ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mina_Harker
Post: 11 kwie 2015, 17:04 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Obserwuję od pewnego czasu tę niezwykle interesującą osobę, wśród łowców wampirów zwaną Mroczną WilhelMiną.

Spotkać ją można głównie nocą i nad ranem, gdy słońce jeszcze nie wzeszło, gdyż w tych porach nadaje ta seksowna wampirzyca.
Osoby wchodzące na transmisję z kołkiem osinowym w kieszeni skazani są na natychmiastowego bana, gdyż Mina charakteryzuje się mocną intuicją i wie, kogo uśmiercić bez zbędnej zwłoki, a komu dać szansę na wieczne życie.

Jej transmisje to raj dla fetyszystów obuwia, wampirzyca zmienia je nader często; więcej nie zdradzę, by woal tajemniczości WilhelMiny grynszpanookiej został zachowany.

Polecam dla nocnych marków ceniących sobie wysublimowaną soft erotykę i inteligentne kobiety:

http://ShowUp.tv/profile/Mina_Harker


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mina_Harker
Post: 11 kwie 2015, 17:56 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
O właśnie ta wysublimowana soft erotyka jest nie do podważenia:) Piękna dziewczyna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mina_Harker
Post: 12 kwie 2015, 06:42 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
bardzo fajnie to napisales kocie :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mina_Harker
Post: 21 sie 2015, 09:16 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Aktualnie nadaje pod nowym nickiem http://ShowUp.tv/SiostraWiatru


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mina_Harker
Post: 21 sie 2015, 09:38 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Poprzedniego wcielenia nie miałem okazji poznać. Może i masz rację, iż była tam "wysublimowana erotyka i inteligentna kobieta".

Za to kiedyś posiedziałem na obecnym wcieleniu. Skoro dziewczyna nie robi transmisji, nie ma żadnych celi, to wnioskuję, że siedzi po to, aby porozmawiać. Tymczasem jej się nawet rozmawiać nie chce. No to wybaczcie - ale takiego rodzaju transmisji to ja kompletnie nie rozumiem. ???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mina_Harker
Post: 21 sie 2015, 09:49 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Trochę czasu minęło odkąd zaczęła nadawać jeszcze na starym nicku. Aktualnie nie wiem, po co robi transmisje. Często ma jakieś pretensje do ShowUp.tv, węszy spiski i generalnie zrobiła się troszkę zdziwaczała.
Widzów traktuje z wyższością, olewa tych próbujących nawiązać kontakt i nie piszę tu o sobie, bo ja się na jej transmisjach w ogóle nie odzywam, ciekawi mnie po prostu jej zjawisko.
Lubię mieć ją włączoną w tle, bo ma dobrą muzykę.
Na pewno nie siedzi dla żetonów, bo tych praktycznie nigdy nie dostaje, a jak dostaje, to oddaje, sam kiedyś coś jej na profilu napisałem jeszcze tym starym i oddała mi nawet żetony za wiadomość.
Intrygująca jest mimo wszystko.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mina_Harker
Post: 21 sie 2015, 09:58 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Wyplowialy pisze:
Skoro krzywdy nikomu tym nie robi to niech robi.

A niech sobie robi, nic mi do tego. Wszedłem, popatrzyłem, poczytałem. I tyle.
Dziś ktoś się zapytał: "Chcesz porozmawiać?" I w sekundę dostał odpowiedź: "Nie."
Jej dwu-, trzy-wyrazowe wypowiedzi to nawet nie są równoważniki zdań. Tak, że wybacz kocie, ale ja nie zauważyłem żadnej inteligencji. Raczej - zblazowanie.
Ze mną to jest tak jak z tym klientem co w galerii obraz kupował (skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju):
Cytuj:
Tak, tak, tak. Niech pani odda ten obraz do muzeum. Ja wtedy będę miał pewność, że już go nigdy na oczy nie zobaczę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO