:
Admin też ma sporo racji z ograniczonym ingerowaniem w zamieszczane treści.

W regulaminie drugiego forum mówią dużo o porządku, wywalali tematy i posty jak leci aż się ludzie w końcu wkurzyli i została puuuustka, a ledwo otwarte forum czeka na zgaszenia światła.


Raczej nie mają gdzie spamować i im ludzi ubyło :D
Debile nigdy się nie nauczą że na spamie nie urośniesz :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 sie 2015, 09:00 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
(z marketingowego punktu widzenia) Dobrze ogarnięty spam sam w sobie też nie jest straszy... no ale nie wtedy, gdy jest on jedynym pomysłem na reklamę!!!

Tamci natomiast wpadli na genialny pomysł "robimy forum z PW i ładną grafiką, powiemy (w formie masowego spamu) to ludziom z drugiego forum i za tydzień świat będzie nasz BUAHAHAHHA"...
Skończyli jak widać...

Swoją drogą świetnie teraz czyta się ich czat i konkurs, w którym za kija nie wiem po co, liczą (aktualnie 2 osoby) do 100 :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 sie 2015, 14:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
To może i ja wyrażę swoje zdanie tylko trochę inaczej...

Dziękować konkurencji można za to że Admin tego forum został zmuszony do większej aktywności w ostatnim czasie. Myślę że konkurs konkursy-f9/natychmiastowa-odpowied-t3193.html też jest odpowiedzią na poczynania konkurencji i próbą zatrzymania użytkowników na tym forum. Pomijając fakt że konkurs jak dla mnie jest do dupy (no sory ale nie widzi mi się odświeżanie co chwilę forum by załapać się na 50żet Obrazek ) to podejmowałbym podobne kroki ^-^ Jestem zdania że zawsze można coś dodać/zmienić na lepsze. Trzeba tylko chcieć ^-^ Im więcej nowych for powstanie tym lepiej dla tego forum. Konkurencja jest potrzebna! Zmusi to Admina do podejmowania jakichkolwiek decyzji/zmian na których my użytkownicy tylko skorzystamy.

Wracając do konkursu Zakucyka...

Jak to po co liczą? Dla żetonów i nabicia postów ^-^ W czym liczenie jest gorsze od takich postów u nas?
poszukuj-jej-f35/szukam-sandra85-landrynkamniam-t2940.html#p47563
poszukuj-jej-f35/blondixx00-t3140.html#p48501
poszukuj-jej-f35/darika92-watka20-t1687.html#p48207
poszukuj-jej-f35/vikivu-t2471.html#p42439
poszukuj-jej-f35/sonicee-t730-120.html#p47430
poszukuj-jej-f35/czarnasuczka-t631.html#p33880
poszukuj-jej-f35/znasztenstan-t2630-20.html#p46799
poszukuj-jej-f35/poszukuje-addictive-sweet-cherry-t2906.html#p47022
poszukuj-jej-f35/kto-kojarzy-t2889.html temat który jest ale nie wiadomo o co w nim chodzi bo posty zostały usunięte.
poszukuj-jej-f35/uniqquee-t1141.html#p22259
poszukuj-jej-f35/uniqquee-t1141.html#p40207
poszukuj-jej-f35/keiiiti-kto-t2531.html#p43202
poszukuj-jej-f35/keiiiti-kto-t2531.html#p43361
poszukuj-jej-f35/keiiiti-kto-t2531.html#p44339

Nie chce mi się szukać więcej. Jest tego od cholery. Cały dział poszukuję jej to jeden wielki śmietnik. Pisałem już o tym kiedyś. Faktem jest że ten śmietnik (dział poszukuję jej) przyciąga z 50% użytkowników jak nie więcej.
Nawet konkurs w którym wystarczy napisać jedno słowo i udział biorą 3 lub 4 osoby? Jedno słowo a liczenie? ^-^ Bez różnicy. konkursy-f9/natychmiastowa-odpowied-t3193.html

Co do moderacji...

Zakładanie tych samych tematów dzień po dniu/duble (to tylko jeden przykład). Moderator jeśli jest to chyba zapomniał loginu i hasła do forum ^-^
poszukuj-jej-f35/mrniuniamr-t3150.html
poszukuj-jej-f35/mrniuniamr-t3151.html
Jest na forum kilku agentów którzy za każdym razem starają się grać innym użytkownikom na nerwach wpisując się byle gdzie i nie na temat psując dyskusję.

Z tego co obserwuję to licznik postów musi się zgadzać i nie ważne gdzie i co kto pisze ^-^ Czy post ma kilka zdań, jedno słowo czy sam uśmiech jest to bez znaczenia ^-^

Co do konkurencji... Czy zrobienie dobrego forum które może zagrozić forumsu jest możliwe? Jasne że tak ^-^ Wystarczy obserwować forumsu. Pomysłów jest tu mnóstwo. Ktoś z chęciami, dużą cierpliwością, dobrymi pomysłami i przede wszystkim z żetonami bez problemu jest w stanie zrobić coś ciekawego. Showsu jeśli nie zrobi czegoś z gagatkami, którzy potrafią tylko wpisać cyferkę w temat, zamiast zakładać nowe tematy i tworzyć dyskusję, padnie szybciej niż powstało. Brak ludzi którzy chcą rozwijać forum, a nie tylko się reklamować, sprzedawać żetony i spamować bez sensu licząc na żetony. Nie tędy droga...

Takie jest moje zdanie. Dziękuję za uwagę. Piss & Love.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 sie 2015, 07:40 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
Tylko 3 kwestie Bobek.

1) Przy podanych przez Ciebie tematach (oprócz oczywiście masowego nabijania postów) przynajmniej są próby prowadzenia jakieś w miarę normalnej rozmowy. Dodatkowo to, że jakieś "świeżaki" przykładowo piszą czego szukają, wynika po prostu z tego, że nie wiedzą jak to działa i myślą, że ludzie ot tak będą rzucać w nich nagraniami...
Natomiast w tym liczeniu na drugim forum oczywiście w domyśle wiadomo, że też chodzi o nabijanie postów... ale bezpośrednio o co ma w tym chodzić, bo z tego co widzę to to nawet konkurs nie jest... tylko taki temat dla ludzi ograniczonych intelektualnie, którzy nie potrafią nic normalnego napisać... byle napisać coś dla zachowania pozorów aktywności...

2) Wiadomo, że tutaj też full ludzi wali na lewo i prawo uśmieszkami, czy "hahhaha" tylko po to by nabijać posty i jak najszybciej nabijać do kasy z konkursów... ale Admin "niby" kontroluje wpisy przed przelewaniem i takie rzeczy miały być ignorowane.

3) Tak jak napisałem w temacie o konkursach, też uważam je za groteskę... a jeszcze śmieszniejsze jest obserwowanie osób odświeżających cały dzień jedną stronę dla 5pln.
Moim zdaniem jeśli konkursy mają przyciągnąć uwagę większej liczby ludzi to powinny opierać się w jakimś stopniu na kreatywności i spokojnym czasie przygotowania do nich.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2015, 15:05 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Ale skoro Admina bawi konkurs jaki wymyślił? Jego piaskownica, jego zabawki.

Co prawda spam przez pewien czas był mega wkurwiający ale trzeba do tego przyzwyczaić się jak do śniegu zimą :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 sie 2015, 20:34 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 lip 2015, 07:51
Posty: 47
Moderatora nie potrzeba bo ze spamem sobie Adminie poradziłeś?Zmieniło się tyle że czat jest teraz tym gównem zalewany..
Tak jest od dobrej godziny,nie ma kto nawet ich zbanować.Brawo
Obrazek
Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 sie 2015, 13:00 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 446
Cytuj:
Ja mam się ogarnąć? Ja jestem zdania że jeśli mi coś nie pasuje to idę gdzie indziej.
to zdanie najlepiej oddaje jakim typem człowieka jesteś :D
To idź gdzie indziej jak nie pasuje Tobie to, że my tutaj jesteśmy ze swoim zdaniem, a Ty tkwisz w "ciemnogrodzie" ;) Spam jest ewidentnym problemem i należy mu ZAPOBIEGAĆ, a nie działać PO FAKCIE. Proste jak drut.

Cytuj:
Skoro coś działa dobrze to się tego nie rusza - prosta zasada znana od lat.
Kolejna głupota. Gdyby inni myśleliby tak jak Ty to nie byłoby rozwoju technologii (albo np. aktualizacji aplikacji etc.). Jak dla mnie to straszne bzdury wypisujesz.

Działa GŁÓWNIE dlatego, że ludzie dalej podają kontakt do siebie. Jakby Admin zmienił zdanie i pozwolił na podawanie tam kontaktu to dział "wymiana" (zamiast download/poszukuje jej) rozrósłby się szybciej. Nie zmienia zdania, więc ludzie dalej mają to gdzieś i podają kontakt. Tylko jak ich zacznie banować to forum zacznie się cofać ;)

Cytuj:
Nie ukrywam, że forum bardzo szybko się rozrosło, ale to nie zmieniło mojego podejścia, żeby jak najmniej ingerować w treści tutaj zamieszczane - tego się trzymam. Rozumiem o co Wam chodzi, natomiast uważam, że nadmierna ingerencja w to co PISZECIE, więcej użytkowników odrzuci niż zachęci.


Super, wolność słowa jest fajna tylko nie każdy wie jak jej używać ;D Po to właśnie powinni być moderatorzy aby wywalać bezczelnych spamerów i ew. wywalać/łączyć zdublowane wątki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 sie 2015, 23:16 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 20:10
Posty: 70
Witam.

Napisałem cztery posty, żaden do tej pory się nie ukazał.
Czy tu trzeba przejść jakąś inicjację?
A może powinienem uiścić jakąś opłatę?
Za odpowiedź z góry serdecznie dziękuję! - O ile w ogóle nastąpi...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 16:38 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 20:10
Posty: 70
Sam sobie odpowiadam - zdaje się, że już wszystko OK!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 14:18 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Wolf pisze:
Cytuj:
Ja mam się ogarnąć? Ja jestem zdania że jeśli mi coś nie pasuje to idę gdzie indziej.
to zdanie najlepiej oddaje jakim typem człowieka jesteś :D
To idź gdzie indziej jak nie pasuje Tobie to, że my tutaj jesteśmy ze swoim zdaniem, a Ty tkwisz w "ciemnogrodzie" ;) Spam jest ewidentnym problemem i należy mu ZAPOBIEGAĆ, a nie działać PO FAKCIE. Proste jak drut.

Cytuj:
Skoro coś działa dobrze to się tego nie rusza - prosta zasada znana od lat.
Kolejna głupota. Gdyby inni myśleliby tak jak Ty to nie byłoby rozwoju technologii (albo np. aktualizacji aplikacji etc.). Jak dla mnie to straszne bzdury wypisujesz.

Działa GŁÓWNIE dlatego, że ludzie dalej podają kontakt do siebie. Jakby Admin zmienił zdanie i pozwolił na podawanie tam kontaktu to dział "wymiana" (zamiast download/poszukuje jej) rozrósłby się szybciej. Nie zmienia zdania, więc ludzie dalej mają to gdzieś i podają kontakt. Tylko jak ich zacznie banować to forum zacznie się cofać ;)

Cytuj:
Nie ukrywam, że forum bardzo szybko się rozrosło, ale to nie zmieniło mojego podejścia, żeby jak najmniej ingerować w treści tutaj zamieszczane - tego się trzymam. Rozumiem o co Wam chodzi, natomiast uważam, że nadmierna ingerencja w to co PISZECIE, więcej użytkowników odrzuci niż zachęci.


Super, wolność słowa jest fajna tylko nie każdy wie jak jej używać ;D Po to właśnie powinni być moderatorzy aby wywalać bezczelnych spamerów i ew. wywalać/łączyć zdublowane wątki.

Zmienił byś zdanie gdybyś mnie poznał z nazwiska :) Ale skoro masz doświadczenie które pozwala pisać w idiotyczny sposób o tym "dlaczego jest lub nie ma rozwoju technologi" lub uważasz takiego człowieka jak ja który "jeśli mi coś nie pasuje to idę gdzie indziej" (bo nie lubię wchodzić do kogoś z buciorami i mówić mu jak ma wyglądać jego miejsce bo to zwykły debilizm). Nazwiska oczywiście nie podam ale uwierz mi że prawdopodobnie każdy z tu obecnych korzysta z czegoś do czego dołożyłem swoje (pewnie według ciebie idiotyczne) 5 groszy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 15:21 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Forum "siedzi" na phpBB. Włączyłeś Adminie tylko opcję "Zgłoś ten post". Włącz jeszcze opcję "Ignoruj". A będzie więcej spokoju.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 20:32 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 446
bungabunga85 pisze:
Wolf pisze:
Cytuj:
Ja mam się ogarnąć? Ja jestem zdania że jeśli mi coś nie pasuje to idę gdzie indziej.
to zdanie najlepiej oddaje jakim typem człowieka jesteś :D
To idź gdzie indziej jak nie pasuje Tobie to, że my tutaj jesteśmy ze swoim zdaniem, a Ty tkwisz w "ciemnogrodzie" ;) Spam jest ewidentnym problemem i należy mu ZAPOBIEGAĆ, a nie działać PO FAKCIE. Proste jak drut.

Cytuj:
Skoro coś działa dobrze to się tego nie rusza - prosta zasada znana od lat.
Kolejna głupota. Gdyby inni myśleliby tak jak Ty to nie byłoby rozwoju technologii (albo np. aktualizacji aplikacji etc.). Jak dla mnie to straszne bzdury wypisujesz.

Działa GŁÓWNIE dlatego, że ludzie dalej podają kontakt do siebie. Jakby Admin zmienił zdanie i pozwolił na podawanie tam kontaktu to dział "wymiana" (zamiast download/poszukuje jej) rozrósłby się szybciej. Nie zmienia zdania, więc ludzie dalej mają to gdzieś i podają kontakt. Tylko jak ich zacznie banować to forum zacznie się cofać ;)

Cytuj:
Nie ukrywam, że forum bardzo szybko się rozrosło, ale to nie zmieniło mojego podejścia, żeby jak najmniej ingerować w treści tutaj zamieszczane - tego się trzymam. Rozumiem o co Wam chodzi, natomiast uważam, że nadmierna ingerencja w to co PISZECIE, więcej użytkowników odrzuci niż zachęci.


Super, wolność słowa jest fajna tylko nie każdy wie jak jej używać ;D Po to właśnie powinni być moderatorzy aby wywalać bezczelnych spamerów i ew. wywalać/łączyć zdublowane wątki.

Zmienił byś zdanie gdybyś mnie poznał z nazwiska :) Ale skoro masz doświadczenie które pozwala pisać w idiotyczny sposób o tym "dlaczego jest lub nie ma rozwoju technologi" lub uważasz takiego człowieka jak ja który "jeśli mi coś nie pasuje to idę gdzie indziej" (bo nie lubię wchodzić do kogoś z buciorami i mówić mu jak ma wyglądać jego miejsce bo to zwykły debilizm). Nazwiska oczywiście nie podam ale uwierz mi że prawdopodobnie każdy z tu obecnych korzysta z czegoś do czego dołożyłem swoje (pewnie według ciebie idiotyczne) 5 groszy.


Czyli nie masz żadnych argumentów, więc wyskakujesz z jakąś historyjką :) Super, a świstak pewnie siedział i dokładał swoje 5 groszy :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 21:31 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2014, 13:49
Posty: 60
A świstak zawijał w te sreberka :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 08:19 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 231
taka prosba adminie... popraw w koncu godzine na forum :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 09:21 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2014, 13:49
Posty: 60
kozakinho pisze:
taka prosba adminie... popraw w koncu godzine na forum :)


Zmień w ustawieniach witryny strefę czasową.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 10:50 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1165
Jeszcze do niedawna późniło się tylko 6 minut, teraz można ustawiać zegarek według forumowego czasu, jest idealnie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO