ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 23 sie 2015, 21:45 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Niech ktoś poda w końcu numer telefonu gdzie mogę wysłać POMAGAM.

Albo niech ekipa z ShowUp.tv teraz walnie wszędzie w Polsce wielkie bilboardy - "ShowUp.tv - pierwszy w Polsce portal charytatywny". Za to przecież nie będą ich ścigali, że reklamują dobroczynność.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sie 2015, 22:32 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 cze 2015, 22:49
Posty: 96
...:::Bobek:::... pisze:
Tak będzię wyglądał szołap od września ^-^


Hehe, Strangerka, dobre ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sie 2015, 22:36 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2015, 18:04
Posty: 110
Ta cała otyła Olka, śmierdzi - mówi że nie stać ją na utrzymanie trójki dzieci, ale siedzi od rana do wieczora na ShowUp.tv, przyznając się do wpieprzania żarcia na potęgę jak dzieciaki śpią. :o


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 sie 2015, 07:37 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 sie 2015, 07:22
Posty: 1
ALEKSANDRA_370
oszustka na 100%,i na bank moim zdaniem to ta sama Gosia44,która wyludziła oficjalnie od ludzi z ShowUp.tv 30 tys zl na rzekomo chorego syna na nowotwór,nieoficjlanie kwota była podobno 2-krotnie wyższa,gdyż ludzi wplacali jej poza ShowUp.tv.Było to 2 lata temu.
Metoda działania ta sama ale wtedy pokazywała twarz,,gdzie teraz ją panicznie ukrywa.
Laptop z komunii syna nooo widać nowy model,ale odrazu z kamerka na usb hd,dlaczego nie korzysta z wbudowanej.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 sie 2015, 12:03 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 sie 2015, 11:38
Posty: 5
Potrzebujący pomocy ? A co to dom pomocy społecznej , nie róbmy z portalu erotycznego jakiegoś chłamu bo ci którzy na prawdę potrzebują pomocy to nie siedzieli by na ShowUp.tv tylko wiedzieli skąd ją otrzymać na miejscu. Ja omijam takie transmisje , ale jednak żal patrzeć że z portalu erotycznego robi się takie COŚ , jak dla mnie admin powinien od razu blokować takie transmisje po kolei jak leci.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 sie 2015, 15:40 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 cze 2015, 22:49
Posty: 96
Kolejne, sprzed chwili:
Obrazek
;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 sie 2015, 16:01 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Raz jeden w życiu spotkałem się z uczciwie żebrzącym. 99% żebrze o pieniądze.

Tymczasem kiedyś, kiedy stałem już przy kasie, podszedł do mnie człowiek w pewnej knajpce na dworcu kolejowym, stwierdził i zapytał:
Cytuj:
Jestem głodny. Nie kupiłby mi pan czegoś do jedzenia?

A że sam kupowałem dla siebie, to powiedziałem ekspedientce: Raz jeszcze to samo poproszę. Inni ludzie się go brzydzili i taktowali opryskliwie. A ja się go nie brzydziłem. Bo z niejednego pieca chleb jadłem. Usiedliśmy razem i zjedli. Jako, że nadchodził czas mojego pociągu, to na pożegnanie chciałem mu zostawić trochę pieniędzy. Odmówił. Ale (jak powiedział) - gdyby mi pan jeszcze coś do jedzenia kupił, wie pan, tak na później ...
Zdobył ten człowiek nie tyle moje współczucie, co szacunek.

Być może, mając takie doświadczenie jak wyżej, pusty śmiech mnie zbiera na widok tych "babek" żebrzących na S_u o pieniądze. A jak już jedna z drugą wymyśla jakąś historyjkę, to nawet szkoda na to słów.

Człowiekowi, który nie żebrze o pieniądze, a poprosi o coś do jedzenia - zawsze pomogę.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 sie 2015, 18:30 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
Art pisze:
Raz jeden w życiu spotkałem się z uczciwie żebrzącym. 99% żebrze o pieniądze.

Tymczasem kiedyś, kiedy stałem już przy kasie, podszedł do mnie człowiek w pewnej knajpce na dworcu kolejowym, stwierdził i zapytał:
Cytuj:
Jestem głodny. Nie kupiłby mi pan czegoś do jedzenia?

A że sam kupowałem dla siebie, to powiedziałem ekspedientce: Raz jeszcze to samo poproszę. Inni ludzie się go brzydzili i taktowali opryskliwie. A ja się go nie brzydziłem. Bo z niejednego pieca chleb jadłem. Usiedliśmy razem i zjedli. Jako, że nadchodził czas mojego pociągu, to na pożegnanie chciałem mu zostawić trochę pieniędzy. Odmówił. Ale (jak powiedział) - gdyby mi pan jeszcze coś do jedzenia kupił, wie pan, tak na później ...
Zdobył ten człowiek nie tyle moje współczucie, co szacunek.

Być może, mając takie doświadczenie jak wyżej, pusty śmiech mnie zbiera na widok tych "babek" żebrzących na S_u o pieniądze. A jak już jedna z drugą wymyśla jakąś historyjkę, to nawet szkoda na to słów.





Człowiekowi, który nie żebrze o pieniądze, a poprosi o coś do jedzenia - zawsze pomogę.




ktos pisal, ze chcial pomoc ance, ale nie w zetonach i dostal bana...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 sie 2015, 18:47 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 cze 2015, 22:49
Posty: 96
Jeśli panna uczciwie pokazuje trochę ciałka, to w porządku. Właśnie widzę, że doloresia_flisikowska zbiera "dorzuć złotóweczkę na leki, dziękuję" - ale widzę, że oferuje fajne privki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 sie 2015, 18:55 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
Marshall_E pisze:
Jeśli panna uczciwie pokazuje trochę ciałka, to w porządku. Właśnie widzę, że doloresia_flisikowska zbiera "dorzuć złotóweczkę na leki, dziękuję" - ale widzę, że oferuje fajne privki.

a jak nie pokazuje, ale jest potrzebujaca, to jej nie dasz ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 sie 2015, 20:29 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 cze 2014, 13:25
Posty: 38
Marshall_E pisze:
Jeśli panna uczciwie pokazuje trochę ciałka, to w porządku. Właśnie widzę, że doloresia_flisikowska zbiera "dorzuć złotóweczkę na leki, dziękuję" - ale widzę, że oferuje fajne privki.


Przynajmniej coś robi Ta co sie rozbiera. Nie chce niczego za darmo. Powinni tego zabronić tutaj sie zgadzam z Wami to nie miejsce na takie sprawy. Te laski co sie rozbierają na ogólnych powinny i tak więcej dostawać bo dostają grosze :(


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 sie 2015, 21:12 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2014, 00:02
Posty: 35
nie wiem czy "pokażę cycki za żetony na leki" nie jest gorsze od żebrania. Chociaż gdy wchodzi w grę godność i portal erotyczny, to sprawy się dość mocno rozmijają.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 sie 2015, 21:22 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
Dan pisze:
Marshall_E pisze:
Jeśli panna uczciwie pokazuje trochę ciałka, to w porządku. Właśnie widzę, że doloresia_flisikowska zbiera "dorzuć złotóweczkę na leki, dziękuję" - ale widzę, że oferuje fajne privki.


Przynajmniej coś robi Ta co sie rozbiera. Nie chce niczego za darmo. Powinni tego zabronić tutaj sie zgadzam z Wami to nie miejsce na takie sprawy. Te laski co sie rozbierają na ogólnych powinny i tak więcej dostawać bo dostają grosze :(

Virtualna widze odcinasz sie od zebraczki, dobra decyzja, ona juz utonela, Ty masz jeszcze szanse


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 sie 2015, 21:42 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 kwie 2015, 15:57
Posty: 14
Kiedyś nie zwracałam na takie osoby uwagi (w końcu każdy orze jak może), ale teraz coraz bardziej mnie to denerwuje. Przede wszystkim przez to, że na każdej takiej transmisji obrażane są dziewczyny rozbierające się, najgorsi są "dżentelmeni", którzy rzucają takiej ubogiej biedaczce żetony i wychwalają jaka to ona porządna a nie jak reszta tych k... po czym uboga kończy transmisje a ci idą do innych z tekstami pokaż cycki. Żałosna hipokryzja!
Kiedyś też miałam bardzo kiepski moment w życiu i bardzo potrzebowałam pieniędzy, wchodziłam jednak z uśmiechem na ustach robiłam trans i normalnie zarabiałam. Może rozbieranie się nie jest godne wielkich pochwał, ale przynajmniej jest to uczciwe na tym portalu. Nigdy bym nie pomyślała, że mogę ot usadowić się przed kamerką i chcieć żetony za nic, ale widocznie co niektóre są "sprytniejsze", a ja jestem k..., życie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 sie 2015, 21:44 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2015, 18:04
Posty: 110
Dan pisze:
Marshall_E pisze:
Jeśli panna uczciwie pokazuje trochę ciałka, to w porządku. Właśnie widzę, że doloresia_flisikowska zbiera "dorzuć złotóweczkę na leki, dziękuję" - ale widzę, że oferuje fajne privki.


Przynajmniej coś robi Ta co sie rozbiera. Nie chce niczego za darmo. Powinni tego zabronić tutaj sie zgadzam z Wami to nie miejsce na takie sprawy. Te laski co sie rozbierają na ogólnych powinny i tak więcej dostawać bo dostają grosze :(


Spieprzaj virtualna i powiedz Izce by się nie przejmowała hejterami :(.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 sie 2015, 16:39 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 cze 2015, 22:49
Posty: 96
chommm15 pisze:
nie wiem czy "pokażę cycki za żetony na leki" nie jest gorsze od żebrania. Chociaż gdy wchodzi w grę godność i portal erotyczny, to sprawy się dość mocno rozmijają.


Ale wtedy oglądający ma komfort psychiczny, że nie po prostu fapuje, ale zrobił dobry uczynek ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 sie 2015, 18:58 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2015, 18:04
Posty: 110
Ja pierdolę...
Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 sie 2015, 19:38 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 14 sty 2014, 20:40
Posty: 6
Niobe pisze:
Kiedyś nie zwracałam na takie osoby uwagi (w końcu każdy orze jak może), ale teraz coraz bardziej mnie to denerwuje. Przede wszystkim przez to, że na każdej takiej transmisji obrażane są dziewczyny rozbierające się, najgorsi są "dżentelmeni", którzy rzucają takiej ubogiej biedaczce żetony i wychwalają jaka to ona porządna a nie jak reszta tych k... po czym uboga kończy transmisje a ci idą do innych z tekstami pokaż cycki. Żałosna hipokryzja!
Kiedyś też miałam bardzo kiepski moment w życiu i bardzo potrzebowałam pieniędzy, wchodziłam jednak z uśmiechem na ustach robiłam trans i normalnie zarabiałam. Może rozbieranie się nie jest godne wielkich pochwał, ale przynajmniej jest to uczciwe na tym portalu. Nigdy bym nie pomyślała, że mogę ot usadowić się przed kamerką i chcieć żetony za nic, ale widocznie co niektóre są "sprytniejsze", a ja jestem k..., życie.


Taką postawę rozumiem. Żebrania na portalu erotycznym nie. Są inne miejsca do tego.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO