ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 12:27 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 14:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 wrz 2015, 20:27 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
tenobcy pisze:
stare głupie kurwisko i nastka dagusia sobie konto nazywa...ręce opadają.

ona myśli że tego inni nie widzą buhahaha ;D teraz założy różne profile niby różnych lasek,porobi zdjęcia przy tej samej ścianie,tych samych listwach i tej samej podłodze i będzie nam coś udowadniać hahaha :D 40 lat a pusta jak bęben :o


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 wrz 2015, 20:32 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 31 sie 2015, 16:54
Posty: 12
Wpisz sobie na ShowUp.tv VirtualnaPanna i zobacz profil, jest pusty. I mogę być Virtulaną mnie to dynda i powiewa. ale szmaty tępie i ją też już tępiłem, ale ona jak zawsze dalej wałkuje lud, a pisał będę co będę chciał typowy Mietku


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 wrz 2015, 20:36 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
obiibok pisze:
Wpisz sobie na ShowUp.tv VirtualnaPanna i zobacz profil, jest pusty. I mogę być Virtulaną mnie to dynda i powiewa. ale szmaty tępie i ją też już tępiłem, ale ona jak zawsze dalej wałkuje lud, a pisał będę co będę chciał typowy Mietku

tak jak wpiszę VirtualnaPanna wszędzie piszą że ta ździra oszukuje :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 09:03 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 209
tenobcy pisze:
stare głupie kurwisko i nastka dagusia sobie konto nazywa...ręce opadają.

nie przesadzaj, poduszka na leb i jeszcze by poruchal ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 17:24 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 31 sie 2015, 16:54
Posty: 12
Fabiano pisze:
tenobcy pisze:
stare głupie kurwisko i nastka dagusia sobie konto nazywa...ręce opadają.

ona myśli że tego inni nie widzą buhahaha ;D teraz założy różne profile niby różnych lasek,porobi zdjęcia przy tej samej ścianie,tych samych listwach i tej samej podłodze i będzie nam coś udowadniać hahaha :D 40 lat a pusta jak bęben :o


Specjalnie założyłem nowe konto na ShowUp.tv i polazłem z nia na priv. I nie wiem co napisać,wkurwia mnie na maxa, ale chlodnym okiem patrząc to ona nie jest taka stara i brzydka. No chyba, ze jednak bedzieci obstawac przy swoim to uznam że wy musicie być modelami, niestety ja nim nie jestem xD.
Dla mnie fajna dupa i jak ma te 40 lat to spoko się trzyma xD. Madeinchina masz racje... Piszcie co sądzicie.
Zdjecie na chwile wrzucam i usunę bo jeszcze mnie pozwie xDxDxD kurwiszon.


Ostatnio zmieniony 02 wrz 2015, 18:51 przez obiibok, łącznie zmieniany 2 razy

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 18:02 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
obiibok pisze:
Fabiano pisze:
tenobcy pisze:
stare głupie kurwisko i nastka dagusia sobie konto nazywa...ręce opadają.

ona myśli że tego inni nie widzą buhahaha ;D teraz założy różne profile niby różnych lasek,porobi zdjęcia przy tej samej ścianie,tych samych listwach i tej samej podłodze i będzie nam coś udowadniać hahaha :D 40 lat a pusta jak bęben :o


Specjalnie założyłem nowe konto na ShowUp.tv i polazłem z nia na priv. I nie wiem co napisać,wkurwia mnie na maxa, ale chlodnym okiem patrząc to ona nie jest taka stara i brzydka. No chyba, ze jednak bedzieci obstawac przy swoim to uznam że wy musicie być modelami, niestety ja nim nie jestem xD.
Dla mnie fajna dupa i jak ma te 40 lat to spoko się trzyma xD. Madeinchina masz racje... Piszcie co sądzicie.
Zdjecie na chwile wrzucam i usunę bo jeszcze mnie pozwie xDxDxD kurwiszon.

Obrazek

Obrazek

Virtualna ahahahaha rozjebałaś system tym postem :D :D :D Piękną rozmowe przeprowadziłaś z samą sobą :D i te pozowane zdjęcie :D do tego oznakowane :D hahaaaaaa kurwa nie mogę :D :D Jeszcze te twoje specjalnie założyłem tu konto i poszedłem z nią na priwy :D i co niby zamazujesz swój nick z ShowUp.tv a przy tym pokazujesz konkretny priw i konkretna rozmowa która i tak by przekreśliła anonimowość.Oj Virtualna Virtualna ty pozostaniesz głupia jak byłaś :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 18:29 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 31 sie 2015, 16:54
Posty: 12
xD


Ostatnio zmieniony 02 wrz 2015, 18:49 przez obiibok, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 18:38 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
obiibok pisze:
Fabiano pisze:
tenobcy pisze:
stare głupie kurwisko i nastka dagusia sobie konto nazywa...ręce opadają.

ona myśli że tego inni nie widzą buhahaha ;D teraz założy różne profile niby różnych lasek,porobi zdjęcia przy tej samej ścianie,tych samych listwach i tej samej podłodze i będzie nam coś udowadniać hahaha :D 40 lat a pusta jak bęben :o


Specjalnie założyłem nowe konto na ShowUp.tv i polazłem z nia na priv. I nie wiem co napisać,wkurwia mnie na maxa, ale chlodnym okiem patrząc to ona nie jest taka stara i brzydka. No chyba, ze jednak bedzieci obstawac przy swoim to uznam że wy musicie być modelami, niestety ja nim nie jestem xD.
Dla mnie fajna dupa i jak ma te 40 lat to spoko się trzyma xD. Madeinchina masz racje... Piszcie co sądzicie.
Zdjecie na chwile wrzucam i usunę bo jeszcze mnie pozwie xDxDxD kurwiszon.

Obrazek

Obrazek


dlaczego na tym pierwszym zdjęciu pisze że żetony trafią do ciebie po zakończeniu transmisji ? ;D ;D ;D
czyżby screen był robiony przez transmitujaca a nie tego zasłonietego użytkownika ?:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 18:43 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lip 2015, 14:46
Posty: 39
Dokładnie !!!!!

Żetony trafią na Twoje konto po zakończeniu transmisji i druga rzecz: nie ma opcji: wyślij napiwek.

Zawsze jak się zaprasza transmitującego na priv, to ma się opcję podarowania w trakcie trwania priva dodatkowych żetonów. I tą opcję ma tylko zapraszający, transmitujący już nie.

Screen został zrobiony przez transmitującego :D

Aleś się wkopała Virtualna :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 18:47 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Jak była głupia, tak została głupia.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 18:48 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
ooooooooooooooo kurwaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!! hahahaha jaki bekaaaaaaaaaaaa o kurwaaaaaaaaaaaaaa !!!!
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
VirtualnaPanna kurwa kolejna wtopa hahahahaha ja PIERDOLE JAKA TY JESTEŚ DEBILKA HAHAHAHAHA
NIBY ZDJĘCIA OBIBOKA Z PRIWA HAHAHAHA

Obrazek

Kurwa wiecie czemu wiedziałem że to znowu ona?? Bo to VirtualnaPanna założyła temat hejtujący spoko laskę ChiliCamHd :D
i zarejestrowała sie 3 dni temu pod nowym loginem i w jej temacie jakieś wrzuty na Chili :D
Kurwaaaaaaaa jak ona jest durna hahaha


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 18:50 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 31 sie 2015, 16:54
Posty: 12
No tak durna, że sama na siebie bata kreci


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 18:53 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
obiibok pisze:
No tak durna, że sama na siebie bata kreci

Virtualna nie wierze że jeszcze tu piszesz hahaha ale wstyd hahahaha wziełas priwa z samą sobą :D Jaka desperacja w ogóle żeby swój ryj wrzucić hahaha Ale zdjęcie jakie pozowane ahahaha :D Tylko nie zamazałaś tekstu że żetony trafią po zakończeniu transmisji :D Z Danem wtopa z obibokiem wtopa hahaha Kurwa jesteś przechuj hahaha


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 18:54 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
teraz zrobiła fotomontaż i podmieniła obrazki hahaha jaka tępa pała :D (nie mylic z tegą pałą)
ale huj bombki strzelił bo fabiano ściągnął wcześniej oryginalny obrazek ;D ;D ;D
a do tego kurwa kolejny raz sie wpierdoliła bo pisze kiedy post był edytowany hahah ja jebie ale tępa pała


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 18:57 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
Fabiano pisze:
obiibok pisze:
No tak durna, że sama na siebie bata kreci

Virtualna nie wierze że jeszcze tu piszesz hahaha ale wstyd hahahaha wziełas priwa z samą sobą :D Jaka desperacja w ogóle żeby swój ryj wrzucić hahaha Ale zdjęcie jakie pozowane ahahaha :D Tylko nie zamazałaś tekstu że żetony trafią po zakończeniu transmisji :D Z Danem wtopa z obibokiem wtopa hahaha Kurwa jesteś przechuj hahaha



no teraz przynajmniej mamy jej ryja i wiemy jak wygląda :D a do tego taaaaka samojebka hahah to trzeba mieć talent


Ostatnio zmieniony 02 wrz 2015, 19:07 przez tengapala, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 19:05 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2015, 18:04
Posty: 108
Nie jest taka zła, jak sobie podstawi twarz specjalnie pod zdjęcie xD. Dzięki Monia, teraz wszyscy będą wiedzieć jak wyglądasz bo sobie sama wkleiłaś zdjęcie :D.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 19:08 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 kwie 2015, 08:14
Posty: 39
To co panowie już kurwa ją aż tak pierdoli w dekiel że włącza sobie privy sama ze sobą?? i rozmawiam tak sama ze sobą heheh. No nie wieże kurwa że aż takie kurwy jeszcze nie rozjechał tir. A te zdjęcie to też fotomontaż bo kalendarz nie kłamie oraz informacje z pierwszej ręki że nasza virtualnaszmata ma już 39 latek na karku :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 19:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 sie 2015, 23:05
Posty: 3
40 letnia tępa dzida z wysuszoną od solarium mordą i to jeszcze z gównem w głowie hahahaha co za tępa kurwa z tej laski to nie wierzę :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 20:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 213
Brakuje słów na to co, virtualna tu odpieprza pod innymi nickami (ogólnie też). Jest chyba największym dnem ShowUp.tv, a to nie lada wyczyn. Ludzie są tępi, ale virtualna wyznacza nowe granice.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 20:20 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 sty 2015, 14:53
Posty: 37
To temat pod tytulem WTOPA ROKU 2015 juz mamy zamkniety :P

Jak mozna byc tak glupim?
Co by nie mowic, przygotowanie:
Anka 1-0 VirtualnaPanna


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: sektasekta, znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO