ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 11:49 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 14:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 02 wrz 2015, 13:16 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Link działa:
http://showup-alternatywnie.ShowUp.com/2014/05/mokrakasia-czyli-4everkasia-przekret_24.html
Czarno na białym udowodnione oszustwa. Polecam lekturę.

Edycja:
Jednak przekierowanie z tego forum nie działa. Ale: Ctr+C / Ctr+V do paska adresu w przeglądarce - i otwiera się blog.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 02 wrz 2015, 13:27 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 12:50
Posty: 1
Maq pisze:
Z Kasią i ekipą jaka tam przebywała spędziłem sporo udanych wieczorów i z tego też okresu pochodzą te posty, które są odzwierciedleniem relacji jakie Nas łączyły - kiedy ktoś bije mojego kolegę to reaguję:P W tym początkowym okresie oprócz typowych spraw fizycznych fascynowało mnie w Mokrej Jej poczucie humoru, dystans do siebie i inteligencja. Ale jak to mówią - czar prysł i w tej chwili nie utrzymujemy już ze sobą praktycznie żadnego kontaktu oprócz tego, że co jakiś czas upominam się o pewną sprawę jakiej Mokra jeszcze ze mną nie uregulowała:P Ale to nie rzecz na forum, a na pewno nie na dzisiaj:P


Mówisz że reagujesz jak biją twojego kolege ? :D
No to dziwne bo nieoficjalnie mówi sie że ten zjebany blog jest dziełem annpearl. No a Ciebie widziałem jak latałeś właśnie do niej i sie żaliłeś :D A każdy pamięta jak annpearl nadawała w kółko że mokra_kasia ma rozjebaną pizde jak wiadro. I różne inne obelgi na poziomie marginesu społecznego.
No to ja sie pytam co Ty tam robiłeś skoro sie kreujesz na takiego sprawiedliwego? A może to była zwykła dziecinada na zasadzie, laska mnie wydymała to polece do jej wroga żeby sie zemścić?
No i jeszcze taki mały szczególik, jakoś wcześniej napisałeś taki komentarz pod artykułem o annpearl na innym blogu :D
Obrazek
Ale bloger był zjebany i zamiast potraktować Cie poważnie to zaczął pierdolić coś że IP nie jest żadnym dowodem na to gdzie ktoś mieszka. I koniec końców olał Cie komletnie. A dziwnym trafem za jakiś czas widziałem Cię u annpearl jak sypałeś jej żetonami i pisałeś jakieś smaczki na PW :D Aż jej sie morda pod same uszy uśmiechała jak to czytała a jej komentarz był dość jednoznaczny.
To jak to było w końcu? Chciałeś zniszczyć mokra_kasia bo Cię wydymała, a teraz próbujesz sie kreować na wielce sprawiedliwego? Czy może to ja mam tylko takie wrażenie?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 02 wrz 2015, 14:16 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
Chyba nie xD


Firefox nie może odnaleźć serwera showup-alternatywnie.ShowUp.tv.com.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 02 wrz 2015, 15:05 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 kwie 2015, 08:14
Posty: 39
mroz3k pisze:
Chyba nie xD


Firefox nie może odnaleźć serwera showup-alternatywnie.ShowUp.tv.com.



Wejdź przez google pierwszy wynik...

https://www.google.pl/search?q=mokrakas ... 3&ie=UTF-8

Dobra beka z tych kurew.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 02 wrz 2015, 15:20 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
bo musisz tam wpisac B L O G S P O T zamiast 2 ShowUp.tv :P

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 02 wrz 2015, 15:23 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
To jednak najłatwiej jak to podał kriskf85 - wejść z Googla.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 02 wrz 2015, 15:56 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
kriskf85 pisze:
Dobra beka z tych kurew.


a tak sie kreują na wielkie damy a tu huj wielki :D wystarczy wpisac w google nick i już sie czyta ze to zwykle szmaty :P ja to nie kumam jak mozna byc taką pizda zyciowa zeby sie tak dac gnoić :D widocznie całe życie były gnojone i to u nich normalna rzecz :D
tak sie zastanawiam kim one musza byc w prawdziwym zyciu ? :P wielkie biznesmenki z wykształceniem pewnie :D co świecą dupą żeby mieć co jeść :P
pamieta ktoś jak mokra_kasia opowiadała kiedys że medycyne studiuje ?:D aż ją zaczeli pytać dokładnie z medycyny to od razy morde zamkneła z dnia na dzień :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 02 wrz 2015, 16:18 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Całkiem o niej zapomniałem. Dopiero ten wątek mi o niej przypomniał. Pamiętam jak twierdziła, że studiuje kardiochirurgię.
Już wtedy mnie to ubawiło setnie, gdyż specjalizacji (nawet I stopnia) nie robi się na studiach. Na to potrzeba od trzech do sześciu lat po studiach. A na prawo bycia nazywanym np.: lekarz specjalista onkolog (czyli II stopień) - to i z 15 lat po studiach jak jest się dobrym.

Przygotowała sobie dziewczyna bajeczkę, ale nie odrobiła lekcji. Gdybym ja sobie "wymyśliła" (cudzysłów w związku z niezgodnością płci), że jestem np.: saperem, to pierwej bym się z tego tematu "wyuczyła".


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 02 wrz 2015, 16:23 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 kwie 2015, 08:14
Posty: 39
Dobrego bloga ziomek piszę i ujawnia całą prawdę o bogatych dziewczynach z showburdelu które mieszkają w prawdziwych posiadłościach rodem szejka z dubaju. Dobre było zdjęcie mokrej_kurwy a w szczególności jej pipki. Pipkę ma tak rozjebaną że by mogła ją wynająć jako powierzchnie pod sklep dla sieci sklepów biedronka. Ta pani która studiowała medycynę stwierdziła że więcej zarobi na drodze przed euro 2012 które odbyły się w Polsce.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 02 wrz 2015, 16:50 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
huja dobrego, to typowy hejterski blog pełen kłamstw i fotomontaży, sądząc po tresci to pisze go któryś naganiacz annpearl, typowy pokaz debilizmu
to zdjecie rozjebanej pizdy mokra_kasia też jest przerobione, tak jak 90% zdjęć tam umieszczonych, ale fakt że niektóre rzeczy napisane o tych miernotach są prawdziwe
najlepsza to jest cutecaypso grzebiąca w nosie :D dama kurwa hahaha szkoda że nie wstawił tego jak ostatnio z tamponem cipe wypinała :D
a mi to jeszcze brakuje tam wspomnienia że mokra_kasia ściaga dosłownie wszystko od innych lasek, pisanie że ona jest inteligentna to jak stwierdzenie że śnieg jest ciepły :d


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 02 wrz 2015, 17:11 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Art pisze:
Całkiem o niej zapomniałem. Dopiero ten wątek mi o niej przypomniał. Pamiętam jak twierdziła, że studiuje kardiochirurgię.
Już wtedy mnie to ubawiło setnie, gdyż specjalizacji (nawet I stopnia) nie robi się na studiach. Na to potrzeba od trzech do sześciu lat po studiach. A na prawo bycia nazywanym np.: lekarz specjalista onkolog (czyli II stopień) - to i z 15 lat po studiach jak jest się dobrym.

Przygotowała sobie dziewczyna bajeczkę, ale nie odrobiła lekcji. Gdybym ja sobie "wymyśliła" (cudzysłów w związku z niezgodnością płci), że jestem np.: saperem, to pierwej bym się z tego tematu "wyuczyła".


Po raz kolejny piszesz brednie:P Akurat sprawę swoich studiów przedstawiała dokładnie w ten sposób o jakim piszesz, albo znów odpływasz albo celowo wprowadzasz ludzi w błąd.

Pała

Mokra na tle akurat ShowUp.tv wypadała dosyć spoko, więc o Jej inteligencje nie musisz się martwić. Przegadałem z Nią kilka wieczorów i możesz mi zaufać. ShowUp.tv to troszkę teatr i wizerunek naiwnej, lekko roztargnionej blondyneczki jest tak silnie zakorzeniony w męskich fantazjach, że można na tym zrobić dobry biznes. Celem mokrej nigdy nie była oscylacja gdzieś w granicach środka tabeli i mrówczej pracy na privach, a wykręceniu z tego bałaganu konkretnej sumki...celu dopięła więc nie wiem czy taka straszna z Niej cipa:P Oczywiście moralne kwestie takiego przedsięwzięcia każdy niech sobie ocenia sam.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 02 wrz 2015, 17:25 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
nie pieniadze są wyznacznikiem sukcesu tylko to jak jesteś postrzegany, co z tego że zarobiła konretną sumke co pewnie nawet nie dorówna dochodowi pracownika wykwalifikowanego, jak jest już zerem w internecie z przerobioną na wiadro pizdą za pomoca photoshopa
taka mokra_kasia kopnie w kalendarz a ludzie będą sie tylko śmiać bo juz za życia jest uznana za dno :D jak już szukasz sukcesu pienięznego to nikt nie przebije wredna_paula :D ty to nawet nie wiesz pewnie o co chodzi :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 02 wrz 2015, 17:46 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Wiem o co chodzi z Wredną i zaufaj mi, że Mokra jest lata świetlne przed Nią jeżeli chodzi o bystrość umysłu. Obiektywnie rzecz biorąc Wredna posiada również ładniejsze ciało, więc sukces przyszedł Jej łatwiej.

Podzielam zdanie, które napisałeś, na tym tle doszło również do degradacji Naszej znajomości i mam takie same odczucia, ale widzisz czasem z powodu różnych rzeczy jakie dzieją się w Twoim życiu niemożliwe staje się zdobycie pewnych kwalifikacji uprawniających do pracy na danym stanowisku. Nie powiem czy to spotkało akurat mokrą, ale mam wielu znajomych wśród marketingowców i wiem, że spokojnie dałaby sobie radę na podobnym stanowisku.

Swoje ciało i wizerunek potraktowała jako projekt, który poprowadziła w gruncie rzeczy profesjonalnie, stosując triki znane w branży jak np czerpanie "inspiracji" z tego co odnosi sukces, co się sprzedaje, a także naciskając odpowiednie guziki wśród facetów.

Powtórzę znowu, cena jaką była gotowa za to zapłacić to Jej prywatna sprawa i nikomu nie każę Jej szanować. Ale jeżeli potraktujemy całą aferę pt "Mokra_Kasia" jako kampanię, to była to udana kampania jak na warunki w jakich przyszło Jej działać:P

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 02 wrz 2015, 17:56 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
gówno prawda, żadnej kampani nie miała, dała sie zgnoic i tyle, nawet nie chce mi sie rozpisywać i kłócić, niech każdy sam sobie oceni

a marketingowiec to żadna filozofia, mam z nimi do czynienia i wiem dokładnie jak to działa, póki wykonujesz plan sprzedażowy to pracujesz, jak dwa razy nie wykonasz planu to dostajesz kopa w dupe i kto inny wchodzi na twoje miejsce
spotkałem takich którzy mieli naprawdę ogromne zyski i niesamowite umiejetności wciskania towaru, ale i im się zawsze podwijała noga po kilku latach, bo nikt ich nie postrzegał jako dobrych pracowników tylko jak zwykłych roboli którzy kombinowaniem rozprowadzali towar


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 02 wrz 2015, 18:02 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Szybko zorientowałem się, iż naganiacze obecni są również na tym forum. ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 02 wrz 2015, 18:04 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Pała

Ale widzisz... jakbyś czytał ze zrozumieniem to zauważyłbyś, że ja wcale Jej nie bronię. Do mokrej w tej chwili mam stosunek "meh" , ale padło tu kilka stwierdzeń, które były kłamliwe i nieuczciwe w stosunku do pracy jaką mimo wszystko wykonała. Sam mam podobne odczucia.

Ciebie Art to nawet nie komentuję:P Musisz słabo jednak siedzieć na tym ShowUp.tv skoro mnie nie kojarzysz, albo u niezłych smoków, że nigdy mnie nie widziałeś.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 02 wrz 2015, 18:14 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 31 sie 2015, 16:54
Posty: 12
Maq pisze:
Wiem o co chodzi z Wredną i zaufaj mi, że Mokra jest lata świetlne przed Nią jeżeli chodzi o bystrość umysłu. Obiektywnie rzecz biorąc Wredna posiada również ładniejsze ciało, więc sukces przyszedł Jej łatwiej.

Podzielam zdanie, które napisałeś, na tym tle doszło również do degradacji Naszej znajomości i mam takie same odczucia, ale widzisz czasem z powodu różnych rzeczy jakie dzieją się w Twoim życiu niemożliwe staje się zdobycie pewnych kwalifikacji uprawniających do pracy na danym stanowisku. Nie powiem czy to spotkało akurat mokrą, ale mam wielu znajomych wśród marketingowców i wiem, że spokojnie dałaby sobie radę na podobnym stanowisku.

Swoje ciało i wizerunek potraktowała jako projekt, który poprowadziła w gruncie rzeczy profesjonalnie, stosując triki znane w branży jak np czerpanie "inspiracji" z tego co odnosi sukces, co się sprzedaje, a także naciskając odpowiednie guziki wśród facetów.

Powtórzę znowu, cena jaką była gotowa za to zapłacić to Jej prywatna sprawa i nikomu nie każę Jej szanować. Ale jeżeli potraktujemy całą aferę pt "Mokra_Kasia" jako kampanię, to była to udana kampania jak na warunki w jakich przyszło Jej działać:P


Inne jak tak działają na ShowUp.tv to naciągaczki i manipulantki tylko nie mokra ona jest święta? Czy chroni ją immunitet?
Mnie z twarzy nawet sie podoba choć jej miny drażniące,sposób dojenia jeleni dobry, każda to robi na swoj sposob, ale trzeba byc obiektywnym oceniają te pseudo damy


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 02 wrz 2015, 18:20 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
obiibok-VirtualnaPanna kończ,wstydu oszczędź


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 02 wrz 2015, 18:27 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
mój dalszy komentarz jest zbedny, niech kazdy sam sobie oceni jaka kobieta sukcesu jest mokra_kasia 8) ciekaw jestem co powiedzą jej dzieci jak zobaczą tego bloga :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 02 wrz 2015, 18:37 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 31 sie 2015, 16:54
Posty: 12
Fabiano pisze:
obiibok-VirtualnaPanna kończ,wstydu oszczędź


Przestan fabiano robic z tej szmaty gwiazde w każdym poscie jest o niej mowa już rzygać sie chce takie masło maslne. Ile można w kółko i to samo maglować jakby była pępkiem świata i ShowUp.tv i wkoło niej świat sie kręcił. Weź na wstrzymanie i jak ja tak uwielbiasz czy nie postaw jej kapliczke w domu ale nie odgrzewaj kotletów tu. Bo jak czytam Virtualna to goni mnie do kibla w trybie przyspieszonym xDxDxD


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO