ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 08 sie 2015, 10:55 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
jak tak słucham tej histori to nie zdziwiłbym sie jakby ten cukierek był alfonsem toxic a sama toxic wiadomo kim :D niezłe jaja


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 09 sie 2015, 21:02 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 sie 2015, 20:31
Posty: 2
Prawda jest taka, że hejt jest zjawiskiem powszechnym na ShowUp.tv. Nie wierzę, że Toxic ma agencję modelek czy, że grała w xxx itp. Czasem faktycznie może razić to, że np zbiera na kosmetyczkę za kilkaset zł biorąc pod uwagę jak wielu ludzi musi za niewiele większą kwotę przeżyć miesiąc z rodziną. Jest sama, dzięki temu albo jak kto woli przez to na więcej ją stać no ale nikomu niczego nie ukradła. Co do obśmiewania niskich napiwków osobiście się z tym nie spotkałem. Dziwią mnie niektóre jej poglądy - fakt ale ma do nich prawo - jak my wszysct. To, że banuje milczących - jej prawo. JA parę razy na początku się z Nią lekko ściąłem ale o dziwo nie wyleciałem. Dosyć długo miałem o Niej dość negatywne zdanie. Jednak choć z częścią Jej poglądów i podejścia się nie zgadzam to kilka razy bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła w rozmowie. Gdybym miał mieć z Nią bliższą znajomość pewnie byśmy się nie dogadali. Nie będę się jednak wypierał - lobię wchodzić na Jej transmisje. Czasem dobrze posłuchać innego punktu widzenia. A hejtu nie lobię ogólnie - nie tylko w odniesieniu do Tomic. Na ShowUp.tv zaglądam do kilku osób - nie tylko do Toxic i nie raz już musiałem się tłumaczyć innym piszącym dlaczego normalnie rozmawiam na "takim portalu"
Toxic na pewno jest kontrowersyjna - zawsze można zmienić transmisję albo wchodzić bez zalogowania ale po co hejtować??????


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 09 sie 2015, 22:17 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
ja tylko pisze co mysle o tej jej opowiastce :D a ze jej nie lubie to już inna sprawa hehe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 11 sie 2015, 07:03 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Zjawisko znane od czasu powstania internetu, a w nim - for dyskusyjnych:

Założyć konto, zalogować się, aby napisać jeden post popierający samego siebie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 12 sie 2015, 14:54 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2015, 20:02
Posty: 35
Słuchajcie dajcie spokoj juz tej Pani ja wiem swoje ale sie nie wypowiadam szkoda strzepic jezyka a widocznie starsza Pani tez ma potrzebe bycia wsrod ludzi podziwiac ja ze ma odwage


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 25 sie 2015, 09:24 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2014, 01:18
Posty: 269
tak sobie myślę... czy ona nadal banuje ludziska??? mocno się zaangażowała w swoją krucjatę tępienia gadów... a gady cały czas pełzają dookoła niej... trudno coś na to poradzić... choć wystarczy użyć wyobraźni...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 25 sie 2015, 10:49 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Wyplowialy pisze:
Sądzę, że ban u niej to jak order za normalność.

Sam bym tego lepiej nie ujął. Moje gratulacje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 25 sie 2015, 11:28 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2015, 18:04
Posty: 106
Ni to ładna, a już tym bardziej inteligentna. Udaje taką wygadaną, kobietę z klasą, ale wali od niej sztucznością, bycia na siłę kimś kim nie jest.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 25 sie 2015, 16:07 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Kto nie lubi Toxic, ten korniszon.
Smutny w dodatku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 25 sie 2015, 16:22 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Za popcornem nie przepadam ale generalnie masz rację.
Idę teraz poleżeć na kanapie po dobrym obiadku, mam podobną do Toxic tylko całą w sierści.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 25 sie 2015, 19:26 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
Mk181111 pisze:
Ni to ładna, a już tym bardziej inteligentna. Udaje taką wygadaną, kobietę z klasą, ale wali od niej sztucznością, bycia na siłę kimś kim nie jest.


dokładnie ;D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 25 sie 2015, 22:34 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Dzisiaj nasz "cukierek - koks" ma nick "Ines78".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 28 sie 2015, 15:10 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 29 maja 2015, 14:11
Posty: 32
Wie ktoś, czy da się ją wkręcić na jakiś lesbijski priv, jak sa u niej kolezanki?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 28 sie 2015, 16:11 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2015, 18:04
Posty: 106
Dawno temu wziąłem taki priv jak była malkox, wszelkie sugestie zbywały tym że nie doczytały :). Także nic wartego uwagi, do tego naciąganie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 02 wrz 2015, 03:51 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2015, 00:50
Posty: 207
Kurwa jak tak słucham tej toxic to czuję się zajebiscie inteligentny rzadko można spotkać ludzi glupszych ode mnie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 02 wrz 2015, 09:10 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2015, 18:04
Posty: 106
Ona akurat bije rekordy, szlachcianka z koziej dupy. Te jej przemyślenia życiowe i "maniera"...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 09 wrz 2015, 21:03 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Tym razem Toxic wali ściemę na to, że zajebali jej telefon. I opowiada swoje z owym kradziejem rozmowy.

Ma dziewczyna kolejne pomysły na ściemę.

No i to żebranie o żetony. Żenujące.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 09 wrz 2015, 21:54 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
jakim to trzeba byc zerem zeby sobie takie pierdoły wymyślać.... ja pierdole brak słów
jak mojej znajomej kiedys ukradli telefon to dostała plombe a nie gadała ze złodziejem, ale toxic żyje w swoim własnym wirtualnym świecie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 10 wrz 2015, 01:35 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 10:00
Posty: 27
Parę razy ją obserwowałem. Duzo gada i pseudo inteligentnie. Z naciskiem na to ostatnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 10 wrz 2015, 02:00 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 24 kwie 2015, 03:58
Posty: 65
Art pisze:
Tym razem Toxic wali ściemę na to, że zajebali jej telefon. I opowiada swoje z owym kradziejem rozmowy.

Ma dziewczyna kolejne pomysły na ściemę.

No i to żebranie o żetony. Żenujące.



Tak właśnie wypowiadają się takie pajace ,wszystko negują tworząc własne historie .. Cokolwiek usłyszą zaraz komentują skoro Mnie nie lubisz ,to po co Mnie nagminnie oglądasz komentując każdą transmisję..??? Jesteś prostak i pasożyt widocznie sam kłamiesz na co dzień więc wszystkich mierzysz tą samą miarą.. W przeciwieństwie do Ciebie nie wszyscy wiecznie coś wymyślają Toxic nie żebra bo nie musi .. ale Ciebie widocznie boli ze dostaje za darmo i nie musi nic na siłę robić .. Jakie to małostkowe wiecznie kogoś oceniać i bazować na pomówieniach żeby zaistnieć .. wypowiedziami kryjąc się pod Nickiem którego nikt nie zna .. Cecha prostaka ślizgającego się wiecznie na cudzych plecach pisząc bzdury bo w sumie inaczej nie możesz nikomu zaszkodzić .. Taki udzielający się na temat każdej kobiety na ShowUp.tv pan nikt.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO