ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 11:49 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 14:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 sie 2015, 13:02 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 21 sie 2015, 12:13
Posty: 4
Jeszcze jakies pol roku temu gdybym gdzies zaslyszal takie rewelacje pewnie popukal bym sie w glowe.Dzisiaj jednak moja wiedza jest taka a nie inna i zapewniam was ze toczysta prawda.Zacznijmy jednak od tego jak na to wpadlem.Zaczelo sie zupelnie nie pozornie.Kiedys z VirtualnaPanna wszedlem w calkiem cieple relacje,stare czasy,wtedy miala jeszcze inny login.Nie ma co zaglebiac sie w szczegoly,w kazdym badz razie ta panienka wyjebala mnie na pokazna sumke.Jak to zrobila?Wykorzystala perfidnie moja dobroc moja slabosc i nie ukrywajmy bo trzeba sie przyznac moja naiwnosc.Myslicie ze VirtualnejPannie obce jest zebractwo?otoz nie!robi to doskonale tylko w podziemu a nie tak jak Anka92x w swietle leflektorow.Virtualna glownie dziala poprez prywatne wiadomosci,na priwach czy w ogole poza showupem.Sam na wlasnej skorze sie o tym przekonalem.Jako ze ma doskonaly podglad na tych bardziej hojnych,zamoznych uzytkownikow ktorzy nagradzaja ja napiwkami to do nich kieruje prosby doslownie o kase,o przelewy na konto o zetony.Najczesciej prosi bo spotkalo ja jakies zdarzenie losowe.i tak w kolkoKiedy sie zorietowalem ze cos jest nietak ze najzwyczajniej klamie,wykorzystuje mnie zaczalem grzebac.To co krok po kroku znajdywalem przyprawialo mnie o bol glowy.Tak podstepnie tak podle i tak wyrafinowanie dzialala ze to sie w glowie nie miesci.Od tego momentu powiedzialem sobie dosc!!Teraz to ja sie z toba zabawie!Tylko ja juz bawilem sie na powaznie nie baczac na koszty ktore pochlona te wszystkie informacje.Zdobylem jej dane personane,nr tel,nr rachunkow,doslownie wszystko.Wlasnie w ten sposob trafilem na slad powiazan Virtualnej do Anki92x.Od nitki do klebka wyszlo wszystko jak na dloni.Okazalo sie ze VirtualnaPanna i Anka92x dzialaja razem i to pod jednym dachem!!!Od pewnego czasu byly tu nawet bystrzejsze osoby ktore przebakiwaly ze VirtualnaPannai Anka92x to rodzina :) Wystarczylo skojarzyc tylko pewne fakty :)Teraz kiedy ostatnio pojawilo sie sporo dowodow na oszustwa VP i Anki obie postanowily zalozyc wlasne niemal identyczne forum by mogly stac sie tam paniami wlasnego losu :) Niestety forum dziaduje wiec plan do konca nie wypalil :) mimo ogromnego spamuna tym forum ktory nie przypadkiem a samym poczatku zaczal pojawiac sie tylko wtematach Anki i Virtualnej.Tak czy owak powiem wam ze laczac sily zarabiaja ogromne pieniadze!Mimo ze obie to niby inna bajka zapewniam was ze dzialaja dokladnie w ten sam sposob.Dlaczego Virtualna robi pokazy tylko bez glosu?Taka zagadeczka dla was :)Nawet anka dochodzi czasem do wniosku ze po co sie prezyc przed kamerka jak od czasu do czasu mozna wrzucic video :)Na powiazania Virtualnej i Anki jest tutaj na forum sporo dowodow,wystarczy tylko pogrzebac i wszystko poskladac jak klocki lego.Wykazcie sie a pokaze wam jeszcze wiele ciekawszych rzeczy :) Na zachete macie foto :D


OSZUKUJAC TYLE LAT BLEDY PODWINIETE NOGI TO BYLA TYLKO KWESTIA CZASU
ZDJECIE PO PRAWEJ VIRTUALNA KTORA JESZCZE WTEDY BYLA NA LOGINIE NastkaDAgusia a ja dokumentowalem jej licytacje na ktorych oczywiscie oszukiwala


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 sie 2015, 09:08 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 209
gdzie to foto?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 sie 2015, 10:15 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 lip 2015, 22:47
Posty: 60
tym temacie jest unikajcie-jej-f24/xanka92-t98-680.html#p50941
Ściana, listwa, podłoga


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 sie 2015, 10:37 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 21 sie 2015, 12:13
Posty: 4
Moj post zanim sie pojawil poszedl do moderacji.Pojawil sie dopiero dzisiaj i bez zdjec.Czyzby ryje oszustek byly az tak niewyjsciowe?VirtualnaPanna jeszcze na loginie nastkadagusia robiac licytacje za chuja nie mogla podejrzewac ze po 2 latach wycieknie zdjecie aneczki z tego samego pokoju.ale jak sie kreci takie grube walki pomylka jest kwestia czasu.Rodzina OSZUSTOW!!W nastepnym poscie pokaze wam zakupy oszustek.Dopiero bedzie szok :) Robia $ bardzo konkretny ale juz wkrotce przyjdzie pora rozliczen :)



Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 sie 2015, 16:43 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 kwie 2015, 08:14
Posty: 39
A wy kurwa mówiliście że jestem nawiedzony dając info że virtualnaszmata jest powiązana z żebraczka.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 sie 2015, 22:51 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
haha ja już pisałem o tym z miesiąc temu i jakoś nikt mnie nie chciał słuchać :D Virtualna jeszcze kiedyś napędzała biznesik Anki podbijając,dając napiwki,potem z swoich multikont broniła jej.Już samo to było dziwne i podejrzane.To samo pisałem o nowym forum że to jak nic anki i virtualnej działalność :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 sie 2015, 23:20 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 01 mar 2014, 16:11
Posty: 52
Tego akurat nie wiedziałem, ale w życiu nie dałem wiary w to co ta tleniona gnida mówiła. Jesteś już skończona na wieki Yzabello ^-^ Powinna beknąć jeszcze za to, że dzieciaka wplątała w swoje gierki, jeszcze się zdziwi dziewucha co ją czeka i będzie już tylko :'(


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sie 2015, 00:14 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 gru 2014, 14:48
Posty: 211
No ja pierdole, szczena mi opadła czytając to wszystko. OBIE POWINNY DOŻYWOTNIO OPUŚCIĆ TEN PORTAL !


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sie 2015, 07:44 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2015, 18:04
Posty: 108
Nie opuszczą bo kurwy stojące za ShowUp.tv nie pozwolą być wszelkiej maści oszustki dzięki którym mają żetonki, sobie tak normalnie poszły. ShowUp.tv to zwykła mafia.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sie 2015, 11:42 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 lip 2015, 07:51
Posty: 47
O w morde jaki numer ;D jednak plotki od jakiegoś czasu okazały się prawdziwe.Nieźle się uzupełniają jebane :-) Udana rodzinka. :o


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sie 2015, 12:52 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 maja 2014, 16:21
Posty: 94
Ale kabaret :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sie 2015, 13:08 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 gru 2014, 14:48
Posty: 211
A biedna Ania nadal mówi, że nikogo nie oszukała, no po prostu komedia. OSCAR dla Anii za postać pierwszoplanową!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sie 2015, 13:46 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 18 sie 2015, 20:07
Posty: 71
dagusia to się puszcza z każdym


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sie 2015, 14:15 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lip 2015, 14:46
Posty: 39
Sraznik czekam na ten post z zakupami. Umrę jak nie zobaczę, ale się spajacowały w tym momencie :D Do VP jakoś nie wchodziłam zbyt specjalnie, domyślam się, że to ta laska co Izka ma z nią przytulone foto?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sie 2015, 14:22 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 maja 2014, 16:21
Posty: 94
Megan pisze:
Sraznik czekam na ten post z zakupami. Umrę jak nie zobaczę, ale się spajacowały w tym momencie :D Do VP jakoś nie wchodziłam zbyt specjalnie, domyślam się, że to ta laska co Izka ma z nią przytulone foto?

Nieee Virtualna to stara dupa ok 40stki :D Ej a może to jej stara? hahahaha


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sie 2015, 14:27 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 lip 2015, 07:51
Posty: 47
No ktos pisal że to moze być jej córka a czy to prawda to nie wiem.Przed chwilą były nawet 2 transmisję o ance i jeden z nadających pisal że anka i virtualna nadają z jednej chałupy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sie 2015, 14:30 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 maja 2014, 16:21
Posty: 94
No na zdjęciach wyżej widać dokładnie, że nadają z tej samej chaty :D To by wiele wyjaśniało czemu babcia nie może opiekować się wnusiem hahahhah


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sie 2015, 17:20 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 209
mamed pisze:
No na zdjęciach wyżej widać dokładnie, że nadają z tej samej chaty :D To by wiele wyjaśniało czemu babcia nie może opiekować się wnusiem hahahhah

babcia ma dwoje swoich...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sie 2015, 22:04 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 259
Cytuj:
tak podle i tak wyrafinowanie dzialala(...)


To nie ona jest wyrafinowana - tylko ludzie, którzy dali się naciągnąć są debilami - wliczając autora wątku.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sie 2015, 22:31 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2015, 18:04
Posty: 108
It_was_not_me pisze:
Cytuj:
tak podle i tak wyrafinowanie dzialala(...)


To nie ona jest wyrafinowana - tylko ludzie, którzy dali się naciągnąć są debilami - wliczając autora wątku.

Co racja to racja, debili rzucających żetkami na oszustki trudno zrozumieć. Chociaż wszyscy nimi jesteśmy bo daliśmy $ na taką mafię jak ShowUp.tv.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO