ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 316 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 cze 2014, 12:51 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
sa takie laski, na ktore nie moge patrzec, ani nie moge sluchac tego co pie***ą - ich transmisje powoduja ze jestem za aborcja. nic tylko zutylizowac.

moje top najbardziej wkur...zajace transmitujace to:
1. konefka - slowami nie da sie wyrazic jak mnie ta franca denerwuje :)
2. sonia (nie pamietam dokladnie nicka - kolezanka Dziewczyny Gangstera) - tak tepej laski chyba nigdzie w necie nie widzialem, po 2 min sluchania tego co gada mam ochote piescia walnac w monitor :D
3. annpearl - bez komentarza, "mysli" ze jest gwiazda. a jeszce bardziej mnie wkurzaja zakochani w niej frajerzy ktorzy jej co tydzien placa po kilka tys zetonow.
4. wiktoriana (czy jakos podobnie), wstretna, makijaz i wyraz twarzy typowej ku... nie zdziwilbym sie gdyby na codzien zarabiala na tylku poza ShowUp.tv.

narazie tyle hehe.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2014, 13:47 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 kwie 2014, 16:12
Posty: 127
ruchacz pisze:
sa takie laski, na ktore nie moge patrzec, ani nie moge sluchac tego co pie***ą - ich transmisje powoduja ze jestem za aborcja. nic tylko zutylizowac.


3. annpearl - bez komentarza, "mysli" ze jest gwiazda. a jeszce bardziej mnie wkurzaja zakochani w niej frajerzy ktorzy jej co tydzien placa po kilka tys zetonow.


narazie tyle hehe.

Płacą owszem ale żetonami z obiegu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2014, 14:10 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
tak czy inaczej nie rozumiem jak ona moze miec tak wysoka ogladalnosc.
na kazdej transmisji upija sie do nieprzytomnosci. ani ladna ani madra.
zalozy dobra kiecke i mysli ze jest elegancka.
swoja droga przypomnialo mi sie jak wpierdalala ostrygi i popijala je winem (z przeceny w biedrze?), nie wiedzac nawet jak sie zabrac za te ostrygi :D
albo jak udawala ze mowi po wlosku czy francusku.
typowy lans.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2014, 14:16 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
ruchacz pisze:
2. sonia (nie pamietam dokladnie nicka - kolezanka Dziewczyny Gangstera) - tak tepej laski chyba nigdzie w necie nie widzialem, po 2 min sluchania tego co gada mam ochote piescia walnac w monitor :D


Sonia89, fajna dziewczyna. A to co gada to tak serio to podzielam jej zdanie w wielu kwestiach. No sorry ŻADNA dziewczyna nie jest tam dla przyjemności tylko dla żetów. Postaw się na miejscu takiej dziewczyny i słuchaj 3-4 godziny dziennie "pokaż stópki", "wstań". Mówi co myśli i tyle. Tępa nie jest.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2014, 15:01 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 14 cze 2014, 13:10
Posty: 129
zgadzam się co do pierwszych dwoch! konefce juz chyba wystarczy ShowUp.tv bo dlugo juz tu siedzi


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2014, 16:59 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
marecki3456 pisze:
No sorry ŻADNA dziewczyna nie jest tam dla przyjemności tylko dla żetów.


Niejedna jest dla przyjemnosci :)
Sam regularnie ogladam i rozmawiam z dziewczynami ktore maja gdzies te zetony.
Znam tam tez takie ktore owszem dorabiaja sobie na zetonach, ale nie maja takiego cisnienia i traktuja to tylko jako mozliwosc dodatkwego, drobnego dorobku "na waciki".
Ja praktycznie tylko na takich transmisjach bywam.
Nie kreca mnie te wszystkie "gwiazdy" kokainki, sonie, annyperl, konefki, i inne ktore kieruja sie zasada "zetony albo ban" i traktuja showupa jako jedyne zrodlo dochodow (czyt zbyt tepe lub zbyt leniwe by pojsc do pracy :D )


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2014, 17:08 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Leniwy jesteś :P

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2014, 18:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 cze 2014, 17:11
Posty: 49
Dodaj do tej listy demolka997dzwon czy jakoś tak ;) Strasznie nadęta baba,w dodatku obraża każdego wokół nie mając zazwyczaj żadnych argumentów.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2014, 18:54 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 cze 2014, 23:44
Posty: 279
Pamiętam, jak raz na transmisji się wkurwiała, że ktoś wie jak ona naprawdę ma na imię i gdzie pracuje.

Przy czym ze 2-3 dni wcześniej sama podała adres siłowni na której pracuje ;) Ktoś siłownię odwiedził i dane persnalne poznał :)

Ciężko po czymś takim nazywać ją inteligentną.

_________________
Mundus universus exercet histrionem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2014, 18:59 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
w dodatku gruba, male cyce i wyglada na rasowe kurwiszcze, a jej pokoj jak sypialnia w budelu.
nie zdziwilbym sie gdyby to byla prostytutka, ktora sobie dorabia na ShowUp.tv.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2014, 19:07 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
he do listy dodalbym Batwomen (juz jej dawno nie ma, wczesniej na zbiorniku siedziala - taki sam nick).
darla sie doslownie, krzyczala i wyzywala innych, banowala.
koles jakis skomentowal ze ma taki sam mebelek, ktory bylo widac w tle w jej pokoju, a ona z morda "ty kurwa pedale, laska ci macha cycami przed kamera a ty sie na mebelki patrzysz??? co za pojeby tu siedza!!!".
i tak kazdego cisnela jak gowno, nawet jak ktos grzeczniej zwracal uwage by sie uspokoila :)
pamietam na zbiorniku jak jej proponowali kredyty (bo ta privow nie miala), to krzyczala "pierdole te wasze kredyty ja mam prace, jestem tu dla przyjemnosci".
a jak na ShowUp.tv sie pojawila i miala privy i cel i jej wypomnialem to ze jest dla przyjemnosci a nie dla kasy to tak mnie zjebala ze o ja pierdole, a nastepnie mnie zbanowala.
albo powazny problem z deklem miala, albo jakas narkomanka (zachowywala sie jak naszurana).


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2014, 20:21 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
batwomen=demolka997 tak btw

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2014, 20:30 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Jak was wkurwiają to po jaki uj oglądacie? Jakiś napad masochizmu? :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2014, 21:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
płotka pisze:
batwomen=demolka997 tak btw


haha nawet sie nie skapnalem, ale jednak cos czulem ze demolka mi kogos przypomina :D
ale i tak sie uspokoila, bo jako batwomen byla masakryczna i darla morde za kazdym jednym razem jak ja ogladalem byla wkurwiona.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 03:00 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Okej, mozecie sobie nie lubic Konefki ale zeby ja od razu z ShowUp.tv wyganiac? Dajcie na luz, nie chce nie wchodze i tyle.
Mi sie tez nie podoba jako kobieta i raczej do niej nie zagladam ale bylo nie bylo Konefka jednak jest juz "legenda" ShowUp.tv i ja sie ciesze ze tam siedzi z tym swoim spojrzeniem "mam na was wyjebane".
W muzyce mamy takich RollingStones, a na ShowUp.tv mamy swoja wlasna polska Konefke 8)
...no pomyslcie za pare lat wasi synowie beda na ShowUp.tv wchodzic a tam ciagle ona ta sama...no pare dziar wiecej ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 18:43 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 16 cze 2014, 00:13
Posty: 50
Cytuj:
4. wiktoriana (czy jakos podobnie), wstretna, makijaz i wyraz twarzy typowej ku... nie zdziwilbym sie gdyby na codzien zarabiala na tylku poza ShowUp.tv.


Byłem u niej kiedyś na priv strasznie drogie miała ale powiem tak warto było wydać tyle hajsu na nią.A co do twarzy to racja coś ma z tego zawodu,zresztą ona coś zawsze ukrywała w tym mieszkaniu bo zawsze za nią koc wisiał.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 13:58 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 maja 2014, 15:43
Posty: 108
1. bezapelacyjnie mrsstrangerx, za caloksztalt
2. annpearl, nie wiem jak hetero faceci moga na to patrzec
3. jakas Ala, ale nie malaAla tylko taki grubas, nienawidze jej za morde, tzn juz po samych ustach mysli, ze jest niewiadomo kim
4. konefka, za to, ze ma privach nawet nie chce sie jej udawac, tylko wklada sobie np dildo obwod 20cm w pizde i nawet jej powieka nie drgnie, i morda w stylu "no nie, znowu..."


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 15:22 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
1. MrsStrangerXx - za robienie pokazów erotycznych pozbawionych choćby cienia erotyki + wkurwiające, mrugające wielokolorowe światełka + wyraz twarzy "nie brałam dzisiaj leków"
2. AnnPearl - całokształt
3. Sexownawredotka aka Kochaniutka223 - za to, że ma tak niesamowicie piękne ciało i tak kurwesko drogie privy i nic nie chce spuścić :-)
4. konefka - wydaje mi się, że w momencie kiedy wkładasz sobie przez 10 minut wibrator w cipkę i już nawet nie udajesz, że to cię podnieca - trzeba przejść na emeryture albo chociaż sobie zrobić przerwę na kilka tygodni. Z tatuażami też by mogła sobie zrobić przerwę bo niedługo jej miejsca zabraknie :-)
5. MokrutkaLaseczka (teraz ma inny nick którego nie pamietam) - za tanie privki które po wejściu okazują się być okrojone do minimum (bez głosu, twarzy) ale pani oczywiście chętnie poszerzy ofertę za dodatkowe żetony. I zerowy kontakt z klientem na ogólnym, pani nawet nie udaje że przyszła tu po coś innego niż żetony (a szkoda, bo ciało ma rzeczywiście jedno z najlepszych na ShowUp.tv)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 20:00 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Jak wyżej kolega napisał nie lubię wszystkich tych leniwych i bez ambicji lasek które nie chcą ruszyć się do roboty i wolą całymi dniami przesiedzieć na ShowUp.tv i wymuszać priv i żetony. Trochę ambicji wiecznie młode i na topie nie będziecie więc wypadało by pomyśleć o jakimś doświadczeniu w pracy a nie tylko świeceniem cyckami na ShowUp.tv.
1. Kokainka vel Princesss- nie cierpię jej, tak pustej, pazernej, próżnej laski na ShowUp.tv nie widziałem. Zero kobiecości, obraża oglądających oraz robi z nich debili że nie siedzi na dwóch kontach, uważa się za 7 cud świata i świata nie widzi poza ShowUp.tv, nie wiadomo czy śmiać się czy płakać z jej tekstów typu: zabiła by się jakby zaszła w ciąże bo nie mogła by siedzieć na ShowUp.tv, do pracy nie pójdzie bo ma ShowUp.tv no i chwalenie się ile ona zarabia. Dziwią mnie osoby które chodzą na priv do tego pustaka.
2. Patrysia czy jakoś tak ma do 30 widzów i siedzi całym dniami i zaprasza na swój pierwszy orgazm.
3. Anaperl- ma wysokie mniemanie o sobie i myśli że jest seksbombą a naprawdę wygląda jak jakiś chłop.
4. Pantera90- sępi żetony i obraża się jak jej słabo idzie, ma wysokie cele oraz słabość do polepszania swojej urody w nadmiernym stopniu.
5. WrednaPaula- ma wysokie cele i ma głupią gatkie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2014, 23:53 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
jeszcze strasznie mnie wkurwia januszewska, brzydka, wrecz oblesna, wyglada jak cyganka.
moze i niezle ciagnie, ale co z tego jak typowi nie staje.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 316 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO