ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 01 wrz 2014, 00:50 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 31 sie 2014, 01:53
Posty: 9
marecki3456 pisze:
dziewczyna85 pisze:
Jaki facet chciałby sie pokazac z laska co rozkracza swoje nogi na wizji??


Wiesz od dawien dawna bardziej niż opinie społeczeństwa a tym bardziej jakiegoś internetowego hejterka na temat tego co jest atrakcyjne, przedkładam opinie własnego chuja, także wybacz, ale swojego zdania nie zmienię. Co do reszty Twoich majaczeń: to wiesz że w średniowieczu należało się wstydzić jeżeli zajmowałeś się czymkolwiek innym niż leżeniem i pachnieniem? Uczciwa praca na polu była powodem do wstydu! Społeczeństwo i czasy się zmieniają dlatego tak bardzo na tym forum walczę z kretynami Twojego pokroju. Faktycznie być może opinia społeczeństwa jako ogółu nie jest zbyt pochlebna w stosunku do tych dziewczyn, ale pozwól że ja będę posiadał własną.

Jeżeli ten post wyda się bez sensu lub znajdzie się w nim kilka błędów to wybaczcie, ale jest 1 w nocy, a ja podpity ;)


Pozwolę ze bedziesz posiadał własne a ja własne ok debilu hehe:) I sam przyznajesz jaka jest opinia ogółu i ja mam taka sama , chcesz walcz z reszta " kretynow" , powodzenia :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 01 wrz 2014, 06:20 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Debilem jesteś sam bo przychodzisz na forum ze swoim "oświeconym" umysłem i ciśniesz jakieś majaki. Potrafię zrozumieć ludzi którym ShowUp.tv przeszkadza czy Go potępiają, ale nie potrafię zrozumieć idiotów Twojego pokroju, którzy torturują się poświęcając mu swój wolny czas.

I naprawdę przyznaj się nam kurier o co Ci w końcu chodzi? Twoja była żona/dziewczyna zostawiła Cię i woli spędzać czas na ShowUp.tv niż z Tobą, czy wpadłeś na privka i zostałeś wyśmiany z takich czy innych przyczyn? Serio ciężko mi wytłumaczyć Twoją burzliwą "karierę" na forum, poza jakąś niespotykaną krzywdą, która Cię spotkała ze strony tych dziewczyn.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 01 wrz 2014, 07:36 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 31 sie 2014, 01:53
Posty: 9
marecki3456 pisze:
Debilem jesteś sam bo przychodzisz na forum ze swoim "oświeconym" umysłem i ciśniesz jakieś majaki. Potrafię zrozumieć ludzi którym ShowUp.tv przeszkadza czy Go potępiają, ale nie potrafię zrozumieć idiotów Twojego pokroju, którzy torturują się poświęcając mu swój wolny czas.

I naprawdę przyznaj się nam kurier o co Ci w końcu chodzi? Twoja była żona/dziewczyna zostawiła Cię i woli spędzać czas na ShowUp.tv niż z Tobą, czy wpadłeś na privka i zostałeś wyśmiany z takich czy innych przyczyn? Serio ciężko mi wytłumaczyć Twoją burzliwą "karierę" na forum, poza jakąś niespotykaną krzywdą, która Cię spotkała ze strony tych dziewczyn.



Hehe kim ja to zaraz nie będę a teraz jeszcze zostałam mianowana na kuriera :D , masakra normalnie :) .
A Torturujesz sie chyba Ty kiedy juz nawet piszesz niestworzone rzeczy o mnie co wogole odbiega od rzeczywistości ;) . Cos czuje ze obrazilam jedna z Twoich koleżanek kiedy mało co mi oczy nie wydrapiesz bo wyraziłam swoją opinie co odbiega całkowicie od Twojej 8) . Pozdrawiam :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 14 wrz 2014, 17:12 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Ułożę myśli to coś napiszę o moim "świętym obrazku" Ale bez czata serio forum kryzys przeżywa:P

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 15 wrz 2014, 13:45 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
Jak ja tu już praktycznie nie wchodzę...

Bez chata to już nie to forum :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 15 wrz 2014, 14:15 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
spam się straszny robi w wątkach no ale co poradzisz.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 06 paź 2014, 16:44 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Ktoś wie czy uzbierała dziś na ten cel: kąpiel? :D Na początku miała 4 lub 5tys żet cel ustawiony ale jak zobaczyła jaka bieda to zmieniła na 1tys :D Martwię się o jej higienę ???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 06 paź 2014, 17:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 lip 2014, 22:13
Posty: 4
Z tego co widziałem to całkiem zmieniła cel :) Ale nie dotrwałem do końca


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 07 paź 2014, 15:47 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Cichy_Bob pisze:
Ktoś wie czy uzbierała dziś na ten cel: kąpiel? :D Na początku miała 4 lub 5tys żet cel ustawiony ale jak zobaczyła jaka bieda to zmieniła na 1tys :D Martwię się o jej higienę ???


Cichy nie chcę żadnych spin, ale skoro tak martwiłeś się o Kaśki higienę, może trzeba było dorzucić się do celu? ;)

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 07 paź 2014, 15:56 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Maq pisze:
Cichy_Bob pisze:
Ktoś wie czy uzbierała dziś na ten cel: kąpiel? :D Na początku miała 4 lub 5tys żet cel ustawiony ale jak zobaczyła jaka bieda to zmieniła na 1tys :D Martwię się o jej higienę ???


Cichy nie chcę żadnych spin, ale skoro tak martwiłeś się o Kaśki higienę, może trzeba było dorzucić się do celu? ;)


To był żart ;D Byłem u niej z 5-10min i nie miałem czasu by doczekać do celu więc zapytałem. Rzucanie na takie cele mnie nie interesuje. Już lepiej na priv wydać u pierwszej lepszej Zośki ^-^


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 07 paź 2014, 15:59 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
Cichy_Bob pisze:
Już lepiej na priv wydać u pierwszej lepszej Zośki ^-^


No niestety takie podejście daje tylko chwilową ulgę i pozostawia na dłużej dziurę w sumieniu.


Potwierdzone info.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 07 paź 2014, 16:06 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
albert.camus pisze:
Cichy_Bob pisze:
Już lepiej na priv wydać u pierwszej lepszej Zośki ^-^


No niestety takie podejście daje tylko chwilową ulgę i pozostawia na dłużej dziurę w sumieniu.


Potwierdzone info.


Może nie u pierwszej lepszej a takiej która bardziej mnie kręci i bardziej się stara czy to na ogólnym czy na priv. "Dziurę w sumieniu" mam po większości privów :)) Żałuję że wydałem żet na Baśkę a nie na ukochaną Monikę która właśnie się na ShowUp.tv pojawiła po tym jak zakończyłem priv :)) Że też wcześniej nie mogła się pokazać :-[


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 07 paź 2014, 16:17 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
Cichy_Bob pisze:
Żałuję że wydałem żet na Baśkę a nie na ukochaną Monikę która właśnie się na ShowUp.tv pojawiła po tym jak zakończyłem priv :)) Że też wcześniej nie mogła się pokazać :-[


No tak właśnie się czuję po dzisiejszym privie na szybko.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 10 sie 2015, 09:47 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2014, 13:23
Posty: 108
Te jej pokazy na ogólnym zaczynają mnie coraz mocniej irytować.
Ma np. 44 żetony - Piersi, tylko co z tego, skoro 90% czasu jak ściąga stanik bluzeczkę to zasłania rękoma, gdzie tu logika ?
To samo z pupą jak dochodzi do pokazywania pupy, to nie ma szans by zobaczyć oba pośladki na raz. Zawsze ustawia się bokiem, by było widać większość jednego pośladka i kawałek drugiego. Wiem że to ogólny ale ustawiać można konkretniej albo wcale.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 10 sie 2015, 17:07 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
laska wyraźnie nie ma pomysłu na siebie i ściaga masowo od innych


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 12 sie 2015, 18:20 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2014, 17:18
Posty: 216
Garniturko pisze:
Te jej pokazy na ogólnym zaczynają mnie coraz mocniej irytować.
Ma np. 44 żetony - Piersi, tylko co z tego, skoro 90% czasu jak ściąga stanik bluzeczkę to zasłania rękoma, gdzie tu logika ?
To samo z pupą jak dochodzi do pokazywania pupy, to nie ma szans by zobaczyć oba pośladki na raz. Zawsze ustawia się bokiem, by było widać większość jednego pośladka i kawałek drugiego. Wiem że to ogólny ale ustawiać można konkretniej albo wcale.


Nie tylko przy takich celach się zasłania. To samo jest np. na nagraniu z kąpieli. Też ciągle próbuje się zakryć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 13 sie 2015, 10:30 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 263
Garniturko pisze:
Te jej pokazy na ogólnym zaczynają mnie coraz mocniej irytować. (...)


Nie ma co... oglądanie kamerek to strasznie niewdzięczna robota :/

Dla niewtajemniczonych taki prosty lifehack... kiedy irytuje was jakaś transmitująca, nikt Wam tam siedzieć nie każe i zawsze okienko zmienić możecie... sprawdźcie, na prawdę oszczędzicie sobie stresu! :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 13 sie 2015, 14:29 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2014, 13:23
Posty: 108
Dlatego ją wyłączam :p


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO