ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 12:27 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 14:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: zz222
Post: 24 sie 2015, 19:39 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Niech Was nie zwiedzie nick. Co raz zmienia swoje "zety" i dwójki.
Poznałem ją, jak wczoraj na "fejk" transmisji o żebrance ktoś jej wytknął, iż też nabiera ludzi na swojego "raka". Ile ona tam się "kurwów" nasadziła.

Dziś wszedłem na chwilę aby zapytać. I o oczywiście ... ban.

Radzę unikać.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 24 sie 2015, 19:57 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2015, 18:04
Posty: 108
A tak, kolejna kurewka z papierami która używa dzieciaka do zbierania kasy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 25 sie 2015, 03:00 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lip 2015, 14:46
Posty: 39
O kurde, a ja myślałam, że ta rurka w brzuchu to naprawdę rak...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 25 sie 2015, 06:55 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
A czytałeś jej dyskusję na fejk transmisji o żebrance? To była kultura pełną parą.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 25 sie 2015, 10:36 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2015, 08:11
Posty: 103
"Zetka" jest chora Art. Znam jej historie od samego początku, widziałam dokumentacje medyczną. Ona nie wyłudza kasy, nie żebrze. Robi normalne pokazy(robiła je również przed chorobą), możesz ją też zabrać na priv-od Ciebie zależy czy będziesz z nią na nim rozmawiał czy poprosisz o pokazanie kobiecych walorów. Dziewczyna nie ukrywa, że przydałaby się jej pomoc, ale też stara się na nią zarobić.
A "ban"? Cóż Art wyobraź sobie ze jesteś po chemio- i radioterapii, zmęczony i ... przestraszony. A ktoś po raz kolejny Cię wyzywa (rozumiem, ze to nie Ty wyzwałeś-ale nawiązałeś do konkretnego zdarzenia). Sam wszak, gdzieś w innym wątku, napisałeś, że lepiej czasami wlepić tego bana.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 25 sie 2015, 10:46 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Ja nigdy nie wyzywam. Zadałem tylko pytanie. Wystarczyło odpowiedzieć: "Nie chcę o tym rozmawiać." I ja już więcej pytań bym nie zadawał.
Taki ze mnie kulturalny człowiek.

Instytucja "bana" daje na S_u co poniektórym poczucie władzy. Tylko, że niewiele z nich zdaje sobie sprawę z tego, jak złudne jest to poczucie.

Jeśli, jak twierdzicie, naprawdę jest chora, to nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć powrotu do zdrowia.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 25 sie 2015, 11:40 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Wyplowialy pisze:
Co byś zrobił ?

Teraz już niestety ta dziewczyna, o której myślę nie nadaje. Ale miała świetny sposób na to, co opisujesz. Banów nie rozdawała. Po prostu - ignorowała. Jak się te trole już po kilkunastu minutach denerwowały - czytać to było bezcenne. Zawsze podziwiałem ją za przysłowiowy "stoicki spokój".


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 25 sie 2015, 12:17 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 kwie 2015, 23:03
Posty: 28
Miałam to olać, ale powiem Wam jakie jest moje zdanie >:D
Ja osobiście nie daje wiary jej chorobie, byłam świadkiem jak się " karmiła" przez PEGA w sposób zaprzeczający powszechnym prawą fizyki. Swoje spostrzeżenia postanowiłam skonfrontować tu i ówdzie i sorry ale NIE WIERZE TEJ PANI.
Ja to odbieram jako próbę lepszego zarobku po przez wywoływanie litości wśród oglądających. Po tym jak zrobił się "szum" wokół jej osoby na swoich transmisjach ucina temat choroby wymazała również opis w swoim profilu.
Zadajcie sobie także pytanie czy osoba po radio, czy chemioterapii ma chęci i siły za przeproszeniem świecić pizdą na ShowUp.tv???? Ja lekarzem nie jestem, nie twierdzę, że moja racja jest jedyną słuszną :)) :))
Kolejna pompa w jej wykonie: byłam świadkiem rozmowy na jej trans. na temat tego, że szkoda że w wyniku leczenia straci tak piękne włosy, co z udawanym żalem potwierdziła- szkoda tylko, że zawsze występuje w chamskiej taniej peruce.
I w moim osobistym odczuciu opowiadanie o swojej chorobie na forum- czyli podczas transmisji a następnego dnia wystawianie pizdy = wysyłanie sprzecznych komunikatów do oglądających, nie wspomnę o tym że portal erotyczny to nie miejsce na ogłaszanie tego typu rzeczy, podkreślam w moim odczuciu jest to baaaardzo słabe.
Pozdrawiam 8)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 25 sie 2015, 12:31 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Zawsze warto wysłuchać różnych zdań aby sobie wyrobić pogląd.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 25 sie 2015, 12:32 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
Nikt Cię nie zmusza do przebywania na jej transmisji. Jak stwierdziłaś lekarzem nie jesteś. Co do PEGA opisz jak prawidłowo powinno się podawać pokarm przez niego:) Wiesz dla czego nie chce już mówić o chorobie? właśnie dla tego aby tacy jak Ty nie mieli pretekstu do pisania że wykorzystuje chorobe do lepszego zarobku. Wg Ciebie osoba chora ma się poddać i nie walczyć ma być smutna i zapłakana. W przeciwieństwie do anki żebraczki możesz spokojnie zaprosić zet na priv. Już kilka osób potwierdziło, że jest chora a mimo wszystko stara się uśmiechać i nie siedzi z miną zbitego kundla i czeka aż ktoś da żetona. Pozdrawiam i bez urazy :) ale ja też przedstawiłem swoje racje.

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 25 sie 2015, 12:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 kwie 2015, 23:03
Posty: 28
Wyplowialy pisze:
Uffff, jaki słowotok i ślinotok ! Musi co jej bardzo nie lubisz ! Ja pamiętam jej wcześniejsze trans, które byly zajefajne. Nie musiała nic zmieniać bo dobrze jej szlo. A Ty wyskakujesz z takim memorandum. Jaja sobie robisz, czy zapiekła i zastarzala zajadłość połaczona z zazdrością wzięła górę nad rozumem ?

WYRAŻAM SWOJĄ OPINIĘ PO TO JEST FORUM. PRZEDSTAWIŁAM SWÓJ PUNKT WIDZENIA. NIE LUBIĘ OSZUSTÓW I MAM PRAWO MIEĆ TAKIE ZDANIE ;D ;D BARDZO NIEPOPRAWNIE PISZESZ POPRACUJ NAD TYM BO ROBISZ SOBIE WSTYD NA FORUM. POZDRAWIAM


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 25 sie 2015, 17:58 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 kwie 2015, 23:03
Posty: 28
Wyplowialy pisze:
szparka21: jesteś żałosna w tej swojej zazdrości. Wspólczulność na poziomie "0", obiektywizm "-1", zawiść niczym nieuzasadniona "+10". Rzygnełaś swoją zajadłością, nienawiścią i jadem. JESTEŚ WIELKA. Mój poprzednik dobrze powiedział: Dziewczyna w związku z chorobą ma iśc się powiesić ? Chce się cieszyć życiem i zapomnieć o zlym. TY FLĄDRO JEJ W TYM NIE POMAGASZ.

Twój post świadczy JEDYNIE O NISKIM POZIOMIE TWOJEJ KULTURY WYPOWIEDZI I DOWODZI TEGO, ŻE KOMPLETNIE NIE POJMUJESZ IDEI FORUM, TEGO ANI ŻADNEGO INNEGO. WZGLĘDEM ZZ222 NIE KIERUJE SIĘ ZAZDROŚCIĄ BO NIE MAM CZEGO JEJ ZAZDROŚCIĆ ;D ;D ;D I KAŻDY TRANSMITUJĄCY MUSI SIĘ LICZYĆ Z KRYTYKĄ UPUBLICZNIAJĄC SWÓJ WIZERUNEK. Może dużymi literami bardziej trafi do twojej puściutkiej główki, niemniej żaden z Ciebie " partner" do dyskusji. Jedyne na co Cię stać to podjęcie nieudanej próby hejtu, dyskutować też trzeba umieć- a Ty tego nie potrafisz. Więc wyjdźmy już z tego przedszkola. Pozdrawiam i życzę dalszego rozwoju intelektualnego i emocjonalnego, człowiek uczy się całe życie ^-^ PS ogarnij te swoje byki nieprzyjemnie się czyta takie wypowiedzi


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 26 sie 2015, 20:01 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 sie 2015, 19:54
Posty: 2
Ludzie czy wy jesteście kurwa popierdoleni wszyscy do reszty od oglądania tych pizd i cyców na okrągło?? Ania (zz222) zachorowała na raka migdałka z przerzutem na węzły chłonne, jest po 2 turze chemii i radioterapii a ja mam papiery i dowody na to, że jest chora. Czy wy nie widzicie jak ona wychudła?? Jesteście zwykłymi popierdoleńcami, co żerują na cudzym nieszczęściu..... w tym miejscu pozwolę sobie zacytować Władcę Śmieci- Żebyście zdechli......


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 27 sie 2015, 13:06 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2014, 18:24
Posty: 98
Pamiętam Anie z czasów kiedy jeszcze nadawała z Olsztyna i zawsze były to trans na poziomie,z polotem i fantazją :) zz222(Ania) nigdy by się nie zniżyła do jakiejkolwiek prośby o wsparcie gdyby nie tak ciężka choroba.

Jakaś "szparka21" napisała"Ja lekarzem nie jestem...." noo Ty na pewno nie, ale Ania tak.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 27 sie 2015, 15:46 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Do Trici:
Niesamowicie merytoryczna wypowiedź. Jeden post i od razu wulgaryzmy i życzenie komuś śmierci.

Ale jaja. Jak odpowiadałem to jeszcze widziałem ten pierwszy post Trici na forum. Cuda.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 27 sie 2015, 17:39 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 sie 2015, 19:54
Posty: 2
do hołoty piszę na odpowiednim poziomie:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 27 sie 2015, 18:05 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Jeśli nie zdążyłeś przeczytać, to ... na przyszłość będę Ci screen'y robił.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 27 sie 2015, 21:41 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 20:10
Posty: 70
Ludzie chorzy na raka, mają myśli i życie zaprzątnięte zupełnie czym innym, niż siedzenie na ShowUp.tv, grzebanie w wnętrznościach i pokazy erotyczne. Zwykłego człowieka, wystarczy, że ząb boli i ma wszystkiego dosyć, a tu rak i aż tyle wigoru oraz chęci do sex pokazów za żetony. Dla mnie, to ewidentna ściema, żeby przy okazji pokazów, wyłudzić jeszcze więcej kasy na litość.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 30 sie 2015, 09:36 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sie 2015, 21:36
Posty: 12
Tricia pisze:
Ludzie czy wy jesteście kurwa popierdoleni wszyscy do reszty od oglądania tych pizd i cyców na okrągło?? Ania (zz222) zachorowała na raka migdałka z przerzutem na węzły chłonne, jest po 2 turze chemii i radioterapii a ja mam papiery i dowody na to, że jest chora. Czy wy nie widzicie jak ona wychudła?? Jesteście zwykłymi popierdoleńcami, co żerują na cudzym nieszczęściu..... w tym miejscu pozwolę sobie zacytować Władcę Śmieci- Żebyście zdechli......

To ty tricia lekarzem chyba jej jesteś skoro jej papiery jak to ujęłaś masz ;D ;D to jest dopiero ku... komedia ;D ;D ;D ;D ;D ;D Nie nie widzimy jak wychudła, ale widzimy że inaczej ustawia sobie kamerke na transmisjach swoją drogą cudownie ozdrowiała paznokcie zrobione pizda wywalona i czeka na żetony. I jest tak zdrowa że ma siłę 5 ray dziennie się logować na ShowUp.tv, w tym także po nocy, ma więcej energii i parcia na żetony niż niejedna transmitująca, żeton musi się zgadzać !!!!!!!!A jej obroty spadły od kont przestała się żalić na wymyśloną chorobę ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 30 sie 2015, 13:41 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sie 2015, 21:36
Posty: 12
Karpiczek pisze:
Ludzie chorzy na raka, mają myśli i życie zaprzątnięte zupełnie czym innym, niż siedzenie na ShowUp.tv, grzebanie w wnętrznościach i pokazy erotyczne. Zwykłego człowieka, wystarczy, że ząb boli i ma wszystkiego dosyć, a tu rak i aż tyle wigoru oraz chęci do sex pokazów za żetony. Dla mnie, to ewidentna ściema, żeby przy okazji pokazów, wyłudzić jeszcze więcej kasy na litość.

AMEN :))


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO