ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pytanie do pań
Post: 25 cze 2015, 20:40 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
Jak oceniacie privy u innych pań? Zauważyłyście może że jesteście inaczej traktowane? Privy zdarzają się być inne niż w zamyśle? Albo transmitująca nie chce rozmawiać? Przyznajecie się że jesteście laskami?
Mi się nie raz zdarzyło że obiecane rzeczy na priv nie były realizowane, laski albo nie chciały pogadać albo czegoś pokazać albo były ździwone że chcę cokolwiek "zobaczyć"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2015, 20:51 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Dziwne to.
Wg mojej wiedzy większość kobiet jest zdecydowanie biseksualna, jednakże niestety też pruderyjna i skrywająca pragnienia, a wiadomo, że kobiety lubią się miziać i oglądać sobie tzipki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2015, 21:00 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
Też mi sie tak wydawało ale niemile jestem zaskoczona.
W jakiś sposób nie chcę już brać privów u pań bo czuję że jestem jakiś problemem, nwm, czas zajmuję? A przecież żetony te same...no nie kumam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2015, 12:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 sie 2015, 11:32
Posty: 2
Wiele kobiet też nie chce się przyznac do swojej biseksualności... wczoraj miałam transmisje ze swoim facetem i kilka razy to właśnie kobieta mnie prosiła żebym coś pokazała... Mnie osobiście to nie przeszkadza. Otwarcie przyznaję się do tego że mam skłonności biseksualne ;P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2015, 19:48 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
L_S30 pisze:
Wiele kobiet też nie chce się przyznac do swojej biseksualności... wczoraj miałam transmisje ze swoim facetem i kilka razy to właśnie kobieta mnie prosiła żebym coś pokazała... Mnie osobiście to nie przeszkadza. Otwarcie przyznaję się do tego że mam skłonności biseksualne ;P

Może była to kobieta z kutasem między nogami. Takich ostatnio sporo na ShowUp.tv. Inaczej mówiąc koleś pod damskim nickiem wyłudzający żetony przez pw.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO