ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 20:32 Dzisiaj jest 21 wrz 2015, 00:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1365 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 69  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 20 sie 2015, 21:03 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 01 mar 2014, 16:11
Posty: 54
a kto teraz nadaje na Izę bo nie mogę znaleźć, jak widzicie to wstawcie tu linka do transmisji zawsze szybko można oblukać.
Za dzieciaka na ShowUp.tv przecież jest jakiś mega ban więc mogliście screena zrobić.
Prawie 1000 głów na transmisji u tego pastucha siedzi co to za wałek, już raz też tak było, że pełno ich tam się zleciało wszak zawsze jest z 50-100 osób :o


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 20 sie 2015, 21:06 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 403
Oglądałem to. Żenada.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 20 sie 2015, 22:06 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 20 sie 2015, 20:36
Posty: 27
oczy smaruje żelem zeby łzy leciały i tak szuka głupich,na zetony


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 20 sie 2015, 22:06 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 sie 2015, 21:33
Posty: 3
Anka92 po prostu wyjebala system. Robi to co robi i ma z tego kase. Szacun!!!!!! Oczywista oczywistoscia jest to, ze to oszustka i naciagaczka i maja troche racji ci co ja hejtuja. Ale tylko troche bo przeciez ona nikogo nie zmusza zeby sypali zetonami. To ludzie sa na tyle glupi, ze wierza w to co ona im sprzedaje w swoich lzawych przedstawieniach i lykaja to jak pelikany. Na tle calej ferajny z ShowUp.tv Anka blyszczy jak diamend, poniewaz nie musi swiecic gola dupa, psitka czy innymi cycami a robi KASE. I to towarzycho co za 2,3 czy 5 zlotych polskich sie obnaza nie moze tego przezyc ze oni sie prostytuuja za marne grosze a ona robi kase inteligencja. Czy widzac to co ona wyprawia z ludzmi na ShowUp.tv mozna sie dziwic ze w naszej kochanej Polsce maja pole do popisu roznej masci naciagacze i oszusci? Chyba nie.. Pozdrawiam ogarnietych


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 20 sie 2015, 22:34 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2014, 17:18
Posty: 218
Wyplowialy pisze:
Dzieciak, ukochany synek był na trans ??? Kiedyś taką sytuację zgłosiłem, zero odzewu...Ance biedaczce wolno. Pińda nadawała, a synek siedział obok i patrzył jak na kreskówkę o kreciku, Zero reakcji od modów


To już jest przesada. Niech sobie siedzi z tymi maślanymi oczkami ale wciąganie w to dzieciaku to jest przegięcie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 20 sie 2015, 22:49 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 gru 2014, 14:48
Posty: 211
eloszki12 pisze:
Wyplowialy pisze:
Dzieciak, ukochany synek był na trans ??? Kiedyś taką sytuację zgłosiłem, zero odzewu...Ance biedaczce wolno. Pińda nadawała, a synek siedział obok i patrzył jak na kreskówkę o kreciku, Zero reakcji od modów


To już jest przesada. Niech sobie siedzi z tymi maślanymi oczkami ale wciąganie w to dzieciaku to jest przegięcie.


Mogłaby zachować chociaż odrobinę godności i skończyć z tą szopką i wypi****** z ShowUp.tv :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 21 sie 2015, 01:17 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2015, 00:50
Posty: 208
ludzie czy wy nie pomyśleliście co jeśli ona naprawdę jest chora i jej jedyne wyjście to żebranie na ShowUp.tv? teraz przez was może umrzeć z głodu, ona i jej synek, co wy robicie zastanówcie się. Te zdjęcia co tutaj wstawiają to fotomontaż jakiś. Ogarnijcie się i zastanówcie nad sobą. Dziękuje za poświęconą mi uwagę jak i za to, że to ktoś przeczyta. :)



ps. jeżeli to przeczytałeś całe to zmarnowałeś/aś swój czas :P

pozdro dla żebrAnki zobaczymy ilu jeszcze frajerów da się złapać :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 21 sie 2015, 01:43 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 29 wrz 2014, 12:02
Posty: 112
A jesli Anka to tak naprawde...Jozin z Bazin i jego reinkarnacja zakamuflowanej opcji niemieckiej w postaci chlorka zetonow w roztworze zrobionym z tatuazy konefki?

Co kur...?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 21 sie 2015, 03:46 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2014, 13:23
Posty: 108
Edson Arantes pisze:
Anka92 po prostu wyjebala system. Robi to co robi i ma z tego kase. Szacun!!!!!! Oczywista oczywistoscia jest to, ze to oszustka i naciagaczka i maja troche racji ci co ja hejtuja. Ale tylko troche bo przeciez ona nikogo nie zmusza zeby sypali zetonami. To ludzie sa na tyle glupi, ze wierza w to co ona im sprzedaje w swoich lzawych przedstawieniach i lykaja to jak pelikany. Na tle calej ferajny z ShowUp.tv Anka blyszczy jak diamend, poniewaz nie musi swiecic gola dupa, psitka czy innymi cycami a robi KASE. I to towarzycho co za 2,3 czy 5 zlotych polskich sie obnaza nie moze tego przezyc ze oni sie prostytuuja za marne grosze a ona robi kase inteligencja. Czy widzac to co ona wyprawia z ludzmi na ShowUp.tv mozna sie dziwic ze w naszej kochanej Polsce maja pole do popisu roznej masci naciagacze i oszusci? Chyba nie.. Pozdrawiam ogarnietych



Na jej transmisjach jest masę nicków które dają żetony a później ich nigdzie indziej nie uświadczymy. Przypadek ?
Nie sondze...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 21 sie 2015, 08:17 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1181
Wyplowialy pisze:
[...]A gdzie podczas tej całej zabawy podziewa sie nasz błędny rycerz endriu vel ekolog.[...]


Też mnie to zastanawiało wczoraj i nie tylko, bo zaiste podejrzana to sprawa, że szabelki swej nie wyjmuje w obronie zacnej niewiasty serca.

ps. Podejrzewam, że może być zarobiony pisząc wnioski do prokuratury.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 21 sie 2015, 08:47 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
bulba pisze:
A jesli Anka to tak naprawde...Jozin z Bazin i jego reinkarnacja zakamuflowanej opcji niemieckiej w postaci chlorka zetonow w roztworze zrobionym z tatuazy konefki?

Co kur...?


Nie pomyślałem o tym ??? Może tak być :o


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 21 sie 2015, 09:10 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 403
Skoro większość z Was jest zdania, iż ona oszukuje i naciąga, to jest w takim razie jeszcze jeden (i to bardzo poważny) aspekt sprawy.

Ktoś może jej coś ofiarować wierząc w jej historię o trudnym życiu. Jak to ona pisze, podarować - "z dobrego serca". A gdyby (nie daj Boże) doszedł później do przekonania, iż został naciągnięty, to z dużą dozą prawdopodobieństwa można przypuszczać, że już nigdy więcej nikomu obcemu nie pomoże. I tym samym, ktoś naprawdę potrzebujący pomocy może tej pomocy nie otrzymać.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 21 sie 2015, 10:48 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 gru 2014, 16:05
Posty: 17
Ktoś bardzo nie lubi tej waszej anki-naciągaczki:
ObrazekObrazekObrazekObrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 21 sie 2015, 11:45 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 29 wrz 2014, 12:02
Posty: 112
Bobek mnie zawsze zrozumie, nawet jak sam nie wiem co pisze. Wirtualna piatka Bobby


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 21 sie 2015, 13:13 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 21 sie 2015, 12:13
Posty: 4
Obrazek
bulba pisze:
Bobek mnie zawsze zrozumie, nawet jak sam nie wiem co pisze. Wirtualna piatka Bobby


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 21 sie 2015, 14:08 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 01 mar 2014, 16:11
Posty: 54
Masakra, ta jej zmiksowana morda wyżej doprowadza mnie do... lepiej nie mówić bo może ktoś przy posiłku siedzi :P
Już się wczoraj tłumaczyła, że te fotki to sesja bo koleżanka się uczyła na fotografa czy coś. Z resztą wiadomo na wszystko ma wytłumaczenie ;D
Ten pierścionek co ma to pewnie ten z Aparta, który kupiła za "uczciwie zarobione" na ShowUp.tv o którym było głośno ok. rok temu, że wydała na niego sporo siana. Oczywiście wszystkich banowała jak o tym wspominali na jej transmisjach.
Może i kiedyś przestanie palić głupa, ale co z tego skoro swoje już na oszustwach nabrała. Za tę kasę co przytuliła przez te 3 lata to nie tylko można by kupić dobre auto, a nawet już dawno by był na swoim...Nie wiem co ona z tym hajsem robi(nawet bym nie chciał chyba wiedzieć). Swoją drogą fajne CV takie beztalencie musi mieć jak będzie roboty szukała, ale jest tak popularna, że każdy by ją zniszczył w jakiejkolwiek robocie, tak Iza twoją japę każdy zna! :))

Też się zastanawiam gdzie ten dureń Ekolog. Może haruje 24/h aby kupić plecak w minionki za 30 zł :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 21 sie 2015, 15:08 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 maja 2014, 15:09
Posty: 96
No naprawdę, co za afera :D! Dla tych, którzy nie wiedzą... 90% lasek i kurwiszonów z ShowUp.tv po prostu kłamie(i bardzo dobrze, bo to jest portal do zarabiania pieniędzy, a nie do opowiadania o sobie). Anka niech robi sobie, co tam chcę. Ja mam ją w dupie, bo a) nic się u niej nie dzieje b) ma trociny w głowie c) jest brzydka. Kilka razy zajrzałem i mi wystarczy. A ten "fenomen" można wytłumaczyć tym, że swój ciągnie do swego, w tym przypadku idiota do idioty(idiotki).

Robicie tu jakiś temat na kilkadziesiąt stron, zamiast zgłosić tą kretynkę do US(pewnie nie deklarowała tego dochodu), potem do MOPSu(skoro jest taka biedna, to powinni ją skontrolować i pomóc :D, dziecko nie może żyć w takich warunkach i z niezdolną do pracy kobietą; nie wspominam o tym pokazywaniu dziecka na portalu erotycznym), a potem na Policję(skoro macie dowody na to, że kłamie i tylko udaje żebraczkę, a to jest oszustwo). Także zamiast pierdolić, weźcie się za konkrety :).


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 21 sie 2015, 19:49 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
Kurier32 pisze:
No naprawdę, co za afera :D! Dla tych, którzy nie wiedzą... 90% lasek i kurwiszonów z ShowUp.tv po prostu kłamie(i bardzo dobrze, bo to jest portal do zarabiania pieniędzy, a nie do opowiadania o sobie).


racja ;D pierdolą bajeczki że niby są z tąd czy z owąd a co trzecia siedzi w wawie :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 21 sie 2015, 19:51 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1181
Nie sądziłem, że to napiszę ale tengapala ma rację.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 21 sie 2015, 21:09 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Wyplowialy pisze:
Zgłoś Ćwierćpółinteligencie


Zluzuj #Wypłowiały. Nikt nie jest zmuszany Anki oglądać, nikt nie jest zmuszany Ance zety dawać. Można z tego pośmiać się a nie napinać. Jeżeli ktoś poczuje się lepiej ponieważ da kilka zetów "biednej szołapowej samotnej matce" to mnie to zwisa. Nie moja kasa, a jak kogoś bycie debilem nie boli a wręcz sprawia przyjemność to nie będę ludziom zabraniał drobnych przyjemności z życia.

Dla mnie Anka jest fenomenem, znalazła swoją niszę ekologiczną na ShowUp.tv, zagnieździła się i prędzej ShowUp.tv przestanie istnieć niż Anka przestanie robić swoje trans. Ona będzie robiła swoje trans "... i jeden dzień dłużej". :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1365 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 69  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jabes, ODKURZACZ i 6 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO